Ecover Allesreiniger Spray Citroengras & Sinaasappel 500 ml

€ 3,58

€ 3,45-3%

€ 6,90 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Allesreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MANNOL Kunststofonderhoudsspray, 500 ml
MANNOL Kunststofonderhoudsspray, 500 ml
€ 6,92
Verkoper: Netmoto
Productafbeelding van Novicide SpriQuil Salonreiniger Spray, 1000 ml
Novicide SpriQuil Salonreiniger Spray, 1000 ml
€ 10,70/1l
€ 10,70
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van CLINEX Werkplaatsreiniger 77-094, 5 liter
CLINEX Werkplaatsreiniger 77-094, 5 liter
€ 43,53
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van HG Zonnebrandreiniger 500 ml - Voordeelverpakking - 12 stuks
HG Zonnebrandreiniger 500 ml - Voordeelverpakking - 12 stuks
€ 137,95
-€ 23,00
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van CRC CITRO CLEANER Citrusreiniger, 500 ml Spraydose
CRC CITRO CLEANER Citrusreiniger, 500 ml Spraydose
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,94
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MOTUL Universeel Reinigingsmiddel 105051, spuitbus, 400 ml
MOTUL Universeel Reinigingsmiddel 105051, spuitbus, 400 ml
€ 16,52
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Glint Herbal Cleaner, allesreiniger, sprayflacon, met kruiden, set van 4
Glint Herbal Cleaner, allesreiniger, sprayflacon, met kruiden, set van 4
€ 31,03/1l
€ 31,03
Gratis bezorging
Verkoper: Roxlin
Productafbeelding van Azijnzuur 80% | 2 liter | Flexol | Universeel | Allesreiniger, reinigingsmiddel
Azijnzuur 80% | 2 liter | Flexol | Universeel | Allesreiniger, reinigingsmiddel
€ 9,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,48
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp
Productafbeelding van CRC 33344 CRC INDUSTRIEEL REINIGINGS- EN ONTGRASMIDDEL, 500 ml
CRC 33344 CRC INDUSTRIEEL REINIGINGS- EN ONTGRASMIDDEL, 500 ml
€ 53,23
-30%
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van 8 flessen Robijn wasverzachter – Morgenfris, geschikt voor 39 wasbeurten, inhoud: 780 m
8 flessen Robijn wasverzachter – Morgenfris, geschikt voor 39 wasbeurten, inhoud: 780 m
€ 41,03/1l
€ 36,00
-11%
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dunklow
Productafbeelding van MOTUL E1 Waswax 400ml: Reiniger en beschermingsmiddel (spray)
MOTUL E1 Waswax 400ml: Reiniger en beschermingsmiddel (spray)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,69
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Wasmassa 200g. Natriumcarbonaat (Na2CO3). Gebakken wasmiddel. Wasmiddelpoeder. GiDeli
Wasmassa 200g. Natriumcarbonaat (Na2CO3). Gebakken wasmiddel. Wasmiddelpoeder. GiDeli
€ 57,00/1l
€ 11,40
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van DEDRA DED66044, 5 stuks
DEDRA DED66044, 5 stuks
€ 32,42
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van The Pink Stuff - Reinigingspasta - Allesreiniger - Voor hardnekkig vuil - 850g - Voordeelverpakking - 2 stuks
The Pink Stuff - Reinigingspasta - Allesreiniger - Voor hardnekkig vuil - 850g - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 28,95/1l
€ 29,61
-2%
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Kampeerwagenreiniger 40g (2 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
Kampeerwagenreiniger 40g (2 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 10,10/1l
€ 20,20
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Kattenurineverwijderaar 1000g (50 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
Kattenurineverwijderaar 1000g (50 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 5,92/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 296,00
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Planteglycerine, Hydratend, Voedend, 2L, Nuvio
Planteglycerine, Hydratend, Voedend, 2L, Nuvio
€ 10,59/1l
€ 21,18
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fris en krachtig reinigen met de Ecover Allesreiniger Spray Citroengras & Sinaasappel – 500 ml. Deze natuurlijke allesreiniger zorgt voor een effectieve schoonmaakbeurt met een verfrissende, citrusachtige geur.

  • Plantaardige en biologisch afbreekbare ingrediënten – milieuvriendelijk en veilig voor je huis
  • Effectieve reiniging – verwijdert vuil en vet op diverse oppervlakken
  • Verfrissende geur – combinatie van citroengras en sinaasappel voor een aangename sfeer
  • Gebruiksklaar spray – makkelijk in gebruik en snel werkend
  • 500 ml inhoud – voldoende voor meerdere schoonmaakbeurten

Kies voor een schone en frisse leefomgeving met deze duurzame allesreiniger. Bestel nu en geniet van een natuurlijke schoonmaakervaring!



  • De plantaardige formule van onze allesreiniger verwijdert effectief vet en vuil van alle harde, afwasbare oppervlakken.
  • Bevat geen palmolie.
  • Geschikt voor septic tanks.
  • Biocid product: Nee
  • Gebruik: Kookplaten, wastafels, tegels, aanrechtbladen.
  • Geur: Citroengras & sinaasappel.
  • Consistentie: vloeibaar.
  • Biologisch afbreekbaar: Ja.
  • pH-waarde: 5,75-6,5.
  • Verpakking: Sprayfles.
  • Materiaal verpakking: Plastic, 100% gerecycled.
  • Inhoud: 0,5 liter.
  • Veiligheidsinstructies: Buiten het bereik van kinderen houden.


Veelzijdig, snel drogend reinigingsspray voor oppervlakken, geschikt voor gebruik op keukenbladen, tafels, aanrechtbladen en andere harde oppervlakken. Verwijdert vet en vuil. Direct sprayen en afvegen, geen nawassen nodig. Formule op basis van zorgvuldig geselecteerde, biologisch afbreekbare, palmolievrije reinigingsmiddelen. Veganistische formule. Zonder chemische geuren. Met citroengras- en sinaasappelaroma. Geschikt voor afvoergoten. De fles bestaat voor 100% en de spuitkop voor 30% uit gerecycled plastic.

Aanvullende technische specificaties:
Verpakking: Sprayfles



Deze allesreiniger met citroengras- en sinaasappelgeur maakt gebruik van palmolievrije, biologisch afbreekbare ingrediënten om vet en vuil effectief te verwijderen. De vernieuwde formule bevat verbeterde geuren en wordt geleverd in een fles gemaakt van 100% gerecycled plastic, met een spuitmond van 30% gerecycled plastic. Geproduceerd in een Zero Waste gecertificeerde fabriek, waar 98% van het bedrijfsafval een tweede leven krijgt. Ingrediënten: Aqua, Heptyl glucoside, Alcohol, Sodium citrate, Phenoxyethanol, Tetrasodium glutamate diacetate, Candida bombicola/glucose/rapeseed oil ferment, Lactic acid, Bis-(Methyl Epoxidized Soyate) PEG-12, Parfum, Isopropyl alcohol Gebruik: Voor gebruik altijd eerst testen op een onzichtbare plaats om compatibiliteit te garanderen. Geschikt voor keukenoppervlakken, tafels, stoelen en andere harde oppervlakken. Verstuif rechtstreeks op het oppervlak en veeg schoon. Naspoelen is niet nodig. Voor het beste resultaat schoonvegen met een droge doek. Waarschuwingen: Veroorzaakt ernstige oogirritatie. Fabrikant: Ecover Industriepark 3 2800 Mechelen België
Inhoud
0.5 l
Ingrediënten product
Aqua, Heptyl glucoside, Alcohol, Sodium citrate, Phenoxyethanol, Tetrasodium glutamate diacetate, Candida bombicola/glucose/rapeseed oil ferment, Lactic acid, Bis-(Methyl Epoxidized Soyate) PEG‑12, Parfum, Isopropyl alcohol
Ingrediënten
Aqua, Heptyl glucoside, Alcohol, Sodium citrate, Phenoxyethanol, Tetrasodium glutamate diacetate, Candida bombicola/glucose/rapeseed oil ferment, Lactic acid, Bis-(Methyl Epoxidized Soyate) PEG‑12, Parfum, Isopropyl alcohol
Fabrikant
Ecover
Aantal stuks
1
Gewicht
500 g
EAN
5412533421798
MPN (Manufacturer Part Number)
FLM37551

Inhoud
0.5 l
Ingrediënten product
Aqua, Heptyl glucoside, Alcohol, Sodium citrate, Phenoxyethanol, Tetrasodium glutamate diacetate, Candida bombicola/glucose/rapeseed oil ferment, Lactic acid, Bis-(Methyl Epoxidized Soyate) PEG‑12, Parfum, Isopropyl alcohol
Ingrediënten
Aqua, Heptyl glucoside, Alcohol, Sodium citrate, Phenoxyethanol, Tetrasodium glutamate diacetate, Candida bombicola/glucose/rapeseed oil ferment, Lactic acid, Bis-(Methyl Epoxidized Soyate) PEG‑12, Parfum, Isopropyl alcohol
Fabrikant
Ecover
Aantal stuks
1
Gewicht
500 g
EAN
5412533421798
MPN (Manufacturer Part Number)
FLM37551
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Glycerine VG 5 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit E422, plantaardig, geschikt voor cosmetica, huishouden, GiDeli
Glycerine VG 5 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit E422, plantaardig, geschikt voor cosmetica, huishouden, GiDeli
€ 5,76/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Frida Allzweckreiniger Konzentrat 480 ml - Clean frischer Duft
Frida Geconcentreerde Allesreiniger 480 ml - Clean frisse geur
€ 5,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 2,75
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Azijnzuur 80% | 2 liter | Flexol | Universeel | Allesreiniger, reinigingsmiddel
Azijnzuur 80% | 2 liter | Flexol | Universeel | Allesreiniger, reinigingsmiddel
€ 9,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,48
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp
Productafbeelding van Pronto oppervlakte reiniger 318693, 400 ml
Pronto oppervlakte reiniger 318693, 400 ml
€ 51,49
-33%
€ 34,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Aqua Shield – Impregneermiddel, 1 kg voor gips en hars | Porseleinen glans, veilig en duurzaam (1 kg)
Aqua Shield – Impregneermiddel, 1 kg voor gips en hars | Porseleinen glans, veilig en duurzaam (1 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Marcel's Groene Zeep Toiletblok – Munt & Eucalyptus
Marcel's Groene Zeep Toiletblok – Munt & Eucalyptus
€ 69,14/1kg
€ 2,58
-6%
€ 2,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Remmenreiniger 20L, krachtige reiniger, ontvetter, geschikt voor gebruik in de garage. Verwijdert olie en vet. GiDeli
Remmenreiniger 20L, krachtige reiniger, ontvetter, geschikt voor gebruik in de garage. Verwijdert olie en vet. GiDeli
€ 3,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 20 liter, 99,9% IPA. Reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica. GiDeli
Isopropanol 20 liter, 99,9% IPA. Reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica. GiDeli
€ 4,20/1l
€ 83,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 750ml, 99,9% IPA reiniger, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 750ml, 99,9% IPA reiniger, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 15,97/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Glycerine VG 20 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit E422, plantaardig, geschikt voor cosmetica, huishouden en industrie
Glycerine VG 20 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit E422, plantaardig, geschikt voor cosmetica, huishouden en industrie
€ 4,32/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 86,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 10 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 10 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 4,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 46,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 5L, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 5L, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 4,99/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,96
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 30L, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 30L, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 4,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 119,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 10 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 10 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 4,43/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,28
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Frida Geconcentreerde Allesreiniger 480 ml - Arabian Jasmine jasmijngeur
Frida Geconcentreerde Allesreiniger 480 ml - Arabian Jasmine jasmijngeur
€ 5,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 2,75
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Isopropanol 20 liter, 99,9% IPA. Reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica. GiDeli
Isopropanol 20 liter, 99,9% IPA. Reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica. GiDeli
€ 4,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Glycerine VG 1 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit E422, geschikt voor cosmetica, huishouden, plantaardig, merk GiDeli
Glycerine VG 1 liter, 99,5%, farmaceutische kwaliteit E422, geschikt voor cosmetica, huishouden, plantaardig, merk GiDeli
€ 14,28/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 2 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 2 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 8,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 16,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 15 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 15 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 4,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 65,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Natron 5 kg, voedingskwaliteit, puur natriumbicarbonaat E500ii - bakpoeder zonder toevoegingen | veelzijdig te gebruiken voor bakken, schoonmaken en het neutraliseren van geuren
GiDeli Natron 5 kg, voedingskwaliteit, puur natriumbicarbonaat E500ii - bakpoeder zonder toevoegingen | veelzijdig te gebruiken voor bakken, schoonmaken en het neutraliseren van geuren
€ 4,79/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,97
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 6 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 6 liter, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 5,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 33,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Frida Geconcentreerde Allesreiniger 480 ml - Sahara geur
Frida Geconcentreerde Allesreiniger 480 ml - Sahara geur
€ 5,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 2,75
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Remmenreiniger 5L, krachtige reiniger, ontvetter, geschikt voor gebruik in de garage, verwijdert olie en vet. Kanister, merk GiDeli
Remmenreiniger 5L, krachtige reiniger, ontvetter, geschikt voor gebruik in de garage, verwijdert olie en vet. Kanister, merk GiDeli
€ 5,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Isopropanol 3L, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 3L, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 7,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Frida Geconcentreerde Allesreiniger 480 ml - Lavendel lavendelgeur
Frida Geconcentreerde Allesreiniger 480 ml - Lavendel lavendelgeur
€ 5,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 2,75
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Isopropanol 1L, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
Isopropanol 1L, 99,9% IPA, reinigingsalcohol, ontvetter voor elektronica, GiDeli
€ 13,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 13,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.