4,5



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Kattenurine Test 10g (0,5L) Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 15,90
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,50-27%
€ 23,00 / 1l
Gratis bezorging
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Allesreinigers & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Polsterreiniger 10g (0,5L) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kampeerwagenreiniger 10g (0,5L) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Bloedvlekkenverwijderaar 10g (0,5L) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Bootreiniger 10g (0,5L) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Schimmelgeurverwijderaar 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Neopreenreiniger 10g (0,5L) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Nicotinegeurverwijderaar 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Reinigingsmiddel voor protheses, 10g (0,5L), enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Dierenluchtverwijderaar 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Tapijtreiniger 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Saunareiniger 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Ovenreiniger 40g (2 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 10,10/1l
€ 20,20
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Schoenengeurverwijderaar 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Machine reiniger 10g (0,5L) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Olievlekkenverwijderaar 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Garten Reiniger 10g (0,5L) Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Interieurreiniger voor auto's, 10g (0,5L), enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Incontinentie geurverwijderaar 100g (5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 7,48/1l
€ 37,40
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Speelgoedreiniger 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,44/1l
€ 80,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De geur van kattenurine verwijderen met de Phoenix-enzymreiniger – niet maskeren, maar bij de wortel aanpakken. De actieve enzymen breken urinezuurkristallen, felinine-markeereiwitten en mercaptanen diep in de vezel af. Zo verwijder je kattenurine blijvend uit tapijt, bank, matras, dekvloer en zelfs houten vloeren – overal waar de geur diep in het materiaal is doorgedrongen.
- Enzymatische afbraak van urinezuurkristallen, felinine en mercaptanen in plaats van de geur te maskeren
- Granulaatconcentraat: 20 g is goed voor 1 liter, 10 g is goed voor 0,5 liter, 5 g is goed voor 250 ml gebruiksklare oplossing
- Vers gemengd 48 uur volledige enzymkracht, daarna langzamere afbraak, tot 20 dagen bruikbaar
- Materiaalvriendelijk bij een pH van 8,5 tot 9,0: veilig voor textiel, leer, hout, beton, tegels en voegen
- Oppervlakteactieve stoffen voor ten minste 90 % biologisch afbreekbaar volgens het veiligheidsinformatieblad (SDB), WGK 1, geen etiketteringsplicht, geen gevaarlijke stof
- Geschikt voor reiniging in de levensmiddelenindustrie (rapport van Dr. Mang)
Waarom kattenurine zo hardnekkig is
Kattenurine bevat drie componenten waar normale reinigingsmiddelen geen vat op hebben: urinezuurkristallen die onoplosbaar in water diep in de vezels doordringen, felinine als een voor katten typisch markeringsproteïne en mercaptanen als zwavelhoudende geurstoffen. Het verraderlijke is: urinezuur is hygroscopisch. Bij elke vorm van vocht of warmte trekt het water aan, lost het gedeeltelijk op en geeft het de geurstoffen opnieuw vrij. Precies daarom ruikt een droge vlek na het dweilen of bij benauwd weer net zo als op de eerste dag. Huismiddeltjes zoals azijn of bakpoeder bereiken alleen het oppervlak; de gekristalliseerde structuren diep in het materiaal lossen ze niet op.
Hoe Phoenix de geur van kattenurine verwijdert
Phoenix werkt met specifieke enzymen die precies die organische structuren afbreken. Proteasen breken de markeringsproteïnen af, lipasen de vetcomponenten en amylasen de koolhydraatresten. Het resultaat: geen substraten meer waarop bacteriën ammoniak kunnen vormen. De enzymen tasten uitsluitend organische verbindingen aan, niet het materiaal zelf – geen verkleuring, geen vezelbeschadiging. Zo komt de geur na weken niet terug.
Granulaat in plaats van kant-en-klare vloeistof
Kant-en-klare vloeibare enzymreinigers verliezen hun werking al tijdens de opslag. Phoenix blijft als granulaat stabiel totdat je het nodig hebt en ontvouwt dan vanaf de eerste druppel zijn volledige enzymatische kracht. Je doseert precies: 20 g voor 1 liter, 10 g voor 0,5 liter, 5 g voor 250 ml. Geen halfvolle flessen meer weggooien. Vers gemengd 48 uur volledige enzymatische kracht, daarna langzamere afbraak, tot 20 dagen gebruiksklaar. Droog houdbaar minimaal 24 maanden.
Kattenurine verwijderen in 4 stappen
1. Opsporen: met een UV-lamp in het donker alle plekken opsporen en markeren. 2. Aanmaken en opspuiten: los eerst 20 g op in ongeveer 250 ml heet water (60 tot 80 °C) tot er geen klontjes meer zijn, vul vervolgens aan tot 1 liter en spuit het rijkelijk op. 3. Laten inwerken: Minimaal 30 minuten; bij diepe of oude vlekken 's nachts afdekken met folie. 4. Opzuigen: Met een nat-droogzuiger en schoon water nasproeien en opzuigen.
Waar Phoenix overal van pas komt
Eén korrel, vele toepassingen: tapijt, bank, matras, bekleding, houten vloer, autostoel, tegels, gelakte oppervlakken, beton, voegen en kattenbak. Overal waar organische stoffen diep zijn doorgedrongen.
Eigen geur en veiligheid
Geen verzachting, geen kleverige laag, geen verkleuring van lichte materialen. Lichte eigen geur die snel verdwijnt, om neutraliteit te garanderen. Fosfaatvrij, chloorvrij, bleekmiddelvrij, ammoniakvrij, conserveermiddelvrij.
Veiligheidsinstructie
Buiten bereik van kinderen en dieren n. Ook al is er geen gevaar, kinderen en dieren mogen geen directe toegang tot het product hebben.
- Inhoud
- 0.5 l
- Model
- Ohne Zubehör
- Fabrikant
- PHOENIX Enzymreiniger
- Aantal stuks
- 1
- Gewicht
- 10 g
- EAN
- 9505932966840
- Inhoud
- 0.5 l
- Model
- Ohne Zubehör
- Fabrikant
- PHOENIX Enzymreiniger
- Aantal stuks
- 1
- Gewicht
- 10 g
- EAN
- 9505932966840
Geen signaalwoord
Geen vermelding vereist
Veiligheidsinstructies
Downloads & aanwijzingen
Veiligheidsinformatieblad (PDF)
Waarschuwingen voor gevaar
Geen vermelding vereist
Gaat ook goed samen met

Kattenurineverwijderaar 20g (1 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 14,40/1l
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 20g (1 liter) + Urinezoeker UV-lamp | PHOENIX
€ 24,80/1l
€ 24,80
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 40g (2 liter) + Urinezoeker UV-lamp | PHOENIX
€ 15,30/1l
€ 30,60
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 40g (2 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 10,10/1l
€ 22,90
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,20
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 20g (1 liter) + spuitfles onder druk | PHOENIX
€ 26,80/1l
€ 26,80
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 20g (1 liter) + UV-lamp om urinevlekken te detecteren + spuitextractiesysteem | PHOENIX
€ 117,90/1l
€ 117,90
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Dierenluchtverwijderaar 200g (voor 10 liter) Enzymreiniger + natzuigsysteem, complete set. Granulaatconcentraat tegen dierenlucht | PHOENIX
€ 15,92/1l
€ 159,20
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 100g (5 liter) + spuitfles onder druk | PHOENIX
€ 9,96/1l
€ 49,80
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 60g (3 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 8,63/1l
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Schimmelgeurverwijderaar 20g (1 liter), enzymreiniger | PHOENIX
€ 720,00/1kg
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 100g (5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 7,48/1l
€ 37,40
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Amazon B0CN41GMDK Amazon Fire TV Stick 4K Select (2025)
€ 39,12
Verkoper: TEC-MORE

Kattenurineverwijderaar 80g (4 liter) | Enzymatische reiniger | PHOENIX
€ 7,93/1l
€ 31,70
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 40g (2 liter) + spuitextractiezuiger | PHOENIX
€ 56,65/1l
€ 113,30
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 20g (1 liter) + spuitextractiezuiger | PHOENIX
€ 107,50/1l
€ 107,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 60g (3 liter) + spuitfles onder druk | PHOENIX
€ 12,77/1l
€ 38,30
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Toiletpot Alcadrain Basic, antibacterieel, wit
€ 6,97
Verkoper: HARKO

Tapijtreiniger 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 250g (12,5 liter) + Urinezoeker UV-lamp | PHOENIX
€ 7,27/1l
€ 90,90
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Philips OneUp 3000 serie, draadloze elektrische dweil met 360° draaibaar scharnier, lange batterijduur, extra schoonmaakpad (XV3101/11)
€ 132,26
Verkoper: TEC-MORE

Kattenurineverwijderaar 40g (2 liter) + spuitfles onder druk | PHOENIX
€ 16,30/1l
€ 32,60
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Kattenurineverwijderaar 40g (2 liter) + UV-lamp om urinevlekken te detecteren + spuitextractiesysteem | PHOENIX
€ 61,85/1l
€ 123,70
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
50% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
50%50% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
50%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 3 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.it. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.it.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 lModel + Urinfinder
Beoordeeld op 27 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 5 lModel Ohne Zubehör