Whiskas 1+ Natvoer voor katten, Ragout van gevogelte, selectie in gelatine, 40x85g (1 pak)

€ 33,90

€ 31,22-7%

€ 9,18 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 oktober
Wees er snel bij!
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,75
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Tasty Mix, natvoer in saus voor katten, 40 x 85g, Chef's Choice
WHISKAS Tasty Mix, natvoer in saus voor katten, 40 x 85g, Chef's Choice
€ 9,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,90
-7%
€ 31,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kaps. Assortiment vissen in gelatine, 4 stuks x 85g
Kaps. Assortiment vissen in gelatine, 4 stuks x 85g
€ 13,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 5,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,23
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Kipmaaltijd - Natvoer voor katten - 24 x 85 gram
WHISKAS Kipmaaltijd - Natvoer voor katten - 24 x 85 gram
€ 5,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,87
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas Pure Delight Natvoer voor Katten, sappige stukjes in gelatine, 340 gram (4 x 85 gram)
Whiskas Pure Delight Natvoer voor Katten, sappige stukjes in gelatine, 340 gram (4 x 85 gram)
€ 13,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 6,62/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Classic Maaltijd Mix - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
WHISKAS Classic Maaltijd Mix - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,75
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 21.990,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 21,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas 3065890155053, Volwassen kat, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 85 gram
Whiskas 3065890155053, Volwassen kat, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 85 gram
€ 5,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,73
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
€ 6,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
€ 9,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van G&G Kattenvoer met kip, 415 gram
G&G Kattenvoer met kip, 415 gram
€ 2,39/1l
€ 0,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
€ 6,31/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS PURE DELIGHT Natvoer in gelatine, 12 x 85g, gevogelte ragout (4 pakken)
WHISKAS PURE DELIGHT Natvoer in gelatine, 12 x 85g, gevogelte ragout (4 pakken)
€ 9,58/1kg
€ 41,90
-6%
€ 39,07
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Whiskas Karma Kattenvoer in zakjes, kalkoen met kip in gelatine, 4 x 85 gram
Whiskas Karma Kattenvoer in zakjes, kalkoen met kip in gelatine, 4 x 85 gram
€ 13,76/1kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas 4770608254476 - Kattenvoer in blik, 85 gram
Whiskas 4770608254476 - Kattenvoer in blik, 85 gram
€ 13,00/1kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving Elk heerlijk stukje wordt in zijn eigen saus bereid om de heerlijke, natuurlijke vloeistof te behouden, vervolgens gestoomd en laten rusten, om sappige, zachte stukjes te verkrijgen die uw kat zullen laten spinnen van plezier. Gemaakt met natuurlijke* ingrediënten en hoogwaardig eiwit, zonder kunstmatige kleur- en conserveermiddelen, voor puur genot. Algemene informatie Volwassen katten Ingrediënten Met kip - Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (21%, 100% natuurlijk*; o.a. kip 4% in de stukjes**), plantaardige eiwitextracten, mineralen (0,7%), suiker, plantaardige bijproducten. *Natuurlijke ingrediënten. **De stukjes vormen 33% van het product. Met eend - Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (21%, 100% natuurlijk*; o.a. eend 4% in de stukjes**), plantaardige eiwitextracten, mineralen (0,7%), suiker, plantaardige bijproducten. *Natuurlijke ingrediënten. **De stukjes vormen 33% van het product. Met gevogelte - Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (21%, 100% natuurlijk*; o.a. gevogelte 4% in de stukjes**), plantaardige eiwitextracten, mineralen (0,7%), suiker, plantaardige bijproducten. *Natuurlijke ingrediënten. **De stukjes vormen 33% van het product. Met kalkoen - Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (21%, 100% natuurlijk*; o.a. kalkoen 4% in de stukjes**), plantaardige eiwitextracten, mineralen (0,7%), suiker, plantaardige bijproducten. *Natuurlijke ingrediënten. **De stukjes vormen 33% van het product. Gebruiksaanwijzing Resterende voeding maximaal 2 dagen n op een koele plaats. Adres fabrikant/importeur Postbus 1280, 27281 Verden (Aller) - Gemaakt met hoogwaardig eiwit, zonder kunstmatige kleur- en conserveermiddelen – voor puur genot. - Elke receptuur wordt bereid om de heerlijke, natuurlijke vloeistof te behouden, en vervolgens voorzichtig gestoomd en laten rusten voor sappige, zachte stukjes, waar uw kat van zal houden. - Voldoet aan 100% van de dagelijkse behoeften van uw kat. Elk recept bevat alle voedingsstoffen, vitamines en mineralen die nodig zijn om uw kat gelukkig en gezond te houden. - Ontwikkeld met onze voedingswetenschappers en dierenartsen van het WALTHAM Petcare Science Institute. - Wij streven ernaar onze impact op het milieu te verminderen. 85% van onze fabrieken in Europa gebruiken stroom uit hernieuwbare energiebronnen, en we werken eraan om dit tegen 2025 te verhogen naar 100%
Gewicht
3400 g
Inhoud
3.4 l
Type diervoeder
Natvoer
Aantal stuks
40
EAN
5900951302299
Fabrikant
Registratienummer
5900951302299

Gewicht
3400 g
Inhoud
3.4 l
Type diervoeder
Natvoer
Aantal stuks
40
EAN
5900951302299
Fabrikant
Registratienummer
5900951302299
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,87
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
€ 159,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
€ 2,14/1kg
€ 2,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
€ 21,58/1kg
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 5,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,23
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
€ 41,18/1kg
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 128,02
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pon ad sterilct rnd&kl&kp&zl 40x85g Malanico
Pon ad sterilct rnd&kl&kp&zl 40x85g Malanico
€ 12,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,75
-2%
€ 31,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
€ 5,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 55,03
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
€ 9,61/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
€ 1,74
-40%
€ 1,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KATTOVIT Feline Diet Gastro - natvoer voor katten - 12 x 85g
KATTOVIT Feline Diet Gastro - natvoer voor katten - 12 x 85g
€ 29,37/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Bestseller
Productafbeelding van PAN MIĘSKO: stukjes vlees in saus. Kalkoen met tonijn – natvoer voor katten – 85g
PAN MIĘSKO: stukjes vlees in saus. Kalkoen met tonijn – natvoer voor katten – 85g
€ 15,44/1kg
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
€ 16,35/1l
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 64,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 51,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
€ 199,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-4%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
€ 122,79/1kg
€ 21,99
-21%
€ 17,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
€ 29,80
-61%
€ 11,60
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
€ 8,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,88
-10%
€ 0,79
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
€ 16.770,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
€ 57,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 11,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 38,59
Verkoper: velmontask

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 13 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mijn kat vindt het lekker
Beoordeeld op 5 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kattenvoer
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kattenvoer
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 27 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 18 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 3 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 7 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 21 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg