Gewicht:

956 g

Vitasprint Pro Immun, drinkflesjes, 24 ampullen

€ 44,14

€ 46,17 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vitasprint B12, drinkflacons, 10 stuks
Vitasprint B12, drinkflacons, 10 stuks
€ 69,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Orthoexpert immuniteitsverhogende drinkflacons, 7 ampullen
Orthoexpert immuniteitsverhogende drinkflacons, 7 ampullen
€ 58,67/1kg
€ 18,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Aspecton Immun drinkampullen, suikerarm, 14 ampullen
Aspecton Immun drinkampullen, suikerarm, 14 ampullen
€ 61,44/1kg
€ 28,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kijimea Prikkelbare Darm Pro (84 capsules)
Kijimea Prikkelbare Darm Pro (84 capsules)
€ 105.190,00/1l
€ 109,89
-€ 4,70
€ 105,19
Gratis bezorging
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pompoenkern- en zaagpalm capsules voor de blaas en prostaat, 60 capsules
Pompoenkern- en zaagpalm capsules voor de blaas en prostaat, 60 capsules
€ 165,30/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Guarana kauwtabletten, 120 tabletten
allcura Guarana kauwtabletten, 120 tabletten
€ 89,52/1kg
€ 13,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Immun-boost Orthoexpert drinkflacons, 28 ampullen
Immun-boost Orthoexpert drinkflacons, 28 ampullen
€ 43,23/1kg
€ 53,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
€ 101,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cetebe Vitamine C Retard 500, hartcapsules, 30 capsules
Cetebe Vitamine C Retard 500, hartcapsules, 30 capsules
€ 278,75/1kg
€ 11,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Casida Magnesiumglycinaat capsules, vitaliteit, 120 capsules
Casida Magnesiumglycinaat capsules, vitaliteit, 120 capsules
€ 154,27/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kijimea Hypo, 18 capsules
Kijimea Hypo, 18 capsules
€ 56,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Skoczylas Pro: Luteïne capsules, 60 stuks.
Skoczylas Pro: Luteïne capsules, 60 stuks.
€ 20.930,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van allcura Chitosan capsules, 150 capsules
allcura Chitosan capsules, 150 capsules
€ 199,14/1kg
€ 20,91
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ocuvite Lutein Plus capsules, 180 capsules
Ocuvite Lutein Plus capsules, 180 capsules
€ 327,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitaking Vitamine B12 500 µg, capsules, 100 capsules
Vitaking Vitamine B12 500 µg, capsules, 100 capsules
€ 178,18/1kg
€ 9,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MensSana Immuno akut capsules, 30 capsules
MensSana Immuno akut capsules, 30 capsules
€ 358,00/1kg
€ 12,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AronPharma Lipo4Me IJzercomplex, voedingssupplement, 60 capsules
AronPharma Lipo4Me IJzercomplex, voedingssupplement, 60 capsules
€ 160,20/1kg
€ 24,68
-2%
€ 24,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Espara Fosfatidylserine capsules, 60 capsules
Espara Fosfatidylserine capsules, 60 capsules
€ 287,40/1kg
€ 28,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ZeinPharma B12 - 500µg Methylcobalamine - 60 zuigtabletten
ZeinPharma B12 - 500µg Methylcobalamine - 60 zuigtabletten
€ 210,00/1kg
€ 9,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BioPräp OPC-B12 druivenextract capsules, 100 capsules
BioPräp OPC-B12 druivenextract capsules, 100 capsules
€ 290,34/1kg
€ 25,26
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Bevat hoogwaardige voedingsstoffen.
  • Voor gerichte ondersteuning.
  • Vloeibare oplossing voor oraal gebruik.
  • Voedingssupplement verkrijgbaar bij de apotheek.
  • Fabrikant: Pfizer Consumer Healthcare GmbH, Duitsland (origineel product uit Duitsland).
  • PZN: 15406995
Ingrediënten
Mangaan sulfaat, water, pyroxidine hydrochloride, siliciumdioxide, sucralose, carotenoïden, citroenzuur, talk, acesulfaam, vetzuren zouten, *Zingiber officinale* (gember), appelzuur, L-ascorbinezuur (vitamine C), cholecalciferol (vitamine D3), glycerine, kaliumsorbaat, mannitol, xanthaangom, aroma, zinkgluconaat, *Malpighia glabra* (Acerola), fructose
Gewicht
956 g
Levensmiddelenbedrijven
Haleon Germany GmbH
Verkoopbenaming
Vitasprint Pro Immun, drinkflesjes, 24 ampullen
Fabrikant
Pfizer
Aantal stuks
24
Aanbevolen dosering
Oplossing voor oraal gebruik
MPN (Manufacturer Part Number)
15406995
EAN
4260639690843
04260639690843

Ingrediënten
Mangaan sulfaat, water, pyroxidine hydrochloride, siliciumdioxide, sucralose, carotenoïden, citroenzuur, talk, acesulfaam, vetzuren zouten, *Zingiber officinale* (gember), appelzuur, L-ascorbinezuur (vitamine C), cholecalciferol (vitamine D3), glycerine, kaliumsorbaat, mannitol, xanthaangom, aroma, zinkgluconaat, *Malpighia glabra* (Acerola), fructose
Gewicht
956 g
Levensmiddelenbedrijven
Haleon Germany GmbH
Verkoopbenaming
Vitasprint Pro Immun, drinkflesjes, 24 ampullen
Fabrikant
Pfizer
Aantal stuks
24
Aanbevolen dosering
Oplossing voor oraal gebruik
MPN (Manufacturer Part Number)
15406995
EAN
4260639690843
04260639690843
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vitasprint Pro Energie, 24 ampullen
Vitasprint Pro Energie, 24 ampullen
€ 39,06/1kg
€ 44,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitasprint B12 drankflacons voor het verbeteren van het algehele welzijn, 100 stuks. Verpakkingen met een enkele dosering
Vitasprint B12 drankflacons voor het verbeteren van het algehele welzijn, 100 stuks. Verpakkingen met een enkele dosering
€ 44,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 137,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitasprint B12, drinkflacons, 10 stuks
Vitasprint B12, drinkflacons, 10 stuks
€ 69,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Welkomstdeals
Productafbeelding van 10 cm ergonomische matrastop met 7 zones | Geschikt voor H2 en H3 matrassen | 160 x 200 cm | Matrasbeschermer | DREAMSTAR Easy Flex
10 cm ergonomische matrastop met 7 zones | Geschikt voor H2 en H3 matrassen | 160 x 200 cm | Matrasbeschermer | DREAMSTAR Easy Flex
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 89,90
-3%
€ 87,20
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Sanostol Multivitamine Sirop, 230 ml oplossing
Sanostol Multivitamine Sirop, 230 ml oplossing
€ 42,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dailydream - Memory Foam - Pure Topper - Maat S - tot 60 kg - 3,5 cm dik / 90x200 cm - Vermindert drukpunten
Dailydream - Memory Foam - Pure Topper - Maat S - tot 60 kg - 3,5 cm dik / 90x200 cm - Vermindert drukpunten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 135,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Centrum Frisch & Fruchtig tabletten, 30 tabletten
Centrum Frisch & Fruchtig tabletten, 30 tabletten
€ 142,61/1kg
€ 12,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 60 antislip kledinghangers, ruimtebesparend, 360° draaibaar, antislip fluwelen kledinghouders, premium hangers inclusief dasophangers, zwart.
60 antislip kledinghangers, ruimtebesparend, 360° draaibaar, antislip fluwelen kledinghouders, premium hangers inclusief dasophangers, zwart.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Hangende make-up tafel AURORA, kasjmier
Hangende make-up tafel AURORA, kasjmier
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van WICK ZzzQuil Gute Nacht, 60 stuks, PZN 16894643
WICK ZzzQuil Gute Nacht, 60 stuks, PZN 16894643
€ 104,89/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Babybeddengoed, 100x135 cm, motief: herten, zacht en knuffelig
Babybeddengoed, 100x135 cm, motief: herten, zacht en knuffelig
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Arthrosamin N, 270 tabletten
Arthrosamin N, 270 tabletten
€ 181,61/1kg
€ 64,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitasprint B12, drinkflacons, 30 ampullen
Vitasprint B12, drinkflacons, 30 ampullen
€ 49,19/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 45,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
€ 46,04/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz Immun Familie, 250 ml oplossing
Doppelherz Immun Familie, 250 ml oplossing
€ 38,04/1l
€ 9,51
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+M, verzachtende balsem, 400 ml
La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+M, verzachtende balsem, 400 ml
€ 109,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rotbäckchen | Mama Eisen + | 450 ml
Rotbäckchen | Mama Eisen + | 450 ml
€ 14,58/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ELASTEN drinkampullen, 28 stuks. Ampullen
ELASTEN drinkampullen, 28 stuks. Ampullen
€ 133,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 93,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz System Kollageen Beauty, drinkampullen, 30 stuks
Doppelherz System Kollageen Beauty, drinkampullen, 30 stuks
€ 57,79/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 43,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 50 kledinghangers, ruimtebesparend met antislip fluwelen bekleding - Premium hangers inclusief dasophangers, 360° draaibaar, grijs zilver
50 kledinghangers, ruimtebesparend met antislip fluwelen bekleding - Premium hangers inclusief dasophangers, 360° draaibaar, grijs zilver
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Doppelherz Actief Verdediging, direct inzetbaar, 20 stuks
Doppelherz Actief Verdediging, direct inzetbaar, 20 stuks
€ 504,04/1kg
€ 23,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van De'Longhi Eletta Explore ECAM450.55.S, volautomatische koffiemachine, zilver
De'Longhi Eletta Explore ECAM450.55.S, volautomatische koffiemachine, zilver
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 887,30
-€ 88,30
€ 799,00
Gratis bezorging
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Doppelherz B12 Intense Vita-Energie, drinkfles, 18 stuks
Doppelherz B12 Intense Vita-Energie, drinkfles, 18 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DeLonghi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk, volautomatische koffiemachine, titanium/zwart
DeLonghi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk, volautomatische koffiemachine, titanium/zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 456
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Welkomstdeals
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 180 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 180 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 541
€ 69,90
-5%
€ 65,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg