Haribo Drop Manen - 150 stuks

€ 15,90

€ 11,78 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Drop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
€ 17,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Red Band Salmiakballen, 175g
Red Band Salmiakballen, 175g
€ 61,37/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 10,74
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Zoute Rijen - 150 stuks
Haribo Zoute Rijen - 150 stuks
€ 18,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Drop Rotella - JoJo's - 150 stuks
Haribo Drop Rotella - JoJo's - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Konfekstaven - 150 stuks
Haribo Konfekstaven - 150 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10043737 HARIBO Super Gurken Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043737 HARIBO Super Gurken Fruchtgummi 150 St.
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
€ 12,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Lakritz Svesker, 375g
Haribo Lakritz Svesker, 375g
€ 71,84/1kg
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Klepper&Klepper De Beste Drop Ooit Mildzout (200 gr)
Klepper&Klepper De Beste Drop Ooit Mildzout (200 gr)
€ 17,35/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Drop Krakelingen - 1 x 1,5 kilo
Haribo Drop Krakelingen - 1 x 1,5 kilo
€ 11,43/1kg
€ 17,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Slungels Drop - 4 kilo
Matthijs Slungels Drop - 4 kilo
€ 9,00/1kg
€ 36,95
-2%
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Drop Giegels - 4 x 1 kilo
Matthijs Drop Giegels - 4 x 1 kilo
€ 9,24/1kg
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Kritzli - 3 kilo
Haribo Kritzli - 3 kilo
€ 8,97/1kg
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Drop Giegels - 1 kilo
Matthijs Drop Giegels - 1 kilo
€ 14,95/1kg
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Zuiderzze Drop - 400 gram
Matthijs Zuiderzze Drop - 400 gram
€ 37,25/1kg
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Drop Zeesterren - 1 kilo
Matthijs Drop Zeesterren - 1 kilo
€ 13,50/1kg
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Zoete drop manen.

Productinformatie:
plm 5 cm lang x 2,5 cm breed
gewicht gemiddeld 9 gram per stuk



Ingrediënten

Glucosestroop; suiker; zetmeel; bruine suikerstroop; zoethoutextract (3%); zout; aroma; glazuur: bijenwas (wit en geel), carnaubawas.

 

Voedingswaarde per 100g:

Energie: 1438kJ (338kcal)

Vet: > 0,1g

Verzadigde vetzuren: > 0,1g

Koolhydraten: 84,1g

waarvan suikers: 49g

Eiwitten: 0,2g

Zout: 0,71g

 

n in een koele, droge plaats.

Fabrikant

Haribo Nederland B.V.

Riethil 1

4825 AP BREDA

Nederland

 

Disclaimer: De productinformatie op deze website is met de grootste zorg samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat de productgegevens niet correct worden weergegeven. Deze productinformatie is juridisch niet bindend.

Ingrediënten
  Zoete drop manen. Productinformatie: plm 5 cm lang x 2,5 cm breed gewicht gemiddeld 9 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1438 kJ/338 kcal Vetten: < 0,5 g waarvan verzadigde vetzuren: < 0,1 g Koolhydraten: 84 g waarvan suikers: 49 g Eiwitten: < 0,5 g Zout: 1,8 g
Gewicht
1350 g
Afmetingen
0 cm x 0 cm x 0 cm
Levensmiddelenbedrijven
Haribo Nederland B.V. Riethil 1 4825 AP Breda Niederlande
Verkoopbenaming
Haribo Drop Manen - 150 stuks
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-23-3319-150-stuks
EAN
4001686233078

Ingrediënten
  Zoete drop manen. Productinformatie: plm 5 cm lang x 2,5 cm breed gewicht gemiddeld 9 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1438 kJ/338 kcal Vetten: < 0,5 g waarvan verzadigde vetzuren: < 0,1 g Koolhydraten: 84 g waarvan suikers: 49 g Eiwitten: < 0,5 g Zout: 1,8 g
Gewicht
1350 g
Afmetingen
0 cm x 0 cm x 0 cm
Levensmiddelenbedrijven
Haribo Nederland B.V. Riethil 1 4825 AP Breda Niederlande
Verkoopbenaming
Haribo Drop Manen - 150 stuks
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-23-3319-150-stuks
EAN
4001686233078
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
€ 17,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band Fruitgummie Smile, 100 stuks, 1150 gram
Red Band Fruitgummie Smile, 100 stuks, 1150 gram
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
€ 14,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Witte Muizen - 150 stuks
Haribo Witte Muizen - 150 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Kers-Cola Flesjes - 150 stuks
Haribo Kers-Cola Flesjes - 150 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
€ 12,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band fruitgummie zuigelingen, super zuur, 100 stuks, 1150g
Red Band fruitgummie zuigelingen, super zuur, 100 stuks, 1150g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo fruitgummies - Happy Cola, 150 stuks
Haribo fruitgummies - Happy Cola, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Villosa Sallos Zoet/Zout Zachte zwarte worst, 200g
Villosa Sallos Zoet/Zout Zachte zwarte worst, 200g
€ 59,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
€ 16,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 85,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Konfekstaven - 150 stuks
Haribo Konfekstaven - 150 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10054385 HARIBO Balla-Balla Magic Fruchtgummi 1,2 kg
HARIBO 10054385 HARIBO Balla-Balla Magic Fruchtgummi 1,2 kg
€ 12,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Red Band Salmiakballen, 175g
Red Band Salmiakballen, 175g
€ 61,37/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 10,74
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Schaschlikgrill Plumos | Rotisserie | Hähnchengrill | Gyrosgrill | Dönergrill
Schaschlikgrill Plumos | Rotisserie | Hähnchengrill | Gyrosgrill | Dönergrill
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 109,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 143,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,99
-22%
€ 28,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Samsung Galaxy A16 SM-A165F, 4GB RAM, 128GB opslag, grijs, EU-model
Samsung Galaxy A16 SM-A165F, 4GB RAM, 128GB opslag, grijs, EU-model
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 207,20
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Haribo Schuimaardbeien - Primavera - 150 stuks
Haribo Schuimaardbeien - Primavera - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Haribo Zoute Rijen - 150 stuks
Haribo Zoute Rijen - 150 stuks
€ 18,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,95
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zoethout