Gewicht:

237 g
  • 113 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 237 g

Aantal stuks:

60
  • 30
    Beschikbare opties weergeven
  • 60

Avitale Calcium Osteo 600 Direct Poeder voor gezonde botten, 60 zakjes

€ 20,08

€ 84,73 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van AmosVital Magnesium direct, 350 mg, granulaat met sinaarssmaak, 20 zakjes
AmosVital Magnesium direct, 350 mg, granulaat met sinaarssmaak, 20 zakjes
€ 105,00/1kg
€ 4,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Diasporal 300, direct oplosbare magnesiumgranulaat, 20 zakjes
Diasporal 300, direct oplosbare magnesiumgranulaat, 20 zakjes
€ 188,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Calcium - Poeder met Calciumcitraat, Calciumlactaat - voor normale botten - 150 g
Calcium - Poeder met Calciumcitraat, Calciumlactaat - voor normale botten - 150 g
€ 58,53/1kg
€ 8,78
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van RubaXX Complex drankpoeder voor kraakbeen, botten en bindweefsel, 30 zakjes
RubaXX Complex drankpoeder voor kraakbeen, botten en bindweefsel, 30 zakjes
€ 94,20/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 56,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Voedingssupplement voor een gezonde darmflora, Nupure Nucolsan, 30 zakjes
Voedingssupplement voor een gezonde darmflora, Nupure Nucolsan, 30 zakjes
€ 224,93/1kg
€ 33,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biolectra Magnesium 400 mg, direct oplosbare tabletten met sinaarssmaak, 20 zakjes
Biolectra Magnesium 400 mg, direct oplosbare tabletten met sinaarssmaak, 20 zakjes
€ 250,23/1kg
€ 10,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GALL PHARMA Inositol GPH, poeder, 100 gram
GALL PHARMA Inositol GPH, poeder, 100 gram
€ 115,69/1kg
€ 15,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesium Verla, directe frambozen, direct granulaat, 60 zakjes
Magnesium Verla, directe frambozen, direct granulaat, 60 zakjes
€ 105,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Proff Dolgit Vita-Komplex poeder voor botten en kraakbeen, met sinaarssmaak, 30 zakjes
Proff Dolgit Vita-Komplex poeder voor botten en kraakbeen, met sinaarssmaak, 30 zakjes
€ 65,38/1kg
€ 31,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Casida Magnesiumcitraat Poeder, Vitaliteit, 200 gram poeder
Casida Magnesiumcitraat Poeder, Vitaliteit, 200 gram poeder
€ 63,07/1kg
€ 15,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesium Verla 400 Direct-granulaat met een fruitige bosbessen smaak, 50 zakjes
Magnesium Verla 400 Direct-granulaat met een fruitige bosbessen smaak, 50 zakjes
€ 108,48/1kg
€ 17,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kijimea Immun Poeder, ter ondersteuning van een gezond immuunsysteem, 28 zakjes
Kijimea Immun Poeder, ter ondersteuning van een gezond immuunsysteem, 28 zakjes
€ 459,55/1l
€ 51,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GALL PHARMA Vitamine B-complex + foliumzuur GPH capsules, 60 capsules
GALL PHARMA Vitamine B-complex + foliumzuur GPH capsules, 60 capsules
€ 434,50/1kg
€ 8,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sanuzella met B-vitaminen voor een gezonde darm. Capsules, 60 stuks
Sanuzella met B-vitaminen voor een gezonde darm. Capsules, 60 stuks
€ 215,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Quercetine en bromelaïne, 100 vegetarische capsules
Quercetine en bromelaïne, 100 vegetarische capsules
€ 187,17/1l
€ 56,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GALL PHARMA Weidenrinden (Wilgenbast) 450 mg, GPH capsules, 60 capsules
GALL PHARMA Weidenrinden (Wilgenbast) 450 mg, GPH capsules, 60 capsules
€ 208,98/1kg
€ 12,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Xenofit Heißes C: Vitamine C-granulaat met vlierbessenextract en honingaroma, 10 zakjes
Xenofit Heißes C: Vitamine C-granulaat met vlierbessenextract en honingaroma, 10 zakjes
€ 22,67/1kg
€ 4,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GALL PHARMA Mariendistel-Artischoken GPH capsules, 120 capsules
GALL PHARMA Mariendistel-Artischoken GPH capsules, 120 capsules
€ 252,87/1kg
€ 37,93
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Actieve ingrediënten: Calcium en vitamine D3
  • Voor gerichte ondersteuning
  • Zakjes voor gerichte toepassing
  • Voedingssupplement verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: Avitale GmbH, Duitsland (Origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 16508597
Ingrediënten
Calciumcarbonaat, dextrose, vulstof: sorbitol, menachinon (micro-encapsuleerde, all-trans vitamine K2-MK7 van Kappa Bioscience), zuurteregelaar: citroenzuur, scheidingsmiddel: tricalciumfosfaat en calciumsalzen van vetzuren (plantaardig), cholecalciferol (vitamine D3), zoetstof: sucralose. Allergenen: geen
Gewicht
237 g
Levensmiddelenbedrijven
Avitale GmbH
Verkoopbenaming
Avitale Calcium Osteo 600 Direct Poeder voor gezonde botten, 60 zakjes
Fabrikant
Avitale
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
Zakje voor gerichte toepassing
MPN (Manufacturer Part Number)
16508597
EAN
4024075598404
04024075598404

Ingrediënten
Calciumcarbonaat, dextrose, vulstof: sorbitol, menachinon (micro-encapsuleerde, all-trans vitamine K2-MK7 van Kappa Bioscience), zuurteregelaar: citroenzuur, scheidingsmiddel: tricalciumfosfaat en calciumsalzen van vetzuren (plantaardig), cholecalciferol (vitamine D3), zoetstof: sucralose. Allergenen: geen
Gewicht
237 g
Levensmiddelenbedrijven
Avitale GmbH
Verkoopbenaming
Avitale Calcium Osteo 600 Direct Poeder voor gezonde botten, 60 zakjes
Fabrikant
Avitale
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
Zakje voor gerichte toepassing
MPN (Manufacturer Part Number)
16508597
EAN
4024075598404
04024075598404
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 177,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
€ 2.250,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: IMPERIUM-HERBALS
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 187,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.533,33/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Fertilovit M Plus capsules, voor mannen met vruchtbaarheidsproblemen, 90 capsules
Fertilovit M Plus capsules, voor mannen met vruchtbaarheidsproblemen, 90 capsules
€ 416,95/1kg
€ 58,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiummalaat 1000 mg, veganistisch, hoge dosering, 180 tabletten
Magnesiummalaat 1000 mg, veganistisch, hoge dosering, 180 tabletten
€ 97,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
€ 1.727,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
€ 124,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
€ 525,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
€ 799.666,69/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 19 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,237 kgAantal stuks 60
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg