Víko Anticorro, 10,0 liter, roestvrij staal, 37 cm

€ 8,12

plus € 6,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Jerrycans & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 7,5 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 7,5 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kotlík, 10 liter, zwart, emaille
Kotlík, 10 liter, zwart, emaille
€ 30,41
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kunststof schenktuit voor jerrycan
Kunststof schenktuit voor jerrycan
€ 17,49
-64%
€ 6,29
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Deksel voor pan, 10 liter, zwart emaille
Deksel voor pan, 10 liter, zwart emaille
€ 17,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wasserfaltkanister 10 Liter
Wasserfaltkanister 10 Liter
€ 8,95
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Pressol 21060950
Pressol 21060950
€ 82,54
-25%
€ 61,72
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Waterfilterkan G21, 2,5 liter, wit
Waterfilterkan G21, 2,5 liter, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,52
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Kanister
Kanister
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Víko voor een JPP-container van 20/30 liter, zwart, met een brede opening
Víko voor een JPP-container van 20/30 liter, zwart, met een brede opening
€ 7,62
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van hünersdorff 819100 Auslaufrohr
hünersdorff 819100 Auslaufrohr
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,01
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van CAMPINGAZ Waterkanister 32796, 20 liter
CAMPINGAZ Waterkanister 32796, 20 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van CAMPINGAZ Waterkanister 32795, 10 liter
CAMPINGAZ Waterkanister 32795, 10 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,22
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Pressol 21 185
Pressol 21 185
€ 65,46
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Kanister ICS M82230, 30 liter, wit
Kanister ICS M82230, 30 liter, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,67
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Kanister met kraan, 20 liter. Artikelnummer: 0324
Kanister met kraan, 20 liter. Artikelnummer: 0324
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 20,93
-5%
€ 19,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plastic waterkan 10 liter met deksel
Plastic waterkan 10 liter met deksel
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,10
-8%
€ 16,49
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 20 liter
Waterkanister met kraan, 20 liter
€ 42,00
-12%
€ 36,69
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Pressol 21 165, 1 stuk
Pressol 21 165, 1 stuk
€ 23,63
Gratis bezorging
Verkoper: KARBA

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Viko deksel voor waterkoker, model Anticorro, heeft een inhoud van 10 liter en een diameter van 37 cm. Hij is ideaal voor het afsluiten van een 10-liter waterkoker, zorgt voor een effectieve warmtebehoud en is gemakkelijk schoon te maken. Met deze kwalitatieve deksel wordt uw kookproces nog efficiënter en gemakkelijker.

Kleur
Zilver
Fabrikant
MAGICHOME
Model
Anticorro 10 Liter
EAN
8585023307067

Kleur
Zilver
Fabrikant
MAGICHOME
Model
Anticorro 10 Liter
EAN
8585023307067
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mutto Premium Bronwater 18,9 liter
Mutto Premium Bronwater 18,9 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 19,95
Verkoper: Mutto
Productafbeelding van MNC - Kanister van 20 liter met schenktuit - Rood - 20 liter - 340 x 185 x 460 mm
MNC - Kanister van 20 liter met schenktuit - Rood - 20 liter - 340 x 185 x 460 mm
€ 32,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (10 liter, zwart)
De beste jerrycan ter wereld (10 liter, zwart)
€ 0,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 7,16
-6%
€ 6,66
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van BigDean 4X waterkanister, 12 liter, drinkwaterreservoir, drinkwaterkanister met kraan, geschikt voor voedingsmiddelen, geschikt voor 10-12 liter, temperatuurbereik: -20 tot +70 graden
BigDean 4X waterkanister, 12 liter, drinkwaterreservoir, drinkwaterkanister met kraan, geschikt voor voedingsmiddelen, geschikt voor 10-12 liter, temperatuurbereik: -20 tot +70 graden
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Kanister, na vijf liter, lichtgewicht, HDPE-plastic
Kanister, na vijf liter, lichtgewicht, HDPE-plastic
€ 2,53
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Relaxdays set van 12 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, met tuit, handgrepen, geschikt voor kamperen, BPA-vrij kunststof, transparant
Relaxdays set van 12 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, met tuit, handgrepen, geschikt voor kamperen, BPA-vrij kunststof, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Barel voor water, DEMETRA, stapelbaar, 10 liter
Barel voor water, DEMETRA, stapelbaar, 10 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,63
-11%
€ 17,28
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Waterkanister van 30 liter met kraan en deksel – campingkanister, waterreservoir
Waterkanister van 30 liter met kraan en deksel – campingkanister, waterreservoir
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 27,57
-5%
€ 26,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Set van 2 inklapbare drankdispensers, 3,5 liter | Limonadespender, waterspender met tuit | Sappen- en drankdispenser
Set van 2 inklapbare drankdispensers, 3,5 liter | Limonadespender, waterspender met tuit | Sappen- en drankdispenser
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Praktische plastic jerrycan van 20 liter
Praktische plastic jerrycan van 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,23
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Kanister voor water met kraan, 10 liter
Kanister voor water met kraan, 10 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,60
-6%
€ 12,65
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van CAMPINGAZ Waterkanister 32795, 10 liter
CAMPINGAZ Waterkanister 32795, 10 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,22
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Waterfilterkan G21, 2,5 liter, wit
Waterfilterkan G21, 2,5 liter, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,52
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Pressol 21060950
Pressol 21060950
€ 82,54
-25%
€ 61,72
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Premium Bronwater 19 liter + Waterpomp
Premium Bronwater 19 liter + Waterpomp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 27,95
Verkoper: Mutto
Productafbeelding van KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,11
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van BigDean 2x waterkanister, 12 liter, drinkwaterreservoir, drinkwaterkanister met kraan, geschikt voor voedingsmiddelen, geschikt voor 10-12 liter, temperatuurbereik: -20 tot +70 graden Celsius
BigDean 2x waterkanister, 12 liter, drinkwaterreservoir, drinkwaterkanister met kraan, geschikt voor voedingsmiddelen, geschikt voor 10-12 liter, temperatuurbereik: -20 tot +70 graden Celsius
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,09
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Relaxdays set van 8 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, met tuit, handgrepen, geschikt voor kamperen, BPA-vrij kunststof, transparant
Relaxdays set van 8 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, met tuit, handgrepen, geschikt voor kamperen, BPA-vrij kunststof, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 20 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 20 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 27,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (10 liter, rood)
De beste jerrycan ter wereld (10 liter, rood)
€ 0,70/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 7,56
-7%
€ 7,03
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van KOTARBAU® waterkanister met kraan 30 l watertank met zeepdispenser wit watertank met pompdispenser drinkwaterkanister kunststofkanister waterreservoir camping bouwplaats
KOTARBAU® waterkanister met kraan 30 l watertank met zeepdispenser wit watertank met pompdispenser drinkwaterkanister kunststofkanister waterreservoir camping bouwplaats
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,08
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Relaxdays set van 4 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, transparant
Relaxdays set van 4 watercontainers, 20 liter, inklapbaar, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (20 liter, rood)
De beste jerrycan ter wereld (20 liter, rood)
€ 0,56/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 11,96
-7%
€ 11,12
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van KOTARBAU® waterkanister 10L zonder kraan Kunststof kanister voor water Kanister voedselveilig PE drinkwaterreservoir met schroefdop Drinkwaterkanister Waterreservoir
KOTARBAU® waterkanister 10L zonder kraan Kunststof kanister voor water Kanister voedselveilig PE drinkwaterreservoir met schroefdop Drinkwaterkanister Waterreservoir
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,59
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van BigDean waterkan 12 liter, drinkwaterreservoir met kraan, geschikt voor voedsel, reiskannister 10-12 liter, temperatuurbereik -20 tot +70 °C, waterkan voor kamperen
BigDean waterkan 12 liter, drinkwaterreservoir met kraan, geschikt voor voedsel, reiskannister 10-12 liter, temperatuurbereik -20 tot +70 °C, waterkan voor kamperen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,00
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Kanister voor drinkwater, 10 liter, stapelbaar, gemaakt van HDPE (polyethyleen)
Kanister voor drinkwater, 10 liter, stapelbaar, gemaakt van HDPE (polyethyleen)
€ 4,57
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KOTARBAU® waterreservoir met kraan 20 liter waterkan drinkwaterkan watertank kunststofkan survival campingaccessoires drinkwaterkan waterdispenser metalen kraan
KOTARBAU® waterreservoir met kraan 20 liter waterkan drinkwaterkan watertank kunststofkan survival campingaccessoires drinkwaterkan waterdispenser metalen kraan
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 30,78
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Relaxdays 10030896, 1 stuk
Relaxdays 10030896, 1 stuk
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Jarkyfine Opvouwbare waterkanister, 10L/20L, met kraan - Geschikt voor voedsel, BPA-vrij, lekvrij doseerkraantje en draaghandvat, ideaal voor kamperen, outdoor activiteiten en meer
Jarkyfine Opvouwbare waterkanister, 10L/20L, met kraan - Geschikt voor voedsel, BPA-vrij, lekvrij doseerkraantje en draaghandvat, ideaal voor kamperen, outdoor activiteiten en meer
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister voor camping, met kraan, BPA-vrij, met handgrepen, verkrijgbaar in 5 liter, 22 liter en 10 liter
Waterkanister voor camping, met kraan, BPA-vrij, met handgrepen, verkrijgbaar in 5 liter, 22 liter en 10 liter
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 7,5 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 7,5 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Camping waterkanister met kraan, 5 liter - 22 liter, BPA-vrij. Draagbare drinkwatercontainer met handgrepen
Camping waterkanister met kraan, 5 liter - 22 liter, BPA-vrij. Draagbare drinkwatercontainer met handgrepen
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister 10 liter met kraan, BPA-vrij, voor drinkwater. Draagbare wateropslag, transparant, blauw
Waterkanister 10 liter met kraan, BPA-vrij, voor drinkwater. Draagbare wateropslag, transparant, blauw
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 10 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen, outdoor activiteiten en reizen
Waterkanister met kraan, 10 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen, outdoor activiteiten en reizen
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister van 15 liter met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, transparant blauw
Waterkanister van 15 liter met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, transparant blauw
€ 113,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister 18 liter met kraan, BPA-vrij, transparant, blauw, draagbaar, geschikt voor kamperen
Waterkanister 18 liter met kraan, BPA-vrij, transparant, blauw, draagbaar, geschikt voor kamperen
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion