stozzon Chlorofyltabletten tegen slechte adem en lichaamsgeur, 200 tabletten

€ 32,70

€ 359,34 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van VITAMINE B-COMPLEX - 30 tabletten
VITAMINE B-COMPLEX - 30 tabletten
€ 1.174,67/1l
€ 17,62
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Baldurat tabletten, 50 tabletten
Baldurat tabletten, 50 tabletten
€ 215,88/1kg
€ 18,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lyranda kauwtabletten voor dieetmanagement bij herpes labialis (koortsblaren), 28 tabletten
Lyranda kauwtabletten voor dieetmanagement bij herpes labialis (koortsblaren), 28 tabletten
€ 104,92/1kg
€ 18,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Controlepakket voor zweten: 30 tabletten + 10 tabletten
Controlepakket voor zweten: 30 tabletten + 10 tabletten
€ 53,50/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,25
-4%
€ 2,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gallexier kruidentabletten, 84 tabletten
Gallexier kruidentabletten, 84 tabletten
€ 103,10/1l
€ 10,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sanatur SpiruSelen tabletten, 100 tabletten
Sanatur SpiruSelen tabletten, 100 tabletten
€ 116,60/1kg
€ 10,96
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tiande Ostropest Plamisty Z Ryboflawiną 30 tabletten 113012
Tiande Ostropest Plamisty Z Ryboflawiną 30 tabletten 113012
€ 140,00/1l
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van ArmoLIPID tabletten, 30 tabletten
ArmoLIPID tabletten, 30 tabletten
€ 743,33/1kg
€ 28,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van KaRazym tabletten ter ondersteuning van het immuunsysteem, 100 tabletten
KaRazym tabletten ter ondersteuning van het immuunsysteem, 100 tabletten
€ 390,58/1kg
€ 33,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van zucar Zuccarin Tabletten, 120 tabletten
zucar Zuccarin Tabletten, 120 tabletten
€ 242,41/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tromcardin complex tabletten voor hartziekten, 360 tabletten
Tromcardin complex tabletten voor hartziekten, 360 tabletten
€ 153,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 61,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Femibion Menopauzetabletten bij opvliegers, 90 tabletten
Femibion Menopauzetabletten bij opvliegers, 90 tabletten
€ 627,31/1kg
€ 42,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamine B-complex, 250 tabletten
Vitamine B-complex, 250 tabletten
€ 87,90/1kg
€ 12,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Anginetten keelpastilles, 24 tabletten
Anginetten keelpastilles, 24 tabletten
€ 50,51/1kg
€ 3,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Folsäure, 60 tabletten
Folsäure, 60 tabletten
€ 121,02/1kg
€ 8,06
-11%
€ 7,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bronchicum Tijmsnoepjes, 50 tabletten
Bronchicum Tijmsnoepjes, 50 tabletten
€ 112,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CitroBiotic Grapefruitkernextract Tabletten, 100 tabletten
CitroBiotic Grapefruitkernextract Tabletten, 100 tabletten
€ 270,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Menoelle tabletten voor vrouwen in de overgangsperiode, 60 tabletten
Menoelle tabletten voor vrouwen in de overgangsperiode, 60 tabletten
€ 193,80/1kg
€ 19,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NICApur overgangsjaren, 30 tabletten
NICApur overgangsjaren, 30 tabletten
€ 16,16
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Bevat hoogwaardige plantaardige stoffen.
  • Bij klachten in de keel en het keelgebied.
  • Tabletten voor oraal gebruik.
  • Medisch hulpmiddel, verkrijgbaar bij de apotheek.
  • Fabrikant: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Duitsland (Origineel product uit Duitsland).
  • PZN: 977427
Ingrediënten
Toepassingsgebieden: ter preventie van slechte adem en lichaamsgeur.
Gewicht
91 g
Levensmiddelenbedrijven
Queisser Pharma GmbH & Co. KG
Verkoopbenaming
stozzon Chlorofyltabletten tegen slechte adem en lichaamsgeur, 200 tabletten
Fabrikant
QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Aantal stuks
200
Aanbevolen dosering
Tabletten voor oraal gebruik
MPN (Manufacturer Part Number)
00977427
EAN
4009932003147
04009932003147

Ingrediënten
Toepassingsgebieden: ter preventie van slechte adem en lichaamsgeur.
Gewicht
91 g
Levensmiddelenbedrijven
Queisser Pharma GmbH & Co. KG
Verkoopbenaming
stozzon Chlorofyltabletten tegen slechte adem en lichaamsgeur, 200 tabletten
Fabrikant
QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Aantal stuks
200
Aanbevolen dosering
Tabletten voor oraal gebruik
MPN (Manufacturer Part Number)
00977427
EAN
4009932003147
04009932003147
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dr. Kurt Wolff Plantur 21 Nutri-Cafeïne Shampoo, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor gekleurd haar, voor beschadigd haar, tegen haaruitval, beschermend, herstellend, fles
Dr. Kurt Wolff Plantur 21 Nutri-Cafeïne Shampoo, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor gekleurd haar, voor beschadigd haar, tegen haaruitval, beschermend, herstellend, fles
€ 71,40/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Luvos Gezichtscreme hydraterend (50 ml)
Luvos Gezichtscreme hydraterend (50 ml)
€ 272,40/1l
€ 13,62
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Avene Cold Cream, speciaal voor de zeer gevoelige huid
Avene Cold Cream, speciaal voor de zeer gevoelige huid
€ 239,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,90
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Doppelherz Magnesium + Calcium + D3, direct inname, 20 stuks
Doppelherz Magnesium + Calcium + D3, direct inname, 20 stuks
€ 311,71/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SLAKKENGELEI 125ml. Slakkengelei huidcrème, crème, balsem, lotion. Bevat 40% slakkenextract
SLAKKENGELEI 125ml. Slakkengelei huidcrème, crème, balsem, lotion. Bevat 40% slakkenextract
€ 50,48/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 6,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zonnebrandcrème Anthelios Dry Touch van La Roche Posay, SPF 50 (50 ml)
Zonnebrandcrème Anthelios Dry Touch van La Roche Posay, SPF 50 (50 ml)
€ 439,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anefug simplex, 20 ml
Anefug simplex, 20 ml
€ 530,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 10,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Anti-aging crème voor de huid rond de ogen, La Roche-Posay Redermic R Anti-Aging (15 ml)
Anti-aging crème voor de huid rond de ogen, La Roche-Posay Redermic R Anti-Aging (15 ml)
€ 2.813,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 42,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cetaphil (Sensitive) Gel-crème zonnebrandcrème SPF 50+ 100 ml
Cetaphil (Sensitive) Gel-crème zonnebrandcrème SPF 50+ 100 ml
€ 19,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gezichtscrème Vichy Nutrilogie 2 (50 ml)
Gezichtscrème Vichy Nutrilogie 2 (50 ml)
€ 407,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 20,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Aloë vera bladeren, biologisch gemalen, 200 g poeder
Aloë vera bladeren, biologisch gemalen, 200 g poeder
€ 35,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cetebe Abwehr plus capsules, 120 capsules
Cetebe Abwehr plus capsules, 120 capsules
€ 410,38/1l
€ 32,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Tolériane Dermallergo Vloeistof, 40 ml
La Roche-Posay Tolériane Dermallergo Vloeistof, 40 ml
€ 23.640,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 23,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van China-Oel inhalatoren voor eenvoudig inhaleren, 3 stuks. Inhalatiehulp
China-Oel inhalatoren voor eenvoudig inhaleren, 3 stuks. Inhalatiehulp
€ 4,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Avene 3282770208962, 40 ml, Emulsie, geschikt voor gemengde huid, normale huid, gevoelige huid, hydraterend, 24 uur, tube
Avene 3282770208962, 40 ml, Emulsie, geschikt voor gemengde huid, normale huid, gevoelige huid, hydraterend, 24 uur, tube
€ 587,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,00
-57%
€ 23,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eucerin pH5 Lotion voor de gevoelige huid, navulverpakking, 400 ml
Eucerin pH5 Lotion voor de gevoelige huid, navulverpakking, 400 ml
€ 59,57/1l
€ 23,83
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eubos Kalmerende Crème voor de Huid, 50 ml
Eubos Kalmerende Crème voor de Huid, 50 ml
€ 260,00/1l
€ 13,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kalmerende crème Bioderma Sensibio DS+ Reiniger (40 ml)
Kalmerende crème Bioderma Sensibio DS+ Reiniger (40 ml)
€ 535,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,42
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Arhama-zalf Bombastus, 20 ml zalf
Arhama-zalf Bombastus, 20 ml zalf
€ 217,24/1kg
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Eucerin pH5 Lotion: verzacht de huid, vooral bij irritatie, 400 ml lotion
Eucerin pH5 Lotion: verzacht de huid, vooral bij irritatie, 400 ml lotion
€ 30.600,00/1l
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van PLANTUR 39 Shampoo 250ml voor gekleurd haar met cafeïne
PLANTUR 39 Shampoo 250ml voor gekleurd haar met cafeïne
€ 40,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,76
-39%
€ 10,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Anthelios UV Mune 400 Getinte vochtinbrengcrème met SPF 50+, 50 ml
La Roche-Posay Anthelios UV Mune 400 Getinte vochtinbrengcrème met SPF 50+, 50 ml
€ 531,80/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Doppelherz systeem Vitamine D3 + K2 2000 tabletten, 60 st. tabletten
Doppelherz systeem Vitamine D3 + K2 2000 tabletten, 60 st. tabletten
€ 229,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesium-Diasporal 400 extra direct, directgranulaat, 100 zakjes
Magnesium-Diasporal 400 extra direct, directgranulaat, 100 zakjes
€ 174,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hyaluron gezichtscrème voor de gevoelige huid, 50 ml
Hyaluron gezichtscrème voor de gevoelige huid, 50 ml
€ 401,60/1l
€ 20,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Avene Hydrance hydraterende crème (40 ml)
Avene Hydrance hydraterende crème (40 ml)
€ 610,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olijfolie Intensieve Crème, Voedende Dagcrème, 50 ml. Crème
Olijfolie Intensieve Crème, Voedende Dagcrème, 50 ml. Crème
€ 436,40/1l
€ 21,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging, gezichtscrème
PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging, gezichtscrème
€ 507,50/1l
€ 20,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Plantur 39 Verzorgingsspoeling voor gekleurd, beschadigd haar, 150 ml
Plantur 39 Verzorgingsspoeling voor gekleurd, beschadigd haar, 150 ml
€ 77,00/1l
€ 11,55
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Eucerin Urea Repair 5% Nachtcrème voor het gezicht, 50 ml. Crème
Eucerin Urea Repair 5% Nachtcrème voor het gezicht, 50 ml. Crème
€ 612,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 19 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Klein maar zeer effectief
Aantal stuks 200Gewicht 0,091 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg