Cavendish & Harvey Zure Gummibeertjes, Engelse stijl, 180g

€ 6,19

€ 34,39 / 1kg

plus € 20,00 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Winegums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nordthy Engelse zure kauwgom, 300g
Nordthy Engelse zure kauwgom, 300g
€ 79,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Nordthy Engels kauwgum, 300 gram
Nordthy Engels kauwgum, 300 gram
€ 79,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Frisia Zuur Fruitgum Manneke Pis - 1,25 kilo
Frisia Zuur Fruitgum Manneke Pis - 1,25 kilo
€ 13,00/1kg
€ 16,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Zure Beertjes - 1 kilo
Matthijs Zure Beertjes - 1 kilo
€ 15,25/1kg
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Zure Beertjes - 1 kilo
Matthijs Zure Beertjes - 1 kilo
€ 15,25/1kg
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Zure Colaflesjes - 1,5 kilo
Frisia Zure Colaflesjes - 1,5 kilo
€ 11,97/1kg
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Zure Beertjes - 4 x 1 kilo
Matthijs Zure Beertjes - 4 x 1 kilo
€ 9,74/1kg
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Zure Colaflesjes - 1,5 kilo
Frisia Zure Colaflesjes - 1,5 kilo
€ 11,97/1kg
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Zure Sunsets - 800 gram
Matthijs Zure Sunsets - 800 gram
€ 17,81/1kg
€ 14,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli 4000512463429 Trolli Fruitgummie, ZURE GLIMWORMEN, 150 g
Trolli 4000512463429 Trolli Fruitgummie, ZURE GLIMWORMEN, 150 g
€ 106,40/1kg
1,5Gemiddelde beoordeling: 1,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,10
-51%
€ 15,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Trolli Wurmjes met fruitvulling. 150g
Trolli Wurmjes met fruitvulling. 150g
€ 10,80/1kg
€ 1,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Frisia Zure Beertjes - 1,5 kilo
Frisia Zure Beertjes - 1,5 kilo
€ 11,93/1kg
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Felko Sküm Cola - 1 x 3 kilo
Felko Sküm Cola - 1 x 3 kilo
€ 11,98/1kg
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Winegums - 1,5 kilo
Frisia Winegums - 1,5 kilo
€ 11,97/1kg
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Candyman Manna's - 4 x 1 kilo
Candyman Manna's - 4 x 1 kilo
€ 10,63/1kg
€ 42,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Matthijs Ananasschijven - 800 gram
Matthijs Ananasschijven - 800 gram
€ 17,19/1kg
€ 13,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Canea-Sweets Euka-Hütchen, 175 g, Gummibeertjes
Canea-Sweets Euka-Hütchen, 175 g, Gummibeertjes
€ 13,60/1kg
€ 2,68
-11%
€ 2,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Matthijs Zure Sunsets - 800 gram
Matthijs Zure Sunsets - 800 gram
€ 17,81/1kg
€ 14,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Zure Beertjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Frisia Zure Beertjes - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 10,32/1kg
€ 30,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frisia Gesuikerde Aardbeien - 1,5 kilo
Frisia Gesuikerde Aardbeien - 1,5 kilo
€ 11,83/1kg
€ 17,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een Brits product. Cavendish & Harvey Winegums voor fijnproevers. Deze heerlijke, zure wijnfruitgummie-snoepjes uit Engeland zijn ideaal voor alle liefhebbers van goede smaak. De kleurrijke stukjes wijnfruitgummie in klassieke vorm zijn aangenaam zuur en omhuld met een heerlijke laag suiker. De hoogwaardige verpakking is gemakkelijk opnieuw te sluiten, zodat de populaire Winegums altijd vers blijven.
Ingrediënten
Ingrediënten: Glucose-fructosesiroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, gelatine (varken), zuurteregelend middel: citroenzuur, appelzuur; natuurlijke aroma's, kleurstoffen: concentraat van aardappel, wortel, radijs, spirulina, saffloer, appel, zwarte bes
Voedingswaarde
Energie: 1493 kJ / 351 kcal; Vet: 1 g; waarvan verzadigde vetzuren: 0,1 g; Koolhydraten: 82 g; waarvan suikers: 65 g; Eiwit: 3,9 g; Zout: 0,25 g;
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
Verkoopbenaming
Kauwgum met fruitsmaak
Fabrikant
Cavendish & Harvey
MPN (Manufacturer Part Number)
6418768000
EAN
4037719064043

Ingrediënten
Ingrediënten: Glucose-fructosesiroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, gelatine (varken), zuurteregelend middel: citroenzuur, appelzuur; natuurlijke aroma's, kleurstoffen: concentraat van aardappel, wortel, radijs, spirulina, saffloer, appel, zwarte bes
Voedingswaarde
Energie: 1493 kJ / 351 kcal; Vet: 1 g; waarvan verzadigde vetzuren: 0,1 g; Koolhydraten: 82 g; waarvan suikers: 65 g; Eiwit: 3,9 g; Zout: 0,25 g;
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
Verkoopbenaming
Kauwgum met fruitsmaak
Fabrikant
Cavendish & Harvey
MPN (Manufacturer Part Number)
6418768000
EAN
4037719064043
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Taveners Wine Gums, 900 gram
Taveners Wine Gums, 900 gram
€ 5,82/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 5,89
-11%
€ 5,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Bubs Granaatappel - 2 x 1,4 kilo
Bubs Granaatappel - 2 x 1,4 kilo
€ 12,13/1kg
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Bestseller
Productafbeelding van 3x Toppie Wax Candy | 3x40g vloeibaar snoep in wasverpakking – Blauwe bes, aardbei & groene appel + beschermende verpakking voor verzending
3x Toppie Wax Candy | 3x40g vloeibaar snoep in wasverpakking – Blauwe bes, aardbei & groene appel + beschermende verpakking voor verzending
€ 76,83/1kg
€ 9,22
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Jelly Belly Bean Boozled Edition 7 met rad van fortuin 100 g
Jelly Belly Bean Boozled Edition 7 met rad van fortuin 100 g
€ 306,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Suntjens Zure Blauwe Frieten (1000 gr)
Suntjens Zure Blauwe Frieten (1000 gr)
€ 8,79/1kg
€ 9,01
-2%
€ 8,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van nimm2® 387629 nimm2® Kauwgom Softies, rode fruitaroma, fruitkauwgom, 225,0 g
nimm2® 387629 nimm2® Kauwgom Softies, rode fruitaroma, fruitkauwgom, 225,0 g
€ 38,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Open Food 8711542050386, 75 g, Categorie A, bevat E330, zuurteregelaar (citroenzuur), biologische appel, biologische maïssiroop, biologische rijstzetmeel, aroma..., 337 kcal, 8%
Open Food 8711542050386, 75 g, Categorie A, bevat E330, zuurteregelaar (citroenzuur), biologische appel, biologische maïssiroop, biologische rijstzetmeel, aroma..., 337 kcal, 8%
€ 25,87/1kg
€ 2,41
-19%
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Fruit Roll-Ups Jolly Rancher Assortiment – 20 stuks | Glutenvrije fruit snacks + Beschermende verpakking voor verzending
Fruit Roll-Ups Jolly Rancher Assortiment – 20 stuks | Glutenvrije fruit snacks + Beschermende verpakking voor verzending
€ 28,82/1kg
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Open Food 4001686329849, Palmolie, 25 g, 175 g, A, E153, E260, E296, E428, E901, 1392 kJ
Open Food 4001686329849, Palmolie, 25 g, 175 g, A, E153, E260, E296, E428, E901, 1392 kJ
€ 14,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Bestseller
Productafbeelding van GUSHERS Fruitige Snacks, Assortiment – Tropisch & Aardbei, 6 zakjes, 136 g + Verpakkingsbescherming van Heartforcards
GUSHERS Fruitige Snacks, Assortiment – Tropisch & Aardbei, 6 zakjes, 136 g + Verpakkingsbescherming van Heartforcards
€ 42,35/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van HELLMA 70103483 Fruitgummie "Slaapje", 100 stuks x 8,5 gram, blauw/groen
HELLMA 70103483 Fruitgummie "Slaapje", 100 stuks x 8,5 gram, blauw/groen
€ 35,12/1kg
€ 56,27
-46%
€ 29,85
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
Nordthy Süsse Herzen, suikerarm, 65g
€ 239,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Matthijs Zure Blauwe Tongen - 800 gram
Matthijs Zure Blauwe Tongen - 800 gram
€ 17,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Malaco Snöre Jordbaer, 94 gram
Malaco Snöre Jordbaer, 94 gram
€ 107,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Cokoc Peelingsnoepjes – 4 smaken kauwgom snacks – Mango, witte perzik, groene druif, gemengde fruitsoda – 300g totaal + verzendbescherming
Cokoc Peelingsnoepjes – 4 smaken kauwgom snacks – Mango, witte perzik, groene druif, gemengde fruitsoda – 300g totaal + verzendbescherming
€ 25,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,54
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Bestseller
Productafbeelding van Hitschies Zure Blauwe Drakenzungen, 125g
Hitschies Zure Blauwe Drakenzungen, 125g
€ 14,80/1kg
€ 1,85
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van BRÜHE - Kruidenbouillonblokjes met basilicum en tijm, biologisch, 80 g - NATUR COMPAGNIE
BRÜHE - Kruidenbouillonblokjes met basilicum en tijm, biologisch, 80 g - NATUR COMPAGNIE
€ 23,38/1kg
€ 1,99
-6%
€ 1,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nerds Gummy Clusters Fruit, 113g
Nerds Gummy Clusters Fruit, 113g
€ 38,76/1kg
€ 4,38
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Xylifresh Peppermint (93 gr)
Xylifresh Peppermint (93 gr)
€ 39,57/1kg
€ 3,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 1,5 kilo
Frisia Zachte Beertjes Suikervrij - 1,5 kilo
€ 15,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
Nordthy Kauwgom, suikervrij, 290g
€ 165,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van 10-stuks verpakking FRUIT ROLL-UPS Sour, 141g. Assortiment fruitrollen met de smaken blauwe framboos en bessenpunch. Inclusief verzendbescherming van +Heartforcards
10-stuks verpakking FRUIT ROLL-UPS Sour, 141g. Assortiment fruitrollen met de smaken blauwe framboos en bessenpunch. Inclusief verzendbescherming van +Heartforcards
€ 69,10/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,91
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Katjes Fruitgummie Tappsy, 16131, 175g
Katjes Fruitgummie Tappsy, 16131, 175g
€ 123,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Toms Pingvin, zoete bessenkauwgom, 270g
Toms Pingvin, zoete bessenkauwgom, 270g
€ 126,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van HARIBO 212108004 Fruchtgummi Happy-Cola - 100 Stück Minibeutel
HARIBO 212108004 Fruchtgummi Happy-Cola - 100 Stück Minibeutel
€ 19,15/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
€ 63,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 21,01
-9%
€ 18,97
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.