Trefin Cristal Fruit - 1 zak x 3 kilo

€ 35,50

€ 11,83 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Holland Foodz Kaneelhompen - 1 kilo (2 x 500 gram)
Holland Foodz Kaneelhompen - 1 kilo (2 x 500 gram)
€ 15,00/1kg
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Candyman Frisse Fruitzuurtjes - 1 kilo
Candyman Frisse Fruitzuurtjes - 1 kilo
€ 14,35/1kg
€ 14,35
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Lonka Fudge Vanille - 1 x 2 kilo
Lonka Fudge Vanille - 1 x 2 kilo
€ 10,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,95
-19%
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Crest Amandelbonen - 1 kilo
Crest Amandelbonen - 1 kilo
€ 16,25/1kg
€ 16,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Carlier Nougat Mix Verpakt - 1 kilo
Carlier Nougat Mix Verpakt - 1 kilo
€ 19,95/1kg
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Candyman Snipits - 220 stuks
Candyman Snipits - 220 stuks
€ 29,02/1kg
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade, Intens Melig, 80 gram
Wedel Melkchocolade, Intens Melig, 80 gram
€ 36,13/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 287 gram
Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 287 gram
€ 29,34/1kg
€ 8,96
-5%
€ 8,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trefin Restaurant Napolitains - 1 kilo
Trefin Restaurant Napolitains - 1 kilo
€ 36,30/1kg
€ 36,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Daim repen, chocolade, 36 stuks
Daim repen, chocolade, 36 stuks
€ 99,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 100,41
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Marabou Daim, 170 gram
Marabou Daim, 170 gram
€ 176,12/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
€ 158,61/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 11,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bananen, erwten, banaanchips, 500 gram
Bananen, erwten, banaanchips, 500 gram
€ 3.720,00/1kg
€ 3,92
-5%
€ 3,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alpinella melkchocolade, 90 gram
Alpinella melkchocolade, 90 gram
€ 28,67/1kg
€ 2,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lonka Fudge Caramel Zeezout - 1 x 2 kilo
Lonka Fudge Caramel Zeezout - 1 x 2 kilo
€ 14,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,35
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Alpinella karamel chocolade, 100 gram
Alpinella karamel chocolade, 100 gram
€ 25,50/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
CZEKOLADA MLECZNA BIO 80 g - VIVANI
Biologische melkchocolade, 80 gram - VIVANI
€ 35,88/1kg
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 100 gram
Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 100 gram
€ 29,60/1kg
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
€ 75,34/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
€ 245,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Lekker fris zuurtje in verschillende fruitsmaken.

Productinformatie:
plm 3,7 cm lang x 1,5 cm breed
gewicht gemiddeld 5,5 gram per stuk

Ingrediënten
  Lekker fris zuurtje in verschillende fruitsmaken. Productinformatie: plm 3,7 cm lang x 1,5 cm breed gewicht gemiddeld 5,5 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1632 kJ/390 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 95 g waarvan suikers: 75 g Eiwitten: 0 g Zout: 0 g
Gewicht
3000 g
Afmetingen
13 cm x 9 cm x 20 cm
Levensmiddelenbedrijven
Trefin
Verkoopbenaming
Trefin Cristal Fruit - 1 zak x 3 kilo
Fabrikant
Trefin
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-06-894-3-kilo-1-x-3-kilo
EAN
5410381001339

Ingrediënten
  Lekker fris zuurtje in verschillende fruitsmaken. Productinformatie: plm 3,7 cm lang x 1,5 cm breed gewicht gemiddeld 5,5 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1632 kJ/390 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 95 g waarvan suikers: 75 g Eiwitten: 0 g Zout: 0 g
Gewicht
3000 g
Afmetingen
13 cm x 9 cm x 20 cm
Levensmiddelenbedrijven
Trefin
Verkoopbenaming
Trefin Cristal Fruit - 1 zak x 3 kilo
Fabrikant
Trefin
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-06-894-3-kilo-1-x-3-kilo
EAN
5410381001339
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Trefin Medley Melange - 1 x 3 kilo
Trefin Medley Melange - 1 x 3 kilo
€ 12,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 38,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trefin Hopjes - 1 x 3 kilo
Trefin Hopjes - 1 x 3 kilo
€ 12,98/1kg
€ 39,99
-2%
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trefin Orfina Goudtoffees - 1 x 3 kilo
Trefin Orfina Goudtoffees - 1 x 3 kilo
€ 13,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 39,68
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trefin Hartmint - 1 x 3 kilo
Trefin Hartmint - 1 x 3 kilo
€ 11,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pringles - Original chips, 40 gram | Verpakking in een tube, 1 stuk
Pringles - Original chips, 40 gram | Verpakking in een tube, 1 stuk
€ 298,50/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,94
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesam, instant noedels, 100 g, sesam, bereidingstijd 3 minuten, 86 kcal, 360 kJ
Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesam, instant noedels, 100 g, sesam, bereidingstijd 3 minuten, 86 kcal, 360 kJ
€ 114,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lutti Arlequin Zuurtje - 1 kilo
Lutti Arlequin Zuurtje - 1 kilo
€ 19,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Cool Gekleurde Mix Hart- en Ronde lollies - 200 stuks
Cool Gekleurde Mix Hart- en Ronde lollies - 200 stuks
€ 18,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,45
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Jimmy's Popcorn Zoet - 21 x 27 gram
Jimmy's Popcorn Zoet - 21 x 27 gram
€ 26,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,31
-47%
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 46,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 46,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Minecraft dubbele pennenhouder Astra
Minecraft dubbele pennenhouder Astra
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Greemotion Buitenkleed, grijs, geschikt voor buiten, gemaakt van polypropyleen (PP), kleur: grijs, afbeelding: abstract, vorm: rechthoek
Greemotion Buitenkleed, grijs, geschikt voor buiten, gemaakt van polypropyleen (PP), kleur: grijs, afbeelding: abstract, vorm: rechthoek
€ 22,00/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 66,00
Gratis bezorging
Verkoper: Unyqoos
Productafbeelding van Google Nest Hub 2E Generatie Smart Display
Google Nest Hub 2E Generatie Smart Display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 425,00
-€ 12,75
€ 412,25
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Napoleon Citroen Zuurtjes Lempur - 1 kilo
Napoleon Citroen Zuurtjes Lempur - 1 kilo
€ 15,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,50
-16%
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 410
€ 91,89
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Fisher-Price Slaap-otter
Fisher-Price Slaap-otter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg