Celiko glutenvrij bladerdeeg, 200 gram

€ 1,28

€ 1,22-4%

€ 6,10 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Bakmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dr. Oetker Zoete Maaltijd: Appelpudding met stukjes appel (1 pak van 152g)
Dr. Oetker Zoete Maaltijd: Appelpudding met stukjes appel (1 pak van 152g)
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Bauckhof Schnelle Brötchen mit Hafer glutenfrei Bio 500g
Bauckhof Schnelle Brötchen mit Hafer glutenfrei Bio 500g
€ 34,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
€ 10,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
€ 11,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
€ 11,00/1kg
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
€ 31,74/1kg
€ 12,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Müllers Mühle Rijstmeel, geschikt voor koken, bakken en verfijnen, 500g
Müllers Mühle Rijstmeel, geschikt voor koken, bakken en verfijnen, 500g
€ 7,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van DELECTA peperkoekjes, kruidige kaneelkoekjes, kerstpeperkoekjes, 350g
DELECTA peperkoekjes, kruidige kaneelkoekjes, kerstpeperkoekjes, 350g
€ 8,29/1kg
€ 3,05
-4%
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije cheesecake-brownie mix, biologisch, 480g, biologisch en veganistisch
Glutenvrije cheesecake-brownie mix, biologisch, 480g, biologisch en veganistisch
€ 15,25/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,32
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van RUF Chocoladevlokken Cake, glutenvrij bakmengsel
RUF Chocoladevlokken Cake, glutenvrij bakmengsel
€ 9,47/1kg
€ 4,41
-2%
€ 4,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bauckhof Haferbrot Vollkorn glutenfrei Bio 500g
Bauckhof Haferbrot Vollkorn glutenfrei Bio 500g
€ 34,60/1kg
€ 17,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Dr. Oetker Brownie bakmix, 462 gram
Dr. Oetker Brownie bakmix, 462 gram
€ 24,52/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,28
Verkoper: AllYouNeed
MĄKA BEZGLUTENOWA DO WYPIEKU CIAST MIX 1KG SCHAR
C- Mix Patisserie glutenvrij meel voor taarten, 1 kg, merk Schar
€ 21.820,00/1l
€ 22,47
-2%
€ 21,82
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FÜNF TRANSFORMATIES: Mengsel voor het bakken van glutenvrije, lichte broodjes, 400g
FÜNF TRANSFORMATIES: Mengsel voor het bakken van glutenvrije, lichte broodjes, 400g
€ 9,10/1kg
€ 3,83
-4%
€ 3,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker, kruimeltaartbodem, 400g
Dr. Oetker, kruimeltaartbodem, 400g
€ 7,46/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BIOVEGAN Pannenkoekenmix, 200g
BIOVEGAN Pannenkoekenmix, 200g
€ 79,50/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Gellwe Bakpoeder, 30 gram
Gellwe Bakpoeder, 30 gram
€ 11,00/1kg
€ 0,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Delecta Citroenlimonade, 80 gram
Delecta Citroenlimonade, 80 gram
€ 26,63/1kg
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Glutenvrije gistdeegmix 200 g - Celiko

Celiko is een fabrikant van hoogwaardige producten die grondig worden getest door specialisten voordat ze op de markt komen.

Bakmixen voor cakes en broden zijn speciaal samengestelde glutenvrije mengsels, waarmee u uw eigen gezonde brood en heerlijke cakes kunt bakken.

Gistdeegconcentraat is een glutenvrije poedermix voor het maken van zoete gistgebakjes - fruitgebak, babka's en muffins, koeken, donuts, crumpets.

Ingrediënten

Maïszetmeel, aardappelzetmeel, suiker, gemodificeerd aardappelzetmeel, rijstmeel, verdikkingsmiddel: pectine, gedroogde gist (1,5%), zout

Voedingswaarde per 100 g

Energie: 1496 kJ / 357 kcal

Vet: 0 g

  • waarvan verzadigde vetzuren: 0 g

Koolhydraten: 85 g

  • waarvan suikers: 20 g

Eiwitten: 1,5 g

Zout: 0,27 g

Aanvullende informatie

Product is glutenvrij. Kan sporen bevatten van: soja, melk, pinda's, hazelnoten. n in een koele, droge plaats.

Netto gewicht

200 g

Ingrediënten
Maïszetmeel, aardappelzetmeel, suiker, gemodificeerd aardappelzetmeel, rijstmeel, verdikkingsmiddelen: pectine, gedroogde gist (1,5%), zout.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g: Energie 1496 kJ / 357 kcal; Vet 0 g, waarvan verzadigde vetzuren 0 g; Koolhydraten 85 g, waarvan suikers 20 g; Eiwit 1,5 g; Zout 0,27 g.
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Celiko
Verkoopbenaming
Glutenvrij gistdeegconcentraat
Fabrikant
Celiko
Aantal stuks
1
EAN
5900038001022

Ingrediënten
Maïszetmeel, aardappelzetmeel, suiker, gemodificeerd aardappelzetmeel, rijstmeel, verdikkingsmiddelen: pectine, gedroogde gist (1,5%), zout.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g: Energie 1496 kJ / 357 kcal; Vet 0 g, waarvan verzadigde vetzuren 0 g; Koolhydraten 85 g, waarvan suikers 20 g; Eiwit 1,5 g; Zout 0,27 g.
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Celiko
Verkoopbenaming
Glutenvrij gistdeegconcentraat
Fabrikant
Celiko
Aantal stuks
1
EAN
5900038001022
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van WALKERS Shortbread, glutenvrij, 140g
WALKERS Shortbread, glutenvrij, 140g
€ 71,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,01
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Bauckhof Schnelle Brötchen mit Hafer glutenfrei Bio 500g
Bauckhof Schnelle Brötchen mit Hafer glutenfrei Bio 500g
€ 34,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Baguettini - Rustieke variant, 200g
Baguettini - Rustieke variant, 200g
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Relaxdays 10024092, 1 stuk
Relaxdays 10024092, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 58,01
-56%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
€ 4.340,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,45
-2%
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maestro Vital - meergranenbrood, gewicht: 350 gram
Maestro Vital - meergranenbrood, gewicht: 350 gram
€ 3.710,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,91
-5%
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
€ 10,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
€ 21,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Suikerarme kussentjes - Pindakaas knapperige kussentjes, 300g
Suikerarme kussentjes - Pindakaas knapperige kussentjes, 300g
€ 22,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
€ 2.860,00/1kg
€ 3,01
-4%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
€ 2.970,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
€ 27,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,07
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
€ 11,00/1kg
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Lasagne, glutenvrij, 250g
Barilla Lasagne, glutenvrij, 250g
€ 29,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,32
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Glutenvrije Spaghetti, 400g
Barilla Glutenvrije Spaghetti, 400g
€ 4.070,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,17
-2%
€ 4,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rummo Glutenvrije Penne Rigate Nr. 66 400 g – Italiaanse Pasta Zonder Gluten
Rummo Glutenvrije Penne Rigate Nr. 66 400 g – Italiaanse Pasta Zonder Gluten
€ 6,65/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,01
-4%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 227,53/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Senza Glutine Fusilli 400 g – glutenvrije pasta, Italiaanse macaroni zonder gluten
Barilla Senza Glutine Fusilli 400 g – glutenvrije pasta, Italiaanse macaroni zonder gluten
€ 9,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
€ 11,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Glutenvrije ontbijtgranen, 0,375 kg
Glutenvrije ontbijtgranen, 0,375 kg
€ 11,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
€ 31,74/1kg
€ 12,06
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.