Whiskas 3065890155053, Volwassen kat, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 85 gram

€ 26,97

€ 7,93 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 7,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kaps. Assortiment vissen in gelatine, 4 stuks x 85g
Kaps. Assortiment vissen in gelatine, 4 stuks x 85g
€ 13,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas 5900951017506 - Kattenvoer in blik, 400 gram
Whiskas 5900951017506 - Kattenvoer in blik, 400 gram
€ 7,36/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 9,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 31,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Kipmaaltijd - Natvoer voor katten - 24 x 85 gram
WHISKAS Kipmaaltijd - Natvoer voor katten - 24 x 85 gram
€ 9,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,09
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 7,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
€ 11,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 41,90
-7%
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
€ 11,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 31.240,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 31,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Classic Maaltijd Mix - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
WHISKAS Classic Maaltijd Mix - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
€ 7,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Whiskas Pure Delight Natvoer voor Katten, sappige stukjes in gelatine, 340 gram (4 x 85 gram)
Whiskas Pure Delight Natvoer voor Katten, sappige stukjes in gelatine, 340 gram (4 x 85 gram)
€ 13,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
€ 6,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
€ 9,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,71
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas Natvoer voor Katten, Kipfeestje in Sauce, 340g (4 x 85g)
Whiskas Natvoer voor Katten, Kipfeestje in Sauce, 340g (4 x 85g)
€ 13,76/1kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
€ 14,56/1kg
€ 1,38
-5%
€ 1,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas 4770608254476 - Kattenvoer in blik, 85 gram
Whiskas 4770608254476 - Kattenvoer in blik, 85 gram
€ 13,00/1kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WHISKAS Kip in saus - Natvoer voor katten - 400g
WHISKAS Kip in saus - Natvoer voor katten - 400g
€ 6,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,40
-4%
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba®  Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
Sheba® Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
€ 16,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Whiskas Adult 40x85g Visvoer voor volwassen katten

4 smaken in gel

De WHISKAS productlijn is ontwikkeld om maximaal genot te garanderen, zowel tijdens het voeren als daarbuiten! Elk recept is zorgvuldig samengesteld om de natuurlijke voedingswaarden en de heerlijke smaak van hoogwaardige ingrediënten te behouden, waardoor uw kat graag naar zijn bakje komt.

Speciaal samengesteld om de natuurlijke voedingswaarden en de unieke smaak van hoogwaardige ingrediënten te behouden.

Onze favoriete gerechten zorgen ervoor dat uw kat sneller naar zijn bakje komt dan ooit tevoren!

Onze heerlijke recepten zijn ontworpen om genot te stimuleren in elke fase van het leven... zowel tijdens het voeren als daarbuiten.

Voordelen:

  • 100% hoogwaardige ingrediënten en een speciaal ontwikkeld recept om aan alle dagelijkse behoeften van uw kat te voldoen.
  • Heerlijke smaken en texturen voor maximaal genot.
  • Gezonde spijsvertering en ondersteuning van het immuunsysteem.
  • 90% van de eiwitten afkomstig van dierlijke bronnen.
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.

Ingrediënten:

  • Met zalm: vlees en dierlijke bijproducten (85% in stukjes*, vis en visbijproducten (waaronder zalm 4% in stukjes*), granen, mineralen, plantaardige bijproducten (waaronder bietenpulp 0,25%), suikers, oliën en vetten.
  • Met witte vis: vlees en dierlijke bijproducten (85% in stukjes*, vis en visbijproducten (waaronder witte vis 4% in stukjes*), granen, mineralen, plantaardige bijproducten (waaronder bietenpulp 0,25%), suikers, oliën en vetten.

Met tonijn: vlees en dierlijke bijproducten (85% in stukjes*, vis en visproducten (waaronder tonijn 4% in stukjes*), granen, mineralen, plantaardige bijproducten (waaronder bietenpulp 0,25%), suikers, oliën en vetten.

Met kabeljauw: vlees en dierlijke bijproducten (85% in stukjes*, vis en visproducten (waaronder kabeljauw 4% in stukjes*), granen, mineralen, plantaardige bijproducten (waaronder bietenpulp 0,25%), suikers, oliën en vetten.

  • De stukjes vormen doorgaans 40% van het product.

Additieven per kg: Nutritionele additieven: Vitamine B₁: 27,3 mg, Vitamine C: 360 mg, Vitamine D₃: 200 IE (De smaken zalm en tonijn zijn niet aangevuld met vitamine D₃), Vitamine E: 18,2 mg, Taurine: 620 mg, Koper (koper(II)sulfaatpentahydraat): 1,2 mg, Jodium (calciumjodaat, watervrij): 0,22 mg, IJzer (ijzersulfaatmonohydraat): 11,2 mg, Mangaan (mangaan(II)sulfaatmonohydraat): 2,2 mg, Zink (zinksulfaatmonohydraat): 16,2 mg.

Technologische additieven: Cassiagom: 1500 mg.

Sensorische additieven: Aroma's.

Analytische bestanddelen (%): eiwit: 7,5; vetgehalte: 4; anorganische stoffen: 1,6; ruwe vezels: 0,35; vocht: 84,8; linolzuur: 0,65.

Energie: 71 kcal/100g.

Voedingswijze:

  • Een kat van 3 kg heeft dagelijks 3-3,5 zakjes natvoer nodig.
  • Een kat van 4 kg heeft dagelijks 3,5-4 zakjes natvoer nodig.
  • Een kat van 5 kg heeft dagelijks 4-4,5 zakjes natvoer nodig.

1 zakje kan vervangen worden door 17 g droogvoer WHISKAS.

Gewicht
3400 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Natvoer
Toevoegingsmiddelen
Zink
Aantal stuks
1
EAN
3065890155053
Fabrikant
Registratienummer
JEST

Gewicht
3400 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Natvoer
Toevoegingsmiddelen
Zink
Aantal stuks
1
EAN
3065890155053
Fabrikant
Registratienummer
JEST
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 7,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kaps. Assortiment vissen in gelatine, 4 stuks x 85g
Kaps. Assortiment vissen in gelatine, 4 stuks x 85g
€ 13,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
€ 4,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,61
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Pedigree 40x 100g - Volwaardige voeding voor volwassen honden, in saus
Pedigree 40x 100g - Volwaardige voeding voor volwassen honden, in saus
€ 6,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,57
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 495
€ 609,00
-€ 20,00
€ 589,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome
Productafbeelding van LED-zonneverlichting Bubbles - Set van 6 met kleurverandering - Tuinlampen, decoratie
LED-zonneverlichting Bubbles - Set van 6 met kleurverandering - Tuinlampen, decoratie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 121,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 31.240,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 31,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van axentia Vuilnisbakhouder 235177, kunststof, 120 liter
axentia Vuilnisbakhouder 235177, kunststof, 120 liter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 16,72
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® Lyra Power ULTRA uitstekende kattenbakvulling van bentoniet
2 x 15 liter Lyra Pet® Lyra Power ULTRA uitstekende kattenbakvulling van bentoniet
€ 1,07/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van Tochtstrip voor deuren | Rubberen tochtstrip voor deuren | Tochtstrip voor de onderkant van de deur | Deurisolatie | Tochtstopper voor deuren | Deurafdichting
Tochtstrip voor deuren | Rubberen tochtstrip voor deuren | Tochtstrip voor de onderkant van de deur | Deurisolatie | Tochtstopper voor deuren | Deurafdichting
€ 13,57/1m
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 10,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® bentoniet kattenbakvulling met babypoedergeur + 2 muizen
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® bentoniet kattenbakvulling met babypoedergeur + 2 muizen
€ 1,13/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Dreamies Mixbox, 12 stuks van 60 gram
Dreamies Mixbox, 12 stuks van 60 gram
€ 35,68/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
€ 9,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,71
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 64,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 377
€ 326,74
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 98,98
-€ 19,40
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 104,98
-€ 14,99
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van tepro Gasgrill Bloomfield, met 2 branders, vermogen ca. 3 kW, grilloppervlak: ca. 40,5 x 44,5 cm
tepro Gasgrill Bloomfield, met 2 branders, vermogen ca. 3 kW, grilloppervlak: ca. 40,5 x 44,5 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 287,83
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 9 beoordelingen
Beoordeeld op 22 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Maar het komt niet uit Duitsland!
Beoordeeld op 15 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kat
Beoordeeld op 28 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg