Inhoud:

0.02 l

Glade Ontspannende Geur, luchtverfrisser, 40 ml

€ 12,24

€ 11,63-4%

€ 116,30 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FORESAN PURE geconcentreerde luchtverfrisser, 125 ml
FORESAN PURE geconcentreerde luchtverfrisser, 125 ml
€ 87,36/1l
€ 10,92
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Glade luchtverfrisser, ontspannende lavendelgeur, 18 ml
Glade luchtverfrisser, ontspannende lavendelgeur, 18 ml
€ 952,78/1l
€ 17,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Glade luchtverfrisser in spray, 300 ml - Geur van frisheid
Glade luchtverfrisser in spray, 300 ml - Geur van frisheid
€ 22,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,72
-34%
€ 7,69
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
€ 25,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Aromaverspreider, rozengeur
Aromaverspreider, rozengeur
€ 28,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Glade luchtverfrisser, navulling, geur: Sensual Sandalwood & Jasmine, 269 ml
Glade luchtverfrisser, navulling, geur: Sensual Sandalwood & Jasmine, 269 ml
€ 72,57/1l
€ 19,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Luchtverfrisser met lavendelgeur - 400 ml
Luchtverfrisser met lavendelgeur - 400 ml
€ 47,47/1l
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ruimspray, voor een ontspannen sfeer, 50 ml
Ruimspray, voor een ontspannen sfeer, 50 ml
€ 234,00/1l
€ 11,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Luchtverfrisser met vanillegeur, 400 ml
Luchtverfrisser met vanillegeur, 400 ml
€ 47,47/1l
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lavendel geurstaafjes met een ontspannende geur - 40 ml
Lavendel geurstaafjes met een ontspannende geur - 40 ml
€ 65,00/1l
€ 2,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Geurverspreider met navulling en aromatische olie
Geurverspreider met navulling en aromatische olie
€ 39,49
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Foresan Orient Geurversterker, geconcentreerde formule, 125 ml
Foresan Orient Geurversterker, geconcentreerde formule, 125 ml
€ 118,16/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aromaverspreider Tiarebloem en Gardenia, 150 ml
Aromaverspreider Tiarebloem en Gardenia, 150 ml
€ 169,93/1l
€ 25,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ruimspray - Zirbelkiefer, 30 ml
Ruimspray - Zirbelkiefer, 30 ml
€ 65,38/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ipuro Geurdiffuser Bergamote (240 ml)
Ipuro Geurdiffuser Bergamote (240 ml)
€ 90,00/1l
€ 22,55
-4%
€ 21,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Airwick, vanillegeur, navulverpakking, 228 ml
Airwick, vanillegeur, navulverpakking, 228 ml
€ 107,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Luchtverfrisser Winterbessen, 300 ml
Luchtverfrisser Winterbessen, 300 ml
€ 21,90/1l
€ 6,57
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lulwa kamerparfum, 250 ml
Lulwa kamerparfum, 250 ml
€ 26,80/1l
€ 6,70
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van CLINEX Luchtverfrisser, 500 ml
CLINEX Luchtverfrisser, 500 ml
€ 81,34/1l
€ 40,67
Verkoper: BalticVaris_DE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, bestel vandaag nog en omring jezelf met een ontspannende geur! Koop nu en creëer een sfeer van rust in uw huis!

Inhoud
0.02 l
Fabrikant
Gewicht
100 g
EAN
5000204334098

Inhoud
0.02 l
Fabrikant
Gewicht
100 g
EAN
5000204334098
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Febreze 3Volution geurverspreider, 4 navulflacons, geur: Aprilfris
Febreze 3Volution geurverspreider, 4 navulflacons, geur: Aprilfris
€ 179,13/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 17,13
-16%
€ 14,33
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Brait Home Parfum, decoratieve geurolie + geurstaafjes, Midnight Dream, 100 ml
Brait Home Parfum, decoratieve geurolie + geurstaafjes, Midnight Dream, 100 ml
€ 111,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,78
-5%
€ 11,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van CSL Gaming Headset "GHS-221", microfoon, AUX-aansluiting, geschikt voor PC/PS4/PS4 Pro
CSL Gaming Headset "GHS-221", microfoon, AUX-aansluiting, geschikt voor PC/PS4/PS4 Pro
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Febreze navulflacon 3Volution, Madagascar Vanille. Artikelnummer: 8006540542248
Febreze navulflacon 3Volution, Madagascar Vanille. Artikelnummer: 8006540542248
€ 1.827,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 65,92
-44%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Feliway Classic navulflacon, 48 ml
Feliway Classic navulflacon, 48 ml
€ 710,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 35,51
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Aktenschuifkast OLIV, 2 deuren, 74x35x180 cm, wit
Aktenschuifkast OLIV, 2 deuren, 74x35x180 cm, wit
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 177,73
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Elektrische luchtverfrisser Glade® met geurolie – Relaxing Zen™ + navulling
Elektrische luchtverfrisser Glade® met geurolie – Relaxing Zen™ + navulling
€ 508,50/1l
€ 10,71
-5%
€ 10,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Febreze 8001090839138, geurverspreider 3Volution starterset, Lenor Aprilfris
Febreze 8001090839138, geurverspreider 3Volution starterset, Lenor Aprilfris
€ 774,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 15,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 20 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg