Dr. Oetker 1538751004 Dr. Oetker Schokoladen Streusel 700,0 g, 1 St.

€ 34,00

€ 48,57 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Eetbare taartversieringen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pickerd Knapperige Donuts, 65g
Pickerd Knapperige Donuts, 65g
€ 64,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Dekor Confetti (100 gram verpakking)
Oetker Dekor Confetti (100 gram verpakking)
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker 3472619008 Dr. Oetker Haselnuss Krokant  700 g, 1 St.
Dr. Oetker 3472619008 Dr. Oetker Haselnuss Krokant 700 g, 1 St.
€ 31,33/1kg
€ 21,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Biologische Crumble Mix (85 g)
Oetker Biologische Crumble Mix (85 g)
€ 69,33/1kg
€ 6,24
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Chocoladebladeren, donkere chocolade, 60g
Dr. Oetker Chocoladebladeren, donkere chocolade, 60g
€ 69,50/1kg
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Mini-decoratiebloemetjes, 40 stuks, 10 gram, taatversiering
Dr. Oetker Mini-decoratiebloemetjes, 40 stuks, 10 gram, taatversiering
€ 50,90/1kg
€ 5,09
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pickerd Superhelden set, suikerdecoraties voor het decoreren van gebak, 68g
Pickerd Superhelden set, suikerdecoraties voor het decoreren van gebak, 68g
€ 107,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,32
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker 1498767002 Dr. Oetker Raspelschokolade Vollmilch  100,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 1498767002 Dr. Oetker Raspelschokolade Vollmilch 100,0 g, 1 St.
€ 96,50/1kg
€ 9,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 711225000 Dr. Oetker Blattgelatine  150 Blatt, 1 St.
Dr. Oetker 711225000 Dr. Oetker Blattgelatine 150 Blatt, 1 St.
€ 76,66/1kg
€ 38,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
€ 125,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Vanillesuiker, 16 gram
Dr. Oetker Vanillesuiker, 16 gram
€ 1,40/1kg
€ 0,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Vruchtenjam met karamel, 200 g
Dr. Oetker Vruchtenjam met karamel, 200 g
€ 14,14/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker 1498757005 Dr. Oetker Feine Marzipan Rübli Dekor 12 St.
Dr. Oetker 1498757005 Dr. Oetker Feine Marzipan Rübli Dekor 12 St.
€ 130,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Polewa dessertpoeder, 100 gram
Dr. Oetker Polewa dessertpoeder, 100 gram
€ 21,80/1kg
€ 2,29
-4%
€ 2,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Geraspte witte chocolade
Dr. Oetker Geraspte witte chocolade
€ 36,73/1kg
€ 36,73
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dr. Oetker 1538751004 Dr. Oetker Schokoladen Streusel 700,0 g, 1 St.

Dr. 21, 76275 Ettlingen n in een droge omgeving, niet boven kamertemperatuur. Gekaramelliseerde chocolade sprinkles Verpakking van 1 stuk
Ingrediënten
Suiker, cacaomassa, magere cacaopoeder, emulgator (sojalecithine), glucose-siroop, vanille-aroma. Tijdens de productie kunnen ook (melk, hazelnoten) worden gebruikt. Technisch onvermijdbare sporen van deze ingrediënten kunnen daarom niet worden uitgesloten
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1904 kJ Energie (kcal): 453 kcal Vet: 16 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 10 gram Koolhydraten: 71 gram Waarvan suikers: 64 gram Eiwitten: 4,5 gram Zout: 0,18 gram
Allergenen
Bevat: | Melk | Lactose | Soja | Gerst | Hazelnoten. Kan andere schaalvruchten bevatten
Gewicht
700 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
Verkoopbenaming
Gekaramelliseerde chocoladevlokken
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
864101
EAN
4008241101674

Ingrediënten
Suiker, cacaomassa, magere cacaopoeder, emulgator (sojalecithine), glucose-siroop, vanille-aroma. Tijdens de productie kunnen ook (melk, hazelnoten) worden gebruikt. Technisch onvermijdbare sporen van deze ingrediënten kunnen daarom niet worden uitgesloten
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1904 kJ Energie (kcal): 453 kcal Vet: 16 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 10 gram Koolhydraten: 71 gram Waarvan suikers: 64 gram Eiwitten: 4,5 gram Zout: 0,18 gram
Allergenen
Bevat: | Melk | Lactose | Soja | Gerst | Hazelnoten. Kan andere schaalvruchten bevatten
Gewicht
700 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
Verkoopbenaming
Gekaramelliseerde chocoladevlokken
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
864101
EAN
4008241101674
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pickerd Knapperige Donuts, 65g
Pickerd Knapperige Donuts, 65g
€ 64,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PICK. Liefde. Roze Liefde, 110g
PICK. Liefde. Roze Liefde, 110g
€ 54,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Suikerogen, 12 stuks (verpakt per 10 gram)
Oetker Suikerogen, 12 stuks (verpakt per 10 gram)
€ 417,00/1kg
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Chocolade Decoraties in de vorm van hartjes (verpakking van 47 gram)
Dr. Oetker Chocolade Decoraties in de vorm van hartjes (verpakking van 47 gram)
€ 99,60/1kg
€ 4,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 24 suikerstokjes, eetbaar - Smaak: aardbei - Kerstboomdecoratie, snoepstokjes
24 suikerstokjes, eetbaar - Smaak: aardbei - Kerstboomdecoratie, snoepstokjes
€ 48,44/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 13,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Oetker Dekor Confetti (100 gram verpakking)
Oetker Dekor Confetti (100 gram verpakking)
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Knusper-Mix Chocolade-Karamel (60 gram)
Oetker Knusper-Mix Chocolade-Karamel (60 gram)
€ 52,00/1kg
€ 3,12
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Whisky-karaffe - Cadeaus voor mannen - Complete whisky-set - Globe - 900 ml - Inclusief 4 whisky-stenen, 2 whisky-glazen en een schenktuit
Whisky-karaffe - Cadeaus voor mannen - Complete whisky-set - Globe - 900 ml - Inclusief 4 whisky-stenen, 2 whisky-glazen en een schenktuit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 151
€ 87,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dr. Oetker Masa Śmietanowa, frambozenvariant, 86 gram
Dr. Oetker Masa Śmietanowa, frambozenvariant, 86 gram
€ 17,78/1kg
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Schoko Zebra Röllchen, 75g – Chocolade decoratie voor taarten en desserts
Dr. Oetker Schoko Zebra Röllchen, 75g – Chocolade decoratie voor taarten en desserts
€ 55,33/1kg
€ 4,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van HARIBO 10037062 HARIBO Chamallows Minis Marshmallows 200,0 g
HARIBO 10037062 HARIBO Chamallows Minis Marshmallows 200,0 g
€ 14,70/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van KAISER 2300646237 KAISER Muffinform 24er 2300646237 Ø 27,0 x 38,0 cm, 1 St.
KAISER 2300646237 KAISER Muffinform 24er 2300646237 Ø 27,0 x 38,0 cm, 1 St.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Chocoladebladeren, donkere chocolade, 60g
Dr. Oetker Chocoladebladeren, donkere chocolade, 60g
€ 69,50/1kg
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker - Taartglazuur - Aardbeien smaak - 3 stuks, elk 37,5g
Dr. Oetker - Taartglazuur - Aardbeien smaak - 3 stuks, elk 37,5g
€ 45,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Pure chocolade, 150g
Dr. Oetker Pure chocolade, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 180 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 180 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 69,90
-€ 2,00
€ 67,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Taveners Liquorice Allsorts (900 gr)
Taveners Liquorice Allsorts (900 gr)
€ 5,32/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,89
-18%
€ 4,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Oetker 3472619008 Dr. Oetker Haselnuss Krokant  700 g, 1 St.
Dr. Oetker 3472619008 Dr. Oetker Haselnuss Krokant 700 g, 1 St.
€ 31,33/1kg
€ 21,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oetker Biologische Crumble Mix (85 g)
Oetker Biologische Crumble Mix (85 g)
€ 69,33/1kg
€ 6,24
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Mini-decoratiebloemetjes, 40 stuks, 10 gram, taatversiering
Dr. Oetker Mini-decoratiebloemetjes, 40 stuks, 10 gram, taatversiering
€ 50,90/1kg
€ 5,09
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
€ 40,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Fondant, wit, 850g. Modelleerpasta voor taartdecoratie, cakeversiering. Suikerpasta
Fondant, wit, 850g. Modelleerpasta voor taartdecoratie, cakeversiering. Suikerpasta
€ 2,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: Trend-Laden_5

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.