Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 1,5 kilo

€ 22,95

€ 15,30 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Winegums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Gummibeertjes, suikervrij, 80g
Nordthy Gummibeertjes, suikervrij, 80g
€ 194,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van De Bron suikervrije Fruitgum Kersen -  1 kilo
De Bron suikervrije Fruitgum Kersen - 1 kilo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
€ 239,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 12,65/1kg
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Zure Beertjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Frisia Zure Beertjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 10,32/1kg
€ 30,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Winegums - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Frisia Winegums - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 9,57/1kg
€ 30,95
-7%
€ 28,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Zoete Beertjes - 1,5 kilo
Frisia Zoete Beertjes - 1,5 kilo
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Winegums - 1,5 kilo
Frisia Winegums - 1,5 kilo
€ 11,97/1kg
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Zure Beertjes - 1,5 kilo
Frisia Zure Beertjes - 1,5 kilo
€ 11,93/1kg
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Gesuikerde Aardbeien - 1,5 kilo
Frisia Gesuikerde Aardbeien - 1,5 kilo
€ 11,83/1kg
€ 17,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Zure Beertjes - 1 kilo
Matthijs Zure Beertjes - 1 kilo
€ 15,25/1kg
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Perziken - 1,5 kilo
Frisia Perziken - 1,5 kilo
€ 11,93/1kg
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Zure Beertjes - 1 kilo
Matthijs Zure Beertjes - 1 kilo
€ 15,25/1kg
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Gesuikerde Aardbeien - 2 x 1,5 kilo
Frisia Gesuikerde Aardbeien - 2 x 1,5 kilo
€ 10,17/1kg
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Zure Colaflesjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Frisia Zure Colaflesjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 10,32/1kg
€ 30,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Zure Beertjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Frisia Zure Beertjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 10,50/1kg
€ 31,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Fruitgum Muisjes - 1 x 1,5 kilo
Frisia Fruitgum Muisjes - 1 x 1,5 kilo
€ 11,83/1kg
€ 17,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Fruitgum Muisjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Frisia Fruitgum Muisjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 10,17/1kg
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Gommuizen - 6 x 1 kilo
Trolli Gommuizen - 6 x 1 kilo
€ 8,90/1kg
€ 53,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Frisia Fruitgummibeertjes, suikervrij, gesorteerd, met Stevia zoet, 1500g

Waarom Frisia Fruitgummibeertjes, suikervrij?

Genieten met een goed gevoel – dat bieden de Frisia Fruitgummibeertjes, suikervrij, gesorteerd, met Stevia zoet, 1500g. Hier komt de fruitige smaak samen met bewuste voeding. Volledig zonder suiker, maar met de plantaardige zoetstof Stevia, zorgen deze gummibeertjes voor echt genot zonder concessies. De grote familieverpakking is perfect voor iedereen die waarde hecht aan smaak en gezondheid.

Fruitgummibeertjes in detail

De kleurrijke mix verleidt met de klassieke bite, natuurlijke zoetheid en populaire fruitsmaken. Er wordt uitsluitend gebruik gemaakt van Stevia, waardoor de beertjes een suikervrij alternatief vormen voor jong en oud. Ideaal voor dagelijks gebruik, tijdens het sporten of als een slim tussendoortje.

  • 1500g inhoud – ideaal om te delen of voor een voorraad

  • Zonder toegevoegde suiker – perfect voor een bewuste voeding

  • Stevia in plaats van suiker – natuurlijk, plantaardig, caloriearm

  • Geschikt voor diabetici en bijzonder vriendelijk voor de tanden

Voor wie is dit product ideaal?

Deze suikervrije fruitgummieën zijn geschikt voor iedereen die bewust van willen genieten. Of het nu als onderdeel van een suikerarm dieet is, als traktatie voor kinderen, of als gezond alternatief op kantoor – de Frisia Fruitgummi Beren passen bij elke levensstijl. Ook een uitstekende keuze voor mensen met diabetes en voor consumenten die op hun gezondheid letten.

De beste toepassingsmogelijkheden

Eenvoudig tussendoor als snack, onderweg genieten, of als suikervrij hoogtepunt op een kinderfeestje serveren – met de Frisia Fruitgummieën heeft u altijd de juiste snack bij de hand. De royale verpakking van 1500 gram is perfect om te delen met familie, vrienden of collega's.

Nu Frisia Fruitgummi Beren suikervrij kopen

Verwen uzelf met een zoete ervaring zonder toegevoegde suiker. Bestel nu online de Frisia Fruitgummi Beren suikervrij, verrijkt met Stevia, in een verpakking van 1500 gram en ontdek bewust genieten.

Probeer ze nu – natuurlijk zoet, helemaal zonder suiker!

Astra Sweets N.V.Bleukenlaan 18
2300 Turnhout (B)[email protected]

Ingrediënten: Zoetstoffen (maltitolstroop, steviolglycosiden), gelatine, water, zuurteregelaar (citroenzuur), aroma's, vlierbessenconcentraat, voedingskleurstoffen (spirulinaconcentraat, saffraan), kleurstoffen (E100, E160c), plantaardige oliën (palmkernel, kokos), glansmiddelen (bijenwas, carnaubawas).

Kan bij overmatig gebruik een laxerend effect hebben.

Voedingswaarden per 100 gr./ml.
Energie: 862,00 kj 206,00 kcal
Koolhydraten: 73,6g
waarvan suikers: 0g
Eiwitten: 6g
Vetten: 0,2g
waarvan verzadigde vetzuren: 0,2g
Zout: 0,06g

Allergenen: Bevat geen allergenen die op het etiket vermeld moeten worden.

Droog en koel n.



Heerlijke zachte kleine suikervrije beertjes in gezellige kleuren.

Productinformatie:
suikervrij
plm 2,4 cm lang x 1,3 cm breed per stuk
gewicht gemiddeld 3 gram per stuk

Ingrediënten
Heerlijke zachte kleine suikervrije beertjes in gezellige kleuren. Productinformatie: suikervrij plm 2,4 cm lang x 1,3 cm breed per stuk gewicht gemiddeld 3 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 849 kJ/203 kcal Vetten: < 0.5 g waarvan verzadigde vetzuren: 0.2 g Koolhydraten: 73 g waarvan suikers: < 0.5 g Eiwitten: 6.3 g Zout: 0.03 g
Allergenen
Geen
Gewicht
1500 g
Afmetingen
27 cm x 16 cm x 4 cm
Levensmiddelenbedrijven
Frisia
Verkoopbenaming
Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 1,5 kilo
Fabrikant
Valora Trade
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-31-6287sv-1-5-kilo
EAN
5411011512874

Ingrediënten
Heerlijke zachte kleine suikervrije beertjes in gezellige kleuren. Productinformatie: suikervrij plm 2,4 cm lang x 1,3 cm breed per stuk gewicht gemiddeld 3 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 849 kJ/203 kcal Vetten: < 0.5 g waarvan verzadigde vetzuren: 0.2 g Koolhydraten: 73 g waarvan suikers: < 0.5 g Eiwitten: 6.3 g Zout: 0.03 g
Allergenen
Geen
Gewicht
1500 g
Afmetingen
27 cm x 16 cm x 4 cm
Levensmiddelenbedrijven
Frisia
Verkoopbenaming
Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 1,5 kilo
Fabrikant
Valora Trade
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-31-6287sv-1-5-kilo
EAN
5411011512874
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron Colaflesjes suikervrij - 1 kilo
De Bron Colaflesjes suikervrij - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron suikervrije Fruitgum Kersen -  1 kilo
De Bron suikervrije Fruitgum Kersen - 1 kilo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Gummibeertjes, suikervrij, 80g
Nordthy Gummibeertjes, suikervrij, 80g
€ 194,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Nordthy Cola, suikerarme fles, 80g
Nordthy Cola, suikerarme fles, 80g
€ 194,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Frisia Cola Flesjes Suikervrij - 1,5 kilo
Frisia Cola Flesjes Suikervrij - 1,5 kilo
€ 14,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
€ 165,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van BUSSY Wassereis Mix 30034 10x40ml
BUSSY Wassereis Mix 30034 10x40ml
€ 58,07/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
€ 239,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van De bron Suikervrije Jelly Bears 90 gr
De bron Suikervrije Jelly Bears 90 gr
€ 22,22/1kg
€ 2,05
-2%
€ 2,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
€ 53,28/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Katjes® 5916268005 Fruitgummie yoghurt-kauwgom, 175g, vegetarisch
Katjes® 5916268005 Fruitgummie yoghurt-kauwgom, 175g, vegetarisch
€ 123,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Frisia Fruit Salade Suikervrij - 1,5 kilo
Frisia Fruit Salade Suikervrij - 1,5 kilo
€ 16,70/1kg
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
€ 93,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van De Bron Pokerfruit suikervrij - 3 x 1 kilo
De Bron Pokerfruit suikervrij - 3 x 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Nordthy Mini Gums, suikervrije kauwgom, 65g
Nordthy Mini Gums, suikervrije kauwgom, 65g
€ 239,08/1kg
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
De Bron Pokerfruit suikervrij - 1 kilo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van nimm2® 387452 nimm2® Lachgummi Märchenprinzen Fruchtgummi 300,0 g
nimm2® 387452 nimm2® Lachgummi Märchenprinzen Fruchtgummi 300,0 g
€ 76,60/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HARIBO 10046154 HARIBO Wackelgeister Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10046154 HARIBO Wackelgeister Fruchtgummi 160,0 g
€ 100,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
€ 13,75/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,75
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van VIVIL® 4747 VIVIL® Creme Life Hazelitos Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4747 VIVIL® Creme Life Hazelitos Bonbons 90,0 g
€ 259,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 23,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie, losse stukjes, Vampis, 1,2 kg
Haribo Fruitgummie, losse stukjes, Vampis, 1,2 kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10003353 HARIBO ROULETTE Fruchtgummi 40 St.
HARIBO 10003353 HARIBO ROULETTE Fruchtgummi 40 St.
€ 12,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,28
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van nimm2® 680423 nimm2® Lachgummi Fruitivity Yoghurt Fruchtgummi 225,0 g
nimm2® 680423 nimm2® Lachgummi Fruitivity Yoghurt Fruchtgummi 225,0 g
€ 102,13/1kg
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nordthy Mini Kikvorsjes, suikervrije bonbons, 75g
Nordthy Mini Kikvorsjes, suikervrije bonbons, 75g
€ 207,20/1kg
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 29 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop