Gewicht:

10 kg
  • 1.25 kg
  • 2.5 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 10 kg
  • 20 kg
    Beschikbare opties weergeven

Kleur:

Zwart

Insportline gietijzeren gewichten, Castblack, 10 kg, 30 mm

€ 26,54

€ 2,65 / 1kg

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Halterschijven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
€ 1,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
€ 1,99/1kg
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
€ 3,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 4,78/1kg
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
€ 4,03/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,79
-5%
€ 10,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwart gietijzer, gewicht 2 kg, januari, maat fi26.5
Zwart gietijzer, gewicht 2 kg, januari, maat fi26.5
€ 2,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,11
-5%
€ 5,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,94
-5%
€ 31,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sedco gewichtsschijf, 1,25 kg - 29 mm
Sedco gewichtsschijf, 1,25 kg - 29 mm
€ 3,50/1kg
€ 4,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VirtuFit gewichtsschijf, gietijzer, 25 kg, 50 mm
VirtuFit gewichtsschijf, gietijzer, 25 kg, 50 mm
€ 4,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 121,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Insportline Olympische worpijzer van gietijzer, Castblack OL, 5 kg, 50 mm
Insportline Olympische worpijzer van gietijzer, Castblack OL, 5 kg, 50 mm
€ 4,75/1kg
€ 23,77
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Standaard Halterschijf Lifefit, 15 Kg, 30 Mm
Standaard Halterschijf Lifefit, 15 Kg, 30 Mm
€ 4,42/1kg
€ 66,35
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Insportline Olympische worpijzer van gietijzer, Castblack OL, 20 kg, 50 mm
Insportline Olympische worpijzer van gietijzer, Castblack OL, 20 kg, 50 mm
€ 4,44/1kg
€ 88,77
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VirtuFit Olympische gewichtsschijf, fractioneel, 5 kg, 50 mm
VirtuFit Olympische gewichtsschijf, fractioneel, 5 kg, 50 mm
€ 10,97/1kg
€ 54,85
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Thm20 Halterschijf, hamerslagmotief, 20 kg, HMS
Thm20 Halterschijf, hamerslagmotief, 20 kg, HMS
€ 3,49/1kg
€ 69,79
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Gietijzeren schijf (gewicht) voor halters, 1 kg - 25 mm - 25
Gietijzeren schijf (gewicht) voor halters, 1 kg - 25 mm - 25
€ 4,00/1kg
€ 4,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van litina, 2,5 kg - 25 mm
litina, 2,5 kg - 25 mm
€ 3,52/1kg
€ 8,80
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Nordcore Halterplaat Core, 50 mm, 5-25 kg
Nordcore Halterplaat Core, 50 mm, 5-25 kg
€ 13,98/1kg
€ 69,90
Verkoper: NordicProstore
Productafbeelding van litina 10 kg - 30 mm
litina 10 kg - 30 mm
€ 3,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,29
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Litina, 0,5 kg - 25 mm
Litina, 0,5 kg - 25 mm
€ 3,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,50
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van litina 15 kg - 25 mm
litina 15 kg - 25 mm
€ 2,95/1kg
€ 44,20
Verkoper: KUBISPORT

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gedetailleerde productbeschrijving

Het gietijzeren gewicht in SPORTline Castblack, 10 kg, is geschikt voor alle soorten halterstangen met een asdiameter van 30 mm. Het oppervlak van de schijf is voorzien van een speciale coating voor een verhoogde corrosiebestendigheid.


Technische beschrijving:

  • Hoogwaardig gietijzeren gewicht met een gewicht van 10 kg
  • Speciale oppervlaktebehandeling voor verhoogde vochtbestendigheid
  • Diameter van de schijf: 26 cm
  • Diameter van het gat voor de halterstang: 30 mm
  • Breedte van de schijf: 36 mm
  • Prijs per stuk
Kleur
Zwart
Fabrikant
inSportline
Lengte
0.26 m
Gewicht
10 kg
EAN
8595153607456
MPN (Manufacturer Part Number)
3357

Kleur
Zwart
Fabrikant
inSportline
Lengte
0.26 m
Gewicht
10 kg
EAN
8595153607456
MPN (Manufacturer Part Number)
3357
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,94
-5%
€ 31,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
€ 3,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,92
-5%
€ 37,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
€ 1,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
€ 4,03/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,79
-5%
€ 10,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 218
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 10 kg, MASTER
Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 10 kg, MASTER
€ 3,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 73,06
-4%
€ 69,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Gewichtsschijf voor halter, staal, 1 kg
Gewichtsschijf voor halter, staal, 1 kg
€ 3,78/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,78
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Halterstang Groot 170cm Diam.24mm
Halterstang Groot 170cm Diam.24mm
€ 8,25/1kg
€ 57,02
-5%
€ 53,63
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Insportline Gusseisen schijf, Castblack, 1,25 kg, 30 mm
Insportline Gusseisen schijf, Castblack, 1,25 kg, 30 mm
€ 3,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,38
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Zwart gietijzer, gewicht 2 kg, januari, maat fi26.5
Zwart gietijzer, gewicht 2 kg, januari, maat fi26.5
€ 2,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,11
-5%
€ 5,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rebel Active 10 kg set: Gietijzeren gewichtsschijven, 51 mm
Rebel Active 10 kg set: Gietijzeren gewichtsschijven, 51 mm
€ 4,91/1kg
€ 49,13
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Insportline Gusseisen gewichten, Castblack, 20 kg, 30 mm
Insportline Gusseisen gewichten, Castblack, 20 kg, 30 mm
€ 2,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,31
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tunturi Gewichten 50kg - Vinyl Halterset - Dumbbell set - 1 halterstang - 2 dumbbellstangen - incl. gratis fitnessapp
Tunturi Gewichten 50kg - Vinyl Halterset - Dumbbell set - 1 halterstang - 2 dumbbellstangen - incl. gratis fitnessapp
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 136,02
-€ 43,03
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Insportline Gusseisen schijf, Castblack, 2,5 kg, 30 mm
Insportline Gusseisen schijf, Castblack, 2,5 kg, 30 mm
€ 3,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Marbo Sport Scott-Bank (Bicepsbank) MH-L105
Marbo Sport Scott-Bank (Bicepsbank) MH-L105
€ 202,49
-€ 14,17
€ 188,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Iron Gym - Halterschijven 4 X 5 Kg
Iron Gym - Halterschijven 4 X 5 Kg
€ 2,85/1kg
€ 59,99
-5%
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Olympische halterset van gietijzer: 8 x 1,25 kg, 4 x 2,5 kg, 2 x 5 kg, totaal 30 kg, 51 mm schijfmaat, merk Rebel
Olympische halterset van gietijzer: 8 x 1,25 kg, 4 x 2,5 kg, 2 x 5 kg, totaal 30 kg, 51 mm schijfmaat, merk Rebel
€ 3,77/1kg
€ 113,06
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van ProfiCook PC-EKP 1210 infrarood kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
ProfiCook PC-EKP 1210 infrarood kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Marbo Sport Latzug voor halterbank MH-W104
Marbo Sport Latzug voor halterbank MH-W104
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 202,49
-€ 14,17
€ 188,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SAMSUNG induction hob - 4 zones - L59 x D57 cm - NZ64M3NM1BB/UR
SAMSUNG induction hob - 4 zones - L59 x D57 cm - NZ64M3NM1BB/UR
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 343,44
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van VEVOR Latzug-accessoire, roeibalk-accessoire, triceps-stang, handgreep met rubbercoating. Biceps-curl-triceps-latzugstang, belastbaar tot 550 kg, zwart
VEVOR Latzug-accessoire, roeibalk-accessoire, triceps-stang, handgreep met rubbercoating. Biceps-curl-triceps-latzugstang, belastbaar tot 550 kg, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,00
-45%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Chroom, 5 kg - 25 mm
Chroom, 5 kg - 25 mm
€ 3,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,30
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van XQ Max 20 kg halterset - 3-in-1 - verstelbaar
XQ Max 20 kg halterset - 3-in-1 - verstelbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Tunturi Aerobic Pump Gewichtenset 20kg - Halterset met 6 schijven - Incl. halterstang - Met schuimrubberen beschermlaag - Incl. gratis fitnessapp
Tunturi Aerobic Pump Gewichtenset 20kg - Halterset met 6 schijven - Incl. halterstang - Met schuimrubberen beschermlaag - Incl. gratis fitnessapp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van HITWAY Elektrische mountainbike voor off-road gebruik, 26"*4.0 inch brede banden, 48V 15Ah Samsung-batterij met BMS, hydraulische remmen, 7 versnellingen, NFC, app-functionaliteit, en een momentsensor
HITWAY Elektrische mountainbike voor off-road gebruik, 26"*4.0 inch brede banden, 48V 15Ah Samsung-batterij met BMS, hydraulische remmen, 7 versnellingen, NFC, app-functionaliteit, en een momentsensor
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 1.599,99
Gratis bezorging
Verkoper: INSELIFEDE
Productafbeelding van MECO weerstandsbanden voor de heup, fitnessbanden, trainingsbanden, set met 3 verschillende weerstandsniveaus. Banden voor beentraining, krachttraining en pull-ups
MECO weerstandsbanden voor de heup, fitnessbanden, trainingsbanden, set met 3 verschillende weerstandsniveaus. Banden voor beentraining, krachttraining en pull-ups
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van RE:SPORT 2 in 1 Halters Set 30kg | Halterset verstelbaar | Dumbbell & Barbell | Stervergrendelingen & verbindingsbuis
RE:SPORT 2 in 1 Halters Set 30kg | Halterset verstelbaar | Dumbbell & Barbell | Stervergrendelingen & verbindingsbuis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Iron Gym - Gewichten, 2 stuks van 10 kg
Iron Gym - Gewichten, 2 stuks van 10 kg
€ 3,28/1kg
€ 68,98
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Tunturi Dumbells Gietijzer totaal 20kg - Halterset met schroefsluiting - Dumbbell set - 2 halterstangen - 30mm - incl. gratis fitness app
Tunturi Dumbells Gietijzer totaal 20kg - Halterset met schroefsluiting - Dumbbell set - 2 halterstangen - 30mm - incl. gratis fitness app
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 18 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 20 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,75/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 15 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 15 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,66/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 3,98/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 7,16/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,99/1kg
Productafbeelding van Gewichtsschijven set van 4, 2x 2,5 kg / 2x 5 kg, stang van 2,5 cm, diameter 25/30 mm (zwart)
Gewichtsschijven set van 4, 2x 2,5 kg / 2x 5 kg, stang van 2,5 cm, diameter 25/30 mm (zwart)
€ 52,48
-5%
€ 49,54
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 10,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 8,76/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 4,78/1kg