Gewicht:

800 g

GRAU - het origineel - 100% zuiver botmeel van rundvlees, natuurlijke calciumbron

€ 31,90

€ 29,70-6%

€ 37,12 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van REAVET zalmolie voor honden, 1 liter – Rijk aan omega-3 en -6, hooggedoseerde visolie voor honden, van voedingskwaliteit zonder toevoegingen, vers verpakt in Duitsland
REAVET zalmolie voor honden, 1 liter – Rijk aan omega-3 en -6, hooggedoseerde visolie voor honden, van voedingskwaliteit zonder toevoegingen, vers verpakt in Duitsland
€ 73,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 73,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vetoquinol Ipakitine®, 300 gram
Vetoquinol Ipakitine®, 300 gram
€ 0,20/1l
€ 59,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Miniorycs Wortelsnack, 130 gram
Miniorycs Wortelsnack, 130 gram
€ 22,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Immuuniteitsnuttigheid, 100 gram
Immuuniteitsnuttigheid, 100 gram
€ 109,50/1l
€ 10,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van 300 gram Waldkraft Arthridea
300 gram Waldkraft Arthridea
€ 158,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Jachthond - Zeewier KELPA; 1000 gram
Jachthond - Zeewier KELPA; 1000 gram
€ 45,87/1kg
€ 45,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pulmivet, 100 gram
Pulmivet, 100 gram
€ 369,50/1l
€ 36,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Canvit BARF Biersgist, 800g
Canvit BARF Biersgist, 800g
€ 35,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ReConvales Papillepasta, vet, 75 g
ReConvales Papillepasta, vet, 75 g
€ 149,20/1kg
€ 11,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biofood Zalmolie
Biofood Zalmolie
€ 18,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van cdVet Magbescherming, 200 gram
cdVet Magbescherming, 200 gram
€ 86,60/1kg
€ 17,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van cdVet Kieselguur | 250 gram
cdVet Kieselguur | 250 gram
€ 58,64/1kg
€ 14,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VETEXPERT TrichoCat - Ontdooipasta voor katten - 120 gram
VETEXPERT TrichoCat - Ontdooipasta voor katten - 120 gram
€ 30,08
-19%
€ 24,27
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Calciumcarbonaatpoeder, 1000 gram
Calciumcarbonaatpoeder, 1000 gram
€ 7,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,36
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Beaphar Flexifit® Snacks, 150 gram
Beaphar Flexifit® Snacks, 150 gram
€ 38,40/1kg
€ 5,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Frigera - Natuurlijke kauwsnacks voor honden, rundvlees, 250 gram - (artikelnummer: 402285851768)
Frigera - Natuurlijke kauwsnacks voor honden, rundvlees, 250 gram - (artikelnummer: 402285851768)
€ 53,72/1kg
€ 13,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KARENAL Hondenvoer, pasta, 30 gram
KARENAL Hondenvoer, pasta, 30 gram
€ 54.660,00/1l
€ 54,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pets Nature Laksolie, 250 ml
Pets Nature Laksolie, 250 ml
€ 96,04/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,90
-7%
€ 24,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ruimix 150gr Malanico
Ruimix 150gr Malanico
€ 152,67/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van cdVet Triebregulat, 120 gram
cdVet Triebregulat, 120 gram
€ 312,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving Het GRAU botmeel bestaat voor 100% uit gemalen botten en bevat een hoog gehalte aan calcium en fosfor. Het is daarom de perfecte aanvulling op het BARF-menu van uw huisdier en een ideaal alternatief voor honden die verse botten niet goed verdragen. Goed om te weten: Het botmeel van GRAU bevat een optimale verhouding van calcium en fosfor (1,27 : 1). GRAU botmeel… - ondersteunt de opbouw van botten en skelet en versterkt het gebit - ondersteunt uw puppy tijdens de groei - kan worden gegeven aan honden met een tekort aan calcium en fosfor Samenstelling: 100% gemalen botten (van rund) Analytische bestanddelen: Ruw eiwit 0,6 %, vetgehalte 0,3 %, vocht 20,9 %, ruwe vezels 0,3 %, ruwe as 72,8 %, calcium 22,6 %, fosfor 17,7 %, natrium 0,03 % Algemene informatie Ondersteuning voor heupen en gewrichten Ingrediënten 100% gemalen botten (van rund) Gebruiksaanwijzing Katten: ongeveer 1 gram per dag Puppies en kleine honden tot 10 kg: ongeveer 1,5 gram per dag Jonge honden en honden tot 25 kg: 5 gram per dag Honden tot 40 kg: tot 7,5 gram per dag Honden vanaf 40 kg: tot 10 gram per dag Adres fabrikant/importeur Animal Adventure GmbH Stein 3a 84494 Neumarkt-Sankt Veit [email protected] - GRAU - het origineel - staat voor 35 jaar ervaring in voedingssupplementen: Bij ons is uw huisdier zeer goed verzorgd. Daar staan wij voor met onze naam. - DOOR ONZE DIERENARTSEN ONTWIKKELD: Het huisdier is een familielid. Daarom ontwikkelen wij al 35 jaar met onze eigen dierenartsen onze producten voortdurend verder. Voor bijna alle symptomen bieden wij een doordachte oplossing in onze productreeksen. - PREMIUM KWALITEIT: 100% gemalen botten van rund - bevat een hoog gehalte aan calcium en fosfor - vooral belangrijk tijdens de groei
Gewicht
800 g
Inhoud
0.8 l
Vochtgehalte
0
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
-
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
1
EAN
4027671010745
MPN (Manufacturer Part Number)
1004910
Fabrikant
Grau
Registratienummer
DE05554106737

Gewicht
800 g
Inhoud
0.8 l
Vochtgehalte
0
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
-
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
1
EAN
4027671010745
MPN (Manufacturer Part Number)
1004910
Fabrikant
Grau
Registratienummer
DE05554106737
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van REAVET zalmolie voor honden, 1 liter – Rijk aan omega-3 en -6, hooggedoseerde visolie voor honden, van voedingskwaliteit zonder toevoegingen, vers verpakt in Duitsland
REAVET zalmolie voor honden, 1 liter – Rijk aan omega-3 en -6, hooggedoseerde visolie voor honden, van voedingskwaliteit zonder toevoegingen, vers verpakt in Duitsland
€ 73,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 73,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 14,38/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Malus domestica 'Baya Marisa'®, rode appel met rood vruchtvlees, in een pot van 5 liter
Malus domestica 'Baya Marisa'®, rode appel met rood vruchtvlees, in een pot van 5 liter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Substral Naturen  Hoornsnippers, verpakking van 1,5 kg
Substral Naturen Hoornsnippers, verpakking van 1,5 kg
€ 9,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,70
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,99
Verkoper: KADAX
Productafbeelding van ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,87
-8%
€ 13,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 8,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 144,53
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
€ 6,14/1kg
€ 31,72
-3%
€ 30,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Elektrische kettingzaag, accu-zaag, elektrische handzaag.Kettingzagen.Elektrische kettingzagen (0,7 kg, 33 cm, 24V) - BRENCHIE
Elektrische kettingzaag, accu-zaag, elektrische handzaag.Kettingzagen.Elektrische kettingzagen (0,7 kg, 33 cm, 24V) - BRENCHIE
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 13,18/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 13,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 39,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van OTTER 98406 Veiligheidsschoen ESD S1. Veiligheidsschoenen, werkschoenen, plat model, zilver
OTTER 98406 Veiligheidsschoen ESD S1. Veiligheidsschoenen, werkschoenen, plat model, zilver
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van Purlov 21655 Reflecterende ronde hondenriem 5 m zwart + zakjeshouder
Purlov 21655 Reflecterende ronde hondenriem 5 m zwart + zakjeshouder
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,61
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
€ 2,60/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van Samsung USB-C naar USB-C Kabel 25W 1m - Zwart
Samsung USB-C naar USB-C Kabel 25W 1m - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van VEVOR garagevloermat, 520x228 cm, antislipmat, verkocht per meter, 2,2 mm dikke PVC-noppenmat, vloerbeschermingsmat met dubbelzijdige plakband, gemakkelijk schoon te maken, geschikt voor opslag, sportscholen, zilvergrijs
VEVOR garagevloermat, 520x228 cm, antislipmat, verkocht per meter, 2,2 mm dikke PVC-noppenmat, vloerbeschermingsmat met dubbelzijdige plakband, gemakkelijk schoon te maken, geschikt voor opslag, sportscholen, zilvergrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 629,70
-€ 125,94
€ 503,76
Gratis bezorging
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Pets Nature Laksolie, 250 ml
Pets Nature Laksolie, 250 ml
€ 96,04/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,90
-7%
€ 24,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 3,99
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van COMPO 25954 COMPO Vital-Turbo, mini-verpakking van 20 gram
COMPO 25954 COMPO Vital-Turbo, mini-verpakking van 20 gram
€ 1.019,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
-31%
€ 27,53
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-grasmaaier GE-CM 18/30 (zonder accu)
Einhell Power X-Change accu-grasmaaier GE-CM 18/30 (zonder accu)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 180,76
-€ 59,53
€ 121,23
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Einhell elektrische grasmaaier GC-EM 1032
Einhell elektrische grasmaaier GC-EM 1032
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 108,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van REEBOK AUDACIOUS IB1011S3 veiligheidsschoen, veiligheidsschoenen, werkschoen, lichtgewicht
REEBOK AUDACIOUS IB1011S3 veiligheidsschoen, veiligheidsschoenen, werkschoen, lichtgewicht
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van SINGER M2405: Halfautomatische naaimachine, elektrisch
SINGER M2405: Halfautomatische naaimachine, elektrisch
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 179,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BigDean 6X bloempot, diameter 40 cm, kleur antraciet, kunststof, plantpot, containerpot, sierpot, plantbak, rond, 40 x 28 cm
BigDean 6X bloempot, diameter 40 cm, kleur antraciet, kunststof, plantpot, containerpot, sierpot, plantbak, rond, 40 x 28 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 43,04
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Aqualine ALICANTE toiletbril, wit
Aqualine ALICANTE toiletbril, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,28
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Trixie keramische voerbak voor huisdieren, crème/petrolkleur, diameter: 16 cm
Trixie keramische voerbak voor huisdieren, crème/petrolkleur, diameter: 16 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Woltu WS2544, Wit, Polypropyleen (PP)
Woltu WS2544, Wit, Polypropyleen (PP)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 75,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BigDean 3X verhoogde plantbak, palletframe, 120x80x20 cm - Houten frame, opvouwbaar, inklapbaar en stapelbaar - ideaal voor planten, bloemen, fruit, groenten en kruiden
BigDean 3X verhoogde plantbak, palletframe, 120x80x20 cm - Houten frame, opvouwbaar, inklapbaar en stapelbaar - ideaal voor planten, bloemen, fruit, groenten en kruiden
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 59,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.