Gewicht:

20000 g

20 kg Lyra Pet® Duivenvoer Standaard Mix

€ 35,99

€ 1,80 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
€ 2,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 53,95
-2%
€ 52,35
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® gierst wit geel los
20 kg Lyra Pet® gierst wit geel los
€ 1,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Premium Rozijnen
20 kg Lyra Pet® Premium Rozijnen
€ 3,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
€ 1,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
10 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
€ 7,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Carob
20 kg Lyra Pet® Carob
€ 2,35/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® hennepzaden
25 kg Lyra Pet® hennepzaden
€ 3,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Nigerzaad
10 kg Lyra Pet® Nigerzaad
€ 4,70/1kg
€ 48,99
-4%
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® wikke
10 kg Lyra Pet® wikke
€ 3,00/1kg
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® boekweit
10 kg Lyra Pet® boekweit
€ 2,70/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 4 x 1 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
4 x 1 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 10,25/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 395
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten
20 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten
€ 2,85/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 285
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
€ 1,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
€ 1,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Mariadistelzaad
20 kg Lyra Pet® Mariadistelzaad
€ 3,40/1kg
€ 71,99
-5%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Koolzaad
10 kg Lyra Pet® Koolzaad
€ 2,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® strooivoer, zonder schalen
10 kg Lyra Pet® strooivoer, zonder schalen
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De unieke combinatie van hoogwaardige, natuurlijke grondstoffen zoals maïs, tarwe, eiwitrijke groenten en oliezaden vormt een complete voedingsbasis. Met name de populaire gierst en de diverse korrelgroottes zorgen voor een hoge smakelijkheid van ons duivenvoer. | Gevarieerde mix van zaden en groenten | Uitstekend compleet voer bestaande uit 27% maïs, 22% tarwe, 13% gerst, 9% sorghum, 6% gele erwten, 6% groene erwten, 5% gele gierst, 4% witte sorghum, 3% gepelde haver, 3% gierstgries, 2% velderwten | Analyse toont aan: 13,50% ruw eiwit voor spieropbouw, 13% vocht, 4,50% ruw vet als energiebron, 3,50% ruwe vezels en 2,20% ruwe as ter bevordering van de spijsvertering. Het ideale voer om duiven een uitgebalanceerd dieet te bieden en ze vitaal te houden.

Gewicht
20000 g
Model
Standardmischung
Verkoopbenaming
Vogelvoer
Samenstelling diervoeder
27% maïs, 22% tarwe, 13% gerst, 9% milo, 6% gele erwten, 6% groene erwten, 5% gele gierst, 4% witte sorghum, 3% gepelde haver, 3% gierstgrutten, 2% velderwten
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Wilde vogel
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
EAN
4060629148244
MPN (Manufacturer Part Number)
76660-004
Fabrikant
Registratienummer
76660-004

Gewicht
20000 g
Model
Standardmischung
Verkoopbenaming
Vogelvoer
Samenstelling diervoeder
27% maïs, 22% tarwe, 13% gerst, 9% milo, 6% gele erwten, 6% groene erwten, 5% gele gierst, 4% witte sorghum, 3% gepelde haver, 3% gierstgrutten, 2% velderwten
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Wilde vogel
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
EAN
4060629148244
MPN (Manufacturer Part Number)
76660-004
Fabrikant
Registratienummer
76660-004
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
€ 2,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 53,95
-2%
€ 52,35
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Duivenvoer Standaard Mix
25 kg Lyra Pet® Duivenvoer Standaard Mix
€ 1,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Duivenvoer Standaard Mix
10 kg Lyra Pet® Duivenvoer Standaard Mix
€ 2,70/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® duivenvoer standaardmix in een bak van 30 liter
10 kg Lyra Pet® duivenvoer standaardmix in een bak van 30 liter
€ 3,09/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
€ 2,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 349
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van HÜHNER Land Wurmkraut vloeibaar 100ml – voor kippen en pluimvee, met echt wormkruid (Artemisia Absinthium) in een plantaardige formule op basis van een recept, geschikt voor kippen
HÜHNER Land Wurmkraut vloeibaar 100ml – voor kippen en pluimvee, met echt wormkruid (Artemisia Absinthium) in een plantaardige formule op basis van een recept, geschikt voor kippen
€ 610,91/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 70,57
-4%
€ 67,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Barista 04570 filterkoffiemachine, geïsoleerde kan, 10 kopjes, timer, aroma-instelling, geïntegreerde maalder
Barista 04570 filterkoffiemachine, geïsoleerde kan, 10 kopjes, timer, aroma-instelling, geïntegreerde maalder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 205,45
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 407,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® losvoer, nieuwe oogst
25 kg Lyra Pet® losvoer, nieuwe oogst
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 84,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong
5 kg Lyra Pet® runderlong
€ 9,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® strooivoer zonder schalen
20 kg Lyra Pet® strooivoer zonder schalen
€ 1,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van PawHut Vogelkooi, vogelvolière van hout, kooi voor parkieten met 4 zitstokken
PawHut Vogelkooi, vogelvolière van hout, kooi voor parkieten met 4 zitstokken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 324,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Vetvoer
20 kg Lyra Pet® Vetvoer
€ 1,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® vetvoer
10 kg Lyra Pet® vetvoer
€ 2,70/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
€ 1,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken, voerkwaliteit, 2e keus
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken, voerkwaliteit, 2e keus
€ 2,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 297
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Premium Rozijnen
20 kg Lyra Pet® Premium Rozijnen
€ 3,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Buitenren D51-077V01, 220 x 103 x 103 cm
Buitenren D51-077V01, 220 x 103 x 103 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® gierst wit geel los
20 kg Lyra Pet® gierst wit geel los
€ 1,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van WISFOR Kippenhok, kippenhuis, pluimveestalling, hok voor kleine dieren. Ren met 2 afsluitbare deuren, afmetingen 393 x 312 x 156 cm
WISFOR Kippenhok, kippenhuis, pluimveestalling, hok voor kleine dieren. Ren met 2 afsluitbare deuren, afmetingen 393 x 312 x 156 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 164,79
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
€ 2,60/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® Mezenbollen Basic zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® Mezenbollen Basic zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® los voer zonder schelpen
25 kg Lyra Pet® los voer zonder schelpen
€ 1,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 19 beoordelingen
Beoordeeld op 26 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Perfect
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 9 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Duivenvoer
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 31 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is prima.
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 10 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Duivenvoer
Gewicht 11 kg
Beoordeeld op 28 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Duivenvoer
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 29 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 21 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Standaard
Gewicht 25 kg
Beoordeeld op 13 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lyra Pet duivenvoer
Gewicht 25 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg