Gewicht:

100 g
  • 100 g
  • 200 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 100000 g
    Beschikbare opties weergeven

Inhoud:

0.08 l
  • 0.08 l
  • 0.2 l
    Beschikbare opties weergeven

Aantal stuks:

1
  • 1
  • 8
    Beschikbare opties weergeven

Brit Jerky Snack, Snacks, voor honden, volwassen honden, kip, 80 g, zonder toegevoegde suiker

€ 22,90

€ 229,00 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Brit Jerky Snack, Snacks, voor honden, volwassen honden, rundvlees, 80 g, zonder toegevoegde suiker
Brit Jerky Snack, Snacks, voor honden, volwassen honden, rundvlees, 80 g, zonder toegevoegde suiker
€ 42,63/1l
€ 21,60
-84%
€ 3,41
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Brit Jerky Snack, Snacks, voor honden, volwassen honden, vis, 80 g, zonder toegevoegde suiker
Brit Jerky Snack, Snacks, voor honden, volwassen honden, vis, 80 g, zonder toegevoegde suiker
€ 286,25/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Vitakraft Dog Maxis, Snacks, voor honden, volwassen honden, 180 g, zonder toegevoegde suiker
Vitakraft Dog Maxis, Snacks, voor honden, volwassen honden, 180 g, zonder toegevoegde suiker
€ 8,33/1l
€ 20,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 8in1 144632, Snacks, Hond, Volwassen, Kip, Eend, Rauw, 113 g, Zonder toegevoegde suiker
8in1 144632, Snacks, Hond, Volwassen, Kip, Eend, Rauw, 113 g, Zonder toegevoegde suiker
€ 43,27/1kg
€ 4,89
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dokas Kipfilet in reepjes, snacks, voor honden, volwassen, kip, 900 g
Dokas Kipfilet in reepjes, snacks, voor honden, volwassen, kip, 900 g
€ 52,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Chicken bonas xxl 200g Vitakraft
Chicken bonas xxl 200g Vitakraft
€ 26,36
-30%
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dokas Kauwsnack met eendenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 50 gram
Dokas Kauwsnack met eendenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 50 gram
€ 40,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dokas Kipfilet met Eend, Snacks, Hond, Volwassen, Kip, Eend, 220 g
Dokas Kipfilet met Eend, Snacks, Hond, Volwassen, Kip, Eend, 220 g
€ 129,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,54
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dokas Entenborst in reepjes, snack voor honden, volwassen honden, eend, 500 g
Dokas Entenborst in reepjes, snack voor honden, volwassen honden, eend, 500 g
€ 57,80/1kg
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van BOZITA Hartige snacks met eend - traktaties voor honden - 70g
BOZITA Hartige snacks met eend - traktaties voor honden - 70g
€ 549,00/1kg
€ 45,29
-15%
€ 38,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Kauwstokjes met kipfilet, snacks, voor honden, volwassen honden, kip, 200 g
Dokas Kauwstokjes met kipfilet, snacks, voor honden, volwassen honden, kip, 200 g
€ 122,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 24,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BOZITA Hartige snacks met lam - traktaties voor honden - 70g
BOZITA Hartige snacks met lam - traktaties voor honden - 70g
€ 558,00/1kg
€ 39,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Konijnenoren, gedroogd, met vacht, snacks, voor honden, volwassen, konijn, 180 g
Dokas Konijnenoren, gedroogd, met vacht, snacks, voor honden, volwassen, konijn, 180 g
€ 770,11/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 138,62
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dokas Mini Kipfilet, Snacks, voor honden, volwassen, kip, 70 gram
Dokas Mini Kipfilet, Snacks, voor honden, volwassen, kip, 70 gram
€ 272,86/1kg
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dokas Kipfilet in reepjes, voor honden, volwassen, kip, 500 g
Dokas Kipfilet in reepjes, voor honden, volwassen, kip, 500 g
€ 69,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dokas Kauwstaaf met eendenborst, snacks, voor honden, volwassen honden, eend, 200 gram
Dokas Kauwstaaf met eendenborst, snacks, voor honden, volwassen honden, eend, 200 gram
€ 122,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
€ 272,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beef-stick kalkoen 12g Vitakraft
Beef-stick kalkoen 12g Vitakraft
€ 800,00/1kg
€ 9,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BOZITA Hartige snacks met rundvlees, eend - lekkernijen voor honden - 70g
BOZITA Hartige snacks met rundvlees, eend - lekkernijen voor honden - 70g
€ 802,14/1kg
€ 56,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
€ 22,52/1kg
€ 9,46
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gedroogde, vleesachtige snacks – Kipfilet. Aanvullend voer voor volwassen honden.

  • 85% echte kip – een uitstekende bron van hoogwaardige eiwitten.
  • Zeer smakelijk.
  • Alleen natuurlijke antioxidanten: rozemarijnextract.
  • Zonder granen – Zonder kleurstoffen – Zonder suiker – Zonder GMO – Gemaakt in de EU.
Ingrediënten: Ontbeende kip (85%), plantaardig glycerine, lignocellulose, natriumchloride. Natuurlijke antioxidanten: rozemarijnextract en tocoferolextracten uit plantaardige oliën (1b306(i)). Analytische bestanddelen: Ruwe eiwitten 33%, ruw vet 26%, vocht 18%, ruwe as 6%, ruwe vezels 2%. Metabole energie: 4.100 kcal/kg. Brit Jerky Snack is een gezonde, vleesrijke en smakelijke aanvulling op het reguliere dieet van uw hond. Geef uw hond dagelijks een portie als beloning of als traktatie tijdens gezellige momenten. Vervang de normale voeding niet, om een adequate dagelijkse inname van voedingsstoffen te garanderen. Hoewel dit product erg lekker is, overschrijd dan de aanbevolen dosering niet en beweeg regelmatig met uw hond. Zorg ervoor dat er altijd vers drinkwater beschikbaar is
Gewicht
100 g
Inhoud
0.08 l
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Aantal stuks
1
EAN
8595602543663
MPN (Manufacturer Part Number)
10809
Fabrikant
Registratienummer
1234

Gewicht
100 g
Inhoud
0.08 l
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Aantal stuks
1
EAN
8595602543663
MPN (Manufacturer Part Number)
10809
Fabrikant
Registratienummer
1234
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
€ 101,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 50,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 18,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van VIBRAC Veggiedent Fresh L - lekkernijen voor honden - 500g
VIBRAC Veggiedent Fresh L - lekkernijen voor honden - 500g
€ 19,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,88
-44%
€ 10,48
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
€ 272,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
€ 106,65/1kg
€ 36,09
-32%
€ 24,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
€ 221,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
€ 73,55/1kg
€ 14,71
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%
€ 4,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
€ 160,87/1kg
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
€ 15,02/1l
€ 7,88
-4%
€ 7,51
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
€ 37,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
€ 93,93/1kg
€ 26,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
€ 800,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
€ 22,70/1l
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
€ 17,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
€ 40,27/1kg
€ 4,55
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
€ 7,49
Verkoper: Ghoda
Productafbeelding van Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
€ 253,68/1kg
€ 36,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
€ 202,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 12,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
€ 12,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 13,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
€ 12,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborst
10 kg Lyra Pet® eendenborst
€ 13,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
€ 12,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg