Gewicht:

5000 g

5 kg Lyra Pet® Wrap gemaakt van runderlong en luchtpijp

€ 56,99

€ 11,40 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® lamslongen
5 kg Lyra Pet® lamslongen
€ 12,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® Lamsreepjes
1 kg Lyra Pet® Lamsreepjes
€ 26,99/1kg
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® runderhoofdhuidstukken van 4 - 8 cm
1 kg Lyra Pet® runderhoofdhuidstukken van 4 - 8 cm
€ 21,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® runderlong
10 kg Lyra Pet® runderlong
€ 8,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® runderoren, ca. 4 kg
200 Lyra Pet® runderoren, ca. 4 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 75,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® runderhoofdhuidstukken van 1 - 7 cm
10 kg Lyra Pet® runderhoofdhuidstukken van 1 - 7 cm
€ 7,30/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Lamsvleesblokjes
10 kg Lyra Pet® Lamsvleesblokjes
€ 13,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® runderoren, ca. 10 kg
200 Lyra Pet® runderoren, ca. 10 kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® kauwchips van buffelhuid
10 kg Lyra Pet® kauwchips van buffelhuid
€ 11,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® lamspens
5 kg Lyra Pet® lamspens
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® runderhart
1 kg Lyra Pet® runderhart
€ 24,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 30 Lyra Pet® runderhuidsticks, ca. 50 cm
30 Lyra Pet® runderhuidsticks, ca. 50 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® rundvleesstroken
5 kg Lyra Pet® rundvleesstroken
€ 14,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborst
10 kg Lyra Pet® eendenborst
€ 13,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Eendenchips
5 kg Lyra Pet® Eendenchips
€ 14,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® kippennekken
1 kg Lyra Pet® kippennekken
€ 25,99/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® runderblokjes
1 kg Lyra Pet® runderblokjes
€ 25,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 45 Lyra Pet® runderhoeven, ca. 3,6 kg
45 Lyra Pet® runderhoeven, ca. 3,6 kg
€ 11,94/1kg
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® runderuier
10 kg Lyra Pet® runderuier
€ 10,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 107,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® kauwrollen met reepjes eendenborst
5 kg Lyra Pet® kauwrollen met reepjes eendenborst
€ 17,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Runderlong- en luchtpijpwraps

De heerlijke kauwsnack voor tussendoor om het natuurlijke kauwinstinct van uw hond te bevredigen!


  • Premium kwaliteit | Alleen het beste voor uw hond! Extra lang kauwplezier! Geen chemische toevoegingen | 100% puur natuurlijk product, natuurlijk en zacht gedroogd! Premium kwaliteit | Wij bieden producten van uitstekende kwaliteit Kwaliteit! Voeding afgestemd op de specifieke soort van uw hond. Gedroogde wraps gemaakt van runderlong en luchtpijp zijn een delicatesse voor alle honden en bevorderen de gezondheid en het welzijn van uw viervoeter. Ze kenmerken zich door een laag vetgehalte en een hoog eiwitgehalte en zijn een hoogwaardige bron van calcium, een belangrijk mineraal voor gezonde botten en tanden bij uw viervoeter.

    Kenmerken:

- laag vetgehalte
- hoog eiwitgehalte
- licht verteerbaar
- voorzichtig aan de lucht gedroogd zonder toevoegingen


Afmetingen:

ongeveer 12-15 cm lang


n:

Bewaar op een koele, droge plaats en vermijd direct zonlicht!


 

 

 

Gewicht
5000 g
Verkoopbenaming
Hondenvoer
Samenstelling diervoeder
100% rundvlees
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Hunde
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
EAN
4060629149227
MPN (Manufacturer Part Number)
49203-002
Fabrikant
Registratienummer
49203-002

Gewicht
5000 g
Verkoopbenaming
Hondenvoer
Samenstelling diervoeder
100% rundvlees
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Hunde
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
EAN
4060629149227
MPN (Manufacturer Part Number)
49203-002
Fabrikant
Registratienummer
49203-002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Wrap gemaakt van runderlong en luchtpijp.
10 kg Lyra Pet® Wrap gemaakt van runderlong en luchtpijp.
€ 10,00/1kg
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong
5 kg Lyra Pet® runderlong
€ 9,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® runderlong
10 kg Lyra Pet® runderlong
€ 8,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Runderpens groot
5 kg Lyra Pet® Runderpens groot
€ 9,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® kleine runderluchtpijpen
5 kg Lyra Pet® kleine runderluchtpijpen
€ 9,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Rundermagen, klein
5 kg Lyra Pet® Rundermagen, klein
€ 8,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® kleine vissen in een container van 30 liter
5 kg Lyra Pet® kleine vissen in een container van 30 liter
€ 13,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® witte ossenstaart
1 kg Lyra Pet® witte ossenstaart
€ 27,99/1kg
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® konijnenoren
1 kg Lyra Pet® konijnenoren
€ 27,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® gedroogd rundvlees in chips
5 kg Lyra Pet® gedroogd rundvlees in chips
€ 10,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 2,05/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Rundermagen, klein
10 kg Lyra Pet® Rundermagen, klein
€ 7,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Gadgy Gadgy zonne-energie vlamlamp met grondspies - Zonnepaneel tuinverlichting set, 2 stuks - Zonnepaneel tuinverlichting - LED buitenverlichting met sensor - Tuinlamp - Tuinfakkel - Tuinpaal - Bronskleurig metaal
Gadgy Gadgy zonne-energie vlamlamp met grondspies - Zonnepaneel tuinverlichting set, 2 stuks - Zonnepaneel tuinverlichting - LED buitenverlichting met sensor - Tuinlamp - Tuinfakkel - Tuinpaal - Bronskleurig metaal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 69,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 100 stuks Lyra Pet® runderoren, ca. 2 kg in een vat van 30 liter
100 stuks Lyra Pet® runderoren, ca. 2 kg in een vat van 30 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Zonnepaneel-verlichting set, flamingo, 3 stuks
Zonnepaneel-verlichting set, flamingo, 3 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 18,02
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van 100 Lyra Pet® runderoren, ca. 3 kg
100 Lyra Pet® runderoren, ca. 3 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Ossenstaart wit
10 kg Lyra Pet® Ossenstaart wit
€ 13,20/1kg
€ 131,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® witte ossenstaart
5 kg Lyra Pet® witte ossenstaart
€ 14,60/1kg
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Runderpens, groot
10 kg Lyra Pet® Runderpens, groot
€ 8,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van WISFOR Orthopedisch hondenbed, hondenbank, hondenbankje, hondenmatras, geschikt voor grote honden, slaapplek, waterdicht, wasbaar, afneembare hoes. Afmetingen: L: 100x75x19cm
WISFOR Orthopedisch hondenbed, hondenbank, hondenbankje, hondenmatras, geschikt voor grote honden, slaapplek, waterdicht, wasbaar, afneembare hoes. Afmetingen: L: 100x75x19cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 76,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderpens (klein) in een verpakking van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderpens (klein) in een verpakking van 30 liter
€ 10,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
€ 2,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 349
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
5 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 1,66/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van WISFOR Hondenbed, orthopedisch, hondenbank, hondenmand, wasbaar, antislip en met afneembare hoes, afmetingen: L 83x57x25 cm
WISFOR Hondenbed, orthopedisch, hondenbank, hondenmand, wasbaar, antislip en met afneembare hoes, afmetingen: L 83x57x25 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 66,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® gedroogd rundvlees in chipsvorm
1 kg Lyra Pet® gedroogd rundvlees in chipsvorm
€ 24,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® Wrap gemaakt van runderlong en luchtpijp
1 kg Lyra Pet® Wrap gemaakt van runderlong en luchtpijp
€ 24,99/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Ø 366 x 76 cm Bestway Steel Pro Sirocco zwembad set
Ø 366 x 76 cm Bestway Steel Pro Sirocco zwembad set
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 120,99
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg