Aantal stuks:

60
  • 60
  • 440
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

97 g
  • 97 g
  • 556 g
    Beschikbare opties weergeven

Grethers Zwarte Bessen Goud, suikerhoudende pastilles, 60 gram

€ 5,89

€ 60,72 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Grether's Pastilles, zwarte bessen smaak, zachte snoepjes, 110 g, zwarte bessen, violet, 365 kcal, doos
Grether's Pastilles, zwarte bessen smaak, zachte snoepjes, 110 g, zwarte bessen, violet, 365 kcal, doos
€ 53,49/1kg
€ 8,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Allcura Lapacho-thee, 250 gram
Allcura Lapacho-thee, 250 gram
€ 27,23/1kg
€ 7,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van IMOvit drinkgelatinepoeder, sinaasappel-citroensmaak, 500 gram poeder
IMOvit drinkgelatinepoeder, sinaasappel-citroensmaak, 500 gram poeder
€ 33,11/1kg
€ 17,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Groene Haverthee, 100 gram thee
allcura Groene Haverthee, 100 gram thee
€ 33,09/1kg
€ 3,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van aleavedis Zwedenbitter-mengsel, 90 gram poeder
aleavedis Zwedenbitter-mengsel, 90 gram poeder
€ 53,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,83
-6%
€ 5,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Naturkraftwerke, Hagebuttenpoeder, poeder, hagebutten, 300 gram
Naturkraftwerke, Hagebuttenpoeder, poeder, hagebutten, 300 gram
€ 33,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,25
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ZeinPharma OptiMSM, 400 gram poeder
ZeinPharma OptiMSM, 400 gram poeder
€ 76,32/1kg
€ 30,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Inuline, 60 gram
Inuline, 60 gram
€ 70,15/1kg
€ 4,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Miradent Xylitol suikervrije pastilles, honingmeloensmaak, 60 g
Miradent Xylitol suikervrije pastilles, honingmeloensmaak, 60 g
€ 56,14/1kg
€ 4,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ShroomMe Reishi & Cordyceps, 45 gram
ShroomMe Reishi & Cordyceps, 45 gram
€ 397,00/1kg
€ 41,17
-42%
€ 23,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PANACEO Darmreparatiepoeder, 100 gram poeder
PANACEO Darmreparatiepoeder, 100 gram poeder
€ 133,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Weltecke Wermut Thee, 100 gram thee
Weltecke Wermut Thee, 100 gram thee
€ 39,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vlierbessen zuigtabletten, 120 stuks
Vlierbessen zuigtabletten, 120 stuks
€ 93,95/1kg
€ 15,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MEDICALFOX GLUKO 75, poeder met sinaarssmaak, 75 gram poeder
MEDICALFOX GLUKO 75, poeder met sinaarssmaak, 75 gram poeder
€ 57,47/1kg
€ 4,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Maca zwart, biologisch, poeder, 200 gram
Maca zwart, biologisch, poeder, 200 gram
€ 224,55/1l
€ 44,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Allcura Ginkgo Bladenthee, 100 gram thee
Allcura Ginkgo Bladenthee, 100 gram thee
€ 30,45/1kg
€ 3,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MURNAUERS Bachbloemen Concentraat, Globulines, 10 gram globulines
MURNAUERS Bachbloemen Concentraat, Globulines, 10 gram globulines
€ 263,04/1kg
€ 12,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nutilis Poeder, verdikkingspoeder, zakje, 20 x 12 gram
Nutilis Poeder, verdikkingspoeder, zakje, 20 x 12 gram
€ 110,58/1kg
€ 26,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Stevia-extractpoeder, 15 gram poeder
allcura Stevia-extractpoeder, 15 gram poeder
€ 173,79/1kg
€ 5,04
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Bevat hoogwaardige plantaardige stoffen
  • Voor het verbeteren van het welzijn
  • Zuigtabletten
  • Gezondheidsproduct verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: Hager Pharma GmbH, Duitsland (origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 560414
Ingrediënten
Glucose, citroenzuur, plantaankool, plantaardige oliën, zwarte bessenstroop, gelatine, sucrose, agar, glycerine, bijenwas, aroma, melasse
Gewicht
97 g
Levensmiddelenbedrijven
Hager Pharma GmbH
Verkoopbenaming
Grethers Zwarte Bessen Goud, suikerhoudende pastilles, 60 gram
Fabrikant
HAGER PHARMA GMBH
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
Zuigtabletten
MPN (Manufacturer Part Number)
00560414
EAN
7614700002054
07614700002054

Ingrediënten
Glucose, citroenzuur, plantaankool, plantaardige oliën, zwarte bessenstroop, gelatine, sucrose, agar, glycerine, bijenwas, aroma, melasse
Gewicht
97 g
Levensmiddelenbedrijven
Hager Pharma GmbH
Verkoopbenaming
Grethers Zwarte Bessen Goud, suikerhoudende pastilles, 60 gram
Fabrikant
HAGER PHARMA GMBH
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
Zuigtabletten
MPN (Manufacturer Part Number)
00560414
EAN
7614700002054
07614700002054
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Grether's Pastilles, zwarte bessen, suikervrij, 440 g, pastilles
Grether's Pastilles, zwarte bessen, suikervrij, 440 g, pastilles
€ 56,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Grether's Pastilles, zwarte bessen smaak, zachte snoepjes, 110 g, zwarte bessen, violet, 365 kcal, doos
Grether's Pastilles, zwarte bessen smaak, zachte snoepjes, 110 g, zwarte bessen, violet, 365 kcal, doos
€ 53,49/1kg
€ 8,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Open voedingsproduct, 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
Open voedingsproduct, 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
€ 42,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
€ 23,64/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,44
-4%
€ 11,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Manuka MGO 400+ Propolis zuigtabletten - Manuka Health - 100g
Manuka MGO 400+ Propolis zuigtabletten - Manuka Health - 100g
€ 101,40/1kg
€ 10,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vichy Dercos PSOlution Shampoo met keratolytische werking voor een schilferige hoofdhuid, 200 ml
Vichy Dercos PSOlution Shampoo met keratolytische werking voor een schilferige hoofdhuid, 200 ml
€ 103,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Neutrogena Hydra boost cleansing gel (200 ml)
Neutrogena Hydra boost cleansing gel (200 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,13
-2%
€ 5,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 440Gewicht 0,556 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg