Schoenmaat:

38
  • 37
  • 38
  • 39
    Beschikbare opties weergeven
  • 40
    Beschikbare opties weergeven
  • 41
    Beschikbare opties weergeven

Kleur:

Bruin

Ugg Disquette Chestnut - Dames slippers - 1122550-CHE

€ 207,97

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Clogs & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
€ 169,99
-€ 38,54
€ 131,45
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
€ 169,99
-€ 38,54
€ 131,45
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
€ 146,67
-€ 24,43
€ 122,24
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
€ 156,00
-€ 33,76
€ 122,24
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174471 voor Dames
Klompen Ugg 1174471 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 164,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Rieker  Damenschuhe Pantoletten Clogs Hausschuh Schwarz Freizeit
Rieker Damenschuhe Pantoletten Clogs Hausschuh Schwarz Freizeit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 48,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174471 voor Dames
Klompen Ugg 1174471 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 144,45
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Sandaaltjes Ugg 1113474-0006 voor Dames
Sandaaltjes Ugg 1113474-0006 voor Dames
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 169,57
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Klompen Ugg 1113474-6 voor Dames
Klompen Ugg 1113474-6 voor Dames
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 169,57
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Sandaaltjes Ugg 1113474-0006 voor Dames
Sandaaltjes Ugg 1113474-0006 voor Dames
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,57
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Sandaaltjes Ugg 1113474-0006 voor Dames
Sandaaltjes Ugg 1113474-0006 voor Dames
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 162,41
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Klompen Ugg 1113474-BLK voor Dames
Klompen Ugg 1113474-BLK voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 167,69
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Enkellaarzen Ugg 1171393-CHE voor Dames
Enkellaarzen Ugg 1171393-CHE voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,27
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Klompen Ugg Scuffette II voor Dames
Klompen Ugg Scuffette II voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 195,75
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174471-CHE voor Dames
Klompen Ugg 1174471-CHE voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 180,24
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Klompen Ugg 1113474-BLK voor Dames
Klompen Ugg 1113474-BLK voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 141,37
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Sneakers Trangoworld PC009832-141 voor Dames
Sneakers Trangoworld PC009832-141 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 178,21
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Enkellaarzen Ugg 1171393-CHE voor Dames
Enkellaarzen Ugg 1171393-CHE voor Dames
€ 199,22
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ugg Disquette Chestnut – Dames slippers (1122550-CHE)
De Ugg Disquette in...



Voering: katoenen stof. Buitenkant: echt leer. Constructiemethode: verlijmd. Gemaakt in China.
Schoenmaat
38
Kleur
Bruin
Doelgroepen
Dames
Dames
Materiaal
Echt leer
Fabrikant
EAN
194715793286
0194715793286
MPN (Manufacturer Part Number)
312-842263-CHESTNUT

Schoenmaat
38
Kleur
Bruin
Doelgroepen
Dames
Dames
Materiaal
Echt leer
Fabrikant
EAN
194715793286
0194715793286
MPN (Manufacturer Part Number)
312-842263-CHESTNUT
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174471 voor Dames
Klompen Ugg 1174471 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 164,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Rieker  Damenschuhe Pantoletten Clogs Hausschuh Schwarz Freizeit
Rieker Damenschuhe Pantoletten Clogs Hausschuh Schwarz Freizeit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 48,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Warmbat Willow - dames slippers
Warmbat Willow - dames slippers
€ 84,95
Verkoper: ChaplinGroup
Productafbeelding van UGG Schoenen Disquette Chestnut, 1122550WCHEST
UGG Schoenen Disquette Chestnut, 1122550WCHEST
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen UGG W Tasman Chestnut 5955CHE
Schoenen UGG W Tasman Chestnut 5955CHE
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 127,00
-€ 14,57
€ 112,43
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 23,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Birkenstock Schoenen Arizona, 0051701
Birkenstock Schoenen Arizona, 0051701
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 112,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Genesis Serum, 90 ml
Genesis Serum, 90 ml
€ 761,56/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 68,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Philips Sonicare HX9054/17 G3, set van 4 stuks, voor tandvleesverzorging en wittere tanden
Philips Sonicare HX9054/17 G3, set van 4 stuks, voor tandvleesverzorging en wittere tanden
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 31,00
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Stanley AeroLight, Groen, Roestvrij staal, Roestvrij staal, Koffie, Sap, Thee, 6 uur, 8 uur
Stanley AeroLight, Groen, Roestvrij staal, Roestvrij staal, Koffie, Sap, Thee, 6 uur, 8 uur
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 63,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Schoenen Adidas Handball Spezial IE5897
Schoenen Adidas Handball Spezial IE5897
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 157,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van COSTWAY 175 cm bedhek, veiligheidshek met 24 standen voor hoogteverstelling, Oxford-netstof, dubbele veiligheidsvergrendeling, babybedhek
COSTWAY 175 cm bedhek, veiligheidshek met 24 standen voor hoogteverstelling, Oxford-netstof, dubbele veiligheidsvergrendeling, babybedhek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van LED-tafellamp, oplaadbaar via USB-C, met aanraakschakelaar, geschikt voor binnen- en buitengebruik, 28 cm, metaal, wit
LED-tafellamp, oplaadbaar via USB-C, met aanraakschakelaar, geschikt voor binnen- en buitengebruik, 28 cm, metaal, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,88
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174471 voor Dames
Klompen Ugg 1174471 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 144,45
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Laarzen Ugg 1135092-6 voor Dames
Laarzen Ugg 1135092-6 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 246,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Elektrische Mercedes G-model auto, zwart, met een zitplaats voor één persoon, lithiumbatterij, 2,4 GHz afstandsbediening, 2 motoren, USB, SD-kaart, originele licentie
Elektrische Mercedes G-model auto, zwart, met een zitplaats voor één persoon, lithiumbatterij, 2,4 GHz afstandsbediening, 2 motoren, USB, SD-kaart, originele licentie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 214,00
Verkoper: BeneoShop
Productafbeelding van Kunststof kledinghangers met broekhouder - zwart / verpakking van 50 - geschikt voor jassen, overhemden, blouses, met ophanging voor shawls en riemen
Kunststof kledinghangers met broekhouder - zwart / verpakking van 50 - geschikt voor jassen, overhemden, blouses, met ophanging voor shawls en riemen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Cyoo - Alternatief voor AirPods 1 & 2, draadloze oplaadcase, oplaadstation
Cyoo - Alternatief voor AirPods 1 & 2, draadloze oplaadcase, oplaadstation
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 42,00
-43%
€ 23,54
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Body Mist Amber Romance van Victoria's Secret (250 ml)
Body Mist Amber Romance van Victoria's Secret (250 ml)
€ 121,92/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 30,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nachtmann Nobless whiskyglas, ongekalibreerd
Nachtmann Nobless whiskyglas, ongekalibreerd
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 27,50
Verkoper: Aspect-Shop
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Apple AirPods Pro 2021, wit, modelnummer MLWK3ZM/A. Draadloze oordopjes met MagSafe-oplaadcase
Apple AirPods Pro 2021, wit, modelnummer MLWK3ZM/A. Draadloze oordopjes met MagSafe-oplaadcase
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 647
€ 542,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Apple AirPods met oplaadcase, modelnummer MV7N2ZM/A
Apple AirPods met oplaadcase, modelnummer MV7N2ZM/A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 730
Gebruikt
€ 158,95
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 724
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Enkellaarzen Ugg 1171393-1805 voor Dames
Enkellaarzen Ugg 1171393-1805 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 201,57
-€ 25,57
€ 176,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Ugg 1174470u W Tasman II, kleur: grijs
Ugg 1174470u W Tasman II, kleur: grijs
€ 146,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
€ 169,99
-€ 38,54
€ 131,45
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
€ 169,99
-€ 38,54
€ 131,45
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS
€ 169,99
-€ 38,54
€ 131,45
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Tasman Biarritz dameshuispantoffels van suède met wollen voering, zwart, maat 37 EU
UGG Tasman Biarritz dameshuispantoffels van suède met wollen voering, zwart, maat 37 EU
€ 129,41
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
€ 156,00
-€ 33,76
€ 122,24
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
Klompen Ugg 1174470-3276 voor Dames
€ 146,00
-€ 23,76
€ 122,24
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klompen Ugg Elea  Slip-On voor Dames
Klompen Ugg Elea Slip-On voor Dames
€ 195,00
-€ 76,78
€ 118,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Scuff, leren slippers voor binnenshuis, grijs, maat 43 EU
UGG Scuff, leren slippers voor binnenshuis, grijs, maat 43 EU
€ 102,83
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Scuff, leren slippers voor binnen, grijs, maat 42 EU
UGG Scuff, leren slippers voor binnen, grijs, maat 42 EU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 102,83
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Crush Clog, 207521001
Crocs Schoenen Classic Crush Clog, 207521001
€ 79,00
-25%
€ 58,77
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Crush Clog, 207521001
Crocs Schoenen Classic Crush Clog, 207521001
€ 99,99
-€ 41,22
€ 58,77
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Crocs Classic Platform Glitter Clogw 207241001
Schoenen Crocs Classic Platform Glitter Clogw 207241001
€ 93,00
-41%
€ 54,84
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Crocs Bella Clog 21006211S
Schoenen Crocs Bella Clog 21006211S
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,00
-29%
€ 55,66
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Platform Clog, 206750001
Crocs Schoenen Classic Platform Clog, 206750001
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 69,99
-27%
€ 50,79
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Crocs klassieke crush-klomp 2075216UR
Schoenen Crocs klassieke crush-klomp 2075216UR
€ 87,70
-40%
€ 52,49
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Crocs Classic Platform Glitter Clogw 207241001
Schoenen Crocs Classic Platform Glitter Clogw 207241001
€ 101,00
-€ 46,16
€ 54,84
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Platform Clog, 206750100
Crocs Schoenen Classic Platform Clog, 206750100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
-28%
€ 49,87
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Crush Clog, 2075212Y2
Crocs Schoenen Classic Crush Clog, 2075212Y2
€ 60,00
-7%
€ 55,66
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands