Gewicht:

202 g

Pure Encapsulations Kollageen Plus, 140 gram

€ 54,53

€ 269,95 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KollagenPlus
KollagenPlus
€ 99,98/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 44,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Pure Encapsulations Magnesiumcitraat – 90 capsules
Pure Encapsulations Magnesiumcitraat – 90 capsules
€ 194,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pure Encapsulations B-Complex Plus, capsules, 120 stuks
Pure Encapsulations B-Complex Plus, capsules, 120 stuks
€ 967,89/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 55,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PURE ENCAPSULATIONS Magnesium, Magnesiumglycinaat, capsules, 180 stuks. PZN 05852222
PURE ENCAPSULATIONS Magnesium, Magnesiumglycinaat, capsules, 180 stuks. PZN 05852222
€ 256,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Pure Encapsulations L-Glutamine poeder, 186 gram
Pure Encapsulations L-Glutamine poeder, 186 gram
€ 253,83/1kg
€ 64,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pure Encapsulations L-Lysine plus, 90 capsules
Pure Encapsulations L-Lysine plus, 90 capsules
€ 376,09/1l
€ 24,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Labs212 L-lysine Plus 45 capsules BI6254
Labs212 L-lysine Plus 45 capsules BI6254
€ 223,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Singularis Curcumin Uc3cleanr, 100% puur, 70 gram
Singularis Curcumin Uc3cleanr, 100% puur, 70 gram
€ 265,50/1kg
€ 22,36
-5%
€ 21,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kijimea Regularis Plus, poeder, 225 gram
Kijimea Regularis Plus, poeder, 225 gram
€ 23.460,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Basomax plus, basispoeder, 300 g
MEGAMAX Nutrition Basomax plus, basispoeder, 300 g
€ 28,22/1kg
€ 12,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NemaBas Citraat basispoeder, 600 gram poeder
NemaBas Citraat basispoeder, 600 gram poeder
€ 32,50/1kg
€ 22,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pure Encapsulations L-Lysine capsules, 90 capsules
Pure Encapsulations L-Lysine capsules, 90 capsules
€ 211,05/1kg
€ 18,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pure Encapsulations Pancreatin Enzymformule, capsules, 60 capsules
Pure Encapsulations Pancreatin Enzymformule, capsules, 60 capsules
€ 577,92/1kg
€ 41,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PURE ENCAPSULATIONS Quercetin capsules, 120 stuks, PZN 09205092
PURE ENCAPSULATIONS Quercetin capsules, 120 stuks, PZN 09205092
€ 1.013,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van L-Arginine - 100 gram
L-Arginine - 100 gram
€ 44,44/1kg
€ 12,00
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Pure Encapsulations Zinkcapsules, 180 capsules
Pure Encapsulations Zinkcapsules, 180 capsules
€ 826,49/1kg
€ 63,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pure Encapsulations B-Complex capsules, 30 capsules
Pure Encapsulations B-Complex capsules, 30 capsules
€ 222,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pure Encapsulations Selenium capsules, 60 capsules
Pure Encapsulations Selenium capsules, 60 capsules
€ 905,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz puur collageenpoeder, 200 gram poeder
Doppelherz puur collageenpoeder, 200 gram poeder
€ 57,15/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,43
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pure Encapsulations Kollageen plus – 140 g
Kollageen plus in poedervorm van Pure Encapsulations bevat 2 gram collageen per portie, wat overeenkomt met een gewicht van 2,34 gram. Hyaluronzuur, in de vorm van
natriumhyaluronaat (het zout van hyaluronzuur), is ook aan het product toegevoegd. Bovendien bevat het product perziamceramides, vitamine C en twee mineralen, zink en koper. De vitamine C in het product draagt bij aan een normale collageenvorming, wat bijdraagt aan een normale functie van de huid. De mineralen koper en zink beschermen de cellen tegen oxidatieve stress.

Aanbevolen gebruik:
Tweemaal daags een afgestreken maatlepel (2,34 g) in 150 ml vloeistof roeren tot het poeder is opgelost en drinken.

Let op:
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding. Het is belangrijk om te letten op een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen buiten het bereik van kinderen n. Het product moet altijd koel en droog worden bewaard.

Ingrediënten:
Gecollageniseerd hydrolysaat (van rund), natriumhyaluronaat, ascorbinezuur (vitamine C), perziamceramides, zinkgluconaat, kopergluconaat

Voedingswaarde per portie:
Portie: 1 maatlepel (2,34 g)
Porties per pot: 64
Dagelijkse portie: 2 maatlepels (4,68 g)
Dagelijkse porties per pot: 32

Voedingsstoffen:

Ingrediënten

per 2 maatschepjes (4,68g)

% ADH**

Gecollageniseerd hydrolysaat

4 g

*

Hyaluronzuur

100 mg

*

Perzic-ceramiden

20 mg

*

Vitamine C

100 mg

125 %

Zink

2 mg

20 %

Koper

0,2 mg

20 %

ADH: in % van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid volgens LMIV

*nog geen referentiewaarde beschikbaar

Ingrediënten
Ingrediënten:Gekoloniseerd collageen (van rund), Natriumhyaluronaat, Ascorbinezuur (vitamine C), Perzik-ceramiden, Zinkgluconaat, Kopergluconaat Voedingswaarde per portie: Portie: 1 afgestreken theelepel (2,34 g) Aantal porties per verpakking: 64 Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid: 2 afgestreken theelepels (4,68 g) Aantal aanbevolen dagelijkse porties per verpakking: 32 Voedingsstoffen: Ingrediënt per 2 afgestreken theelepels (4,68g) % ADH** Gekoloniseerd collageen 4 g * Hyaluronzuur 100 mg * Perzik-ceramiden Vitamin C 100 mg 125 % Zink 2 mg 20 % Koper 0,2 mg 20 % **Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (ADH): in % van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid volgens LMIV *nog geen referentiewaarde beschikbaar
Gewicht
202 g
Levensmiddelenbedrijven
Pure Encapsulations
Verkoopbenaming
Pure Encapsulations Kollageen Plus, 140 gram
Fabrikant
pure encapsulations
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Poeder voor de bereiding van een suspensie voor oraal gebruik
MPN (Manufacturer Part Number)
16744636
EAN
766298122991
0766298122991
00766298122991

Ingrediënten
Ingrediënten:Gekoloniseerd collageen (van rund), Natriumhyaluronaat, Ascorbinezuur (vitamine C), Perzik-ceramiden, Zinkgluconaat, Kopergluconaat Voedingswaarde per portie: Portie: 1 afgestreken theelepel (2,34 g) Aantal porties per verpakking: 64 Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid: 2 afgestreken theelepels (4,68 g) Aantal aanbevolen dagelijkse porties per verpakking: 32 Voedingsstoffen: Ingrediënt per 2 afgestreken theelepels (4,68g) % ADH** Gekoloniseerd collageen 4 g * Hyaluronzuur 100 mg * Perzik-ceramiden Vitamin C 100 mg 125 % Zink 2 mg 20 % Koper 0,2 mg 20 % **Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (ADH): in % van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid volgens LMIV *nog geen referentiewaarde beschikbaar
Gewicht
202 g
Levensmiddelenbedrijven
Pure Encapsulations
Verkoopbenaming
Pure Encapsulations Kollageen Plus, 140 gram
Fabrikant
pure encapsulations
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Poeder voor de bereiding van een suspensie voor oraal gebruik
MPN (Manufacturer Part Number)
16744636
EAN
766298122991
0766298122991
00766298122991
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Pure Encapsulations Magnesiumcitraat – 90 capsules
Pure Encapsulations Magnesiumcitraat – 90 capsules
€ 194,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
€ 128,54/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 44,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Pure Encapsulations B-Complex Plus, capsules, 120 stuks
Pure Encapsulations B-Complex Plus, capsules, 120 stuks
€ 967,89/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 55,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van USN Trust Crunch High Protein Bar - 12 repen, elk 60 gram, smaak: drievoudige chocolade
USN Trust Crunch High Protein Bar - 12 repen, elk 60 gram, smaak: drievoudige chocolade
€ 20,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Licorne Bike, premium vouwfiets in 20 inch - fiets voor heren, jongens, meisjes en dames - Shimano 6-versnellingen - Hollandse fiets
Licorne Bike, premium vouwfiets in 20 inch - fiets voor heren, jongens, meisjes en dames - Shimano 6-versnellingen - Hollandse fiets
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 279,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard groenlipmosselconcentraat (300 capsules) 7195
VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard groenlipmosselconcentraat (300 capsules) 7195
€ 110,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van BioTech Tribooster, 120 tabletten.
BioTech Tribooster, 120 tabletten.
€ 105,78/1kg
€ 33,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Tribesigns Moderne eettafel voor 6 personen, tafel voor de woonkamer, 160 x 80 x 75 cm, rechthoekig, keukentafel, eettafel, modern design, wit en goud
Tribesigns Moderne eettafel voor 6 personen, tafel voor de woonkamer, 160 x 80 x 75 cm, rechthoekig, keukentafel, eettafel, modern design, wit en goud
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Kräuterhaus Sanct Bernhard Omułek Zielonowargowy concentraat (150 capsules) BI7795
Kräuterhaus Sanct Bernhard Omułek Zielonowargowy concentraat (150 capsules) BI7795
€ 140,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard zink + vitamine C (120 tabletten) 5011
VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard zink + vitamine C (120 tabletten) 5011
€ 296,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard Witaminy Dla Oczu (90 capsules) 5751
VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard Witaminy Dla Oczu (90 capsules) 5751
€ 250,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard paardenkastanje-extract (120 capsules) 5749
VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard paardenkastanje-extract (120 capsules) 5749
€ 25.000,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Sanct Bernhard Beauty-Drink, 30 stuks à 20 ml
Sanct Bernhard Beauty-Drink, 30 stuks à 20 ml
€ 65,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,31
-5%
€ 39,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard calcium uit zeealgen (120 capsules) 5242
VoedingssupplementenKräuterhaus Sanct Bernhard calcium uit zeealgen (120 capsules) 5242
€ 24.000,00/1kg
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Vitamaze Omega 3, Multivitamine
Vitamaze Omega 3, Multivitamine
€ 142,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,89
-55%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van NUTRICIA Maltodextrine 6, poeder, 750 g
NUTRICIA Maltodextrine 6, poeder, 750 g
€ 13,14/1kg
€ 10,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ESN Designer Bar Box, 12 stuks x 45g - Pinda-karamel
ESN Designer Bar Box, 12 stuks x 45g - Pinda-karamel
€ 55,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Garden Pleasure Balkontafel Baltimore, 120 x 70 x 73 cm, inklapbaar
Garden Pleasure Balkontafel Baltimore, 120 x 70 x 73 cm, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 131,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Weider 40% High Protein Low Carb Repen - 24 repen van 50g, chocoladesmaak
Weider 40% High Protein Low Carb Repen - 24 repen van 50g, chocoladesmaak
€ 95.000,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Karton Bite Power Proteinriegel Banane
Power System Protein Bar Bite Power Banaan, 32% eiwit, 24 stuks van 35g
€ 49,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,97
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kevin Levrone Shaaboom Pump - 385 g - Dose Exotic
Kevin Levrone Shaaboom Pump - 385 g - Dose Exotic
€ 69,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,69
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 95,11
Gratis bezorging
Verkoper: AC-Electro
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 57,75/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 172
€ 112,99
-€ 9,04
€ 103,95
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Numoco Damesjurk, feestelijk, beige, maat S
Numoco Damesjurk, feestelijk, beige, maat S
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 117,95
Verkoper: Wayfarer
Productafbeelding van Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
€ 130,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 20 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 1
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg