Gewicht:

24 g

Austernzwam met vitamine C, Hrotlife, 60 capsules

€ 30,11

€ 14,15-53%

€ 141,50 / 1l

plus € 8,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van AronPharma Lipo4Me Vitamine C voedingssupplement, 60 capsules
AronPharma Lipo4Me Vitamine C voedingssupplement, 60 capsules
€ 132,05/1kg
€ 28,07
-5%
€ 26,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Reishi Hrotlife, 60 capsules
Reishi Hrotlife, 60 capsules
€ 827,39/1kg
€ 34,67
-45%
€ 19,03
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Ashwagandha Hrotlife, 90 capsules.
Ashwagandha Hrotlife, 90 capsules.
€ 29,65
-44%
€ 16,33
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Magnesiumcitraat + D Menssana, 60 capsules
Magnesiumcitraat + D Menssana, 60 capsules
€ 18,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ketomorin voedingssupplement, 180 capsules
Ketomorin voedingssupplement, 180 capsules
€ 111.869,99/1l
€ 111,87
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van AronPharma Lipo4Me IJzercomplex, voedingssupplement, 60 capsules
AronPharma Lipo4Me IJzercomplex, voedingssupplement, 60 capsules
€ 160,20/1kg
€ 24,68
-2%
€ 24,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Boombreast – voedingssupplement, 60 capsules
Boombreast – voedingssupplement, 60 capsules
€ 38.600,00/1l
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Magnesiumcitraat Menssana, 60 capsules
Magnesiumcitraat Menssana, 60 capsules
€ 17,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Oculosin voedingssupplement, 60 capsules
Oculosin voedingssupplement, 60 capsules
€ 100.980,00/1l
€ 100,98
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van MycoMedica Maitake 50%, 90 capsules
MycoMedica Maitake 50%, 90 capsules
€ 49,59/1kg
€ 49,59
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van Nattokinase, 60 capsules
Nattokinase, 60 capsules
€ 461,96/1kg
€ 21,25
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van VoedingssupplementenAurospirul Spirulina Z Amlą (500 capsules) 7850
VoedingssupplementenAurospirul Spirulina Z Amlą (500 capsules) 7850
€ 420,00/1l
€ 84,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Ocuvit voedingssupplement, 20 capsules
Ocuvit voedingssupplement, 20 capsules
€ 38.600,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Epigemic® Maślan, 30 capsules
Epigemic® Maślan, 30 capsules
€ 147,40/1l
€ 14,74
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Tremella met vitamine C, Hrotlife, 90 capsules
Tremella met vitamine C, Hrotlife, 90 capsules
€ 44,60
-34%
€ 29,24
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Prostonel, 60 stuks. Voedingssupplement
Prostonel, 60 stuks. Voedingssupplement
€ 100.980,00/1l
€ 100,98
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Altopharma Levercomplex, Mariadistel, 60 capsules
Altopharma Levercomplex, Mariadistel, 60 capsules
€ 9,18
-5%
€ 8,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nupure probiotica met melkzuurbacteriën en vitamine K, 30 capsules
Nupure probiotica met melkzuurbacteriën en vitamine K, 30 capsules
€ 29,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kozijntje Astragalus - 400mg, 60 capsules
Kozijntje Astragalus - 400mg, 60 capsules
€ 241,57/1kg
€ 16,91
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
€ 101,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,50
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Austernzwam met vitamine C - Hrotlife 60 capsules

Hrotlife Austernzwam met vitamine C 60 capsules bevat een breed scala aan biologisch actieve stoffen die belangrijk zijn voor de gezondheid - bètaglucanen, zwamelfibres en andere. Dankzij het vitamine C-gehalte helpt het om de weerstand van het lichaam te ondersteunen en draagt het bij aan het verminderen van vermoeidheid en uitputting. 100% biologisch product van lokale producenten uit de Tsjechische Republiek, die ervoor zorgen dat ze groeien zonder het gebruik van pesticiden en chemicaliën, en die de CO2-voetafdruk minimaliseren. Bij de teelt in schuren met kunstmatige verlichting worden geen goedkope myceliumproducten gebruikt.

Elke capsule bevat een extract van de vrucht van een zwam met een hoog gehalte aan bètaglucanen. Er zitten geen andere onnodige stoffen in. De Austernzwam van Hrotlife is eenvoudigweg een effectief product dat direct klaar voor gebruik is.

  • 100% biologisch product.
  • Extract van de vrucht van de zwam,
  • Ondersteuning van lokale producenten,
  • zeer effectieve ondersteuning van het immuunsysteem,
  • de hoogste gebruikte bètaglucan-stam,
  • ondersteunt de gezondheid van de bloedvaten en vermindert het slechte cholesterol.

De Austernzwam is een van de best onderzochte soorten functionele zwammen. Naast de bètaglucanen, die ons immuunsysteem sterk ondersteunen, bevat hij andere interessante stoffen. Bijvoorbeeld lovastatine, dat in de westerse geneeskunde wordt gebruikt voor de behandeling van een hoog cholesterolgehalte. De zwam heeft dus een aanzienlijk effect op de gezondheid van de bloedvaten en de algehele bloedcirculatie. Bovendien bevat hij prebiotica (zoals zwamelfibres), die de darmflora bevorderen. Hierdoor draagt hij bij aan een goede spijsvertering. Bovendien is hij een bron van B-vitaminen, vitamine D, ijzer en andere elementen.

Waarvoor wordt hij gebruikt?

  • Voor het verbeteren van de gezondheid van de bloedvaten en het cardiovasculaire systeem,
  • Voor het bevorderen van de algehele gezondheid,
  • Voor het versterken van het immuunsysteem,
  • Om vermoeidheid te verminderen,
  • Als aanvulling op de behandeling van kanker.

Aanbevolen dosering:

  • 2 capsules per dag.
  • 2 capsules per dag (2 dagelijkse doseringen). Of verdeel de capsules en voeg de inhoud toe aan voedsel of water.
  • Vooral in de herfst- en wintermaanden, wanneer het immuunsysteem veel stressfactoren te verduren krijgt.
Consistentie Gelatinecapsule
Smaak Neutrale smaak

Elke batch wordt uitgebreid getest in het laboratorium op de aanwezigheid van bacteriën of zware metalen. Dit garandeert de hoogste kwaliteit van elk supplement. Er wordt geen goedkoop myceliumproduct gebruikt, dat in stallen wordt gekweekt - typisch voor Aziatische landen, waar er geen regelmatige controle is op de grondstoffen. Op deze manier gekweekte paddenstoelen bevatten niet voldoende bioactieve stoffen.

Vergelijking van ons product met andere:

Inhoud
100 ml
Ingrediënten
1 Capsule bevat: Cordyceps-paddestoel 250 mg Gluten <5 mg/kg Bètaglucanen 118,2 mg ± 3,75 mg Vitamine C 40 mg (goed voor 50% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid) Cordyceps-paddestoel 250 mg Gluten <5 mg/kg Bètaglucanen 118,2 mg ± 3,75 mg Vitamine C 40 mg (goed voor 50% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid)
Gewicht
24 g
Levensmiddelenbedrijven
BIORUŽA, s.r.o.Laborecká 1 010 01 ŽilinaSlovenská Republika
Verkoopbenaming
3800231670846
Fabrikant
Hrotlife
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
2 capsules per dag. De capsule kan in zijn geheel worden ingeslikken en met water worden ingenomen, of de capsule kan worden geopend en de inhoud kan worden gemengd met voedsel of water. Vooral tijdens de herfst- en wintermaanden, wanneer het immuunsysteem wordt blootgesteld aan veel stressfactoren.
MPN (Manufacturer Part Number)
3800231670846
EAN
8594006898690

Inhoud
100 ml
Ingrediënten
1 Capsule bevat: Cordyceps-paddestoel 250 mg Gluten <5 mg/kg Bètaglucanen 118,2 mg ± 3,75 mg Vitamine C 40 mg (goed voor 50% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid) Cordyceps-paddestoel 250 mg Gluten <5 mg/kg Bètaglucanen 118,2 mg ± 3,75 mg Vitamine C 40 mg (goed voor 50% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid)
Gewicht
24 g
Levensmiddelenbedrijven
BIORUŽA, s.r.o.Laborecká 1 010 01 ŽilinaSlovenská Republika
Verkoopbenaming
3800231670846
Fabrikant
Hrotlife
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
2 capsules per dag. De capsule kan in zijn geheel worden ingeslikken en met water worden ingenomen, of de capsule kan worden geopend en de inhoud kan worden gemengd met voedsel of water. Vooral tijdens de herfst- en wintermaanden, wanneer het immuunsysteem wordt blootgesteld aan veel stressfactoren.
MPN (Manufacturer Part Number)
3800231670846
EAN
8594006898690
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
€ 868,15/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 46,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SinoPlaSan Magnesium Complex, 8-voudig, 400 mg capsules, 180 capsules
SinoPlaSan Magnesium Complex, 8-voudig, 400 mg capsules, 180 capsules
€ 97,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Essensey L-Carnitine, 1000 mg, 90 capsules
Essensey L-Carnitine, 1000 mg, 90 capsules
€ 102,89/1l
€ 9,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Abtei | Calcium 1000 + Vitamine D3 800 IE | 30 kauwtabletten
Abtei | Calcium 1000 + Vitamine D3 800 IE | 30 kauwtabletten
€ 41,94/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Caralean Forte - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
Caralean Forte - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
€ 488,89/1l
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Erox Plus - voedingssupplement, 30 capsules.
Erox Plus - voedingssupplement, 30 capsules.
€ 22.000,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,56
-42%
€ 22,00
Verkoper: NewGenMarketing
Productafbeelding van C Plus capsules | 30 capsules
C Plus capsules | 30 capsules
€ 38.810,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,57
-8%
€ 38,81
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van RedMoringa Moringa Capsules, hoge dosering - 90 veganistische capsules voor 2 maanden voorraad - Ondersteunt de stofwisseling, heeft een ontstekingsremmende werking - Superfood uit Italië
RedMoringa Moringa Capsules, hoge dosering - 90 veganistische capsules voor 2 maanden voorraad - Ondersteunt de stofwisseling, heeft een ontstekingsremmende werking - Superfood uit Italië
€ 363,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WHITE OMEGA Kids: Omega-3 visolie capsules voor kinderen, 90 capsules
WHITE OMEGA Kids: Omega-3 visolie capsules voor kinderen, 90 capsules
€ 359,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
€ 50,24/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,81
-42%
€ 25,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Normadex - 60 capsules
Normadex - 60 capsules
€ 684,21/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Weightberry (30 ml), voedingssupplement
Weightberry (30 ml), voedingssupplement
€ 599,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,56
-53%
€ 17,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Toast'em Pop-Ups Aardbei, 288g
Toast'em Pop-Ups Aardbei, 288g
€ 17,19/1kg
€ 4,95
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Casida Vitamine D3 + K2 voor kinderen, veganistische druppels, 10 ml oplossing
Casida Vitamine D3 + K2 voor kinderen, veganistische druppels, 10 ml oplossing
€ 2.059,00/1l
€ 20,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Doppelherz System Kollageen Beauty, drinkampullen, 30 stuks
Doppelherz System Kollageen Beauty, drinkampullen, 30 stuks
€ 57,79/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 43,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Essensey Ashwagandha Forte, 666 mg – 90 capsules
Essensey Ashwagandha Forte, 666 mg – 90 capsules
€ 100,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,31
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dioptik - 180 capsules (3 x 60 capsules), 3-voudige verpakking
Dioptik - 180 capsules (3 x 60 capsules), 3-voudige verpakking
€ 537,04/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: banaan, aardbei, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: banaan, aardbei, met vitamines
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van 3X Bullrun30: Potentieversterkende formule Plus voor mannen: natuurlijke kracht en vitaliteit
3X Bullrun30: Potentieversterkende formule Plus voor mannen: natuurlijke kracht en vitaliteit
€ 78.200,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,20
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Immubest – De kracht van immuniteit in één capsule!  Ondersteuning voor uw lichaam!  Kurkuminextract en colostrum!  Het herstellen van de balans in uw lichaam!
Immubest – De kracht van immuniteit in één capsule! Ondersteuning voor uw lichaam! Kurkuminextract en colostrum! Het herstellen van de balans in uw lichaam!
€ 49.490,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,49
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Erexol, set van 3 verpakkingen met elk 60 capsules
Erexol, set van 3 verpakkingen met elk 60 capsules
€ 2.449,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Hoogcalorische drankvoeding, veganistisch. Calorie-shake om aan te komen, met koolhydraten, eiwitten, vitamines en mineralen. Hoge dosering. CaloVital, 500 gram, chocoladesmaak
Hoogcalorische drankvoeding, veganistisch. Calorie-shake om aan te komen, met koolhydraten, eiwitten, vitamines en mineralen. Hoge dosering. CaloVital, 500 gram, chocoladesmaak
€ 123,08/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Keto Probiotix voedingssupplement, 120 gram
Keto Probiotix voedingssupplement, 120 gram
€ 28.680,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 33,66
-14%
€ 28,68
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Avitale 2000 mg D-mannose, portiezakjes ter ondersteuning van de blaaswand, 15 zakjes
Avitale 2000 mg D-mannose, portiezakjes ter ondersteuning van de blaaswand, 15 zakjes
€ 168,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Neuro Komplex - 180 capsules (3 verpakkingen van 60 capsules), 3-delige set
Neuro Komplex - 180 capsules (3 verpakkingen van 60 capsules), 3-delige set
€ 286,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth-Inter
Productafbeelding van Vitaworld Myo-Inositol 1000 mg | 120 capsules | Hoge dosering met 1000 mg per capsule | Veganistisch
Vitaworld Myo-Inositol 1000 mg | 120 capsules | Hoge dosering met 1000 mg per capsule | Veganistisch
€ 385,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ginkgo Biloba, hooggedoseerd (6.000 mg) + natuurlijk vitamine E + Acai, 100 veganistische capsules
Ginkgo Biloba, hooggedoseerd (6.000 mg) + natuurlijk vitamine E + Acai, 100 veganistische capsules
€ 1.339,04/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 55,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
€ 109,37/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 22,53
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg