Model:

Weißaluminium (Metallic) RAL 9006
  • Aluminiumsilber (Metallic)
  • Anthrazit (Anthrazitgrau) RAL 7016
  • Dunkelbraun (Mahagonibraun) RAL 8016
  • Dunkelgrau (Mausgrau) RAL 7005
  • Grün (Moosgrün) RAL 6005
  • Hellbraun (Lehmbraun) RAL 8003
  • Hellgrau (Manhattan) RAL 7004
  • Schwarz (Graphitschwarz) RAL 9011
  • Transparent (farblos)
  • Weiß (Reinweiß) RAL 9010
  • Weiß (Signalweiß) RAL 9003
  • Weißaluminium (Metallic) RAL 9006

Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een traal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, witaluminium (metallic) RAL 9006)

€ 7,10

€ 23,67 / 1l

plus € 11,40 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Universele siliconenkit, wit, 280 ml, elastisch, waterdicht, UV- en weersbestendig
Universele siliconenkit, wit, 280 ml, elastisch, waterdicht, UV- en weersbestendig
€ 334,00/1m
€ 17,70
-5%
€ 16,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Universele siliconenkit, bruin, 280 ml, permanent elastisch, UV- en weersbestendig, in een tube
Universele siliconenkit, bruin, 280 ml, permanent elastisch, UV- en weersbestendig, in een tube
€ 17,73/1kg
€ 18,73
-5%
€ 17,73
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Siliconenkit SIKA Sikaseal-181, geschikt voor keukens - Zwart - 300ml
Siliconenkit SIKA Sikaseal-181, geschikt voor keukens - Zwart - 300ml
€ 86,00/1kg
€ 43,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Acryldichtmiddel voor binnen- en buitengebruik, extra elastisch, wit, overschilderbaar, tube van 280 ml
Acryldichtmiddel voor binnen- en buitengebruik, extra elastisch, wit, overschilderbaar, tube van 280 ml
€ 334,00/1m
€ 17,70
-5%
€ 16,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Neutrale siliconenkit Pattex, transparant, 280 ml
Neutrale siliconenkit Pattex, transparant, 280 ml
€ 25,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van S545 Spachtelmortel voor badkamers en keukens, geschikt voor alle ondergronden, kleur grijs, merk BOSTIK - artikelnummer 30615840
S545 Spachtelmortel voor badkamers en keukens, geschikt voor alle ondergronden, kleur grijs, merk BOSTIK - artikelnummer 30615840
€ 75,71/1kg
€ 31,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, steingrijs, kleur 22
Sopro KeramikSilicon 310ml, steingrijs, kleur 22
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sanitaire siliconenkit DSSA, 310 ml (grijs, RAL 7035)
Sanitaire siliconenkit DSSA, 310 ml (grijs, RAL 7035)
€ 45,24/1kg
€ 47,56
-64%
€ 17,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ProfiPlus Siliconenkit, neutraal, kruislinkend, 310 ml, wit
ProfiPlus Siliconenkit, neutraal, kruislinkend, 310 ml, wit
€ 45,00/1l
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Elastische siliconenkit SIKA Sikaseal-162 voor beglazing - zwart - 300ml
Elastische siliconenkit SIKA Sikaseal-162 voor beglazing - zwart - 300ml
€ 69,18/1kg
€ 34,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 10, PARACRYL wit, professionele acryldichtkit van hoge kwaliteit, verfacrylaat, met weinig geur, bestand tegen veroudering, overschilderbaar verfacrylaat voor binnen- en buitengebruik, 310 ml, wit
10, PARACRYL wit, professionele acryldichtkit van hoge kwaliteit, verfacrylaat, met weinig geur, bestand tegen veroudering, overschilderbaar verfacrylaat voor binnen- en buitengebruik, 310 ml, wit
€ 238,70/1m
€ 54,90
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: zwart
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: zwart
€ 28,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Tubag Silikon FFM VarioFlex, zandkleur, 310 ml
Tubag Silikon FFM VarioFlex, zandkleur, 310 ml
€ 70,81/1l
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SIKA Siliconenkit SikaSeal-184 voor metselwerk - Wit - 300ml
SIKA Siliconenkit SikaSeal-184 voor metselwerk - Wit - 300ml
€ 127,40/1l
€ 38,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Siliconenkit SIKA SikaSeal 110 voor timmerwerk en glaszetting - steingrijs - 300ml
Siliconenkit SIKA SikaSeal 110 voor timmerwerk en glaszetting - steingrijs - 300ml
€ 155,13/1l
€ 46,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sopro Dichtacryl, wit, 310 ml
Sopro Dichtacryl, wit, 310 ml
€ 19,19/1l
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Bausilicon DBSA, 310 ml, leisteengrijs (grijs, RAL 7015)
Bausilicon DBSA, 310 ml, leisteengrijs (grijs, RAL 7015)
€ 48,74/1kg
€ 51,20
-63%
€ 18,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sikaflex 521 UV – witte, UV-bestendige kit, 300 ml
Sikaflex 521 UV – witte, UV-bestendige kit, 300 ml
€ 184,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 55,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Silikonkit Ceys tral, transparant, 280 ml
Silikonkit Ceys tral, transparant, 280 ml
€ 32,89/1l
€ 9,21
Verkoper: Toolandia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Parasilico AM-85 – Hoogwaardig professioneel siliconenkit in 12 kleuren


Parasilico AM-85 is een traal uithardend, permanent elastisch siliconenkit, dat al jaren wordt gewaardeerd in zowel de bouw als de industrie. Dankzij de uitstekende hechting op glas, tegels, metaal, keramiek, spiegels, beton en vele andere ondergronden, biedt het een betrouwbare oplossing voor diverse afdichtings- en lijmtoepassingen – zowel binnen als buiten.


Het is bijzonder prettig dat de verwerking bijna geurloos is. Omdat Parasilico AM-85 schimmelwerend is, is het optimaal geschikt voor vochtige ruimtes zoals badkamers, douches, toiletten of keukens. Ook voor bewegende voegen is dit kit ideaal, omdat het permanent elastisch blijft en betrouwbaar scheurvorming voorkomt. Door de hoge temperatuurbestendigheid van -50 °C tot +150 °C is het veelzijdig inzetbaar – van sanitair tot raam- en deurconstructies, en tot dak- en geveltoepassingen.


Om optisch perfecte resultaten te bereiken, is het product verkrijgbaar in 12 aantrekkelijke kleuren: transparant, zuiverwit, signaalwit, lichtgrijs, donkergrijs, antraciet, zwart, aluminiumzilver, witaluminium, lichtbruin, donkerbruin en mosgroen. Zo kunnen voegen in kleur perfect worden afgestemd op het geheel.


Belangrijkste productvoordelen in een overzicht:

  • traal uithardend en daardoor bijna geurloos
  • Permanent elastisch en scheurvrij – perfect voor bewegende voegen
  • Schimmelwerend voor gebruik in bad en keuken
  • Bestendig tegen UV-straling, weersinvloeden en chemicaliën
  • Uitstekende hechting op veel materialen
  • Eenvoudige toepassing dankzij snelle huidvorming (ongeveer 10 minuten)

De toepassing is eenvoudig: na grondige reiniging van de ondergronden, wordt het siliconenkit met een standaard cartridgespuit in de voeg aangebracht en vervolgens met een gladmakker of voegkit schoon afgewerkt. Elke cartridge bevat 300 ml en is efficiënt te verwerken. De optimale verwerkingstemperatuur ligt tussen +5 °C en +40 °C.


Parasilico AM-85 is verkrijgbaar per stuk of in aantallen van 2, 5, 10, 15, 20 of 25 stuks. Vanaf vijf cartridges profiteren gebruikers van aantrekkelijke staffelprijzen – ideaal voor grotere projecten of professioneel gebruik.


Of het nu gaat om afdichtingen in sanitair, gevel- of raamconstructies, in de keuken of woonkamer, of in een industriële omgeving – Parasilico AM-85 biedt duurzame kwaliteit, uitstekende verwerkingseigenschappen en een kleurenpalet dat nauwelijks wensen onvervuld laat.

Inhoud
0.3 l
Model
Weißaluminium (Metallic) RAL 9006
EAN
0707959155705
707959155705
MPN (Manufacturer Part Number)
114
Fabrikant
DL Chemicals

Inhoud
0.3 l
Model
Weißaluminium (Metallic) RAL 9006
EAN
0707959155705
707959155705
MPN (Manufacturer Part Number)
114
Fabrikant
DL Chemicals
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, antraciet RAL 7016)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, antraciet RAL 7016)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – neutraal uithardende siliconenkit, schimmelwerend & blij elastisch, geschikt voor badkamer & keuken, binnen & buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, aluminiumzilver (metallic))
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – neutraal uithardende siliconenkit, schimmelwerend & blij elastisch, geschikt voor badkamer & keuken, binnen & buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, aluminiumzilver (metallic))
€ 38,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 11,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardende siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 patroon, groen (mosgroen) RAL 6005)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardende siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 patroon, groen (mosgroen) RAL 6005)
€ 38,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 11,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, wit (reinwit) RAL 9010)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, wit (reinwit) RAL 9010)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, donkerbruin (mahonibruin) RAL 8016)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, donkerbruin (mahonibruin) RAL 8016)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Polystyrolplaten, wit, knutselplaten, kunststofplaten, modelbouw, knutselplaat, 2 mm dik, 49x49 cm
Polystyrolplaten, wit, knutselplaten, kunststofplaten, modelbouw, knutselplaat, 2 mm dik, 49x49 cm
€ 29,15/1m²
€ 7,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, lichtbruin (kleibruin) RAL 8003)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, lichtbruin (kleibruin) RAL 8003)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Ø 8 mm, hardmetalen boor | DUITSLAND | Uiterst hard, geschikt voor HPL-platen, eterniet, glas en meer.
Ø 8 mm, hardmetalen boor | DUITSLAND | Uiterst hard, geschikt voor HPL-platen, eterniet, glas en meer.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, reinwit RAL 9010 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buiten gebruik, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, reinwit RAL 9010 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buiten gebruik, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warm wit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (anthraciet, set van 12)
S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warm wit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (anthraciet, set van 12)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 155,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Ø 32mm x 2 meter, PPR Aqua Plus buis in wit | Waterleiding, verwarmingsbuis, klimaalleiding Fusiotherm
Ø 32mm x 2 meter, PPR Aqua Plus buis in wit | Waterleiding, verwarmingsbuis, klimaalleiding Fusiotherm
€ 3,95/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,90
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Profielconstructie 40x40 mm, op maat gesneden, met sleuf van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (4, ZILVER, geanodiseerd, 40 x 40 mm (2 meter))
Profielconstructie 40x40 mm, op maat gesneden, met sleuf van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (4, ZILVER, geanodiseerd, 40 x 40 mm (2 meter))
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 141,00
Gratis bezorging
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Constructieprofiel 20x20 mm, op maat gesneden, met sleuf van 6 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (4, ZILVER, geanodiseerd, 20 x 20 mm (1 meter))
Constructieprofiel 20x20 mm, op maat gesneden, met sleuf van 6 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (4, ZILVER, geanodiseerd, 20 x 20 mm (1 meter))
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warm wit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (anthraciet, set van 6)
S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warm wit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (anthraciet, set van 6)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 95,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 20,5 x 14 mm K16 gevelnieten, blinde bevestigingen, afdichtnieten, treknieten in aluminium (ongelakt) | UV- en weersbestendig | Inclusief gevelcertificering | Gemaakt in Duitsland
20,5 x 14 mm K16 gevelnieten, blinde bevestigingen, afdichtnieten, treknieten in aluminium (ongelakt) | UV- en weersbestendig | Inclusief gevelcertificering | Gemaakt in Duitsland
€ 15,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warmwit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (anthraciet, set van 4)
S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warmwit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (anthraciet, set van 4)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 75,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Profielconstructie 40x40 mm, op maat gezaagd, met groef van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (12, ZILVER, geanodiseerd, 40 x 40 mm (1 meter))
Profielconstructie 40x40 mm, op maat gezaagd, met groef van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (12, ZILVER, geanodiseerd, 40 x 40 mm (1 meter))
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 183,50
Gratis bezorging
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Ø 20mm x 2 meter, PPR Aqua Plus buis in wit | Waterleiding, verwarmingsbuis, klimaalleiding Fusiotherm
Ø 20mm x 2 meter, PPR Aqua Plus buis in wit | Waterleiding, verwarmingsbuis, klimaalleiding Fusiotherm
€ 2,20/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 4,40
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Ø 60 mm, Professionele universele gatenzaag Ø 28-68 mm, gemaakt van HSS bi-metaal, geschikt voor aluminium, hout, OSB, PVC, kunststof en gipsplaat
Ø 60 mm, Professionele universele gatenzaag Ø 28-68 mm, gemaakt van HSS bi-metaal, geschikt voor aluminium, hout, OSB, PVC, kunststof en gipsplaat
€ 8,90
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, wit (signaalwit) RAL 9003)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, wit (signaalwit) RAL 9003)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (10 x tubes, antraciet RAL 7016)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (10 x tubes, antraciet RAL 7016)
€ 216,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 65,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Profielconstructie 30x30 mm, op maat gesneden, met sleuf van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (12, ZILVER, geanodiseerd, 30 x 30 mm (1 meter))
Profielconstructie 30x30 mm, op maat gesneden, met sleuf van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (12, ZILVER, geanodiseerd, 30 x 30 mm (1 meter))
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,50
Gratis bezorging
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 patroon, lichtgrijs (Manhattan) RAL 7004)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 patroon, lichtgrijs (Manhattan) RAL 7004)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Rechter lasapparaat voor moffen, 850W, in koffer | Lasapparaat voor PE-buizen, lasapparaat voor eindstukken, lasapparaat voor moffen, geschikt voor PP, PPR en kunststof lassen
Rechter lasapparaat voor moffen, 850W, in koffer | Lasapparaat voor PE-buizen, lasapparaat voor eindstukken, lasapparaat voor moffen, geschikt voor PP, PPR en kunststof lassen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 78,90
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 40mm aluminiumprofiel, overgangsprofiel. Aluminium, glad, zelfklevend, merk SAHARA, lengte 1 meter, breedte 40mm, gemaakt in Duitsland. Aluminium overgangsrail, geanodiseerd, overgangsstrip, aluminiumprofielen
40mm aluminiumprofiel, overgangsprofiel. Aluminium, glad, zelfklevend, merk SAHARA, lengte 1 meter, breedte 40mm, gemaakt in Duitsland. Aluminium overgangsrail, geanodiseerd, overgangsstrip, aluminiumprofielen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van DN 20 x 1/2 inch, PPR Aqua Plus montage-element voor wandmengkranen, wit | Waterleiding, verwarmingsleiding, klimaataanleg, Fusiotherm
DN 20 x 1/2 inch, PPR Aqua Plus montage-element voor wandmengkranen, wit | Waterleiding, verwarmingsleiding, klimaataanleg, Fusiotherm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,70
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 2 stuks DIN A4, 29,7 x 21 cm, ABS-kunststofplaat in zwart, 2 mm | Geschikt voor modelbouw, knutselen, meubelbekleding, borden en reclameborden, en als privacy scherm
2 stuks DIN A4, 29,7 x 21 cm, ABS-kunststofplaat in zwart, 2 mm | Geschikt voor modelbouw, knutselen, meubelbekleding, borden en reclameborden, en als privacy scherm
€ 23,57/1m
€ 7,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Polystyrolplaten, wit, knutselplaten, kunststofplaten, modelbouw, knutselplaat 2 mm, 2 stuks van 20x30 cm
Polystyrolplaten, wit, knutselplaten, kunststofplaten, modelbouw, knutselplaat 2 mm, 2 stuks van 20x30 cm
€ 60,00/1m²
€ 7,20
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warm wit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (WIT, set van 10)
S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warm wit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (WIT, set van 10)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 135,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Polystyrolplaten, wit, knutselplaten, kunststofplaten, modelbouw, knutselplaat, 4 mm, 2 stuks, 20x30 cm
Polystyrolplaten, wit, knutselplaten, kunststofplaten, modelbouw, knutselplaat, 4 mm, 2 stuks, 20x30 cm
€ 33,00/1m
€ 9,90
Verkoper: S-POLYTEC

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 18 beoordelingen
Beoordeeld op 15 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed om mee te werken
Model Dunkelbraun (Mahagonibraun) RAL 8016
Beoordeeld op 27 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
RAL-kleur siliconen
Model Anthrazit (Anthrazitgrau) RAL 7016
Beoordeeld op 10 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verreweg het enige bedrijf dat zulke siliconen aanbiedt. Dus alles is geweldig! Prijs - prestatie - levering
Model Grün (Moosgrün) RAL 6005
Beoordeeld op 6 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles super
Model Anthrazit (Anthrazitgrau) RAL 7016
Beoordeeld op 2 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
super
Model Schwarz (Graphitschwarz) RAL 9011
Beoordeeld op 18 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
goed en goedkoop
Model Anthrazit (Anthrazitgrau) RAL 7016
Beoordeeld op 5 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit
Model Anthrazit (Anthrazitgrau) RAL 7016
Beoordeeld op 21 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Model Hellbraun (Lehmbraun) RAL 8003