Inhoud:

50 ml

Acca Kappa Jasmijn & Waterlelie Eau de Parfum, 50 ml

€ 57,12

€ 1.142,40 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 2.458,20/1l
€ 245,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray
€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.998,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 149,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bohoboco Geranium Balsam Geur Parfum 50 ml (unisex)
Bohoboco Geranium Balsam Geur Parfum 50 ml (unisex)
€ 2.774,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 138,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Volata Eau de Parfum, 100 ml
Acca Kappa Volata Eau de Parfum, 100 ml
€ 969,00/1l
€ 96,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Libocedro & Salvia Eau de Parfum, 100 ml
Acca Kappa Libocedro & Salvia Eau de Parfum, 100 ml
€ 989,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco Eau de Cologne 100ml
Acca Kappa Muschio Bianco Eau de Cologne 100ml
€ 683,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Calycanthus eau de parfum, 50 ml
Acca Kappa Calycanthus eau de parfum, 50 ml
€ 1.366,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Jasmijn & waterlelie Eau de Parfum, 15 ml
Acca Kappa Jasmijn & waterlelie Eau de Parfum, 15 ml
€ 1.836,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Myscent 150 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Acca Kappa Myscent 150 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 969,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 96,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Idillio Eau de Parfum, 15 ml, sprayflacon
Acca Kappa Idillio Eau de Parfum, 15 ml, sprayflacon
€ 1.836,00/1l
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Sfaria Eau de Parfum, 100 ml
Acca Kappa Sfaria Eau de Parfum, 100 ml
€ 999,60/1l
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Calycanthus Eau de Parfum, 15 ml, sprayflacon
Acca Kappa Calycanthus Eau de Parfum, 15 ml, sprayflacon
€ 1.836,00/1l
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Idillio parfum, 50 ml
Acca Kappa Idillio parfum, 50 ml
€ 1.244,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
-3%
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa My Scent, parfum, 15 ml
Acca Kappa My Scent, parfum, 15 ml
€ 1.904,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa 1869 Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
Acca Kappa 1869 Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 987,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 98,77
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Giallo Elicriso Eau de Parfum, 15 ml
Acca Kappa Giallo Elicriso Eau de Parfum, 15 ml
€ 2.040,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Al Wataniah Fayyad Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Al Wataniah Fayyad Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 218,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acca Kappa Giallo Elicriso, parfum, 100 ml
Acca Kappa Giallo Elicriso, parfum, 100 ml
€ 1.030,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,02
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishane Tuberose Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
Nishane Tuberose Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.515,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 125,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Acca Kappa Jasmijn & Waterlelie Eau de Parfum 50ml

Delicate, bloemige geur met een aquatische frisheid

Beschrijving:
De Acca Kappa Jasmijn & Waterlelie Eau de Parfum 50ml combineert de delicate bloemigheid van jasmijn met de pure frisheid van de waterlelie. Deze geur straalt vrouwelijke elegantie en aquatische lichtheid uit, waardoor het ideaal is voor vrouwen die een frisse, maar toch sensuele geur prefereren. Of het nu voor dagelijks gebruik is of voor speciale gelegenheden, deze geur geeft elk moment een verfijnde elegantie.

Kenmerken:
Delicate en frisse compositie: Harmonieuze combinatie van bloemige en aquatische tonen.
Feminien en verfrissend: Perfect voor vrouwen die een lichte, elegante geur zoeken.
Langhoudend: De hoogwaardige ingrediënten zorgen voor een langdurige geurervaring.
Compact formaat: De elegante fles van 50ml is ideaal voor onderweg.
Veelzijdig: Geschikt voor zowel dagelijks gebruik als voor speciale momenten.

Geurnoten:
Topnoten: Verfrissende groene nuances en lichte citrusaccenten.
Hartnoten: De bloemige elegantie van jasmijn en de aquatische frisheid van de waterlelie.
Basisnoten: Warme, poederachtige tonen die de geur diepte en stabiliteit geven.

Productinformatie:
Inhoud: 50ml
Geurprofiel: Bloemig, fris, aquatisch
Gebruik: Direct op de huid sprayen, bij voorkeur op de polsen, voor een optimale geurbeleving.

Ingrediënten:
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone.

Gewicht
0.227 kg
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
note
Doelgroepen
Dames
EAN
8008230030899
MPN (Manufacturer Part Number)
85--360050

Gewicht
0.227 kg
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
note
Doelgroepen
Dames
EAN
8008230030899
MPN (Manufacturer Part Number)
85--360050
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acca Kappa Jasmijn & Waterlelie Eau de Parfum, 100 ml
Acca Kappa Jasmijn & Waterlelie Eau de Parfum, 100 ml
€ 836,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Volata Eau de Parfum, 100 ml
Acca Kappa Volata Eau de Parfum, 100 ml
€ 969,00/1l
€ 96,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco Eau de Cologne 100ml
Acca Kappa Muschio Bianco Eau de Cologne 100ml
€ 683,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Libocedro & Salvia Eau de Parfum, 100 ml
Acca Kappa Libocedro & Salvia Eau de Parfum, 100 ml
€ 989,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Calycanthus eau de parfum, 50 ml
Acca Kappa Calycanthus eau de parfum, 50 ml
€ 1.366,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Sakura Tokyo, geurwater, 50 ml
Acca Kappa Sakura Tokyo, geurwater, 50 ml
€ 1.448,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
€ 619,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 61,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Afnan | 9 PM |  100 ml
Afnan | 9 PM | 100 ml
€ 3.434,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 388
€ 34,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acca Kappa Myscent 150 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Acca Kappa Myscent 150 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 969,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 96,90
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 16 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l