Volume:

10 l

De beste jerrycan ter wereld (10 liter, zwart)

€ 7,16

€ 6,66-6%

€ 0,67 / 1l

plus € 6,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Jerrycans & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,11
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Membraclean: Kanister, waterkan, 20 liter, conform DIN 51, materiaal: PE-HD, UN-certificering, naturel kleur
Membraclean: Kanister, waterkan, 20 liter, conform DIN 51, materiaal: PE-HD, UN-certificering, naturel kleur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van MNC - Kanister van 20 liter met schenktuit - Rood - 20 liter - 340 x 185 x 460 mm
MNC - Kanister van 20 liter met schenktuit - Rood - 20 liter - 340 x 185 x 460 mm
€ 32,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Kanister met kraan, 20 liter. Artikelnummer: 0324
Kanister met kraan, 20 liter. Artikelnummer: 0324
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 20,93
-5%
€ 19,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Faith Carp Tackle Waterjerrycan met Kraan - 12 Ltr - Groen Polyetheen - Watertank - Watercontainer - Watervat - Waterdispenser - Watertap - Met Tapkraantje
Faith Carp Tackle Waterjerrycan met Kraan - 12 Ltr - Groen Polyetheen - Watertank - Watercontainer - Watervat - Waterdispenser - Watertap - Met Tapkraantje
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Kanister SHERON, 6+2,5 liter, geschikt voor olie en benzine
Kanister SHERON, 6+2,5 liter, geschikt voor olie en benzine
€ 19,31
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Kotlík, 10 liter, zwart, emaille
Kotlík, 10 liter, zwart, emaille
€ 30,41
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kanister
Kanister
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Deksel voor pan, 10 liter, zwart emaille
Deksel voor pan, 10 liter, zwart emaille
€ 17,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van CAMPINGAZ Waterkanister 32795, 10 liter
CAMPINGAZ Waterkanister 32795, 10 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,22
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van CAMPINGAZ Waterkanister 32796, 20 liter
CAMPINGAZ Waterkanister 32796, 20 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Kunststof schenktuit voor jerrycan
Kunststof schenktuit voor jerrycan
€ 17,49
-64%
€ 6,29
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Brandstofkanister, 10 liter, metaal
Brandstofkanister, 10 liter, metaal
€ 71,70
-26%
€ 52,45
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Waterreservoir, inklapbaar, 15 liter
Waterreservoir, inklapbaar, 15 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,34
-8%
€ 7,65
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 10 liter
Waterkanister met kraan, 10 liter
€ 26,49
-3%
€ 25,49
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Waterkanister, 20 liter, model 23239
Waterkanister, 20 liter, model 23239
€ 12,74
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Exclusieve brandstofkanister, boordevol functies

De brandstofkanisters van Holeczech zijn absoluut topkwaliteit, zowel qua design als qua functionaliteit.

De belangrijkste voordelen van de Holeczech brandstofkanisters zijn:

Een transparante indicator aan de voorkant van de kanister die het vulniveau weergeeft. Op de indicator is ook een markering aangebracht die het volume van 10 liter aangeeft.

Een innovatieve technologie in de gietopening zorgt voor een soepele doorstroming van de vloeistof, zonder "borrelen".

In de wand van de kanisters zijn 3D-uitsparingen aangebracht voor het praktische opbergen van de gietopening en het deksel.

Fabrikant
CR
Volume
10 l
Gewicht
0.59 kg
Inhoud
10 l
EAN
8594192930037
MPN (Manufacturer Part Number)
KPHM10UN

Fabrikant
CR
Volume
10 l
Gewicht
0.59 kg
Inhoud
10 l
EAN
8594192930037
MPN (Manufacturer Part Number)
KPHM10UN
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
€ 19,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van ELONEO Opklapbare matras, gastenmatras, 3-delige opvouwbare matras, extra dik schuim (15 cm), geschikt voor mensen met rugproblemen, opklapbaar, opvouwbare matras (grijs)
ELONEO Opklapbare matras, gastenmatras, 3-delige opvouwbare matras, extra dik schuim (15 cm), geschikt voor mensen met rugproblemen, opklapbaar, opvouwbare matras (grijs)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 217
€ 74,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: ELONEO
Productafbeelding van SAMSUNG Afstandsbediening BN59-01315B
SAMSUNG Afstandsbediening BN59-01315B
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 18,88
-45%
€ 10,23
Gratis bezorging
Verkoper: FERNBEDIENUNG-EXPERT
Productafbeelding van FUXTEC Accu kettingzaag FX-E1KS20 - 20V | Zwaardlengte 25 cm | 3,4 kg | 5 m/s | 40 kettingleden | zonder accu | zonder oplader
FUXTEC Accu kettingzaag FX-E1KS20 - 20V | Zwaardlengte 25 cm | 3,4 kg | 5 m/s | 40 kettingleden | zonder accu | zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 75,00
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Band Continental Ride Tour Wire
Band Continental Ride Tour Wire
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Pulsoximeter voor de vinger, OLED-display, meetapparaat voor zuurstof in het bloed, zuurstofsaturatie (SpO2). Pulsoximeter inclusief draaglus en batterijen. Vingerpulsoximeter
Pulsoximeter voor de vinger, OLED-display, meetapparaat voor zuurstof in het bloed, zuurstofsaturatie (SpO2). Pulsoximeter inclusief draaglus en batterijen. Vingerpulsoximeter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 253
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
€ 32,18/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Aga tuinstoel, 125x52x74 cm
Aga tuinstoel, 125x52x74 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 102,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
€ 0,52/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,16
-6%
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (10 liter, rood)
De beste jerrycan ter wereld (10 liter, rood)
€ 0,70/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 7,56
-7%
€ 7,03
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van 20L Ovale Kunststof Brandstofkan, Zwart
20L Ovale Kunststof Brandstofkan, Zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,55
-6%
€ 15,46
Verkoper: Carmotion-PL
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
€ 1,54/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 10 liter)
Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 10 liter)
€ 0,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,56
-7%
€ 7,03
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (5 liter, zwart)
De beste jerrycan ter wereld (5 liter, zwart)
€ 1,03/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 5,56
-7%
€ 5,17
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 54,50
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,00
-25%
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 197
€ 63,99
-8%
€ 58,59
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Gillette Fusion manual mesjes (8 stuks)
Gillette Fusion manual mesjes (8 stuks)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 24,99
Verkoper: Ston-shop
Productafbeelding van Zonnepanellampen, LED-schijnwerpers met bewegingssensor, schijnwerpers op zonne-energie, wandlampen op zonne-energie, schemersensor, zonnepanellamp, IP44, 6W, 360 lumen, 6000K
Zonnepanellampen, LED-schijnwerpers met bewegingssensor, schijnwerpers op zonne-energie, wandlampen op zonne-energie, schemersensor, zonnepanellamp, IP44, 6W, 360 lumen, 6000K
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 31,05
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Soldeerbout T65-BC2 – Mobiele Soldeerbout met USB-C, 65W, 500°C | Keramisch Verwarmingselement, Auto-Hibernatie | voor Elektronica
Soldeerbout T65-BC2 – Mobiele Soldeerbout met USB-C, 65W, 500°C | Keramisch Verwarmingselement, Auto-Hibernatie | voor Elektronica
€ 13,99/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 122,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Paulmann LED Trafo 15W konventionell 230/12V AC 15VA Weiß
Paulmann LED Trafo 15W konventionell 230/12V AC 15VA Weiß
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-40%
€ 5,93
Verkoper: gluehbirne_de

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 29 beoordelingen
Beoordeeld op 17 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig product
Beoordeeld op 14 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed product.
Beoordeeld op 9 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Jerrycan
Beoordeeld op 29 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
10L-jerrycan
Beoordeeld op 14 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Benzinekan
Beoordeeld op 1 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zoals beschreven, alles in orde.
Beoordeeld op 8 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Beoordeeld op 14 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Jarkyfine Opvouwbare waterkanister, 10L/20L, met kraan - Geschikt voor voedsel, BPA-vrij, lekvrij doseerkraantje en draaghandvat, ideaal voor kamperen, outdoor activiteiten en meer
Jarkyfine Opvouwbare waterkanister, 10L/20L, met kraan - Geschikt voor voedsel, BPA-vrij, lekvrij doseerkraantje en draaghandvat, ideaal voor kamperen, outdoor activiteiten en meer
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister voor camping, met kraan, BPA-vrij, met handgrepen, verkrijgbaar in 5 liter, 22 liter en 10 liter
Waterkanister voor camping, met kraan, BPA-vrij, met handgrepen, verkrijgbaar in 5 liter, 22 liter en 10 liter
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
Waterkanister met kraan, 12 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen en outdooractiviteiten
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan, 10 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen, outdoor activiteiten en reizen
Waterkanister met kraan, 10 liter, BPA-vrij, geschikt voor kamperen, outdoor activiteiten en reizen
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Camping waterkanister met kraan, 5 liter - 22 liter, BPA-vrij. Draagbare drinkwatercontainer met handgrepen
Camping waterkanister met kraan, 5 liter - 22 liter, BPA-vrij. Draagbare drinkwatercontainer met handgrepen
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 20 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister 10 liter met kraan, BPA-vrij, voor drinkwater. Draagbare wateropslag, transparant, blauw
Waterkanister 10 liter met kraan, BPA-vrij, voor drinkwater. Draagbare wateropslag, transparant, blauw
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, 10 liter, transparant blauw
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 7,5 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
Waterkanister met kraan en schroefdeksel, 7,5 liter, BPA-vrij. Drinkwaterreservoir met handvat
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister van 15 liter met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, transparant blauw
Waterkanister van 15 liter met kraan en schroefdeksel, BPA-vrij, transparant blauw
€ 113,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterkanister 18 liter met kraan, BPA-vrij, transparant, blauw, draagbaar, geschikt voor kamperen
Waterkanister 18 liter met kraan, BPA-vrij, transparant, blauw, draagbaar, geschikt voor kamperen
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion