Nature's Protection K9 Aloë Vera Shampoo voor honden en katten, met aloë vera, geschikt voor de gevoelige huid. 300 ml. Transparant. Één maat

€ 50,41

€ 23,11-54%

€ 77,03 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Hondenverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MENFORSAN Aloë Vera Shampoo voor katten, 200 ml
MENFORSAN Aloë Vera Shampoo voor katten, 200 ml
€ 118,00/1l
€ 23,60
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beaphar Wondspray 75ml, transparant. Transparant. Één maat
Beaphar Wondspray 75ml, transparant. Transparant. Één maat
€ 29,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Menforsan Insectenspray voor honden, 250 ml, transparant. Eén maat
Menforsan Insectenspray voor honden, 250 ml, transparant. Eén maat
€ 69,88/1l
€ 17,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beaphar Bea11762 Balsamverbanden, 40 ml, transparant. Transparant, one size
Beaphar Bea11762 Balsamverbanden, 40 ml, transparant. Transparant, one size
€ 572,50/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Menforsan Shampoo voor honden met aloë vera (1000 ml)
Menforsan Shampoo voor honden met aloë vera (1000 ml)
€ 22,24/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Stangest 125ml Helende zalf voor honden en katten. Transparant. Één maat
Stangest 125ml Helende zalf voor honden en katten. Transparant. Één maat
€ 230,40/1l
€ 28,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Buddycare Kalmerende Aloe Vera Gel voor Honden (500 ml)
Buddycare Kalmerende Aloe Vera Gel voor Honden (500 ml)
€ 52,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Beaphar Shampoo voor honden – Beaphar  shampoo en conditioner in één, 200 ml
Beaphar Shampoo voor honden – Beaphar shampoo en conditioner in één, 200 ml
€ 62,25/1l
€ 12,45
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Virbac Vetaquadent Fresh shampoo, transparant, 500 ml
Virbac Vetaquadent Fresh shampoo, transparant, 500 ml
€ 80,20/1l
€ 40,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van VIRBAC Pyoderm - shampoo voor honden en katten - 250 ml
VIRBAC Pyoderm - shampoo voor honden en katten - 250 ml
€ 102,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUROWET Hexoderm-K - shampoo voor honden en katten - 200 ml
EUROWET Hexoderm-K - shampoo voor honden en katten - 200 ml
€ 107,35/1l
€ 21,47
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Ardap Anti-vlooien shampoo voor honden, 250 ml
Ardap Anti-vlooien shampoo voor honden, 250 ml
€ 29,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BEAPHAR Oogdruppels voor honden en katten, 50 ml
BEAPHAR Oogdruppels voor honden en katten, 50 ml
€ 458,00/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Inodorina vochtige doekjes voor puppy's, 40 stuks
Inodorina vochtige doekjes voor puppy's, 40 stuks
€ 67,04/1kg
€ 18,10
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Menforsan Hygiënereiniger, 200 ml. Één maat
Menforsan Hygiënereiniger, 200 ml. Één maat
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Menforsan Paw Protection Gel 50ml, transparant. Transparant, one size
Menforsan Paw Protection Gel 50ml, transparant. Transparant, one size
€ 30,74
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Shampoo voor huisdieren, Inodorina, 250 ml
Shampoo voor huisdieren, Inodorina, 250 ml
€ 31,08/1l
€ 7,77
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Beaphar Shampoo voor honden, voor de gevoelige huid, 250 ml
Beaphar Shampoo voor honden, voor de gevoelige huid, 250 ml
€ 158,36/1l
€ 39,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Virbac Allerderm Reinigingsschuim 100ml, transparant. Transparant. One size
Virbac Allerderm Reinigingsschuim 100ml, transparant. Transparant. One size
€ 256,00/1l
€ 25,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Menforsan Shampoo met Arganolie voor honden, 300 ml
Menforsan Shampoo met Arganolie voor honden, 300 ml
€ 86,83/1l
€ 26,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

NATURE'S PROTECTION K9 Aloe Vera Shampoo voor de gevoelige huid (300ml) | Voor honden & katten

Verwen uw geliefde hond of kat met de zachte, verzachtende verzorging die ze verdienen met NATURE'S PROTECTION K9 Aloe Vera Shampoo. Deze premium shampoo is speciaal ontwikkeld voor huisdieren met een gevoelige, droge of geïrriteerde huid en verandert het baden in een revende en ontspannende ervaring. Als uw trouwe viervoeter last heeft van jeuk, roodheid of ongemak, dan is deze milde reinigingsoplossing ontwikkeld om onmiddellijke verlichting te bieden en de langdurige gezondheid van huid en vacht te bevorderen. Dankzij de universele formule is het de perfecte keuze voor huishoudens met meerdere huisdieren, zodat zowel uw honden- als kattenvrienden kunnen genieten van een luxueuze, aangename reiniging.

Deze professionele shampoo gaat verder dan alleen reinigen. Het helpt actief de vochtbalans van de gevoelige huid van uw huisdier te herstellen en laat een uitzonderlijk zachte, glanzende en gemakkelijk te borstelen vacht achter. Laat agressieve chemicaliën achterwege en kies voor een natuurlijk verzachtende wasbeurt die de integriteit van de huid van uw huisdier respecteert.

Belangrijkste voordelen:

  • Verzacht de gevoelige huid: Speciaal ontwikkeld om geïrriteerde huid te kalmeren en te verzorgen. De milde formule helpt jeuk en roodheid te verminderen, waardoor het ideaal is voor huisdieren die gevoelig zijn voor huidproblemen of allergieën.
  • Intensieve hydratatie: Bestrijdt effectief droogheid en schilfers door de huid en vacht intensief te hydrateren. Het helpt de natuurlijke vochtbarrière van de huid te herstellen, wat op de lange termijn leidt tot een gezondere, veerkrachtigere huid.
  • Bevordert een gezonde, glanzende vacht: Door de huid op follikelniveau te verzorgen, bevordert deze shampoo de groei van een sterke, gezonde vacht. Het versterkt de natuurlijke glans en laat een ongelooflijk zachte, gladde en gemakkelijk te borstelen vacht achter.
  • Milde en toch effectieve reiniging: De zorgvuldig samengestelde formule reinigt grondig vuil en geuren, zonder de huid van essentiële natuurlijke oliën te beroven, waardoor uw huisdier schoon en comfortabel blijft.

Belangrijkste kenmerken:

  • Verrijkt met Aloe Vera: Maakt gebruik van de bekende verzachtende en helende eigenschappen van Aloe Vera om een natuurlijke verzorging voor de huid van uw huisdier te bieden.
  • pH-trale formule: Speciaal geformuleerd om overeen te komen met de natuurlijke pH-waarde van de huid van honden en katten, waardoor droogheid en irritatie worden voorkomen.
  • Universeel voor honden & katten: Een enkele, hoogwaardige oplossing voor alle harige gezinsleden, die uw verzorgingsroutine vereenvoudigt.
  • Gemakkelijk uitspoelbaar: Schuimt goed en spoelt snel en schoon uit, waardoor de stress van het baden voor u en uw huisdier wordt verminderd.

Technische specificaties:

  • Product: K9 Aloe Vera Shampoo
  • Merk: NATURE'S PROTECTION
  • Inhoud: 300 ml
  • Doelgroep: Honden en katten
  • Huidtype: Formule voor gevoelige, droge en geïrriteerde huid
  • Toepassing: Dieren shampoo

Eigenschappen: Honden, Shampoos

Categorie: Voor huisdieren.

Subcategorie: Universele verzorging (voor honden en katten).

Merk: K9 Aloe Vera Shampoo - Shampoo voor honden en katten met Aloe Vera voor de gevoelige huid - 300 ml

Inhoud
0.3 l
Model
K9 Aloe Vera Shampoo
EAN
7350022449008
MPN (Manufacturer Part Number)
DLZNPOPIE0002
Fabrikant
Natures Protection

Inhoud
0.3 l
Model
K9 Aloe Vera Shampoo
EAN
7350022449008
MPN (Manufacturer Part Number)
DLZNPOPIE0002
Fabrikant
Natures Protection
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
€ 28,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 75,00
-6%
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Olvy Pets - Professionele Hondenfohn - Waterblazer voor Honden - Met 4 Opzetstukjes - Honden Droger - Geluiddempend
Olvy Pets - Professionele Hondenfohn - Waterblazer voor Honden - Met 4 Opzetstukjes - Honden Droger - Geluiddempend
€ 30,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van VIRBAC Zenifel - gel-diffusor met kalmerende feromonen voor katten - 230 gram
VIRBAC Zenifel - gel-diffusor met kalmerende feromonen voor katten - 230 gram
€ 131,66/1kg
€ 38,18
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van NATURE'S MIRACLE Urine Remover Hond - Spray voor reiniging en verwijdering van vlekken en geuren - 946 ml
NATURE'S MIRACLE Urine Remover Hond - Spray voor reiniging en verwijdering van vlekken en geuren - 946 ml
€ 16,28/1kg
€ 16,77
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
€ 55,67/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,70
-5%
€ 16,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van TRIXIE Set voor tandverzorging, kat, 50 ml
TRIXIE Set voor tandverzorging, kat, 50 ml
€ 370,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,53
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 20 ml vloeistof voor het verwijderen van wratten bij honden, met plantenextracten, voor snelle absorptie, natuurlijke behandeling, geschikt voor huisdieren, draagbaar
20 ml vloeistof voor het verwijderen van wratten bij honden, met plantenextracten, voor snelle absorptie, natuurlijke behandeling, geschikt voor huisdieren, draagbaar
€ 600,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van BioGroom Ear Fresh: Poeder voor de verzorging van hondenoortjes (24 gram)
BioGroom Ear Fresh: Poeder voor de verzorging van hondenoortjes (24 gram)
€ 432,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,08
-21%
€ 17,28
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wahl 2999-7900, Spray, 400 ml, Rood, Wit, Reiniging, Koeling, Corrosiebescherming, Smering, 1 stuk
Wahl 2999-7900, Spray, 400 ml, Rood, Wit, Reiniging, Koeling, Corrosiebescherming, Smering, 1 stuk
€ 29,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,92
-30%
€ 11,68
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Inodorina reinigingsdoekjes met chloorhexidine, 40 stuks
Inodorina reinigingsdoekjes met chloorhexidine, 40 stuks
€ 5.640,00/1l
€ 5,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vet's Best tandreinigingsdoekjes voor honden, 50 stuks, wit
Vet's Best tandreinigingsdoekjes voor honden, 50 stuks, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Francodex Shampoo met dimeticon tegen parasieten voor hond en kat, 200 ml [FR1]
Francodex Shampoo met dimeticon tegen parasieten voor hond en kat, 200 ml [FR1]
€ 39,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bea H. Dog-A-Dent tandpasta, 100g, 6 stuks
Bea H. Dog-A-Dent tandpasta, 100g, 6 stuks
€ 0,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ANIFORTE Vet - vloeistof voor het reinigen van de oren van honden en katten - 250 ml
ANIFORTE Vet - vloeistof voor het reinigen van de oren van honden en katten - 250 ml
€ 62,16/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,63
-41%
€ 15,54
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Canosept oorreiniger, 125 ml
Canosept oorreiniger, 125 ml
€ 215,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van K-Pro: kammen voor vlooien, stofkam en vlooienkam, metalen en plastic uitvoering. Fijne kam voor vlooien, set van 3 stuks
K-Pro: kammen voor vlooien, stofkam en vlooienkam, metalen en plastic uitvoering. Fijne kam voor vlooien, set van 3 stuks
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Canosept tandverzorgingspads voor honden, 50 stuks - verwijderen tandsteen - vingervormige pads voor hondentandverzorging - tandverzorging voor puppy's
Canosept tandverzorgingspads voor honden, 50 stuks - verwijderen tandsteen - vingervormige pads voor hondentandverzorging - tandverzorging voor puppy's
€ 23,53/1kg
€ 23,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KW Klip-Stop 50 ml - Om bloedingen te stoppen bij het knippen van de nagels bij honden, katten en vogels
KW Klip-Stop 50 ml - Om bloedingen te stoppen bij het knippen van de nagels bij honden, katten en vogels
€ 175,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,38
-65%
€ 8,77
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Onderlegger Dog Fantasy, 90x60 cm, 50 stuks
Onderlegger Dog Fantasy, 90x60 cm, 50 stuks
€ 41,19/1l
€ 41,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KICK THE TICK: Vriespray met tang voor teken – voor mensen en dieren – pijnloze verwijdering van teken – meer dan 40 toepassingen
KICK THE TICK: Vriespray met tang voor teken – voor mensen en dieren – pijnloze verwijdering van teken – meer dan 40 toepassingen
€ 577,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FURminator - FURminator voor langharige honden - Maat M
FURminator - FURminator voor langharige honden - Maat M
€ 198,69/1kg
€ 31,79
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van HONDENSHAMPOO 300ml met kamille, ontklittend. Geschikt voor honden en puppy's. Shampoo voor vachtverzorging. Verzorgt de vacht en spoelt schoon. Artikelnummer: 92
HONDENSHAMPOO 300ml met kamille, ontklittend. Geschikt voor honden en puppy's. Shampoo voor vachtverzorging. Verzorgt de vacht en spoelt schoon. Artikelnummer: 92
€ 6,83/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ICF Otodine 100 ml | Oorreiniger voor honden en katten met TRIS-EDTA en chlorhexidine
ICF Otodine 100 ml | Oorreiniger voor honden en katten met TRIS-EDTA en chlorhexidine
€ 33.600,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 118 ml CerumAural oorboreiniger voor hond en kat
118 ml CerumAural oorboreiniger voor hond en kat
€ 230,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Terzolin Pso verzorgingsshampoo, 200 ml
Terzolin Pso verzorgingsshampoo, 200 ml
€ 62,50/1l
€ 13,62
-8%
€ 12,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Canina Dog Stop Spray, afschrikmiddel tegen likken, voor katten/honden, 100 ml
Canina Dog Stop Spray, afschrikmiddel tegen likken, voor katten/honden, 100 ml
€ 40,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VIRBAC Pyoderm - shampoo voor honden en katten - 250 ml
VIRBAC Pyoderm - shampoo voor honden en katten - 250 ml
€ 102,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Virbac Vn100762 Tandpasta set voor honden, 70g, transparant. Transparant. One size
Virbac Vn100762 Tandpasta set voor honden, 70g, transparant. Transparant. One size
€ 572,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Trixie Kleurshampoo, wit, 250 ml
Trixie Kleurshampoo, wit, 250 ml
€ 87,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 22,99
-4%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van VIRBAC Enzymatische tandpasta voor hond en kat, 70g
VIRBAC Enzymatische tandpasta voor hond en kat, 70g
€ 22.080,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,08
Verkoper: velmontask

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
€ 175,71
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 32,36/1kg
Productafbeelding van Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,88/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,27/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.166,33/1kg
Productafbeelding van Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 462,38/1kg
Productafbeelding van Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 400,00/1kg
Productafbeelding van Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1kg
Productafbeelding van Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.199,00/1kg
Productafbeelding van Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 642,71/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 533,22/1kg
Productafbeelding van 10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
€ 25,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 125,00/1kg