Materiaal:

  • Kunststof

LAMPA 66984: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister

€ 27,95

€ 1,40 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Reserve-jerrycans & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
€ 0,52/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,16
-6%
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
€ 1,54/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,28
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van cartrend 11265, brandstofkanister, kunststof, 20 liter
cartrend 11265, brandstofkanister, kunststof, 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,67
-31%
€ 45,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 20 liter)
Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 20 liter)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,16
-6%
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van 10 x Benzine- en brandstofkanisters van 20 liter met vulhulpstukken, UN-gekeurd
10 x Benzine- en brandstofkanisters van 20 liter met vulhulpstukken, UN-gekeurd
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 180,83
-€ 24,38
€ 156,45
Verkoper: ZS2Radteile
Productafbeelding van Brandstofkanister Lampa, 8,5 liter, met dubbele handgreep, diameter 65 mm, vulopening diameter 14 mm, geschikt voor olie
Brandstofkanister Lampa, 8,5 liter, met dubbele handgreep, diameter 65 mm, vulopening diameter 14 mm, geschikt voor olie
€ 39,00
-7%
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 54,50
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,00
-25%
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 530047 Benzinkanister, 20 liter, zwart kunststof, niet UN-gekeurd
530047 Benzinkanister, 20 liter, zwart kunststof, niet UN-gekeurd
€ 1,11/1l
€ 22,22
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van 2x Benzinekannen van 10 liter met flexibele tuit - Brandstofkannen voor benzine en diesel, goedgekeurd volgens UN-norm
2x Benzinekannen van 10 liter met flexibele tuit - Brandstofkannen voor benzine en diesel, goedgekeurd volgens UN-norm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 22,04
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van BigDean benzinkanister van 20 liter in olijgroen met flexibele tuit - brandstofkanister voor benzine en diesel - kanister, dieselkanister, gemaakt in Duitsland
BigDean benzinkanister van 20 liter in olijgroen met flexibele tuit - brandstofkanister voor benzine en diesel - kanister, dieselkanister, gemaakt in Duitsland
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 23,09
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van LAMPA 67077: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister
LAMPA 67077: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister
€ 1,75/1l
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van LAMPA 67001: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister, metalen
LAMPA 67001: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister, metalen
€ 6,30/1l
€ 63,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van LAMPA 67005 Reservekanister. Benzinekanister. Dieselkanister. Metalen, zwart
LAMPA 67005 Reservekanister. Benzinekanister. Dieselkanister. Metalen, zwart
€ 2,85/1l
€ 80,00
-28%
€ 57,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van LAMPA 67007 Reservekanister. Benzinekanister. Dieselkanister. Metalen, zwart
LAMPA 67007 Reservekanister. Benzinekanister. Dieselkanister. Metalen, zwart
€ 7,10/1l
€ 71,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van AMiO 03208 Reservekanister. Benzinekanister, dieselkanister, oranje
AMiO 03208 Reservekanister. Benzinekanister, dieselkanister, oranje
€ 6,12/1l
€ 36,74
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Technische specificaties:

Inhoud [liter]: 20 Bestandig tegen: Benzine, diesel

Fabrikant
Volume
20 l
Inhoud
20 l
Gewicht
1.1 kg
EAN
8000692669846
MPN (Manufacturer Part Number)
66984

Fabrikant
Volume
20 l
Inhoud
20 l
Gewicht
1.1 kg
EAN
8000692669846
MPN (Manufacturer Part Number)
66984
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 254,62
-€ 71,72
€ 182,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van cartrend 11265, brandstofkanister, kunststof, 20 liter
cartrend 11265, brandstofkanister, kunststof, 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,67
-31%
€ 45,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van 20L Ovale Kunststof Brandstofkan, Zwart
20L Ovale Kunststof Brandstofkan, Zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,55
-6%
€ 15,46
Verkoper: Carmotion-PL
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 12 paar CAT Caterpillar werksokken / werksokken, versterkte teen en hiel, katoen, grijs, maat 41-45
12 paar CAT Caterpillar werksokken / werksokken, versterkte teen en hiel, katoen, grijs, maat 41-45
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 43,90
10% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: NADUF
Productafbeelding van Alpina bestekset, 16-delig, goudkleurig
Alpina bestekset, 16-delig, goudkleurig
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Power Bank Swarey S1000 1000W 201600Mah zonnepaneelstation Typ-C+200W zonnepaneel
Power Bank Swarey S1000 1000W 201600Mah zonnepaneelstation Typ-C+200W zonnepaneel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 689,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van RENUMAX Krassenverwijderaar, 100ml. Autolak krassen verwijderen, polijstmiddel, lakstift, polijstpasta
RENUMAX Krassenverwijderaar, 100ml. Autolak krassen verwijderen, polijstmiddel, lakstift, polijstpasta
€ 79,90/1l
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco Optima Antraciet hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 28654
Complete keukeneenheid Vicco Optima Antraciet hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 28654
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 721,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Accuheggenschaar MAKITA 18V DUC150Z01 (wordt geleverd zonder accu)
Accuheggenschaar MAKITA 18V DUC150Z01 (wordt geleverd zonder accu)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 237,86
-€ 19,45
€ 218,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van EXIT Stone zwembad ø360x76cm met filterpomp - grijs
EXIT Stone zwembad ø360x76cm met filterpomp - grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 108,21
Gratis bezorging
Verkoper: EXIT_Toys
Productafbeelding van COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 189,99
-€ 40,00
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 270
€ 22,50
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 46,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Arebos 4252023110389, zwart, 2 stuks
Arebos 4252023110389, zwart, 2 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 962,08
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2191
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van MNC - Kanister van 20 liter met schenktuit - Rood - 20 liter - 340 x 185 x 460 mm
MNC - Kanister van 20 liter met schenktuit - Rood - 20 liter - 340 x 185 x 460 mm
€ 32,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
€ 0,52/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,16
-6%
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 7 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays