PROTEINE Proteïnsupplement WPI/WPC Real Pharm Fusion Whey 600g Chocolade-Mint

€ 16,28

€ 0,03 / 1kg

plus € 7,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Proteïnen & Eiwitten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van WPC-Proteïneconcentraat - Proteïnesupplement. Real Pharm Whey 100, 2250g, smaak: chocolade
WPC-Proteïneconcentraat - Proteïnesupplement. Real Pharm Whey 100, 2250g, smaak: chocolade
€ 20,87/1l
€ 46,96
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: KERSENYOGHURT
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: KERSENYOGHURT
€ 18,53/1l
€ 12,97
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: VANILLE-BESSEN
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: VANILLE-BESSEN
€ 19,50/1l
€ 39,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van WPC-eiwitpoeder, Real Pharm Whey 100, 700g, smaak: aardbeienijs
WPC-eiwitpoeder, Real Pharm Whey 100, 700g, smaak: aardbeienijs
€ 18,53/1kg
€ 12,97
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: GEZOUTE KARAMEL
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: GEZOUTE KARAMEL
€ 22,86/1l
€ 16,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Eiwitisolaat, lactosevrij, Real Pharm Eiwitpoeder 750g, vanille
Eiwitisolaat, lactosevrij, Real Pharm Eiwitpoeder 750g, vanille
€ 25,32/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Real Isolate 100 WPI 1800 g, WEPEI ISOLATE, eiwitpoeder, smaak: PINDABOTER
Real Pharm Real Isolate 100 WPI 1800 g, WEPEI ISOLATE, eiwitpoeder, smaak: PINDABOTER
€ 27,78/1l
€ 50,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Wei-eiwit WPC, Wei-eiwit supplement, Wei, 100 REAL PHARM, 700g, CHOCOLADE
Wei-eiwit WPC, Wei-eiwit supplement, Wei, 100 REAL PHARM, 700g, CHOCOLADE
€ 22,30/1kg
€ 16,28
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Proteïnemengsel WPI/WPC Real Pharm SHAKE IT 2250g, smaak: chocolade-noot
Proteïnemengsel WPI/WPC Real Pharm SHAKE IT 2250g, smaak: chocolade-noot
€ 24,02/1kg
€ 54,04
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van PROTEÏNE WPI/WPC-MIX Real Pharm Protein-supplement SHAKE IT 700g CHOCOLADE
PROTEÏNE WPI/WPC-MIX Real Pharm Protein-supplement SHAKE IT 700g CHOCOLADE
€ 24,27/1l
€ 16,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Real Isolate 100 WPI 700 g - Wei-eiwit isolaat, proteïnepoeder, smaak: gezouten karamel
Real Pharm Real Isolate 100 WPI 700 g - Wei-eiwit isolaat, proteïnepoeder, smaak: gezouten karamel
€ 34,29/1l
€ 24,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Real Isolate 100 WPI 700 g - Wei-eiwit isolaat, proteïneproduct. Smaak: Vanille
Real Pharm Real Isolate 100 WPI 700 g - Wei-eiwit isolaat, proteïneproduct. Smaak: Vanille
€ 26,29/1l
€ 18,40
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van VEGAN SOJAPROTEÏNE. Proteïne-supplement. Real Pharm SOY PROTEIN, 600 gram, aardbeiensmaak
VEGAN SOJAPROTEÏNE. Proteïne-supplement. Real Pharm SOY PROTEIN, 600 gram, aardbeiensmaak
€ 18,33/1l
€ 11,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Applied Nutrition Critical Whey 2000g - Witte Chocolade Bueno smaak
Applied Nutrition Critical Whey 2000g - Witte Chocolade Bueno smaak
€ 34.200,00/1kg
€ 85,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van WPI-eiwitpoeder, krachtsupplement Real Pharm KARMEL Real Isolate, 100 - 1800g
WPI-eiwitpoeder, krachtsupplement Real Pharm KARMEL Real Isolate, 100 - 1800g
€ 30,02/1kg
€ 54,04
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van MyProtein | Sojaproteïne-isolaat, vanille-smaak
MyProtein | Sojaproteïne-isolaat, vanille-smaak
€ 24,15/1l
€ 25,12
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van PLANTENPROTEÏNE Real Pharm Vege, plantaardig eiwitpoeder, 600g, smaak: chocolade
PLANTENPROTEÏNE Real Pharm Vege, plantaardig eiwitpoeder, 600g, smaak: chocolade
€ 20,37/1kg
€ 12,22
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ESN Flexpresso Protein 908g - Caramel smaak
ESN Flexpresso Protein 908g - Caramel smaak
€ 45,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 42,59
-2%
€ 41,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Olimp Whey Isolate 95 Proteïne - 600g, verschillende smaken - Chocolade
Olimp Whey Isolate 95 Proteïne - 600g, verschillende smaken - Chocolade
€ 129,98/1l
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Applied Nutrition Critical Whey 2000g - Chocolade Bueno smaak
Applied Nutrition Critical Whey 2000g - Chocolade Bueno smaak
€ 34.200,00/1kg
€ 85,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

WPI/WPC-Eiwitpoeder: Real Pharm Fusion Whey 600 g Chocolade-Mint

Real Pharm Fusion Whey 600 g 50/50 WPI/WPC Chocolade-Mint met chocoladestukjes

Een heerlijke 50/50-mengeling van wei-eiwitconcentraat en wei-eiwisolate.

Samenstelling

Ingrediënten

Wei-eiwitconcentraat (uit melk) 50 %

Wei-eiwisolate (uit melk) 50 %

Zoetstoffen

Sucralose

Acesulfaam K

Aroma's

Bietensap voor de smaken: aardbei, framboos

Kleurstoffen

Carotenen voor de smaken: appeltaart, vanille

Verdikker

Xanthaangom

Antiklontermiddel

Siliciumdioxide

Zuurteregelaar

Citroenzuur (voor aardbei- en framboossmaak)

Dosering:

1 afgestreken maatlepel oplossen in 200 ml water of melk.

1 tot 2 porties per dag consumeren.

PROTEÏNE Real Pharm Fusion Whey 600g Chocolade-Mint

Typisch aminozuurprofiel per 100g eiwit

L-Leucine 8,62 g

L-Isoleucine 5,11 g

L-Valine 4,78 g

Totale BCAA's 26,93 g

L-Asparaginezuur 8,70 g

L-Glutaminezuur 15 g

L-Serine 4,03 g

Glycine 1,41 g

L-Histidine 1,43 g

L-Arginine 1,84 g

L-Threonine 5,68 g

L-Alanine 4,19 g

L-Proline 5,03 g

L-Tyrosine 2,3 g

L-Methionine 1,86 g

Cysteine 1,65 g

L-Fenylalanine 2,5 g

L-Lysine 7,72 g

L-Tryptofaan 1,85 g

Voedingswaarde per 100 g: 60 g, 30 g

Energie: 1666 kJ / 393 kcal, 1000 kJ / 236 kcal, 500 kJ / 118 kcal

Vetten: 2,3 g, 1,38 g, 0,69 g

waarvan verzadigde vetzuren: 2,1 g, 1,26 g, 0,63 g

Koolhydraten: 11 g, 6,6 g, 3,3 g

waarvan suikers: 4,8 g, 2,88 g, 1,44 g

Eiwitten: 82 g, 49,2 g, 24,6 g

Zout: 0,5 g, 0,3 g, 0,15 g

Fabrikant
RealPharm
Gewicht
620000 g
Aantal stuks
1
Ingrediënten
Wei-eiwitconcentraat (uit melk) 50 %Wei-eiwitisolaat (uit melk) 50 %ZoetstoffenSucraloseAcesulfaam KAroma'sBietensap voor de smaken: aardbei, framboosKleurstoffenCarotenen voor de smaken: appelgebak, vanilleVerdikkingmiddelenXanthaangomAntiklontermiddelSiliciumdioxideZuurteregelaar
Voedingswaarde
Beschrijving
Aanbevolen dosering
1 tot 2 porties per dag consumeren.
Levensmiddelenbedrijven
RealPharm
Verkoopbenaming
Real Pharm Fusion Whey 600 g, 50/50 WPI/WPC, chocolade-munt smaak met chocoladestukjes
EAN
5902444709356
MPN (Manufacturer Part Number)
2000029300-600 g

Fabrikant
RealPharm
Gewicht
620000 g
Aantal stuks
1
Ingrediënten
Wei-eiwitconcentraat (uit melk) 50 %Wei-eiwitisolaat (uit melk) 50 %ZoetstoffenSucraloseAcesulfaam KAroma'sBietensap voor de smaken: aardbei, framboosKleurstoffenCarotenen voor de smaken: appelgebak, vanilleVerdikkingmiddelenXanthaangomAntiklontermiddelSiliciumdioxideZuurteregelaar
Voedingswaarde
Beschrijving
Aanbevolen dosering
1 tot 2 porties per dag consumeren.
Levensmiddelenbedrijven
RealPharm
Verkoopbenaming
Real Pharm Fusion Whey 600 g, 50/50 WPI/WPC, chocolade-munt smaak met chocoladestukjes
EAN
5902444709356
MPN (Manufacturer Part Number)
2000029300-600 g
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC 80, eiwit, 700g, eiwitpoeder, smaak: koekjes
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC 80, eiwit, 700g, eiwitpoeder, smaak: koekjes
€ 12,13/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: gezouten karamel
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: gezouten karamel
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: Crème brûlée
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: Crème brûlée
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: pindakaas
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: pindakaas
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van REAL PHARM OMEGA 3: Ondersteuning van de hartgezondheid en gewrichten. Bevat EPA en DHA. 60 capsules - 1 fles
REAL PHARM OMEGA 3: Ondersteuning van de hartgezondheid en gewrichten. Bevat EPA en DHA. 60 capsules - 1 fles
€ 4,50/1kg
€ 4,50
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: chocolade-pistache, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: chocolade-pistache, met vitamines
€ 12,13/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Clatronic 263118 Clatronic EK 3321, roestvrijstalen eierkoker voor 7 eieren
Clatronic 263118 Clatronic EK 3321, roestvrijstalen eierkoker voor 7 eieren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van ESN Designer Whey Protein, Poeder, Geconcentreerd wei-eiwit, Wei-eiwit isolaat, Noten, Melk, L-alanine, L-arginine, L-aspartaat, L-cysteine, L-glutaminezuur, L-glycine,..., Wei-eiwit mengsel 94% (Ultra-gefilterd wei-eiwit concentraat, Wei-eiwit gefilterd met microfiltratie..., 22 g)
ESN Designer Whey Protein, Poeder, Geconcentreerd wei-eiwit, Wei-eiwit isolaat, Noten, Melk, L-alanine, L-arginine, L-aspartaat, L-cysteine, L-glutaminezuur, L-glycine,..., Wei-eiwit mengsel 94% (Ultra-gefilterd wei-eiwit concentraat, Wei-eiwit gefilterd met microfiltratie..., 22 g)
€ 40,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 51,03
-27%
€ 37,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 29,19/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: sinaasappel. Geschikt voor 100 porties krachtraining
ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: sinaasappel. Geschikt voor 100 porties krachtraining
€ 19,98/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat (WPC 80), eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: Kokos
ProActive Molkenproteïneconcentraat (WPC 80), eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: Kokos
€ 9,23/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 20,76
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g, smaak: Koekjes
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g, smaak: Koekjes
€ 17,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: KERS
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: KERS
€ 12,84/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: aardbei-vanille
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: aardbei-vanille
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: witte chocolade, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: witte chocolade, met vitamines
€ 12,13/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: WITTE CHOCOLADE
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: WITTE CHOCOLADE
€ 19,50/1l
€ 39,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van JEM Kirsche FRUELINE, suikervrij, met echte fruitvulling, in jellyvorm, 1 kg
JEM Kirsche FRUELINE, suikervrij, met echte fruitvulling, in jellyvorm, 1 kg
€ 6,74/1l
€ 6,74
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Proactieve X-Mass gewichtstoename, multi-proteïne, koolhydraten, voor het opbouwen van spiermassa, smaak: aardbei, 1 kg
Proactieve X-Mass gewichtstoename, multi-proteïne, koolhydraten, voor het opbouwen van spiermassa, smaak: aardbei, 1 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ESN Designer Whey Protein, 908 g, smaak: amandel-kokos
ESN Designer Whey Protein, 908 g, smaak: amandel-kokos
€ 40,82/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 41,33
-10%
€ 37,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van RealPharm Real Mass GAINER, eiwitpoeder, 1000g. Koolhydraten voor het opbouwen van spiermassa. Smaak: aardbei
RealPharm Real Mass GAINER, eiwitpoeder, 1000g. Koolhydraten voor het opbouwen van spiermassa. Smaak: aardbei
€ 7,78/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,78
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van 100% Whey Proteïne met chocolade-karamel smaak, 500g
100% Whey Proteïne met chocolade-karamel smaak, 500g
€ 33,44/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,60
-5%
€ 16,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g, smaak: koffie
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g, smaak: koffie
€ 16,17/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,32
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g. Smaak: Crème brûlée
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC-eiwit, 700g. Smaak: Crème brûlée
€ 17,13/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: vanille, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: vanille, met vitamines
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat (WPC 80), eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: blauwe bes
ProActive Molkenproteïneconcentraat (WPC 80), eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: blauwe bes
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 23 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Topcijfer!