Kleur:

Grijs

SmartShaker Reforce Steel - 900 ml

€ 17,28

€ 15,47-10%

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Shakebekers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van RVS eiwitshaker van 900 ml met maatverdeling, BPA-vrij, lekvrij en met mengbolletjes
RVS eiwitshaker van 900 ml met maatverdeling, BPA-vrij, lekvrij en met mengbolletjes
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 600 ml met meetstreep en mengbol, BPA-vrij, zwart en paars
Proteïneshaker van 600 ml met meetstreep en mengbol, BPA-vrij, zwart en paars
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ACWOO Proteïneshaker 500ml, met meetstreep voor eiwitten, BPA-vrij, zwart, paars
ACWOO Proteïneshaker 500ml, met meetstreep voor eiwitten, BPA-vrij, zwart, paars
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,87
-8%
€ 13,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shaker SmartShake Reinforce, roestvrij staal - DC Comics, Batman, 900 ml
Shaker SmartShake Reinforce, roestvrij staal - DC Comics, Batman, 900 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,19
-10%
€ 18,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Applied Nutrition Metal Shaker, blauw - 750 ml
Applied Nutrition Metal Shaker, blauw - 750 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Arendo eiwitshaker van roestvrij staal, 750 ml, afsluitbaar, breukbestendig, BPA-vrij, roestvrij staal, lekvrij, vaatwasmachinebestendig, met handvat en mengbol, roze
Arendo eiwitshaker van roestvrij staal, 750 ml, afsluitbaar, breukbestendig, BPA-vrij, roestvrij staal, lekvrij, vaatwasmachinebestendig, met handvat en mengbol, roze
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo eiwitshaker van roestvrij staal, 500 ml, afsluitbaar, breukbestendig, BPA-vrij, roestvrij staal, lekvrij, vaatwasmachinebestendig, met handvat en mengbol, lavendelkleurig
Arendo eiwitshaker van roestvrij staal, 500 ml, afsluitbaar, breukbestendig, BPA-vrij, roestvrij staal, lekvrij, vaatwasmachinebestendig, met handvat en mengbol, lavendelkleurig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo Protein Shaker, eiwitshaker, 700 ml, afsluitbaar, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij, shaker inclusief mengbol, eiwitmengbeker, ideaal voor onderweg, yoga, fitness en sport
Arendo Protein Shaker, eiwitshaker, 700 ml, afsluitbaar, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij, shaker inclusief mengbol, eiwitmengbeker, ideaal voor onderweg, yoga, fitness en sport
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van ABOVE. RVS eiwittenfles 750 ml – BPA-vrij en isolerend: houdt shakes tot 12 uur ijskoud – geïntegreerde maatstreep en 100% lekvrij deksel
ABOVE. RVS eiwittenfles 750 ml – BPA-vrij en isolerend: houdt shakes tot 12 uur ijskoud – geïntegreerde maatstreep en 100% lekvrij deksel
€ 60,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Smartshaker Revive, 750 ml
Smartshaker Revive, 750 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SmartShake Lite DC Comics, Supergirl, 800 ml
SmartShake Lite DC Comics, Supergirl, 800 ml
€ 36,96
-74%
€ 9,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Shaker 600 ml "Protein" - Fitnessshaker voor eiwit- en sportdranken - inclusief afneembaar zeefje en handige maatverdeling - gemakkelijk schoon te maken - bessenkleur/transparant grijs
Shaker 600 ml "Protein" - Fitnessshaker voor eiwit- en sportdranken - inclusief afneembaar zeefje en handige maatverdeling - gemakkelijk schoon te maken - bessenkleur/transparant grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van SmartShake Reforce Harry Potter 900 ml, beker met het Hogwarts-wapen, 900 ml / Shakers / Stijlvolle metalen shaker, speciaal ontworpen voor Harry Potter-fans
SmartShake Reforce Harry Potter 900 ml, beker met het Hogwarts-wapen, 900 ml / Shakers / Stijlvolle metalen shaker, speciaal ontworpen voor Harry Potter-fans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,04
-58%
€ 18,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Smartshake ShakeSphere Original2Go ONE Shaker, 600 ml
Smartshake ShakeSphere Original2Go ONE Shaker, 600 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,38
-70%
€ 10,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Arendo Protein Shaker, eiwitshaker, 600 ml, afsluitbaar, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij, shaker inclusief mengbol, eiwitmengbeker, geschikt voor onderweg, yoga, fitness, sport
Arendo Protein Shaker, eiwitshaker, 600 ml, afsluitbaar, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij, shaker inclusief mengbol, eiwitmengbeker, geschikt voor onderweg, yoga, fitness, sport
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Best Body Nutrition 1000337, 700 ml, geschikt voor fitness, kleur: zwart en wit, met schroefdeksel, gemaakt in Duitsland
Best Body Nutrition 1000337, 700 ml, geschikt voor fitness, kleur: zwart en wit, met schroefdeksel, gemaakt in Duitsland
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Shieldmixer DEFENDER schudapparaat
Shieldmixer DEFENDER schudapparaat
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Smartshake Bohtal geïsoleerde sportfles, zwart, 900 ml
Smartshake Bohtal geïsoleerde sportfles, zwart, 900 ml
€ 24,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NAIPO Oyeet Shaker, 700 ml, grijs
NAIPO Oyeet Shaker, 700 ml, grijs
€ 34,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SmartShaker Reforce Steel - 900ml

  • Stijlvol ontwerp: RVS wordt beschouwd als een hygiënisch materiaal. Dankzij de grote opening en afgeronde hoeken is de fles gemakkelijk te reinigen.
  • Duurzaam: Robuust ontwerp gemaakt van duurzaam roestvrij staal.
  • Lekvrij en geruisarm mengen: Het mengrooster zit stevig in de fles – eenvoudig schudden, afsluiten en meenemen.
  • Maateenheden gegraveerd aan de binnenkant.

De verstevigde roestvrijstalen shakerfles combineert een functioneel ontwerp met duurzame materialen. Het voedselveilige roestvrij staal zorgt voor een robuuste constructie in het dagelijks gebruik. De dop is ontworpen om lekken te voorkomen en de geïntegreerde lus maakt het gemakkelijker om de fles onderweg mee te nemen.

Productdetails:
Capaciteit: 900 ml / 30 oz
Materiaal: Roestvrij staal 304, siliconen, helder PP
Vrij van BPA en DEHP
Getest volgens EU-normen voor contact met voedsel

Volume
900 ml
Materiaal
Roestvrij staal
Kleur
Grijs
Fabrikant
Smartshake
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
0.2 kg
EAN
7350057185582
MPN (Manufacturer Part Number)
270001-002

Volume
900 ml
Materiaal
Roestvrij staal
Kleur
Grijs
Fabrikant
Smartshake
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
0.2 kg
EAN
7350057185582
MPN (Manufacturer Part Number)
270001-002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,87
-8%
€ 13,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shaker SmartShake Reinforce, roestvrij staal - DC Comics, Batman, 900 ml
Shaker SmartShake Reinforce, roestvrij staal - DC Comics, Batman, 900 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,19
-10%
€ 18,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Smartshake Reforce RVS - Supergirl (900ml) - Supergirl - Fitnessaccessoires - Doseerders & Mixers
Smartshake Reforce RVS - Supergirl (900ml) - Supergirl - Fitnessaccessoires - Doseerders & Mixers
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,19
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ESN Shaker, 600 ml
ESN Shaker, 600 ml
€ 27,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,93
-10%
€ 3,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SmartShake Reforce Harry Potter 900 ml, beker met het Hogwarts-wapen, 900 ml / Shakers / Stijlvolle metalen shaker, speciaal ontworpen voor Harry Potter-fans
SmartShake Reforce Harry Potter 900 ml, beker met het Hogwarts-wapen, 900 ml / Shakers / Stijlvolle metalen shaker, speciaal ontworpen voor Harry Potter-fans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,04
-58%
€ 18,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Arendo eiwitshaker van roestvrij staal, 500 ml, afsluitbaar, breukbestendig, BPA-vrij, roestvrij staal, lekvrij, vaatwasmachinebestendig, met handvat en mengbol, lavendelkleurig
Arendo eiwitshaker van roestvrij staal, 500 ml, afsluitbaar, breukbestendig, BPA-vrij, roestvrij staal, lekvrij, vaatwasmachinebestendig, met handvat en mengbol, lavendelkleurig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Applied Nutrition Metal Shaker, blauw - 750 ml
Applied Nutrition Metal Shaker, blauw - 750 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Smartshake Unisex – Drinkfles O2GO, marineblauw, 800 ml (voor volwassenen)
Smartshake Unisex – Drinkfles O2GO, marineblauw, 800 ml (voor volwassenen)
€ 10,03
-10%
€ 8,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Smartshaker Revive, 750 ml
Smartshaker Revive, 750 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Remington S8590 hair styling tool Straightening iron Warm Bronze
Remington S8590 hair styling tool Straightening iron Warm Bronze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 44,48
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Shaker 600 ml "Protein" - Fitnessshaker voor eiwit- en sportdranken - inclusief afneembaar zeefje en handige maatverdeling - gemakkelijk schoon te maken - bessenkleur/transparant grijs
Shaker 600 ml "Protein" - Fitnessshaker voor eiwit- en sportdranken - inclusief afneembaar zeefje en handige maatverdeling - gemakkelijk schoon te maken - bessenkleur/transparant grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van Arendo eiwitshaker van roestvrij staal, 750 ml, afsluitbaar, breukbestendig, BPA-vrij, roestvrij staal, lekvrij, vaatwasmachinebestendig, met handvat en mengbol, roze
Arendo eiwitshaker van roestvrij staal, 750 ml, afsluitbaar, breukbestendig, BPA-vrij, roestvrij staal, lekvrij, vaatwasmachinebestendig, met handvat en mengbol, roze
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Elektrische fiets, e-bike, 26-inch trekkingfiets, stadsfiets met 36V 14,5Ah lithiumaccu voor een groot bereik tot 120 km. Stads-e-bikes en e-bakfietsen
Elektrische fiets, e-bike, 26-inch trekkingfiets, stadsfiets met 36V 14,5Ah lithiumaccu voor een groot bereik tot 120 km. Stads-e-bikes en e-bakfietsen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 639,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 73,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 60,77
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van GymBeam - Shaker, 750 ml
GymBeam - Shaker, 750 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Arendo Protein Shaker, eiwitshaker, 700 ml, afsluitbaar, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij, shaker inclusief mengbol, eiwitmengbeker, ideaal voor onderweg, yoga, fitness en sport
Arendo Protein Shaker, eiwitshaker, 700 ml, afsluitbaar, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij, shaker inclusief mengbol, eiwitmengbeker, ideaal voor onderweg, yoga, fitness en sport
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 88,03
-47%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van More Nutrition: Totaal eiwitgehalte: 600 gram
More Nutrition: Totaal eiwitgehalte: 600 gram
€ 65,42/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,25
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 22 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Topkwaliteit met een hippe uitstraling
Beoordeeld op 19 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige fles
Beoordeeld op 1 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
doet wat het moet doen, maar geen duur product
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Shakerfles voor eiwitshakes, kunststof, sport, fitness, 400 ml, met mengbal, roze
Shakerfles voor eiwitshakes, kunststof, sport, fitness, 400 ml, met mengbal, roze
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Elektrische eiwitschudbeker, 24 oz, wit, USB-C, oplaadbaar, BPA-vrij
Elektrische eiwitschudbeker, 24 oz, wit, USB-C, oplaadbaar, BPA-vrij
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 600 ml, paars, met roestvrijstalen mengbol
Proteïneshaker van 600 ml, paars, met roestvrijstalen mengbol
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker fles, 400 ml, lekvrij, BPA-vrij, met filter en maatstreep, oranje + groen, set van 2
Proteïneshaker fles, 400 ml, lekvrij, BPA-vrij, met filter en maatstreep, oranje + groen, set van 2
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS-shakerfles van 26 oz met mengbol – eiwitshaker voor eiwitten en fitness, BPA-vrij, dubbelwandig, lekvrij, oranje
RVS-shakerfles van 26 oz met mengbol – eiwitshaker voor eiwitten en fitness, BPA-vrij, dubbelwandig, lekvrij, oranje
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS-shakerfles van 750 ml met mengbol – eiwitshaker voor eiwitten en fitness, BPA-vrij, dubbelwandig, lekvrij, sportfles (zwart)
RVS-shakerfles van 750 ml met mengbol – eiwitshaker voor eiwitten en fitness, BPA-vrij, dubbelwandig, lekvrij, sportfles (zwart)
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker 500 ml, paars, met bolletje en opbergdoos
Proteïneshaker 500 ml, paars, met bolletje en opbergdoos
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS eiwitshaker van 900 ml met maatverdeling, BPA-vrij, lekvrij en met mengbolletjes
RVS eiwitshaker van 900 ml met maatverdeling, BPA-vrij, lekvrij en met mengbolletjes
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ACWOO Proteïneshaker 500ml, met meetstreep voor eiwitten, BPA-vrij, zwart, paars
ACWOO Proteïneshaker 500ml, met meetstreep voor eiwitten, BPA-vrij, zwart, paars
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker 600 ml, geschikt voor eiwitshakes en supplementen. Inclusief zeef en meetmaat. BPA-vrij
Proteïneshaker 600 ml, geschikt voor eiwitshakes en supplementen. Inclusief zeef en meetmaat. BPA-vrij
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS eiwitshaker, 500 ml, BPA-vrij, lekvrij, kleur: zwart, merk: Force
RVS eiwitshaker, 500 ml, BPA-vrij, lekvrij, kleur: zwart, merk: Force
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 400 ml met meetstreep en roestvrijstalen mengbol, BPA-vrij, lekvrij, geurneutraal, zwart en paars
Proteïneshaker van 400 ml met meetstreep en roestvrijstalen mengbol, BPA-vrij, lekvrij, geurneutraal, zwart en paars
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 600 ml met meetstreep en mengbol, BPA-vrij, zwart en paars
Proteïneshaker van 600 ml met meetstreep en mengbol, BPA-vrij, zwart en paars
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 500 ml met meetstreep, BPA-vrij, lekvrij, blauw + roze
Proteïneshaker van 500 ml met meetstreep, BPA-vrij, lekvrij, blauw + roze
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker set, 2 stuks, 700 ml, blauw/paars, met roerball van Tritan, AS en PP
Proteïneshaker set, 2 stuks, 700 ml, blauw/paars, met roerball van Tritan, AS en PP
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 400 ml met meetstreep en roestvrijstalen mengbol, BPA-vrij, zwart en wit
Proteïneshaker van 400 ml met meetstreep en roestvrijstalen mengbol, BPA-vrij, zwart en wit
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 700 ml, roze, voor het maken van romige eiwitshakes
Proteïneshaker van 700 ml, roze, voor het maken van romige eiwitshakes
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Shakerfles voor eiwitpoeder, plastic waterfles voor training, 400 ml, met mengbol, lekvrij, paars
Shakerfles voor eiwitpoeder, plastic waterfles voor training, 400 ml, met mengbol, lekvrij, paars
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion