Gewicht:

10 kg

AquaFloow Navulpatronen, universeel voor vochtabsorber, 500g - 20 stuks

€ 39,99

€ 38,99-2%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Navulling vochtvanger & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
€ 5,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
€ 72,47/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
€ 43,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
-4%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Ceresit Vochtabsorber 300g Lavendel, set van 2 navulpatronen
Ceresit Vochtabsorber 300g Lavendel, set van 2 navulpatronen
€ 35,63/1l
€ 10,69
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sillar luchtontvochtiger, navulverpakking, 5 stuks. Granulaat in vliesbeutel, 250g. Navulzak, ruimteontvochtiger, navulsets
Sillar luchtontvochtiger, navulverpakking, 5 stuks. Granulaat in vliesbeutel, 250g. Navulzak, ruimteontvochtiger, navulsets
€ 12,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,29
-6%
€ 15,29
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Aquafloow Vulling voor vochtabsorber, 250g, wit + 9 stuks absorberpatronen | Vochtabsorber voor woningen en auto's
Aquafloow Vulling voor vochtabsorber, 250g, wit + 9 stuks absorberpatronen | Vochtabsorber voor woningen en auto's
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Silicagel-droogmiddelpakjes met vochtindicator, 4 x 50 gram
Silicagel-droogmiddelpakjes met vochtindicator, 4 x 50 gram
€ 254,95/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Wessper Vochtverwijderaar – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (zwart)
Wessper Vochtverwijderaar – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (zwart)
€ 35,48/1kg
€ 15,90
-6%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
€ 10,59/1kg
€ 13,98
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van BigDean, 4 stuks navulverpakking luchtontvochtiger, 680g – Navulzakjes met korrels – Geschikt voor alle luchtontvochtigers
BigDean, 4 stuks navulverpakking luchtontvochtiger, 680g – Navulzakjes met korrels – Geschikt voor alle luchtontvochtigers
€ 24,69/1kg
€ 16,79
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van AquaFloow 8 tabletten vochtabsorber – ongeparfumeerd, universeel, effectief gedurende 90 dagen
AquaFloow 8 tabletten vochtabsorber – ongeparfumeerd, universeel, effectief gedurende 90 dagen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper luchtontvochtiger + 500 g HUMIFILL granulaat – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
Wessper luchtontvochtiger + 500 g HUMIFILL granulaat – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van AquaFloow Navulverpakking Vochtabsorber 500g + 9x AquaFloow Vochtabsorber-patroon 500g
AquaFloow Navulverpakking Vochtabsorber 500g + 9x AquaFloow Vochtabsorber-patroon 500g
€ 28,99
-3%
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Ceresit Vochtabsorber Aero360, navultabletten, 4x450g, lavendel-wildebloemen geur
Ceresit Vochtabsorber Aero360, navultabletten, 4x450g, lavendel-wildebloemen geur
€ 30,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van AquaFloow Silicagel 500 g, wit – Vochtvreter in korrelvorm met vochtindicator, herbruikbaar
AquaFloow Silicagel 500 g, wit – Vochtvreter in korrelvorm met vochtindicator, herbruikbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,90
-6%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper 20 stuks navulzakjes HumiFill, 250g – Geur: citroengras – Vocht absorber voor ruimtes
Wessper 20 stuks navulzakjes HumiFill, 250g – Geur: citroengras – Vocht absorber voor ruimtes
€ 6,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean luchtontvochtiger, navulverpakking van 12 x 400g. Vochtverwijderaar, vochtstopper. Navulzakje met korrels - universele vervangingszakjes passen
BigDean luchtontvochtiger, navulverpakking van 12 x 400g. Vochtverwijderaar, vochtstopper. Navulzakje met korrels - universele vervangingszakjes passen
€ 42,52/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,01
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Silicagel droogzakjes, 2 gram per stuk, 120 stuks, voedselkwaliteit, vochtabsorber, met oranje indicator
Silicagel droogzakjes, 2 gram per stuk, 120 stuks, voedselkwaliteit, vochtabsorber, met oranje indicator
€ 5.099,00/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking - 2 kg - Ontvochtingsgranulaat
Luchtontvochtiger, navulverpakking - 2 kg - Ontvochtingsgranulaat
€ 5,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 11,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Xtrobb Vochtabsorber voor in de auto 20 x 15 cm
Xtrobb Vochtabsorber voor in de auto 20 x 15 cm
€ 42,02/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

20x Aquafloow HumiFill 500g Vochtabsorber-patroon

Universeel patroon voor alle vochtabsorbers die op de markt verkrijgbaar zijn. Werkt effectief in ruimtes tot 20* m2 gedurende 3 maanden na het uitpakken. Vermindert de luchtvochtigheid en voorkomt de groei van geuren en condensatie op de ramen.

Technische specificaties:

  • Fabrikant: Wessper

  • Gebruiksdur: 3 maanden

  • Gewicht: 20x500g

  • Type: geen informatie beschikbaar

  • Kleur: Wit

  • Aantal: 20

  • Eenheid: stuk

  • Verpakking: Kunststof

  • Type absorber: Patroon voor absorber

Werkt direct! Effectief! Reguleert de luchtvochtigheid in de ruimtes en voorkomt zo: corrosie, condensatie op ramen en muffe geuren. Het bevordert een aangenaam binnenklimaat met positieve gevolgen voor de gezondheid.

Inhoud
0.5 l
Afmetingen
Niet beschikbaar
Model
Refiller Universalpatrone
Fabrikant
Aquafloow
Gewicht
10 kg
EAN
4996459358051
MPN (Manufacturer Part Number)
20X_AF54-500

Inhoud
0.5 l
Afmetingen
Niet beschikbaar
Model
Refiller Universalpatrone
Fabrikant
Aquafloow
Gewicht
10 kg
EAN
4996459358051
MPN (Manufacturer Part Number)
20X_AF54-500
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
€ 5,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van AquaFloow Navulpatronen, universeel voor vochtabsorber, 500g - 10 stuks
AquaFloow Navulpatronen, universeel voor vochtabsorber, 500g - 10 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, 40 stuks van 250g, navulverpakking voor ruimtes tot 20m², werkt zonder stroom, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, 40 stuks van 250g, navulverpakking voor ruimtes tot 20m², werkt zonder stroom, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 40,99
-2%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 20 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets
Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 20 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,99
-3%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 10 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder stroom, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 10 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder stroom, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 25,99
-3%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van 10 x Vullingzak voor luchtontvochtiger - Granulaat, 250g - voorkomt schimmel, vocht en onaangename geuren, en vlekken - Ruimteontvochtiger
10 x Vullingzak voor luchtontvochtiger - Granulaat, 250g - voorkomt schimmel, vocht en onaangename geuren, en vlekken - Ruimteontvochtiger
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 24,99
-4%
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van 3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
€ 48,78/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
€ 47,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,95
-5%
€ 18,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Pattex PA360, Pattex luchtontvochtiger AERO 360 graden, geschikt voor ruimtes tot 50 kubieke meter
Pattex PA360, Pattex luchtontvochtiger AERO 360 graden, geschikt voor ruimtes tot 50 kubieke meter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 37,25
-60%
€ 14,79
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 10 x Vullingzak voor luchtontvochtiger - Granulaat, 500g - voorkomt schimmel, onaangename geuren en vlekken - Ruimteontvochtiger
10 x Vullingzak voor luchtontvochtiger - Granulaat, 500g - voorkomt schimmel, onaangename geuren en vlekken - Ruimteontvochtiger
€ 53,98/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 27,99
-3%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van 3D Akoestische wandpanelen, set van 8, oppervlakte 5,76 m², eikenlook, donker
3D Akoestische wandpanelen, set van 8, oppervlakte 5,76 m², eikenlook, donker
€ 441,65/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 264,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 5 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 5 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
€ 11,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 15,90
-6%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van MyBeo luchtontvochtiger, elektrisch ontvochtiger
MyBeo luchtontvochtiger, elektrisch ontvochtiger
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
2 Stück Innenraum Raumentfeuchter Luftentfeuchter Nachfüllpack 400g
2 stuks ruimteontvochtiger voor binnen gebruik, navulverpakking van 400 gram
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 12,08
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 189,99
-€ 10,00
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 27 beoordelingen
Beoordeeld op 28 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer effectief. Ik gebruik het al heel lang.
Gewicht 10 kg
Beoordeeld op 13 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Luchtontvochtiger
Gewicht 5 kg
Beoordeeld op 26 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ontvochtiger zakken
Gewicht 10 kg
Beoordeeld op 19 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
OK
Gewicht 10 kg
Beoordeeld op 13 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Vochtabsorber
Gewicht 5,6 kg
Beoordeeld op 21 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Bedankt
Gewicht 5 kg
Beoordeeld op 10 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 10 kg
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 5 kg