Clarins Lip Comfort Oil, lippenbalsem, rood, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, jojoba-olie, hydraterend, voedend, volumineerd, geeft glans

€ 26,62

€ 3.802,86 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Lippenbalsems & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
€ 67.320,00/1l
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
€ 6.346,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Pilaten | Collageen lippenmasker - 7 g - hydraterend en verstevigend - intensieve verzorging voor de lippen
Pilaten | Collageen lippenmasker - 7 g - hydraterend en verstevigend - intensieve verzorging voor de lippen
€ 70,00/1l
€ 0,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
€ 21,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Clarins Lip Oil Balm, lippenbalsem, rood, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, jojoba-olie, rozenextract, hydraterend, voedend, beschermend, verzachtend
Clarins Lip Oil Balm, lippenbalsem, rood, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, jojoba-olie, rozenextract, hydraterend, voedend, beschermend, verzachtend
€ 9.372,41/1kg
€ 31,30
-13%
€ 27,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rodial 5061035320247, Rood, Kersen, Kleurgevend, Voedend, Voor vrouwen, Olie, Fles
Rodial 5061035320247, Rood, Kersen, Kleurgevend, Voedend, Voor vrouwen, Olie, Fles
€ 5.875,00/1l
€ 23,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge, lippenbalsem, rood, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, shea boter, hydraterend, verzachtend, maakt de lippen zacht
Dior Rouge, lippenbalsem, rood, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, shea boter, hydraterend, verzachtend, maakt de lippen zacht
€ 184,50/1kg
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Balsem voor de lippen met sheaboter, speciaal voor vrouwen, 10 ml - Dr. PAWPAW
Balsem voor de lippen met sheaboter, speciaal voor vrouwen, 10 ml - Dr. PAWPAW
€ 739,00/1l
€ 7,39
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van CATRICE Bare Touch Lip Oil Balm, Lippenbalsem, Rood, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hyaluronzuur, Hydraterend, Verzachtend
CATRICE Bare Touch Lip Oil Balm, Lippenbalsem, Rood, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hyaluronzuur, Hydraterend, Verzachtend
€ 424,81/1kg
€ 11,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Chubby Stick, lippenbalsem, rood, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, met sheaboter, hydraterend, voedend, verzachtend, gladmakend
Clinique Chubby Stick, lippenbalsem, rood, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, met sheaboter, hydraterend, voedend, verzachtend, gladmakend
€ 7.820,00/1kg
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kneipp 916376, Lippenbalsem, Kleurloos, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 4,7 g
Kneipp 916376, Lippenbalsem, Kleurloos, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 4,7 g
€ 73,50/1kg
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van CATRICE Bare Glow Lip Oil Balm, lippenbalsem, rood, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, met hyaluronzuur, hydraterend, verzachtend
CATRICE Bare Glow Lip Oil Balm, lippenbalsem, rood, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, met hyaluronzuur, hydraterend, verzachtend
€ 409,64/1kg
€ 11,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge, lippenbalsem, roze, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, shea boter, hydraterend, verzachtend, maakt de lippen zacht
Dior Rouge, lippenbalsem, roze, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, shea boter, hydraterend, verzachtend, maakt de lippen zacht
€ 10.562,86/1kg
€ 36,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Collistar Twist Balmy Gloss, Rood, Borgondie, Kleurgevend, Volumegevend, Verzachtend, Hydraterend, Volumegevend,..., Crèmige textuur, Glanzend, Hyaluronzuur
Collistar Twist Balmy Gloss, Rood, Borgondie, Kleurgevend, Volumegevend, Verzachtend, Hydraterend, Volumegevend,..., Crèmige textuur, Glanzend, Hyaluronzuur
€ 10.250,00/1kg
€ 28,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Roze, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Roze, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
€ 18.906,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lip- en oogbalsem voor vrouwen, 8 ml - Dr. PAWPAW
Lip- en oogbalsem voor vrouwen, 8 ml - Dr. PAWPAW
€ 955,00/1l
€ 7,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Diego dalla Palma Hydrate My Lips, lippenbalsem, kleurloos, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, houdbaar tot 12 maanden
Diego dalla Palma Hydrate My Lips, lippenbalsem, kleurloos, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, houdbaar tot 12 maanden
€ 2.574,00/1l
€ 25,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioderma Atoderm Lippenbalsem, intensief voedend, 15 ml
Bioderma Atoderm Lippenbalsem, intensief voedend, 15 ml
€ 8.310,00/1l
€ 8,31
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Clarins Lip Comfort Oil 05 Abrikoos, 7 ml
Clarins Lip Comfort Oil 05 Abrikoos, 7 ml
€ 3.754,29/1l
€ 26,28
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De lippenstiften van Clarins helpen u een perfecte look te creëren.

Een verfijnd, luxueus
Kleur
Rood
Gewicht
0.035 kg
Inhoud
7 ml
Ingrediënten
NIET VAN TOEPASSING
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
3666057037481
MPN (Manufacturer Part Number)
80084593

Kleur
Rood
Gewicht
0.035 kg
Inhoud
7 ml
Ingrediënten
NIET VAN TOEPASSING
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
3666057037481
MPN (Manufacturer Part Number)
80084593
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clarins Lip Comfort Oil, lippenbalsem, bruin, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, jojoba-olie, glanzend, hydraterend, voedend, geeft volume
Clarins Lip Comfort Oil, lippenbalsem, bruin, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, jojoba-olie, glanzend, hydraterend, voedend, geeft volume
€ 4.112,86/1l
€ 28,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.266,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 110,00
-€ 15,02
€ 94,98
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Clarins Lip Comfort Oil, lippenbalsem, roze, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, jojoba-olie, rozenbottelolie, verzachtend, heeft een verzachtende werking, hydraterend, voedend
Clarins Lip Comfort Oil, lippenbalsem, roze, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, jojoba-olie, rozenbottelolie, verzachtend, heeft een verzachtende werking, hydraterend, voedend
€ 4.594,29/1l
€ 32,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 310,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 31,08
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Clarins Super Restorative Smoothing Treatment, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 200 ml
Clarins Super Restorative Smoothing Treatment, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 200 ml
€ 239,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,41
-3%
€ 47,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Lip Comfort Oil, transparant, kersen, hydraterend, voor vrouwen, geeft glans, tube
Clarins Lip Comfort Oil, transparant, kersen, hydraterend, voor vrouwen, geeft glans, tube
€ 3.504,29/1l
€ 24,53
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Clarins Natural Lip Perfector, lippenbalsem, rood, voor dames, universeel, hydraterend, voedend, Intense Maple
Clarins Natural Lip Perfector, lippenbalsem, rood, voor dames, universeel, hydraterend, voedend, Intense Maple
€ 1.932,50/1l
€ 23,19
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.591,20/1kg
Productafbeelding van Rose La Mer: Lippenbehandeling
Rose La Mer: Lippenbehandeling
€ 74,82
-4%
€ 71,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.091,18/1kg
Productafbeelding van Bare La Mer: De lippenbehandeling
Bare La Mer: De lippenbehandeling
€ 73,30
-2%
€ 71,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.091,18/1kg
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.392,69/1kg
Productafbeelding van SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.320,00/1l
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.346,67/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
€ 50,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.388,33/1l
Productafbeelding van Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.893,33/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 44,88
-9%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.161,29/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.832,26/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 39,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 392,40/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 40,80
-5%
€ 38,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.438,71/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 37,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 376,50/1kg
Productafbeelding van Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.380,00/1l
Productafbeelding van Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.287,10/1kg
Productafbeelding van Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
€ 28,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.440,00/1l
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l