Kleur:

Grijs
  • Beschikbare opties weergeven

Hoogte:

80 cm
  • 60 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 80 cm

Milton & Oldbrook Wandspiegel, diameter 80 cm, kleur: Zurich grijs

€ 54,00

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Wandspiegels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van vidaXL Wandspiegel, 70 cm, rond, glas
vidaXL Wandspiegel, 70 cm, rond, glas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,91
Gratis bezorging
Verkoper: WAYSLiving
Productafbeelding van Spiegels: Hangspiegel, wandspiegel, decoratieve spiegel, zonvorm, metaal, goud, diameter 65 cm
Spiegels: Hangspiegel, wandspiegel, decoratieve spiegel, zonvorm, metaal, goud, diameter 65 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,98
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Skye Decor, model A301Y, wandspiegel, zilverkleurig, MDF, 120 x 40 x 2,2 cm
Skye Decor, model A301Y, wandspiegel, zilverkleurig, MDF, 120 x 40 x 2,2 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 236,71
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van WISFOR Wandspiegel, retro decoratieve spiegel, make-upspiegel, badkamerspiegel, spiegel voor woonkamer, slaapkamer, badkamer, hal, glas
WISFOR Wandspiegel, retro decoratieve spiegel, make-upspiegel, badkamerspiegel, spiegel voor woonkamer, slaapkamer, badkamer, hal, glas
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 94,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van WISFOR Wandspiegel, 80 cm, rond. Decoratieve spiegel, make-upspiegel, badkamerspiegel. Spiegel voor woonkamer, slaapkamer, badkamer, hal. Glas
WISFOR Wandspiegel, 80 cm, rond. Decoratieve spiegel, make-upspiegel, badkamerspiegel. Spiegel voor woonkamer, slaapkamer, badkamer, hal. Glas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 167,89
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van WISFOR Ronde wandspiegel met zonvorm, 80 cm. Wandspiegel, decoratieve spiegel, spiegel voor de badkamer, make-upspiegel, spiegel voor de hal
WISFOR Ronde wandspiegel met zonvorm, 80 cm. Wandspiegel, decoratieve spiegel, spiegel voor de badkamer, make-upspiegel, spiegel voor de hal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 199,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van HOMCOM Spiegelset voor wanddecoratie, woonkamerdecoratie met 4 ronde spiegels
HOMCOM Spiegelset voor wanddecoratie, woonkamerdecoratie met 4 ronde spiegels
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 94,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van WISFOR Spiegel, spiegel voor aan de muur, geschikt voor badkamer, modern design, luxe, geschikt voor hal of als decoratie, afmetingen: 100x70x1,9 cm
WISFOR Spiegel, spiegel voor aan de muur, geschikt voor badkamer, modern design, luxe, geschikt voor hal of als decoratie, afmetingen: 100x70x1,9 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 171,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van 2.02 Wandspiegel met een frame van zeegras - Ø 55 cm
2.02 Wandspiegel met een frame van zeegras - Ø 55 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Weide wandspiegel Blume - spiegel in koeienvorm met bloemendesign
Weide wandspiegel Blume - spiegel in koeienvorm met bloemendesign
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Spiegels en Meer, Lijstspiegel Vicky 81220197, kunststof, wit-chroom, met facetrand
Spiegels en Meer, Lijstspiegel Vicky 81220197, kunststof, wit-chroom, met facetrand
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 132,90
-€ 4,00
€ 128,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Atmosphera 121409A, 1 stuk
Atmosphera 121409A, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,59
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wandspiegel 'Filiano', zwart, mat, 80x58 cm, asymmetrisch
Wandspiegel 'Filiano', zwart, mat, 80x58 cm, asymmetrisch
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van WISFOR Moderne wandspiegel, rechthoekig, grote decoratieve hangspiegel met metalen haken, geschikt voor badkamer, woonkamer en slaapkamer, afmetingen 120x60 cm
WISFOR Moderne wandspiegel, rechthoekig, grote decoratieve hangspiegel met metalen haken, geschikt voor badkamer, woonkamer en slaapkamer, afmetingen 120x60 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 208,88
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Milton & Oldbrook Wandspiegel, diameter 47 cm, model Elena, goudkleurig
Milton & Oldbrook Wandspiegel, diameter 47 cm, model Elena, goudkleurig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,00
Gratis bezorging
Verkoper: Zesso
Productafbeelding van Milton & Oldbrook Wandspiegel, 60 x 100 cm, kleur: Marsala
Milton & Oldbrook Wandspiegel, 60 x 100 cm, kleur: Marsala
€ 54,00
Gratis bezorging
Verkoper: Zesso
Productafbeelding van Milton & Oldbrook Wandspiegel, 50 x 50 cm, Toulouse
Milton & Oldbrook Wandspiegel, 50 x 50 cm, Toulouse
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Zesso
Productafbeelding van Milton & Oldbrook Wandspiegel, 76 x 68 cm, Melnik Gold
Milton & Oldbrook Wandspiegel, 76 x 68 cm, Melnik Gold
€ 144,00
Gratis bezorging
Verkoper: Zesso
Productafbeelding van Milton & Oldbrook Wandspiegel, 60 x 90 cm, lakzwart
Milton & Oldbrook Wandspiegel, 60 x 90 cm, lakzwart
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Zesso

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Creëer een uniek accent aan uw muur met de wandspiegel Zurich van het merk Milton & Oldbrook. Deze ronde spiegel heeft een dikke Polyurethanomlijsting met een unieke gravure. De grijze wandspiegel heeft een ronde vorm en brengt een vleugje originaliteit in uw interieur. De Zürich
Hoogte
80 cm
Breedte
3 cm
Diepte
3 cm
Lengte
80 cm
Diameter
80 cm
Gewicht
5 kg
Kleur
Grijs
Materiaal
Glas
Model
Zurich
Fabrikant
Zesso
Vorm
Rond
EAN
5404016475824
MPN (Manufacturer Part Number)
Zesso

Hoogte
80 cm
Breedte
3 cm
Diepte
3 cm
Lengte
80 cm
Diameter
80 cm
Gewicht
5 kg
Kleur
Grijs
Materiaal
Glas
Model
Zurich
Fabrikant
Zesso
Vorm
Rond
EAN
5404016475824
MPN (Manufacturer Part Number)
Zesso
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ontwerp radiatoromsluiting WL5.744, wit, mat, gelakt
Ontwerp radiatoromsluiting WL5.744, wit, mat, gelakt
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 108,60
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Tribesigns Console tafel, industriële bijzettafel voor de hal, 110 cm, smalle console tafel, perfect als salontafel of bijzettafel, eenvoudige montage, bruin
Tribesigns Console tafel, industriële bijzettafel voor de hal, 110 cm, smalle console tafel, perfect als salontafel of bijzettafel, eenvoudige montage, bruin
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Skye Decor, Loire - Anthraciet, salontafel, antraciet, 100 x 40 x 50 cm
Skye Decor, Loire - Anthraciet, salontafel, antraciet, 100 x 40 x 50 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 62,37
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 176,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Oscar de la Renta Bella Essence, damesparfum, 100 ml, geurprofiel: grapefruit, framboos, rode bes, jasmijn, roos, vanille, rozenblaadjes
Oscar de la Renta Bella Essence, damesparfum, 100 ml, geurprofiel: grapefruit, framboos, rode bes, jasmijn, roos, vanille, rozenblaadjes
€ 330,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WISFOR Ronde wandspiegel met zonvorm, 80 cm. Wandspiegel, decoratieve spiegel, spiegel voor de badkamer, make-upspiegel, spiegel voor de hal
WISFOR Ronde wandspiegel met zonvorm, 80 cm. Wandspiegel, decoratieve spiegel, spiegel voor de badkamer, make-upspiegel, spiegel voor de hal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 199,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, met twee niveaus en opbergplanken, diameter 80 cm, moderne houten accenttafel voor de woonkamer
Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, met twee niveaus en opbergplanken, diameter 80 cm, moderne houten accenttafel voor de woonkamer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Nina Ricci Premier Jour Eau De Toilette (100 ml)
Nina Ricci Premier Jour Eau De Toilette (100 ml)
€ 463,30/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 46,33
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Maison Alhambra - Exclusieve Rose Collectie, Eau de Parfum, 100 ml
Maison Alhambra - Exclusieve Rose Collectie, Eau de Parfum, 100 ml
€ 216,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 21,61
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Topmatras 180x200x8 cm, 7-zone gel-traagschuim H2/H3, 2-in-1 comfortmatras, omkeerbaar matras, 100 nachten proefslapen
Topmatras 180x200x8 cm, 7-zone gel-traagschuim H2/H3, 2-in-1 comfortmatras, omkeerbaar matras, 100 nachten proefslapen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Atmosphera 102222C, 1 stuk
Atmosphera 102222C, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 58,74
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thierry Mugler Angel, voor dames, 50 ml, navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL. PARFUM/FRAGRANCE. AQUA/WATER/EAU. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. BENZYL SALICYLATE...., 1 stuk
Thierry Mugler Angel, voor dames, 50 ml, navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL. PARFUM/FRAGRANCE. AQUA/WATER/EAU. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. BENZYL SALICYLATE...., 1 stuk
€ 960,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 48,00
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wilmax soepterrine met deksel, 2800 ml, wit, van porselein
Wilmax soepterrine met deksel, 2800 ml, wit, van porselein
€ 55,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Couchtisch Akazie mit Baumkante und silbernem Metallgestell in Gesamtansicht von vorne.
Salontafel ASURA, 115 x 25 x 58 cm, massief acaciahout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 272,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Elkop aluminium huishoudladder, 2,78 meter
Elkop aluminium huishoudladder, 2,78 meter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 74,67
-7%
€ 69,26
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Alpina serviesset voor 8 personen - 40 delen - geschikt voor vaatwasser en magnetron - wit
Alpina serviesset voor 8 personen - 40 delen - geschikt voor vaatwasser en magnetron - wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 114,14
-€ 43,15
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Konsole BLANCO LOFT II, zwart hoogglanzend met zwart frame
Konsole BLANCO LOFT II, zwart hoogglanzend met zwart frame
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 169,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Neff N 90 B64VS71N0, Middenklasse, Elektrische oven, 71 liter, 71 liter, 40 - 275 °C, Hydrolytisch + pyrolytisch
Neff N 90 B64VS71N0, Middenklasse, Elektrische oven, 71 liter, 71 liter, 40 - 275 °C, Hydrolytisch + pyrolytisch
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2.214,67
-€ 715,67
€ 1.499,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A+.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Flieks Eetkamerstoel, set van 6, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
Flieks Eetkamerstoel, set van 6, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 571,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Tribesigns salontafel, houten, 120 cm, rustieke rechthoekige theetafel met metalen framepoten, geschikt voor woonkamer en huis, eenvoudige montage, bruin en zwart
Tribesigns salontafel, houten, 120 cm, rustieke rechthoekige theetafel met metalen framepoten, geschikt voor woonkamer en huis, eenvoudige montage, bruin en zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Damesparfum My Burberry Blush, Burberry Eau de Parfum (50 ml)
Damesparfum My Burberry Blush, Burberry Eau de Parfum (50 ml)
€ 1.164,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 58,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van WISFOR Wandspiegel, 80 cm, rond. Decoratieve spiegel, make-upspiegel, badkamerspiegel. Spiegel voor woonkamer, slaapkamer, badkamer, hal. Glas
WISFOR Wandspiegel, 80 cm, rond. Decoratieve spiegel, make-upspiegel, badkamerspiegel. Spiegel voor woonkamer, slaapkamer, badkamer, hal. Glas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 167,89
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Maison Maissa, 66 Avenue L'Intense, Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Maison Maissa, 66 Avenue L'Intense, Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 929,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 92,95
Verkoper: etparadisecom
Productafbeelding van Skye Decor, model A301Y, wandspiegel, zilverkleurig, MDF, 120 x 40 x 2,2 cm
Skye Decor, model A301Y, wandspiegel, zilverkleurig, MDF, 120 x 40 x 2,2 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 236,71
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Mini blender - SWITZERLAND - MOOV9 - 300 W - 570 ml - 2 bottles - Black
Mini blender - SWITZERLAND - MOOV9 - 300 W - 570 ml - 2 bottles - Black
€ 72,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Burberry My Burberry Blush Eau de Parfum, 90 ml
Burberry My Burberry Blush Eau de Parfum, 90 ml
€ 781,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 70,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Maison Alhambra - Victorioso EDP 100ml
Maison Alhambra - Victorioso EDP 100ml
€ 173,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1.799,00
Verkoper: luma-home
Productafbeelding van Wandspiegel 'Filiano', zwart, mat, 80x58 cm, asymmetrisch
Wandspiegel 'Filiano', zwart, mat, 80x58 cm, asymmetrisch
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
LunaMirror Theo 100 x 75 cm, rechthoekige wandspiegel met afgeronde hoeken en geribbelde aluminium lijst, zilverkleurig – 1
LunaMirror Theo 100 x 75 cm, rechthoekige wandspiegel met afgeronde hoeken en geribbelde aluminium lijst, zilverkleurig
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lunamirror
Productafbeelding van HOKO Badkamerspiegel Ovaal 60x100cm Zwart Aluminium Frame Met 5mm HD-glas IP44 Spatwaterdicht Wandspiegel Voor Badkamer, Gang, Hal En Toilet Neapel
HOKO Badkamerspiegel Ovaal 60x100cm Zwart Aluminium Frame Met 5mm HD-glas IP44 Spatwaterdicht Wandspiegel Voor Badkamer, Gang, Hal En Toilet Neapel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 108,90
Gratis bezorging2% vanaf 2 stuks
Verkoper: HOKO-Style
Productafbeelding van HOKO Badkamerspiegel Ovaal 50x90cm Zwart Aluminium Frame Met 5mm HD-glas IP44 Spatwaterdicht Wandspiegel Voor Badkamer, Gang, Hal En Toilet Mailand
HOKO Badkamerspiegel Ovaal 50x90cm Zwart Aluminium Frame Met 5mm HD-glas IP44 Spatwaterdicht Wandspiegel Voor Badkamer, Gang, Hal En Toilet Mailand
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 86,90
Gratis bezorging2% vanaf 2 stuks
Verkoper: HOKO-Style
LunaMirror Theo 90 x 60 cm, rechthoekige wandspiegel met afgeronde hoeken en geribbelde aluminium lijst, zilverkleurig – 1
LunaMirror Theo 90 x 60 cm, rechthoekige wandspiegel met afgeronde hoeken en geribbelde aluminium lijst, zilverkleurig
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lunamirror
LunaMirror Aster Wandspiegel Antikbronze 90 x 60 cm – Ansicht 1
LunaMirror Aster boogvormige raamspiegel 90 x 60 cm, antiek bronzen lijst
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lunamirror
Productafbeelding van HOKO Badkamerspiegel Ovaal 45x75cm Zwart Aluminium Frame Met 5mm HD-glas IP44 Spatwaterdicht Wandspiegel Voor Badkamer, Gang, Hal En Toilet Rom
HOKO Badkamerspiegel Ovaal 45x75cm Zwart Aluminium Frame Met 5mm HD-glas IP44 Spatwaterdicht Wandspiegel Voor Badkamer, Gang, Hal En Toilet Rom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,90
Gratis bezorging2% vanaf 2 stuks
Verkoper: HOKO-Style
LunaMirror Theo 75 x 50 cm, rechthoekige wandspiegel met afgeronde hoeken en geribbelde aluminium lijst, goudkleurig – 1
LunaMirror Theo 75 x 50 cm, rechthoekige wandspiegel met afgeronde hoeken en geribbelde aluminium lijst, goudkleurig
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lunamirror
LunaMirror Theo 75 x 50 cm, rechthoekige wandspiegel met afgeronde hoeken en geribbelde aluminium lijst, zilverkleurig – 1
LunaMirror Theo 75 x 50 cm, rechthoekige wandspiegel met afgeronde hoeken en geribbelde aluminium lijst, zilverkleurig
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lunamirror
Productafbeelding van Spiegel HWC-P42, wandspiegel, garderobespiegel, spiegel voor de hal, MDF, glas, 80x120x10 cm, design in de stijl van "Wotan-eikenhout"
Spiegel HWC-P42, wandspiegel, garderobespiegel, spiegel voor de hal, MDF, glas, 80x120x10 cm, design in de stijl van "Wotan-eikenhout"
€ 284,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van LED-spiegel 150x50, aluminium frame, dimbaar licht, 3 kleurtemperaturen, geheugenfunctie, veiligheidsglas (zilver)
LED-spiegel 150x50, aluminium frame, dimbaar licht, 3 kleurtemperaturen, geheugenfunctie, veiligheidsglas (zilver)
€ 212,23
-€ 6,93
€ 205,30
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van COSTWAY rechthoekige spiegel van 70x100 cm met metalen frame, decoratieve wandspiegel, hangspiegel in zwart, decoratieve spiegel voor hal, woonkamer, slaapkamer
COSTWAY rechthoekige spiegel van 70x100 cm met metalen frame, decoratieve wandspiegel, hangspiegel in zwart, decoratieve spiegel voor hal, woonkamer, slaapkamer
€ 94,99
-€ 2,00
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Spiegels met raamkozijnlook, gebogen wandspiegel met metalen frame, decoratieve spiegel voor binnen- en buitenruimtes, tuin, 111,5 x 60,5 cm
COSTWAY Spiegels met raamkozijnlook, gebogen wandspiegel met metalen frame, decoratieve spiegel voor binnen- en buitenruimtes, tuin, 111,5 x 60,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,99
-€ 3,00
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY wandspiegel met onregelmatige vorm, HD-reflectie, houten frame, asymmetrische spiegel, 78x56 cm
COSTWAY wandspiegel met onregelmatige vorm, HD-reflectie, houten frame, asymmetrische spiegel, 78x56 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Wandspiegel, riet, rechthoekig, 90x60 cm, decoratieve spiegel met houten frame en haken, horizontaal of verticaal, decoratieve wandspiegel, natuurlijke stijl
COSTWAY Wandspiegel, riet, rechthoekig, 90x60 cm, decoratieve spiegel met houten frame en haken, horizontaal of verticaal, decoratieve wandspiegel, natuurlijke stijl
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY wandspiegel met onregelmatige vorm, HD-reflectie, houten frame, asymmetrische spiegel, 75x70 cm
COSTWAY wandspiegel met onregelmatige vorm, HD-reflectie, houten frame, asymmetrische spiegel, 75x70 cm
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Rechthoekige spiegel met houten frame, 90x60 cm, wandspiegel in landelijke stijl, decoratieve hangspiegel, grote spiegel voor woonkamer, slaapkamer
COSTWAY Rechthoekige spiegel met houten frame, 90x60 cm, wandspiegel in landelijke stijl, decoratieve hangspiegel, grote spiegel voor woonkamer, slaapkamer
€ 92,99
-€ 11,00
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Barok Spiegel, goud, 66 x 95 cm, wandspiegel met gebogen vorm en metalen frame, antieke bogenspiegel, decoratieve spiegel voor bijvoorbeeld boven een open haard of in de woonkamer
COSTWAY Barok Spiegel, goud, 66 x 95 cm, wandspiegel met gebogen vorm en metalen frame, antieke bogenspiegel, decoratieve spiegel voor bijvoorbeeld boven een open haard of in de woonkamer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 105,99
-€ 17,00
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Wandspiegel, asymmetrische spiegel, wandspiegel met frame, moderne make-upspiegel voor aan de muur, zwart, 78x56 cm
COSTWAY Wandspiegel, asymmetrische spiegel, wandspiegel met frame, moderne make-upspiegel voor aan de muur, zwart, 78x56 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Barok Spiegel, wandspiegel met boogvormig metalen frame, antieke boogspiegel, decoratieve spiegel voor open haard, woonkamer en entree, 61x90 cm
COSTWAY Barok Spiegel, wandspiegel met boogvormig metalen frame, antieke boogspiegel, decoratieve spiegel voor open haard, woonkamer en entree, 61x90 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH