Glade Aerosol Tranquil Lavender & Aloe (300 ml)

€ 3,49

€ 3,16-9%

€ 9,32 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Glade Aerosol Muguet (300 ml)
Glade Aerosol Muguet (300 ml)
€ 14,41/1kg
€ 3,49
-2%
€ 3,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glade - Luchtverfrisser spray - Rustgevende lavendel & aloë - 300 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Glade - Luchtverfrisser spray - Rustgevende lavendel & aloë - 300 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 12,09/1l
€ 33,95
-35%
€ 21,76
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Glade - Touch & Fresh Navulling - Rustgevende Lavendel & Aloë - 2 × 10 ml - Voordeelverpakking - 10 stuks
Glade - Touch & Fresh Navulling - Rustgevende Lavendel & Aloë - 2 × 10 ml - Voordeelverpakking - 10 stuks
€ 284,75/1l
€ 56,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Glade - Gel - Rustgevende Lavendel & Aloë - 150 g - Voordeelverpakking - 20 stuks
Glade - Gel - Rustgevende Lavendel & Aloë - 150 g - Voordeelverpakking - 20 stuks
€ 10,66/1l
€ 60,95
-47%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Airwick Lavendel spray 250 ml luchtverfrisser
Airwick Lavendel spray 250 ml luchtverfrisser
€ 71,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,63
-2%
€ 3,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glade - Sense & Spray Navulling - Rustgevende Lavendel & Aloë - 18 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Glade - Sense & Spray Navulling - Rustgevende Lavendel & Aloë - 18 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 78,59/1l
€ 45,95
-26%
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Glade luchtverfrisser, ontspannende lavendelgeur, 18 ml
Glade luchtverfrisser, ontspannende lavendelgeur, 18 ml
€ 952,78/1l
€ 17,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Airwick, vanillegeur, navulverpakking, 228 ml
Airwick, vanillegeur, navulverpakking, 228 ml
€ 107,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Glade luchtverfrisser, navulling, geur: Sensual Sandalwood & Jasmine, 269 ml
Glade luchtverfrisser, navulling, geur: Sensual Sandalwood & Jasmine, 269 ml
€ 72,57/1l
€ 19,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Raumspray Fresh Lemon, 30 ml
Raumspray Fresh Lemon, 30 ml
€ 47,40/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Luchtverfrisser Airwick Botanica - eucalyptus, 237 ml
Luchtverfrisser Airwick Botanica - eucalyptus, 237 ml
€ 85,86/1l
€ 20,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Glade Automatische Spray - Rustgevende Lavendel & Aloë - 269 g - Voordeelverpakking - 5 stuks
Glade Automatische Spray - Rustgevende Lavendel & Aloë - 269 g - Voordeelverpakking - 5 stuks
€ 21,64/1l
€ 41,95
-30%
€ 29,10
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Airwick Pure Luchtverfrisser Spray - Nenuco 250ML
Airwick Pure Luchtverfrisser Spray - Nenuco 250ML
€ 419,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Air Wick - Eucalyptus & Freesia 237ml luchtverfrisser
Air Wick - Eucalyptus & Freesia 237ml luchtverfrisser
€ 4,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van glade 917840 glade Raumspray Fresh Lemon Citrus
glade 917840 glade Raumspray Fresh Lemon Citrus
€ 55,50/1l
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Rustgevende Lavendel & Aloë Automatische Luchtverfrisser, Navulspuit, 269 ml
Rustgevende Lavendel & Aloë Automatische Luchtverfrisser, Navulspuit, 269 ml
€ 40,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GLADE Touch & Fresh Minispray NF, 10 ml, Bubbly geur
GLADE Touch & Fresh Minispray NF, 10 ml, Bubbly geur
€ 2.390,00/1l
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Navulling voor geurverspreider, lavendel
Navulling voor geurverspreider, lavendel
€ 11,03
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Glade Ontspannende Geur, luchtverfrisser, 40 ml
Glade Ontspannende Geur, luchtverfrisser, 40 ml
€ 116,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,24
-4%
€ 11,63
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gebruik de verfrissende geur van de Lavendel Spray van Brise in elke kamer. Deze heerlijk ruikende spray neutraliseert onaangename geuren en verspreidt een langdurige, verfrissende lavendelgeur. De spray is ontworpen om hardnekkige geuren te bestrijden en is verrijkt met essentiële oliën. Met een handige spuitfles van 300 ml is deze luchtverfrisser ideaal voor het snel en efficiënt verfrissen van alle kamers in huis.

Specificaties:

  • Verfrist snel en efficiënt alle kamers in huis.
  • Een frisse geur, wanneer u deze nodig heeft.
  • Ontworpen om hardnekkige geuren te bestrijden.
  • Geur verrijkt met essentiële oliën.
  • Voor een langdurige, frisse geur


Gebruik Uitsluitend op goed geventileerde plaatsen gebruiken. Goede schudden vor gebruik. Om de lucht te verfrissen, de spuitbus naar het midden van de kamer richten en spuiten. Gebruik van dit product op textiel wordt sterk afgeraden. Waarschuwingen Ontvlambare aerosol. Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting. Buiten bereik van kinderen houden. Tegen zonlicht beschermen. Niet blootstellen aan temperaturen boven de 50°C. Verwijderd houden van warmte, heten oppervlakken, vonken, open vuur en andere onstekingsbronnen. Niet roken. Niet in een open vuur of op andere ontstekingsbronnen spuiten. Ook na gebruik niet doorboren of verbranden. Bewaar op een koele, droge plaats. Mensen die overgevoelig zijn voor parfums, dienen voorzichtig te zijn bij het gebruik van dit product. Luchtverfrissers kunnen goede schoonmaakgewoontnen niet vervangen. Fabrikant SC Johnson Benelux Postbus 22 3640AA Mijdrecht
Inhoud
0.3 l
Hoogte
0.05 m
Fabrikant
Glade by Brise
Gewicht
339 g
EAN
5000204287097
MPN (Manufacturer Part Number)
949806

Inhoud
0.3 l
Hoogte
0.05 m
Fabrikant
Glade by Brise
Gewicht
339 g
EAN
5000204287097
MPN (Manufacturer Part Number)
949806
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van BBQ-Toro draaibaar grillrooster met grilloppervlak van 64 cm | Koolgrill, vuurschaal
BBQ-Toro draaibaar grillrooster met grilloppervlak van 64 cm | Koolgrill, vuurschaal
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 84,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van KRÜGER 711473007 KRÜGER Wildfrucht Getränkepulver 1,0 kg
KRÜGER 711473007 KRÜGER Wildfrucht Getränkepulver 1,0 kgWegwerp
€ 14,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lenovo IdeaPad Duet Chromebook 2-in-1 10" FHD IPS, MediaTek, 4GB RAM, 64GB opslag, ChromeOS
Lenovo IdeaPad Duet Chromebook 2-in-1 10" FHD IPS, MediaTek, 4GB RAM, 64GB opslag, ChromeOS
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 464,90
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen opblaasbaar matras 152x203x46 cm
Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen opblaasbaar matras 152x203x46 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 202
€ 88,95
-30%
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van COSTWAY 4-in-1 slaapstoel, opklapbaar, slaapbank met 5-voudig verstelbare rugleuning en afneembaar kussen en beklede zitting, bankbed met metalen frame, belastbaar tot 150 kg (donkergrijs)
COSTWAY 4-in-1 slaapstoel, opklapbaar, slaapbank met 5-voudig verstelbare rugleuning en afneembaar kussen en beklede zitting, bankbed met metalen frame, belastbaar tot 150 kg (donkergrijs)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 224
€ 156,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Luchtverfrisser, kamerparfum, spray, navulling, cartridge, 250 ml, lavendel
Luchtverfrisser, kamerparfum, spray, navulling, cartridge, 250 ml, lavendel
€ 19,96/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 4,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van SHARP YC-MS01E-S Solo-magnetron, 20 liter, 800W, 5 vermogensniveaus, 25,5 cm glazen draaitafel, zilverkleurig
SHARP YC-MS01E-S Solo-magnetron, 20 liter, 800W, 5 vermogensniveaus, 25,5 cm glazen draaitafel, zilverkleurig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 218,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van imoshion Telefoonhouder auto - Verstelbaar - Universeel - Carbon - Ventilatierooster - Zwart
imoshion Telefoonhouder auto - Verstelbaar - Universeel - Carbon - Ventilatierooster - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Vileda 168380 Vileda 1.2 Spray Max Bodenreiniger
Vileda 168380 Vileda 1.2 Spray Max Bodenreiniger
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 20,44
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Leifheit Combi M micro duo set
Leifheit Combi M micro duo set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 143,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Walther Fotoalbum "Amazing Memories", 30x30 cm, 100 pagina's, blauw. Artikelnummer: MX485L
Walther Fotoalbum "Amazing Memories", 30x30 cm, 100 pagina's, blauw. Artikelnummer: MX485L
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sharp R204BA solo-magnetron, 6 vermogensniveaus - 800 watt, zwart/zilver
Sharp R204BA solo-magnetron, 6 vermogensniveaus - 800 watt, zwart/zilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 185,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Philips SpeedPro 2-in-1 draadloze accustofzuiger, serie 5000, 180° zuigmond, 18 V, 30 minuten, zwart (FC6722/01)
Philips SpeedPro 2-in-1 draadloze accustofzuiger, serie 5000, 180° zuigmond, 18 V, 30 minuten, zwart (FC6722/01)
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 365,69
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van MEDION koffiemachine met thermoskan en timer (filterapparaat, 8 kopjes, 1,2 liter, 900 watt, 3 standen, warmhoudfunctie, timer, anti-druppel, display, MD18458), roestvrij staal
MEDION koffiemachine met thermoskan en timer (filterapparaat, 8 kopjes, 1,2 liter, 900 watt, 3 standen, warmhoudfunctie, timer, anti-druppel, display, MD18458), roestvrij staal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 410
€ 61,61
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg