5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
STAEDTLER® 8010-002 Modelbouwmassa Fimo, effect "galaxy", wit
€ 46,72
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,56-85%
€ 115,09 / 1kg
plus € 7,18 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Boetseerklei & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

FIMO modelleerpasta, Fimo effect, groen, doorschijnend
€ 105,96/1kg
€ 6,04
Verkoper: Art-Paint-Shop

FIMO 8020-81 Klei, effect "Metallic", zilver
€ 105,96/1kg
€ 6,04
Verkoper: Art-Paint-Shop

FIMO, modelleerklei, klei, wit, zacht, standaard
€ 182,50/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-014 Modelpasta Fimo, effect: doorschijnend
€ 110,18/1kg
€ 39,40
-84%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,28
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8010-201 Modelbouwmassa Fimo, neonroze effect
€ 110,18/1kg
€ 6,28
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8010-08 Modelpasta Fimo, effect: parelmoer, metaal
€ 110,18/1kg
€ 6,28
Verkoper: POPventure

Staedtler - Fimo Effect - Klei, transparant-paars/604
€ 105,96/1kg
€ 6,04
Verkoper: Art-Paint-Shop

STAEDTLER® 8020-04 Modelbouwmassa Fimo, effect: nachtgloeiend
€ 340,00/1kg
€ 19,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

STAEDTLER® 8050-00 Deko Gel Fimo liquid 50ml, transluz
€ 287,00/1l
€ 14,35
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-36 Modelbouwmassa Fimo, effect turkismeetallisch
€ 468,25/1kg
€ 26,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

STAEDTLER® 8030-0 Modelbouwmassa Fimo kids, wit
€ 322,14/1kg
€ 13,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

STAEDTLER® 8010-112 Modelbouwmassa Fimo, effect: goudglitter
€ 115,09/1kg
€ 6,56
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8020-205 Modelbouwmassa Fimo soft, roze
€ 119,30/1kg
€ 6,80
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8020-505 Modelbouwmassa Fimo soft, mintgroen
€ 115,09/1kg
€ 6,56
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8030-262 Modelbouwmassa Fimo kids, glinsterend roze
€ 150,48/1kg
€ 6,32
Verkoper: ADI_Global_Store

STAEDTLER® 8010-003 Modelleerpasta Fimo, effect wit, graniet
€ 115,09/1kg
€ 6,56
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8021-53 Modelklei Fimo Soft, 454g, tropischgroen
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-270 Modelpasta Fimo, effect "roos botanica"
€ 115,09/1kg
€ 6,56
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8010-803 Modelbouwmassa Fimo, effect: graniet
€ 179,30/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De mapping van het gegevensveld of de zoekwaarde ontbreekt.
Niet van toepassing.
Modelleerpasta FIMO® effect, galaxy, wit. FIMO® effect. FIMO soft, FIMO leerlook en FIMO professional, standaard blok, 57 g. Gemakkelijk te openen, grenzeloze veelzijdigheid: geschikt voor sieraden, accessoires en decoratie voor thuis. Speciaal voor beginners en hobbyisten. Effectieve aanvulling op de ovenhardende modelleerpasta's van FIMO. Zacht en soepel. Praktische verpakking met 8 porties voor eenvoudig mengen. Compatibel met. Uitvoering: modelleerpasta. Materiaal: kunststof. Kleur: wit. Type droogproces: ovenhardend. Afmetingen (B x D x H): 55 mm x 15 mm x 55 mm. Inhoud met verpakking: standaard blok, 57 g
FIMO Modelbouwmassa Effect 57g, Galaxy wit, retailverpakking
- Kleur
- Wit
- Fabrikant
- Gewicht
- 57 g
- EAN
- 4007817096369
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 8010-002
- Kleur
- Wit
- Fabrikant
- Gewicht
- 57 g
- EAN
- 4007817096369
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 8010-002
Gaat ook goed samen met

STAEDTLER® 8010-401 Modelbouwmassa Fimo, neonoranje effect
€ 181,40/1kg
€ 10,34
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-352 Modelbouwmassa Fimo, effect: galaxy, kleur: blauw
€ 179,30/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

FIMO, modelleerklei, klei, wit, zacht, standaard
€ 182,50/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8020-205 Modelbouwmassa Fimo soft, roze
€ 119,30/1kg
€ 6,80
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8010-201 Modelbouwmassa Fimo, neonroze effect
€ 110,18/1kg
€ 6,28
Verkoper: POPventure

Staedtler - Fimo Effect - Klei, paars-metallic / 602
€ 561,75/1kg
€ 32,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

STAEDTLER® 8010-202 Modelbouwmassa Fimo, effect: Galaxy Rot
€ 179,30/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-562 Modelbouwmassa Fimo, effect "galaxy", groen
€ 506,32/1kg
€ 50,87
-43%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 28,86
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

STAEDTLER® 8010-602 Modelbouwmassa Fimo, effect: Galaxy, kleur: lila
€ 337,54/1kg
€ 45,96
-58%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

FIMO, modelleerklei, zachte, zwarte klei, standaard
€ 184,64/1kg
€ 10,34
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8020-04 Modelbouwmassa Fimo, effect: nachtgloeiend
€ 340,00/1kg
€ 19,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

STAEDTLER® 8010-08 Modelpasta Fimo, effect: parelmoer, metaal
€ 110,18/1kg
€ 6,28
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8020-2 P Modelbouwmassa Fimo Soft, kerstelijk rood
€ 181,40/1kg
€ 10,34
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-112 Modelbouwmassa Fimo, effect: goudglitter
€ 115,09/1kg
€ 6,56
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
€ 45,37/1kg
€ 20,60
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
€ 66,57/1kg
€ 19,97
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-11 Modelbouwmassa Fimo, effect: goud, metallic
€ 179,30/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-392 Modelbouwmassa Fimo, effect "galaxy", turkizoen
€ 181,40/1kg
€ 10,34
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-014 Modelpasta Fimo, effect: doorschijnend
€ 110,18/1kg
€ 39,40
-84%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,28
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8023 C24-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 60,28/1kg
€ 36,17
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

STAEDTLER® 8704 01 BK Zubehör Fimo Glanzlack 35ml BK
€ 342,29/1l
€ 11,98
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8020-80 Modelline Fimo Soft, delftsblauw
€ 107,89/1kg
€ 6,15
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8010-501 Modelbouwmassa Fimo, neon groen effect
€ 181,40/1kg
€ 10,34
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-101 Modelklei Fimo, effect neon geel
€ 237,37/1kg
€ 13,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

STAEDTLER® 8020-24 Modelklei Fimo soft, kleur: Indiaans rood
€ 110,18/1kg
€ 6,28
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8030-9 Modelbouwmassa Fimo kids, zwart
€ 61,90/1kg
€ 2,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

STAEDTLER® 8010-81 Modelbouwmassa Fimo, effect zilver, metallic
€ 110,18/1kg
€ 6,28
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8050-00 Deko Gel Fimo liquid 50ml, transluz
€ 287,00/1l
€ 14,35
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8023 C12-2 Set Mod.masse Fimo soft MP BC
€ 62,33/1kg
€ 18,70
Verkoper: somnia24
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 28 augustus 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Kleur Roze
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Modelleerklei set, polymeerklei, 117 stuks, 112 kleuren, geschikt voor miniaturen
€ 95,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 85,71/1kg