Inhoud:

0.9 l
  • 0.9 l
  • 0.355 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 3.8 l
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

1030 g
  • 400 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 1030 g
  • 4000 g
    Beschikbare opties weergeven

-Groom Silk Cream Rinse, Pes, Shampoo en conditioner 2-in-1, 900 ml

€ 35,23

€ 39,14 / 1l

plus € 17,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondenverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 17,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,72
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Groom 'n Fresh Crème Rinse: Geurende crème-spoeling, concentraat 1:4, 355 ml (verdund: 1,8 liter)
BioGroom Groom 'n Fresh Crème Rinse: Geurende crème-spoeling, concentraat 1:4, 355 ml (verdund: 1,8 liter)
€ 54,90/1l
€ 19,49
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Extra Body, texturerend shampoo zonder tranen, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Extra Body, texturerend shampoo zonder tranen, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 22,18/1l
€ 84,27
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van -Groom Super White Shampoo, 12 ounce
-Groom Super White Shampoo, 12 ounce
€ 58,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,81
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom So-Dirty diep reinigende shampoo, concentraat 1:12, 355 ml (verdund: 4,6 liter)
BioGroom So-Dirty diep reinigende shampoo, concentraat 1:12, 355 ml (verdund: 4,6 liter)
€ 61,83/1l
€ 21,95
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Econo-Groom shampoo voor honden, traangeneutral, concentraat (verhouding 30:1), 946 ml (na verdunning: 29,3 liter)
BioGroom Econo-Groom shampoo voor honden, traangeneutral, concentraat (verhouding 30:1), 946 ml (na verdunning: 29,3 liter)
€ 69,27/1l
€ 65,53
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGorm Fluffy Puppy Honden Shampoo - Shampoo geschikt voor puppy's - Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en zachte vacht van puppy's - 355 ml (verdund: 1 liter)
BioGorm Fluffy Puppy Honden Shampoo - Shampoo geschikt voor puppy's - Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en zachte vacht van puppy's - 355 ml (verdund: 1 liter)
€ 63,21/1l
€ 22,44
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Indulge Crème Rinse, Arganolie conditioner, concentraat 1:4, 59 ml
BioGroom Indulge Crème Rinse, Arganolie conditioner, concentraat 1:4, 59 ml
€ 118,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,98
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Inodorina 8031398125244, Pes, Shampoo en conditioner 2-in-1
Inodorina 8031398125244, Pes, Shampoo en conditioner 2-in-1
€ 31,08/1l
€ 7,77
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KAY Shampoo met Aloë Vera, 250 ml
KAY Shampoo met Aloë Vera, 250 ml
€ 14,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,72
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Mr Groom Coat En Skin Conditioner En Glansspray
Mr Groom Coat En Skin Conditioner En Glansspray
€ 6,89/1l
€ 29,01
-4%
€ 27,56
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van GILLS - Shampoo tegen schubben - 200 ml
GILLS - Shampoo tegen schubben - 200 ml
€ 37,20/1l
€ 7,44
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Hydraterende shampoo Menforsan, 5 liter
Hydraterende shampoo Menforsan, 5 liter
€ 13,20/1l
€ 66,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van M DERM SHAMPOO, 250 ml
M DERM SHAMPOO, 250 ml
€ 115,60/1l
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DR. LUCY Ontklittende shampoo, 250 ml
DR. LUCY Ontklittende shampoo, 250 ml
€ 60,96/1l
€ 24,80
-38%
€ 15,24
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Kaypro Braziliaanse Lissing Shampoo, 500 ml
Kaypro Braziliaanse Lissing Shampoo, 500 ml
€ 30,42/1l
€ 15,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Lucy – Hydravital 250 Ml – Vochtinbrengend Haarmasker
Dr. Lucy – Hydravital 250 Ml – Vochtinbrengend Haarmasker
€ 59,16/1l
€ 25,31
-41%
€ 14,79
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BioGroom Oorluisbehandeling, met kalmerende aloë vera, 118 ml
BioGroom Oorluisbehandeling, met kalmerende aloë vera, 118 ml
€ 212,97/1l
€ 25,13
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Dr. Lucy Shampoo Nutri, 250 Ml
Dr. Lucy Shampoo Nutri, 250 Ml
€ 59,68/1l
€ 14,92
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Menforsan Shampoo met nootolie, 1 liter
Menforsan Shampoo met nootolie, 1 liter
€ 30,04/1l
€ 30,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BioGroom Silk™ is ontwikkeld als een nieuw concept voor een crème-conditioner met extract van kamillebloemen.

Veilig bij lokale behandelingen tegen vlooien en teken. Aanbevolen door toonaangevende fokkers en professionele groomers wereldwijd.

Zonder dierproeven – zonder tranen.

  • Hydrateert de huid en vacht.

  • Herstelt de vacht en geeft deze kracht.

  • Vermindert de hoeveelheid losse haren.

  • Helpt bij het verwijderen van klitten.

  • Laat geen resten achter en maakt het haar ongelooflijk gemakkelijk te hanteren.

  • Veilig voor puppy's, kittens en ons milieu.

Gewicht
1030 g
Inhoud
0.9 l
Aantal stuks
1
EAN
0021653320321
21653320321
MPN (Manufacturer Part Number)
013BIO-32032
Fabrikant
Bio-Groom

Gewicht
1030 g
Inhoud
0.9 l
Aantal stuks
1
EAN
0021653320321
21653320321
MPN (Manufacturer Part Number)
013BIO-32032
Fabrikant
Bio-Groom
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van -Groom Silk Cream Rinse, Pes, Shampoo en conditioner 2-in-1, 355 ml
-Groom Silk Cream Rinse, Pes, Shampoo en conditioner 2-in-1, 355 ml
€ 57,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,44
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 17,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,72
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 59 ml (verdund: 295 ml)
BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 59 ml (verdund: 295 ml)
€ 118,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van -Groom 013BIO-20428, Vloeibaar wasmiddel, Shampoo, 3800 ml
-Groom 013BIO-20428, Vloeibaar wasmiddel, Shampoo, 3800 ml
€ 16,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,72
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Groom 'n Fresh Crème Rinse: Geurende crème-spoeling, concentraat 1:4, 355 ml (verdund: 1,8 liter)
BioGroom Groom 'n Fresh Crème Rinse: Geurende crème-spoeling, concentraat 1:4, 355 ml (verdund: 1,8 liter)
€ 54,90/1l
€ 19,49
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Extra Body, texturerend shampoo zonder tranen, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Extra Body, texturerend shampoo zonder tranen, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 22,18/1l
€ 84,27
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Econo-Groom shampoo voor honden, traangeneutral, concentraat (verhouding 30:1), 946 ml (na verdunning: 29,3 liter)
BioGroom Econo-Groom shampoo voor honden, traangeneutral, concentraat (verhouding 30:1), 946 ml (na verdunning: 29,3 liter)
€ 69,27/1l
€ 65,53
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Anti-Shed, conditioner voor honden om overmatig verharen te verminderen, 3,8 liter
BioGroom Anti-Shed, conditioner voor honden om overmatig verharen te verminderen, 3,8 liter
€ 36,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 139,25
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Purlov Absorberende Hygiënische Dierenpads - 100 stuks
Purlov Absorberende Hygiënische Dierenpads - 100 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van -Groom Super White Shampoo, 12 ounce
-Groom Super White Shampoo, 12 ounce
€ 58,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,81
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van -Groom Fluffy Puppy, Shampoo en conditioner 2-in-1, 3800 ml
-Groom Fluffy Puppy, Shampoo en conditioner 2-in-1, 3800 ml
€ 21,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,12
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Groom'n Fresh shampoo, voor honden, voor een intensieve reiniging, ideaal voor sterk vervuilde vachten, 355 ml
BioGroom Groom'n Fresh shampoo, voor honden, voor een intensieve reiniging, ideaal voor sterk vervuilde vachten, 355 ml
€ 61,27/1l
€ 22,44
-3%
€ 21,75
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BioGroom Econo-Groom, traangeneutral – concentraat, verhouding 30:1, 3,8 liter (verdund: 117,8 liter)
BioGroom Econo-Groom, traangeneutral – concentraat, verhouding 30:1, 3,8 liter (verdund: 117,8 liter)
€ 30,62/1l
€ 116,36
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van MODFU Multifunctionele slaapbank met opbergbankje, relaxfauteuil met antislip plastic poten, bruin
MODFU Multifunctionele slaapbank met opbergbankje, relaxfauteuil met antislip plastic poten, bruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 309,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Driestaps huisdiertrap, antislip huisdierhelling, trap voor huisdieren, hondenhelling, hondenstappen. Afneembaar en wasbaar
Driestaps huisdiertrap, antislip huisdierhelling, trap voor huisdieren, hondenhelling, hondenstappen. Afneembaar en wasbaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van BioGroom So-Dirty dieptereinigingsshampoo, concentraat 1:12, 3,8 liter (verdund: 49,4 liter)
BioGroom So-Dirty dieptereinigingsshampoo, concentraat 1:12, 3,8 liter (verdund: 49,4 liter)
€ 21,06/1l
€ 80,04
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom So-Dirty diep reinigende shampoo, concentraat 1:12, 355 ml (verdund: 4,6 liter)
BioGroom So-Dirty diep reinigende shampoo, concentraat 1:12, 355 ml (verdund: 4,6 liter)
€ 61,83/1l
€ 21,95
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Elektrische trimer voor huisdieren, kappersmachine voor het knippen van vacht
Elektrische trimer voor huisdieren, kappersmachine voor het knippen van vacht
€ 79,35
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van BioGroom Indulge Crème Rinse, Arganolie conditioner, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Indulge Crème Rinse, Arganolie conditioner, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 18,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,31
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Indulge, romige spoelingsconditioner met arganolie, concentraat 1:4, 236 ml (verdund: 1,18 liter)
BioGroom Indulge, romige spoelingsconditioner met arganolie, concentraat 1:4, 236 ml (verdund: 1,18 liter)
€ 92,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,84
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGorm Fluffy Puppy Honden Shampoo - Shampoo geschikt voor puppy's - Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en zachte vacht van puppy's - 355 ml (verdund: 1 liter)
BioGorm Fluffy Puppy Honden Shampoo - Shampoo geschikt voor puppy's - Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en zachte vacht van puppy's - 355 ml (verdund: 1 liter)
€ 63,21/1l
€ 22,44
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Anti-Shed, conditioner voor honden om overmatig verharen te verminderen, 355 ml
BioGroom Anti-Shed, conditioner voor honden om overmatig verharen te verminderen, 355 ml
€ 75,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,87
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van WISFOR Hondenkennel met 2 deuren, hondenkooi met tafelblad, transportkooi, draadkooi, bijzettafel, 97,5 x 59 x 75,7 cm
WISFOR Hondenkennel met 2 deuren, hondenkooi met tafelblad, transportkooi, draadkooi, bijzettafel, 97,5 x 59 x 75,7 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 185,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van BioGroom Indulge Spray, arganolie-behandeling, 236 ml
BioGroom Indulge Spray, arganolie-behandeling, 236 ml
€ 114,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,00
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Anti-Shed, anti-verharing shampoo voor honden, 355 ml
BioGroom Anti-Shed, anti-verharing shampoo voor honden, 355 ml
€ 74,51/1l
€ 26,45
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Anti-Shed, anti-verharing shampoo voor honden, 3,8 liter
BioGroom Anti-Shed, anti-verharing shampoo voor honden, 3,8 liter
€ 29,76/1l
€ 113,09
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Indulge Arganolie-conditionerspray voor honden, 3,8 liter
BioGroom Indulge Arganolie-conditionerspray voor honden, 3,8 liter
€ 27,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 105,32
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Merkloos puppytoilet, afmetingen: 51 cm (L) x 63 cm (B) x 6 cm (H). Geschikt als kattenbak of hondentoilet
Merkloos puppytoilet, afmetingen: 51 cm (L) x 63 cm (B) x 6 cm (H). Geschikt als kattenbak of hondentoilet
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 42,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van BioGroom Super Cream, verzorgingscrème voor vacht, conditioner voor honden, 227 g
BioGroom Super Cream, verzorgingscrème voor vacht, conditioner voor honden, 227 g
€ 154,63/1kg
€ 35,10
Verkoper: Bio-Groom

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 6 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,355 lGewicht 0,4 kg
Beoordeeld op 14 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,355 lGewicht 0,4 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
€ 175,71
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 32,36/1kg
Productafbeelding van Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,88/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,27/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.166,33/1kg
Productafbeelding van Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 462,38/1kg
Productafbeelding van Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 400,00/1kg
Productafbeelding van Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1kg
Productafbeelding van Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.199,00/1kg
Productafbeelding van Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 642,71/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 533,22/1kg
Productafbeelding van 10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
€ 25,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 125,00/1kg