5,0



Gebaseerd op 7 beoordelingen
Nog maar 4 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Haribo Pepito, 325 gram
€ 82,89/1kg
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet

Haribo Drop Manen - 150 stuks
€ 11,78/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
€ 12,96/1kg
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Konfekstaven - 150 stuks
€ 20,57
Verkoper: somnia24

Haribo Matador Mix, 1,0 kg, verpakking
€ 53,94/1kg
€ 53,94
Verkoper: Needforsweet

10x HARIBO 10051120 Salino, zoete lakritz, 175,0 g
€ 129,94/1kg
€ 22,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10001707 HARIBO KONFEKT Lakritz 3,0 kg
€ 12,75/1kg
€ 38,25
Verkoper: somnia24

Haribo 952931 Fruitgummie snoepjes, 175g
€ 100,83/1kg
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo Zoute Bommen - 150 stuks
€ 16,16/1kg
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Kritzli - 3 kilo
€ 8,97/1kg
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

S&C Zoute Dropvissen - 1 kilo
€ 16,25/1kg
€ 16,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

S&C Zoute Dropvissen - 5 x 1 kilo
€ 11,19/1kg
€ 55,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Lakritshoorns, 325g
€ 82,89/1kg
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet

Meenk Dropstokjes - 5 x 1 kilo
€ 9,60/1kg
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Venco Kleurendropstaafjes - 2 x 1 kilo
€ 13,98/1kg
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo 980637 Lakritsslakken, 175g, veganistisch
€ 100,83/1kg
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Ahlgrens Bilar Zoute Lakritssnoepjes, 390 gram
€ 153,69/1kg
€ 59,94
Verkoper: Needforsweet

Haribo Goudbeertjes - 20 stuks van 185 gram
€ 17,71/1kg
€ 65,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meenk Wiebertje - 1 x 2,7 kilo
€ 13,85/1kg
€ 37,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Poppetjes op een rij. Heerlijk zacht en zoetig snoepje.
Productinformatie:
plm 8 cm lang x 2,8 cm breed
gewicht gemiddeld 6 gram per stuk
- Ingrediënten
- Poppetjes op een rij. Heerlijk zacht en zoetig snoepje. Productinformatie: plm 8 cm lang x 2,8 cm breed gewicht gemiddeld 6 gram per stuk
- Voedingswaarde
- Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1482 kJ/349 kcal Vetten: < 0.5 g waarvan verzadigde vetzuren: 0.1 g Koolhydraten: 81 g waarvan suikers: 67 g Eiwitten: 6.0 g Zout: 0.02 g
- Gewicht
- 840 g
- Afmetingen
- 18.5 cm x 18.5 cm x 17 cm
- Levensmiddelenbedrijven
- Haribo
- Verkoopbenaming
- Haribo Zoute Rijen - 150 stuks
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- MPN (Manufacturer Part Number)
- V-08-1091-150-stuks
- EAN
- 4001686403044
- Ingrediënten
- Poppetjes op een rij. Heerlijk zacht en zoetig snoepje. Productinformatie: plm 8 cm lang x 2,8 cm breed gewicht gemiddeld 6 gram per stuk
- Voedingswaarde
- Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1482 kJ/349 kcal Vetten: < 0.5 g waarvan verzadigde vetzuren: 0.1 g Koolhydraten: 81 g waarvan suikers: 67 g Eiwitten: 6.0 g Zout: 0.02 g
- Gewicht
- 840 g
- Afmetingen
- 18.5 cm x 18.5 cm x 17 cm
- Levensmiddelenbedrijven
- Haribo
- Verkoopbenaming
- Haribo Zoute Rijen - 150 stuks
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- MPN (Manufacturer Part Number)
- V-08-1091-150-stuks
- EAN
- 4001686403044
Gaat ook goed samen met

Haribo Kers-Cola Flesjes - 150 stuks
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
€ 19,78
Verkoper: somnia24

Trolli Zeesterren - 75 stuks
€ 14,32/1kg
€ 15,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
€ 14,23
Verkoper: Katomix

Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,61
Verkoper: Katomix

Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
€ 16,31/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

Nordthy Lakritskorreltjes, milde variant, 300g
€ 119,80/1kg
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet

Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 143,30/1kg
€ 36,99
-22%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 28,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Bubs Banaan - 2 x 1,4 kilo
€ 12,13/1kg
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
€ 14,22/1kg
€ 18,49
Verkoper: somnia24

Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Watermeloen - 150 stuks
€ 16,86/1kg
€ 22,40
-20%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

Haribo Gesuikerde Bananen - 150 stuks
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
€ 12,96/1kg
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Eldorado, 375g
€ 79,84/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet

Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Konfekstaven - 150 stuks
€ 20,57
Verkoper: somnia24

Haribo fruitgummies - Happy Cola, 150 stuks
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Drop Manen - 150 stuks
€ 11,78/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Red Band Bubble Fizz, 100 stuks, 1000 gram
€ 15,84
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
€ 4,31
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,25
Verkoper: Katomix

El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Red Band Fruitgummie Smile, 100 stuks, 1150 gram
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
€ 17,67/1kg
€ 13,25
Verkoper: somnia24

Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten


































Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 9 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ik heb er lang naar gezocht
Ik ben dol op deze drop. Snel geleverd, ik ben erg tevreden.
Beoordeeld op 15 augustus 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Haribo
Supersnelle levering, altijd bereid om terug te komen als dat nodig is. Heerlijk
Beoordeeld op 26 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 7 november 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 augustus 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop