Ostrovit eaa BI9107

€ 24,00

€ 120,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Aminozuren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van OstroVit EAA (200g) Aardbeien-room smaak - Aminozuren - EAA
OstroVit EAA (200g) Aardbeien-room smaak - Aminozuren - EAA
€ 64,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,97
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Ostrovit glutamine BI9229
Ostrovit glutamine BI9229
€ 120,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Ostrovit bcaa + glutamine BI9160
Ostrovit bcaa + glutamine BI9160
€ 130,00/1kg
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Ostrovit glutamine BI9093
Ostrovit glutamine BI9093
€ 130,00/1l
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van OstroVit | Glutamine 5000
OstroVit | Glutamine 5000
€ 113,27/1l
€ 16,99
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OstroVit | BCAA 5000
OstroVit | BCAA 5000
€ 119,53/1l
€ 17,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van EAA-capsules (200 capsules)
EAA-capsules (200 capsules)
€ 44.850,00/1kg
€ 28,94
-7%
€ 26,91
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van AllNutrition | Glutamine 1250 XtraCaps
AllNutrition | Glutamine 1250 XtraCaps
€ 148,64/1l
€ 53,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Polleo Geïnstantaneerde BCAA 2:1:1, 500 g
Polleo Geïnstantaneerde BCAA 2:1:1, 500 g
€ 79,98/1kg
€ 39,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van MyProtein | L-Glutamine, een aminozuur
MyProtein | L-Glutamine, een aminozuur
€ 112,52/1l
€ 28,13
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AllNutrition | Glutamine 1250 XtraCaps
AllNutrition | Glutamine 1250 XtraCaps
€ 147,72/1l
€ 26,59
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | 100% Glutamine, ongezoet
SCITEC Nutrition | 100% Glutamine, ongezoet
€ 80,07/1kg
€ 24,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L-Arginine, 90 capsules
L-Arginine, 90 capsules
€ 17,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AllNutrition | Aminozuurcomplex
AllNutrition | Aminozuurcomplex
€ 28,42
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van OstroVit | BCAA + Glutamine 5500 mg
OstroVit | BCAA + Glutamine 5500 mg
€ 94,43/1l
€ 28,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ostrovit tyrosine BI9759
Ostrovit tyrosine BI9759
€ 105,00/1l
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Rule1 | Citrullinepoeder, ongezoet
Rule1 | Citrullinepoeder, ongezoet
€ 149,39/1l
€ 29,58
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BrainMax L-Glutamine, L-Glutamine 500 gram
BrainMax L-Glutamine, L-Glutamine 500 gram
€ 102,30/1l
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

OstroVit Supreme Pure EAA is een voedingssupplement in poedervorm dat ons dieet aanvult met essentiële, exogene aminozuren die ons lichaam zelf kan aanmaken. De SUPREME PURE-productlijn is ontwikkeld met behulp van grondstoffen van de hoogste kwaliteit. Bevat geen onnodige vulstoffen, conserveringsmiddelen, zoetstoffen of smaakstoffen. U koopt alleen de actieve ingrediënten die u nodig hebt om het trainingsdoel te bereiken dat u voor ogen hebt.

  • Het product bestaat alleen uit actieve ingrediënten (aminozuren)
  • In het laboratorium geteste grondstoffen
  • 40 porties per verpakking
  • Essentiële, exogene aminozuren
  • Supreme Pure productlijn

OstroVit Supreme Pure EAA - ESSENTIËLE AMINOZUREN

EAA van Engelse afkorting voor essentiële aminozuren is een groep organische chemische verbindingen (aminozuren) die de basis vormen voor de opbouw van peptiden en eiwitten. Helaas is ons lichaam niet in staat om deze zelf te synthetiseren (produceren). Daarom is het belangrijk dat we ze via de juiste voeding of met behulp van supplementen binnenkrijgen. De samenstelling omvat een BCAA-complex, dat wil zeggen drie langketenaminozuren: Leucine, Valine en Isoleucine, evenals verbindingen zoals: Lysine, Threonine, Fenylalanine, Methionine, Arginine, Histidine en Tryptofaan. Het OstroVit Supreme Pure EAA-complex ondersteunt dankzij proteïne-aminozuren de regeneratie en anabole processen van onze spiercellen. De componenten van het supplement dragen bij aan de ondersteuning van en nemen direct deel aan een aantal essentiële processen in ons lichaam door het immuunsysteem, zenuwstelsel en spijsverteringsstelsel te ondersteunen.

Eigenschappen van OstroVit Supreme Pure EAA

  • Vult het dieet aan met essentiële exogene aminozuren
  • Versnelt spierregeneratieprocessen
  • Kan anabole processen in spiercellen ondersteunen
  • Voorkomt spierkatabolisme
  • Ondersteunt de werking van het CZS - centrale zenuwstelsel en spijsverteringsstelsel
  • EAA zijn essentiële aminozuren voor de goede werking van het immuunsysteem
  • Verbetert de energieprocessen van het lichaam

Los een portie van 10 g (1,5 maatschep) op in 200 ml water. Op trainingsdagen consumeer je één portie vóór een maaltijd of training en nog een portie ná de training. Op dagen dat u niet traint, neemt u 1 portie tussen twee maaltijden in.

De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Een voedingssupplement kan niet als vervanging voor een gevarieerde voeding worden gebruikt. Een evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl worden aanbevolen. Niet gebruiken indien u allergisch bent voor één van de ingrediënten van dit product. Het product mag niet worden gebruikt door kinderen, zwangere vrouwen en moeders die borstvoeding geven. Buiten bereik van kleine kinderen houden.

Vertakte aminozuren BCAA (L-leucine, L-valine, L-isoleucine), L-lysinehydrochloride, maltodextrine, L-glutamine, aroma's, zuurteregelaar: citroenzuur, L-threonine, L-fenylalanine, L-methionine, L-tyrosine, L-arginine, bietensapconcentraatpoeder, L-histidine, L-tryptofaan, L-cysteïne, zoetstoffen: sucralose, acesulfaam-K, Pyridoxinehydrochloride (vitamine B6).

Het product kan melk (inclusief lactose), soja, pinda's, andere noten, sesamzaad, granen die gluten bevatten, eieren, schaaldieren en vis bevatten.

Poedervormig voedingssupplement. Bevat zoetstoffen.

Netto productgewicht: 400 g
Aantal porties per verpakking: 40
Portiegrootte: 10 g
Actieve ingrediëntenPer 100 gPer portie% RWS*
L-leucine20.000 mg2.000 mg-
L-isoleucine10.000 mg1.000 mg-
L-valine10.000 mg1.000 mg-
L-lysine9.000 mg900 mg-
L-threonine4.500 mg450 mg-
L-fenylalanine4.500 mg450 mg-
L-methionine3.000 mg300 mg-
L-arginine2.700 mg270 mg-
L-histidine2.000 mg200 mg-
L-tryptofaan1.300 mg130 mg-
EAA-ONDERSTEUNING
L-glutamine5.500 mg550 mg-
L-tyrosine3.000 mg300 mg-
L-cysteïne800 mg80 mg-
Vitamine B64 mg0,4 mg29%

*RWS - Referentie-inname


Ten minste houdbaar tot 03/07/2027

Verantwoordelijke fabrikant:

OstroVit Sp. z o. o.. Polen. straat. Sitarska 16. 18-300. Zambrow. [email protected]

Verantwoordelijke persoon:

OstroVit Sp. z o. o.. Polen. straat. Sitarska 16. 18-300. Zambrow. [email protected]


  • Hoogte: 18 cm
  • Breedte: 10 cm
  • Diepte: 10 cm
  • Gewicht: 0,48 kg
Kleur
Wit
Fabrikant
OstroVit
Gewicht
200 g
Aantal stuks
1
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Ingrediënten / Werkzame stoffen (voorbeeld: Grapefruit):Vertakte aminozuren BCAA (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine), Maltodextrine, L-Lysinehydrochloride, L-Glutamine, Aroma's, Zuurteregelaar: Citroenzuur; L-Threonine, L-Fenylalanine, L-Methionine, L-Tyrosine, L-Arginine, Gekoncentreerd rode bietenpoeder, L-Histidine, L-Tryptofaan, L-Cysteïne, Zoetstof: Sucralose, Acesulfaam K; Pyridoxinehydrochloride (Vitamine B6). Allergenen: Bevat zoetstoffen, kan melk (lactose), soja, pinda's, andere noten, sesam, haver, eieren, schaaldieren, vis bevatten. Voedingswaarde (voorbeeld: Grapefruit): Portie: 10 g (1,5 afgestreken theelepel) Porties per pot: ongeveer 40 Voedingsstoffenanalyse zie foto (voorbeeld: Grapefruit)
Voedingswaarde
Ingrediënten / Werkzame stoffen (voorbeeld: Grapefruit):Vertakte aminozuren BCAA (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine), Maltodextrine, L-Lysinehydrochloride, L-Glutamine, Aroma's, Zuurteregelaar: Citroenzuur; L-Threonine, L-Fenylalanine, L-Methionine, L-Tyrosine, L-Arginine, Gekoncentreerd rode bietenpoeder, L-Histidine, L-Tryptofaan, L-Cysteïne, Zoetstof: Sucralose, Acesulfaam K; Pyridoxinehydrochloride (Vitamine B6). Allergenen: Bevat zoetstoffen, kan melk (lactose), soja, pinda's, andere noten, sesam, haver, eieren, schaaldieren, vis bevatten. Voedingswaarde (voorbeeld: Grapefruit): Portie: 10 g (1,5 afgestreken theelepel) Porties per pot: ongeveer 40 Voedingsstoffenanalyse zie foto (voorbeeld: Grapefruit)
Aanbevolen dosering
Zie artikelbeschrijving
Levensmiddelenbedrijven
Ostrovit
Verkoopbenaming
Ostrovit eaa BI9107
Allergenen
Geen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Sojabonen en producten op basis daarvan
Pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Schaalvruchten
Sesamzaad en producten op basis daarvan
Glutenbevattende granen, namelijk haver, en producten op basis daarvan
Eieren en producten op basis daarvan
Schaaldieren en producten op basis daarvan
Vis en producten op basis daarvan
EAN
5903246224894
MPN (Manufacturer Part Number)
BI9107

Kleur
Wit
Fabrikant
OstroVit
Gewicht
200 g
Aantal stuks
1
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Ingrediënten / Werkzame stoffen (voorbeeld: Grapefruit):Vertakte aminozuren BCAA (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine), Maltodextrine, L-Lysinehydrochloride, L-Glutamine, Aroma's, Zuurteregelaar: Citroenzuur; L-Threonine, L-Fenylalanine, L-Methionine, L-Tyrosine, L-Arginine, Gekoncentreerd rode bietenpoeder, L-Histidine, L-Tryptofaan, L-Cysteïne, Zoetstof: Sucralose, Acesulfaam K; Pyridoxinehydrochloride (Vitamine B6). Allergenen: Bevat zoetstoffen, kan melk (lactose), soja, pinda's, andere noten, sesam, haver, eieren, schaaldieren, vis bevatten. Voedingswaarde (voorbeeld: Grapefruit): Portie: 10 g (1,5 afgestreken theelepel) Porties per pot: ongeveer 40 Voedingsstoffenanalyse zie foto (voorbeeld: Grapefruit)
Voedingswaarde
Ingrediënten / Werkzame stoffen (voorbeeld: Grapefruit):Vertakte aminozuren BCAA (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine), Maltodextrine, L-Lysinehydrochloride, L-Glutamine, Aroma's, Zuurteregelaar: Citroenzuur; L-Threonine, L-Fenylalanine, L-Methionine, L-Tyrosine, L-Arginine, Gekoncentreerd rode bietenpoeder, L-Histidine, L-Tryptofaan, L-Cysteïne, Zoetstof: Sucralose, Acesulfaam K; Pyridoxinehydrochloride (Vitamine B6). Allergenen: Bevat zoetstoffen, kan melk (lactose), soja, pinda's, andere noten, sesam, haver, eieren, schaaldieren, vis bevatten. Voedingswaarde (voorbeeld: Grapefruit): Portie: 10 g (1,5 afgestreken theelepel) Porties per pot: ongeveer 40 Voedingsstoffenanalyse zie foto (voorbeeld: Grapefruit)
Aanbevolen dosering
Zie artikelbeschrijving
Levensmiddelenbedrijven
Ostrovit
Verkoopbenaming
Ostrovit eaa BI9107
Allergenen
Geen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Sojabonen en producten op basis daarvan
Pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Schaalvruchten
Sesamzaad en producten op basis daarvan
Glutenbevattende granen, namelijk haver, en producten op basis daarvan
Eieren en producten op basis daarvan
Schaaldieren en producten op basis daarvan
Vis en producten op basis daarvan
EAN
5903246224894
MPN (Manufacturer Part Number)
BI9107
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van OstroVit EAA (200g) Aardbeien-room smaak - Aminozuren - EAA
OstroVit EAA (200g) Aardbeien-room smaak - Aminozuren - EAA
€ 64,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,97
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ostrovit eaa BI9113
Ostrovit eaa BI9113
€ 120,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 29,19/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BCAA 6400 (375 tabletten)
BCAA 6400 (375 tabletten)
€ 70,96/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,06
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ostrovit zinkpicolinaat BI9099
Ostrovit zinkpicolinaat BI9099
€ 8.020,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ALLNUTRITION Isotonische Drank 700g, Gekoolde Limonade. Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Herstel
ALLNUTRITION Isotonische Drank 700g, Gekoolde Limonade. Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Herstel
€ 20,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ESN ISOCLEAR Whey Isolaat, 908g
ESN ISOCLEAR Whey Isolaat, 908g
€ 57,07/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,12
-2%
€ 51,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biotech USA Tribooster, 60 tabletten
Biotech USA Tribooster, 60 tabletten
€ 114,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van FA Nutrition Ice Pump - 463 g, smaak: Mango & Passievrucht
FA Nutrition Ice Pump - 463 g, smaak: Mango & Passievrucht
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,66
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ostrovit bcaa + glutamine BI9160
Ostrovit bcaa + glutamine BI9160
€ 130,00/1kg
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Samsung Galaxy S9 SM-G960F, 14,7 cm (5,8 inch), 4 GB, 64 GB, 12 MP, Android 8.0, Zwart
Samsung Galaxy S9 SM-G960F, 14,7 cm (5,8 inch), 4 GB, 64 GB, 12 MP, Android 8.0, Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 660,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
-27%
€ 29,95
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van Vitamaze Omega 3, Multivitamine
Vitamaze Omega 3, Multivitamine
€ 142,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,89
-55%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HyperMotion W-119, Universeel, Klassieke scooter, Geschikt voor elk geslacht, 100 kg, 2 wielen, Polyurethaan
HyperMotion W-119, Universeel, Klassieke scooter, Geschikt voor elk geslacht, 100 kg, 2 wielen, Polyurethaan
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 67,90
-48%
€ 34,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
€ 39,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van SFD Berberine - Voedingssupplement ter ondersteuning van een gezond metabolisme, 90 tabletten
SFD Berberine - Voedingssupplement ter ondersteuning van een gezond metabolisme, 90 tabletten
€ 157,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,99
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van Optimum Nutrition Gold Standard, 100% Whey Protein – 465 g, vanille-ijs smaak
Optimum Nutrition Gold Standard, 100% Whey Protein – 465 g, vanille-ijs smaak
€ 93,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ESN ISOCLEAR Whey Isolaat, 908g
ESN ISOCLEAR Whey Isolaat, 908g
€ 53,56/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,12
-8%
€ 48,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : White Tea Peach | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : White Tea Peach | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
€ 39,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van XTEND The Original BCAA's – 441 g, smaak: aardbei-kiwi
XTEND The Original BCAA's – 441 g, smaak: aardbei-kiwi
€ 67,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,92
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
€ 109,37/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 22,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ostrovit arginine BI9223
Ostrovit arginine BI9223
€ 68,40/1l
€ 13,68
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ostrovit bcaa + glutamine BI9139
Ostrovit bcaa + glutamine BI9139
€ 130,00/1l
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van XLayer 217282, 10000 mAh, lithium-polymeer (LiPo), 3,7 V, zwart
XLayer 217282, 10000 mAh, lithium-polymeer (LiPo), 3,7 V, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.