5,0



Gebaseerd op 4 beoordelingen
cartrend 11265, brandstofkanister, kunststof, 20 liter
€ 66,67
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,73-31%
Gratis bezorging
Naar huis en naar afhaalstations
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Reserve-jerrycans & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
€ 27,14
Verkoper: somnia24

Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Cartrend benzinkanister, 5 liter, kunststof, blauw
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
€ 15,28
Verkoper: KOTARBAU

LAMPA 66984: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister
€ 1,40/1l
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
€ 1,54/1l
€ 30,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl

IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
€ 54,50
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
€ 33,00
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
€ 0,52/1l
€ 11,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 20 liter)
€ 11,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

2x Benzinekannen van 10 liter met flexibele tuit - Brandstofkannen voor benzine en diesel, goedgekeurd volgens UN-norm
€ 22,04
Verkoper: Buddentown

BigDean benzinkanister van 20 liter in olijgroen met flexibele tuit - brandstofkanister voor benzine en diesel - kanister, dieselkanister, gemaakt in Duitsland
€ 23,09
Verkoper: Buddentown

Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
€ 4,47/1l
€ 44,72
Verkoper: PolisElectro

Brandstofkanister, kunststof, transparant, 5 liter
€ 11,19
Verkoper: Lohmeier

ProPlus Kanisterhouder, 20 liter
€ 110,99
-€ 29,10Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 81,89
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Deksel voor benzinkanister, 5/10/20 liter
€ 18,28
-50%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,14
Verkoper: PolisElectro

Brandstofkanister
€ 3,44/1l
€ 34,37
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

EDA 019161 R SX10, brandstofkanister, kunststof, 10 liter
€ 38,05
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Brandstofkanister 2 liter, benzinekanister, dieselkanister, zwart
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

Tayg-kanule voor 5-liter en 10-liter jerrycans
€ 40,04
-45%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De cartrend benzinkanister van kunststof maakt een veilige opslag en transport van brandstoffen mogelijk. Hij is geschikt voor zowel benzine- als dieselbrandstoffen. Als gevaarlijke goederenverpakking is de cartrend benzinkanister ook conform de UN-norm gecertificeerd. Deze certificering garandeert veiligheid en kwaliteit. De meegeleverde vulhulp van flexibel kunststof maakt het nauwkeurig vullen en legen van de kanister eenvoudiger. Hij is eenvoudig aan de kanister te bevestigen en kan ook snel weer worden verwijderd. Dankzij zijn gebruiksvriendelijke vorm is een comfortabele bediening van de cartrend benzinkanister mogelijk, zelfs wanneer de kanister volledig gevuld is. Met de markeerstift op het deksel kan de inhoud van de kanister worden aangeduid, zodat u bij het gebruik van meerdere kannisters en brandstoffen de inhoud kunt onderscheiden.
• Flexibele vulhulp van kunststof
• Geschikt voor diesel, loodvrije en loodhoudende brandstoffen
- Hoge veiligheid door UN-keuring
• Niet geschikt voor gebruik met voedingsmiddelen
• Praktische schroefdop
• Met markeerstift voor het aangeven van de inhoud
Met schenktuit, reservekanister met UN-certificering, geschikt voor alle soorten brandstof, afmetingen: (B)390 x (D)185 x (H)390 mm, -11265
- Fabrikant
- Materiaal
- Kunststof
- EAN
- 4038373071835
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 0680100476
- Fabrikant
- Materiaal
- Kunststof
- EAN
- 4038373071835
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 0680100476
Gaat ook goed samen met

HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
€ 39,34
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics

LAMPA 66984: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister
€ 1,40/1l
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
€ 0,52/1l
€ 11,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
€ 27,14
Verkoper: somnia24

Hoekkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 75.6 cm zonder werkblad, Model 29256
€ 167,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living

20L Ovale Kunststof Brandstofkan, Zwart
€ 16,55
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,46
Verkoper: Carmotion-PL

Gasbrander voor butaangas
€ 45,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Philips Sonicare HX6068/13 W2 Optimal White, zwart
€ 42,99
Verkoper: esiteo

BBQ-Toro geëmailleerde goulashpan met deksel, ketel van 17 liter en pan
€ 94,95
Verkoper: CS-Trading

Wastafelkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm zonder werkblad, Model 29248
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living

Spiegel in volle lengte, make-up spiegel, vloer spiegel, 45*155 cm, geschikt voor wandmontage en met vloerstandaard
€ 59,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore

Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
€ 18,84/1kg
€ 17,33
Verkoper: WilTec

ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
€ 42,99
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH

TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics

Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo

Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
€ 6,75
Verkoper: Eoshop

Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
€ 132,90
-€ 3,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
€ 15,28
Verkoper: KOTARBAU

cartrend 11263, brandstofkanister, kunststof, 10 liter
€ 50,58
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 35,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
€ 54,50
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

GARDINIA Wandhouder voor gordijnroedes met een diameter van 25 mm, serie Industrial Home, 10 stuks
€ 17,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
€ 33,00
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
€ 1,54/1l
€ 30,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl

AXI Rosa Zand & Water Speelkeuken van hout | Houten speelkeukentje voor buiten Incl. 17 accessoires | Modderkeuken / Buitenspeelkeuken 50x115x120 cm
€ 134,95
Gratis bezorging
Verkoper: ToysandGarden

Benzinekanister, brandstofkanister, 10 liter, rood/zwart, reservekanister
€ 1,76/1l
€ 17,64
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU

CLP tuinpaviljoen van ijzer, halfrond, kleur Rosie. Halfpaviljoen met zitbank in art-nouveau stijl, nostalgisch. Klimhulp voor klimplanten en rozen, kleur brons
€ 279,00
-€ 17,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 261,99
Gratis bezorging
Verkoper: Buy-Store-Official
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten



















Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 18 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles naar wens
Materiaal Kunststof
De toekomst zal uitwijzen of het aan de verwachtingen voldoet
Beoordeeld op 27 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Goede kwaliteit
Materiaal Kunststof
Ik ben tevreden over de afwerking.
Beoordeeld op 19 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Top
Materiaal Kunststof
Alles perfect
Beoordeeld op 18 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Materiaal Kunststof
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
€ 77,45
-54%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays

Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays

Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 77,45
-54%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays