Klorane 3282770144864, voor dames, shampoo, voor vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml, reinigend

€ 16,33

€ 15,17-7%

€ 75,85 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Balmain Droogshampoo, 300 ml, Droogshampoo, voor dames, geschikt voor alle haartypes, anti-vet, verfrissend, 1 stuk
Balmain Droogshampoo, 300 ml, Droogshampoo, voor dames, geschikt voor alle haartypes, anti-vet, verfrissend, 1 stuk
€ 125,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,49
-25%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
€ 159,22/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda 18084014325, 250 ml, Shampoo, voor dames, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, reinigt, hydrateert, hydraterend
Aveda 18084014325, 250 ml, Shampoo, voor dames, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, reinigt, hydrateert, hydraterend
€ 110,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,14
-58%
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Shampoo voor Krullen, 250 ml
Moroccanoil Shampoo voor Krullen, 250 ml
€ 110,48/1l
€ 27,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Detox شامبو voor normaal haar, met munt (Detox Shampoo), 400 ml
Detox شامبو voor normaal haar, met munt (Detox Shampoo), 400 ml
€ 52,17/1l
€ 20,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aveda 18084019481, 200 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, herstellend, reinigend
Aveda 18084019481, 200 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, herstellend, reinigend
€ 152,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-6%
€ 30,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Garnier 3600542154437, voor dames, niet voor professioneel gebruik, shampoo, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
Garnier 3600542154437, voor dames, niet voor professioneel gebruik, shampoo, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
€ 48,33/1l
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos KJMN Diep reinigende shampoo, 500 ml, Shampoo, voor dames, voor vet haar, revitaliserend, met pompflacon
Kallos KJMN Diep reinigende shampoo, 500 ml, Shampoo, voor dames, voor vet haar, revitaliserend, met pompflacon
€ 24,14/1l
€ 12,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Klorane 3282770140934, voor dames, shampoo, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml, hydraterend, zuiverend
Klorane 3282770140934, voor dames, shampoo, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml, hydraterend, zuiverend
€ 89,15/1l
€ 17,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aveda 18084850930, 300 ml, Shampoo, Mannen, Geschikt voor alle haarkleuren, Verfrissend, Hydraterend, Reinigend, Fles
Aveda 18084850930, 300 ml, Shampoo, Mannen, Geschikt voor alle haarkleuren, Verfrissend, Hydraterend, Reinigend, Fles
€ 81,50/1l
€ 26,52
-7%
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Farmavita Tricogen, reinigende shampoo, 250 ml
Farmavita Tricogen, reinigende shampoo, 250 ml
€ 61,15/1kg
€ 16,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KORRES LIECORICE & BRANDNETEL reinigende shampoo voor vet en vet haar, 250 ml
KORRES LIECORICE & BRANDNETEL reinigende shampoo voor vet en vet haar, 250 ml
€ 67,16/1l
€ 16,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lazartigue Rebalance Herstellende shampoo, voedende shampoo voor een vet haar, 250 ml
Lazartigue Rebalance Herstellende shampoo, voedende shampoo voor een vet haar, 250 ml
€ 57,28/1l
€ 14,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Redken Haarreinigingscrème, voor dames, professioneel, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Redken Haarreinigingscrème, voor dames, professioneel, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml
€ 107,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Interpharma Intergén Shampoo voor vet haar, 250 ml
Interpharma Intergén Shampoo voor vet haar, 250 ml
€ 105,40/1l
€ 28,79
-8%
€ 26,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Dames, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Dames, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 221,14/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 15,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Herstellende Shampoo voor droog haar
Moroccanoil Herstellende Shampoo voor droog haar
€ 104,12/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 26,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schwarzkopf Schauma Zijdeglad Shampoo, 400 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, fles
Schwarzkopf Schauma Zijdeglad Shampoo, 400 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, fles
€ 6,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,29
-37%
€ 2,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Droogshampoo tegen vet, 500 ml
Droogshampoo tegen vet, 500 ml
€ 46,76/1l
€ 23,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aveda 18084055069, 200 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor normaal haar, Vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren, Voedend, Verzachtend, Gladmakend
Aveda 18084055069, 200 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor normaal haar, Vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren, Voedend, Verzachtend, Gladmakend
€ 144,75/1l
€ 33,66
-13%
€ 28,95
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit ontgiftende shampoo is ideaal voor mensen die in de stad wonen. De hoofdhuid en het haar, die dagelijks worden blootgesteld aan vervuiling, worden grondig gereinigd. De shampoo is verrijkt met Mentha Aquatica L, een ingrediënt dat bekend staat om zijn hoge gehalte aan antioxidanten. Het haar wordt gereinigd en kan weer ademen
Gewicht
240 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Ingrediënten
Fabrikant
Klorane
EAN
3282770144864

Gewicht
240 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Ingrediënten
Fabrikant
Klorane
EAN
3282770144864
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 143,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,14
-65%
€ 14,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 107,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 65,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
€ 54,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 24,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 82,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 82,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 42,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
€ 155,96/1l
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 27,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 48,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 48,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
€ 46,74/1l
€ 70,11
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Garnier Botanic Shampoo, Groene Thee, 400 ml
Garnier Botanic Shampoo, Groene Thee, 400 ml
€ 28,14/1kg
€ 12,54
-3%
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
€ 63,37/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
€ 54,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
€ 27,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,81
-2%
€ 27,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
€ 223,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
€ 95,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
€ 151,06/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 199,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
€ 66,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 26,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Therapeutische shampoo, Neutrogena, T/Gel Fort, tegen schilfers en jeuk, met salicylzuur, 250 ml
Therapeutische shampoo, Neutrogena, T/Gel Fort, tegen schilfers en jeuk, met salicylzuur, 250 ml
€ 129,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg