Schoenmaat:

42
  • 36
    Beschikbare opties weergeven
  • 38
    Beschikbare opties weergeven
  • 40
    Beschikbare opties weergeven
  • 42
  • 43
    Beschikbare opties weergeven
  • 44
    Beschikbare opties weergeven
  • 44,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 45
    Beschikbare opties weergeven

Schoenmaat UK:

8
  • 6,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 8
  • 9
    Beschikbare opties weergeven
  • 9,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 10
    Beschikbare opties weergeven
  • 10,5
    Beschikbare opties weergeven

Schoenmaat US:

8,5
  • 5,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 7
    Beschikbare opties weergeven
  • 8,5
  • 9,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 10
    Beschikbare opties weergeven
  • 10,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 11
    Beschikbare opties weergeven

New Balance Schoenen 480, BB480L3W

€ 89,56

plus € 3,05 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Sneakers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van New Balance BB480 leren sneakers, wit, maat 44.5 EU
New Balance BB480 leren sneakers, wit, maat 44.5 EU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 99,89
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van New Balance Schoenen Nb 480, BB480LBT
New Balance Schoenen Nb 480, BB480LBT
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van New Balance BB480L3W heren sneakers, wit – met OrthoLite® inlegzolen
New Balance BB480L3W heren sneakers, wit – met OrthoLite® inlegzolen
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van Schoenen New Balance 80 BB80OOO
Schoenen New Balance 80 BB80OOO
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van New Balance BB480LGT, Classics, maat 41,5
New Balance BB480LGT, Classics, maat 41,5
€ 110,08
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van New Balance ML574V3 Herren Trainingsschuhe Sneaker Blau Freizeit
New Balance ML574V3 Herren Trainingsschuhe Sneaker Blau Freizeit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 106,40
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance Schoenen 327, MS327CBW
New Balance Schoenen 327, MS327CBW
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 112,30
-€ 6,73
€ 105,57
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van Schoenen New Balance 574 WL574XD2
Schoenen New Balance 574 WL574XD2
€ 177,00
-€ 46,12
€ 130,88
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van Schoenen New Balance U5742RGXXA
Schoenen New Balance U5742RGXXA
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen New Balance U5742RGXXA
Schoenen New Balance U5742RGXXA
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van New Balance Schoenen 327, WS327KC
New Balance Schoenen 327, WS327KC
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 118,00
-€ 2,68
€ 115,32
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van Schoenen New Balance 574 WL574EVG
Schoenen New Balance 574 WL574EVG
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 147,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen New Balance W5207J8
Schoenen New Balance W5207J8
€ 98,00
-29%
€ 69,23
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance Schoenen MR530CK
New Balance Schoenen MR530CK
€ 154,62
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van New Balance Schoenen 327, MS327CBW
New Balance Schoenen 327, MS327CBW
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,30
-€ 6,73
€ 105,57
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van Schoenen New Balance W5207J8
Schoenen New Balance W5207J8
€ 79,17
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance Schoenen 574, ML574EVG
New Balance Schoenen 574, ML574EVG
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 108,39
-€ 8,90
€ 99,49
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance Schoenen ML515BLK
New Balance Schoenen ML515BLK
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 76,93
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van Schoenen New Balance U5746VZ
Schoenen New Balance U5746VZ
€ 123,55
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van Schoenen New Balance U740WN2
Schoenen New Balance U740WN2
€ 146,57
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

New Balance

De New Balance Uni sneaker 480 combineert de klassieke basketbalerfenis met een moderne, alledaagse stijl. Deze sneakers zijn veel meer dan alleen schoenen – ze maken een modieuze statement en bieden de hele dag door optimaal comfort.

Het bovenwerk, gemaakt van hoogwaardig natuurlijk leer, omhult de voet met een zachte textuur en garandeert niet alleen een elegante uitstraling, maar ook duurzaamheid en een luxueuze afwerking die met elke stap beter wordt.

De innovatieve OrthoLite®-inlegzool zorgt voor frisheid, ademend vermogen en extra demping, en draagt bij aan uw welzijn van 's ochtends tot 's avonds. De tussenzool, gemaakt van superlicht en responsief EVA-schuim, absorbeert schokken van de stedelijke stoeptegels en geeft het gevoel alsof u op wolken loopt – maximaal comfort met tegelijkertijd stabiele ondersteuning.

Het stevige vetersysteem en het doordachte bovenwerk bieden u een gevoel van controle en stabiliteit. De platte zool zorgt voor een veilige grip in elke situatie. De heldere, sneeuwwitte kleur met grijze accenten is het symbool van veelzijdigheid, en de NB 480 past bij alles – van jeans en T-shirt tot smart-casual outfits. Een absolute must-have voor elke streetwearliefhebber.

Beschikbaar in verschillende maten: 40 - 25,9 cm, 40,5 - 26,3 cm, 41,5

  • 26,9 cm, 42 - 27,2 cm, 42,5 - 27,6 cm, 43 - 27,9 cm, 44 - 28,6 cm, 44,5 - 28,9 cm, 45 - 29,2 cm, 45,5 - 29,5 cm, 46,5 - 30,2 cm. *Meetnauwkeurigheid (+/-) 4 mm.


Eigenschappen:

  • New Balance schoenen uit de BB480 serie zijn sneakers geïnspireerd op basketbal klassiekers.
  • Het bovenwerk van de schoenen is gemaakt van duurzaam leer en hoogwaardige synthetische materialen.
  • De EVA foam tussenzool biedt een hoge mate van demping tijdens dagelijks gebruik.
  • De comfortabele, uitneembare antibacteriële OrthoLite binnenzool garandeert comfort en langdurige ventilatie van de voet.
  • Dikkere, rubberen zool.

Materiaal:

  • leer

Kleur:

  • wit


  • Samenstelling: Leer, polyester, rubber
  • Product geïmporteerd
  • Pasvorm: Regular - Maatconversie US/EU: 4=36; 4.5=37; 5=37.5; 5.5=38; 6=38.5; 6.5=39.5; 7=40; 7.5=40.5; 8=41.5; 8.5=42; 9=42.5; 9.5=43; 10=44; 10.5=44.5; 11=45; 11.5=45,5; 12=46.5



Geïnspireerd door de originele BB680, die door professionals tijdens wedstrijden werd gedragen, hebben we een tijdloze klassieker opnieuw uitgebracht met een eenvoudige en heldere uitstraling. De 480 combineert leer met een Ortholite-inlegzool, die de hele dag comfort en stabiliteit biedt.

  • Verstelbare vetersluiting voor een perfecte pasvorm.
  • Duurzaam bovenwerk van leer voor een sportieve uitstraling.
  • Duurzame, antislip rubberen buitenzool.
  • Ortholite®-inlegzool voor extra comfort en vochtregulatie.
  • Zachte versteviging en stevige hielkap voor stabiliteit.


Voering: katoenen stof. Buitenmateriaal: echt leer. Constructiemethode: verlijmd. Gemaakt in Indonesië.
Schoenmaat
42
Schoenmaat UK
8
Schoenmaat US
8,5
Kleur
Wit
Doelgroepen
Unisex
Heren
Materiaal
Echt leer
Gewicht
1 kg
Model
BB480L3W
Fabrikant
EAN
0196432522040
196432522040
MPN (Manufacturer Part Number)
BB480L3W

Schoenmaat
42
Schoenmaat UK
8
Schoenmaat US
8,5
Kleur
Wit
Doelgroepen
Unisex
Heren
Materiaal
Echt leer
Gewicht
1 kg
Model
BB480L3W
Fabrikant
EAN
0196432522040
196432522040
MPN (Manufacturer Part Number)
BB480L3W
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van New Balance Schoenen 480, BB480L3W
New Balance Schoenen 480, BB480L3W
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 93,22
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van New Balance BB480 leren sneakers, wit, maat 44.5 EU
New Balance BB480 leren sneakers, wit, maat 44.5 EU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 99,89
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van New Balance BB480L3W heren sneakers, wit – met OrthoLite® inlegzolen
New Balance BB480L3W heren sneakers, wit – met OrthoLite® inlegzolen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 93,22
-€ 3,35
€ 89,87
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance Schoenen 480, BB480L3W
New Balance Schoenen 480, BB480L3W
€ 85,00
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van New Balance BB480 leren sneakers, wit, maat 43 EU
New Balance BB480 leren sneakers, wit, maat 43 EU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 124,95
-€ 31,73
€ 93,22
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van New Balance Schoenen 480, BB480L3W
New Balance Schoenen 480, BB480L3W
€ 89,57
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance Schoenen 480, BB480L3W
New Balance Schoenen 480, BB480L3W
€ 88,84
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance Schoenen Nb 480, BB480LBT
New Balance Schoenen Nb 480, BB480LBT
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van New Balance Schoenen 480, BB480L3W
New Balance Schoenen 480, BB480L3W
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 88,82
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance Schoenen 480, BB480L3W
New Balance Schoenen 480, BB480L3W
€ 99,89
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van New Balance BB480LGT, Classics, maat 41,5
New Balance BB480LGT, Classics, maat 41,5
€ 110,08
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van New Balance BB480L3W heren sneakers, wit – met OrthoLite® inlegzolen
New Balance BB480L3W heren sneakers, wit – met OrthoLite® inlegzolen
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van Schoenen New Balance 80 BB80OOO
Schoenen New Balance 80 BB80OOO
€ 82,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 368
€ 115,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van New Balance ML574V3 Herren Trainingsschuhe Sneaker Blau Freizeit
New Balance ML574V3 Herren Trainingsschuhe Sneaker Blau Freizeit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 106,40
Verkoper: GreenStep
Productafbeelding van New Balance URC42, kleur: wit
New Balance URC42, kleur: wit
€ 99,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 824
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2038
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van New Balance Schoenen 997, CM997HCJ
New Balance Schoenen 997, CM997HCJ
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 156,00
-€ 6,01
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen New Balance 80 BB80OOO
Schoenen New Balance 80 BB80OOO
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van NEW BALANCE BB80AWB Heren sneaker, wit, retro design, casual, maat 42 EU
NEW BALANCE BB80AWB Heren sneaker, wit, retro design, casual, maat 42 EU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,00
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van New Balance Schoenen 574, ML574OMD
New Balance Schoenen 574, ML574OMD
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,76
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 225,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1031
€ 22,50
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van NEW BALANCE - Uni 550PB1 sneakers - Maat 40
NEW BALANCE - Uni 550PB1 sneakers - Maat 40
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 115,27
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 57,75/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
-€ 9,04
€ 103,95
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van AUDIOCORE AC875 Radio-recorder, MP3-afspeler, Bluetooth-dockingstation, USB-poort, afstandsbediening
AUDIOCORE AC875 Radio-recorder, MP3-afspeler, Bluetooth-dockingstation, USB-poort, afstandsbediening
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 51,05
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 428
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie
Productafbeelding van Schoenen New Balance 80 BB80OOO
Schoenen New Balance 80 BB80OOO
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 1 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ziet er erg goed uit
Schoenmaat 45
Beoordeeld op 23 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Schoenmaat 46,5
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van UGG Tasman Baxter Slipper, kleur: kastanjebruin, maat: EU 41
UGG Tasman Baxter Slipper, kleur: kastanjebruin, maat: EU 41
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Ugg Lo Lowmel Jasmine - Dames sneakers - 1168890-JSM
Ugg Lo Lowmel Jasmine - Dames sneakers - 1168890-JSM
€ 167,45
-€ 36,51
€ 130,94
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Lo Lowmel 1168890JSM
Schoenen UGG Lo Lowmel 1168890JSM
€ 167,45
-€ 36,51
€ 130,94
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Tasman leren heren slippers, zwart, maat 40 EU
UGG Tasman leren heren slippers, zwart, maat 40 EU
€ 125,62
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Schoenen Uno 2 Floating, 155521WHT
Skechers Schoenen Uno 2 Floating, 155521WHT
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 87,01
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Schoenen Max Protect-fast Track, 237304BBK
Skechers Schoenen Max Protect-fast Track, 237304BBK
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 102,60
-€ 9,64
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers sneaker, gemaakt van imitatieleer
Skechers sneaker, gemaakt van imitatieleer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 83,20
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Ravaged Love 177918WMLT
Schoenen Skechers Uno Ravaged Love 177918WMLT
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 80,10
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van SKECHERS SLIP-INS: ULTRA FLEX 3.0, paars
SKECHERS SLIP-INS: ULTRA FLEX 3.0, paars
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,56
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 119,99
-€ 36,56
€ 83,43
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 93,95
-11%
€ 83,43
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 93,95
-11%
€ 83,43
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers sneaker, textiel
Skechers sneaker, textiel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 93,00
-€ 8,05
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Slip-Ins: Glide-Step Altus  Sneakers Laag - roze - Maat 37
Skechers Slip-Ins: Glide-Step Altus Sneakers Laag - roze - Maat 37
€ 153,00
-€ 65,77
€ 87,23
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Glide Step 150510DKTP
Schoenen Skechers Glide Step 150510DKTP
€ 187,00
-€ 99,77
€ 87,23
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
€ 141,41
-€ 50,60
€ 90,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers 129611WSL
Schoenen Skechers 129611WSL
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 107,96
-€ 20,96
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers 117497NTGD
Schoenen Skechers 117497NTGD
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,99
-€ 12,00
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
€ 90,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Slip Ins Glide - Step Pro Sportschuhe Damen Trainingsschuhe Slipper Schwarz Sport
Skechers Slip Ins Glide - Step Pro Sportschuhe Damen Trainingsschuhe Slipper Schwarz Sport
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 79,92
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands