FARMINA N&D Ocean Dog, zalm, kabeljauw, meloen en cantaloupe, droogvoer voor kleine volwassen honden - 2,5 kg

€ 49,10

€ 19,64 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Farmina Pet Food 8010276033277 - Hondenvoer, droogvoer, 2,5 kg, voor volwassen honden, met bosbessen, lamsvlees en pompoen
Farmina Pet Food 8010276033277 - Hondenvoer, droogvoer, 2,5 kg, voor volwassen honden, met bosbessen, lamsvlees en pompoen
€ 18,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - Droogvoer voor puppy's (kleine rassen) - 2,5 kg
FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - Droogvoer voor puppy's (kleine rassen) - 2,5 kg
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 48,61
-3%
€ 46,73
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer, Lamsvlees, voor volwassen kleine rassen - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer, Lamsvlees, voor volwassen kleine rassen - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
€ 20,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer voor Gewichtsbeheersing, Lam, voor Volwassen Honden (kleine rassen) - Droogvoer - 2,5 kg
FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer voor Gewichtsbeheersing, Lam, voor Volwassen Honden (kleine rassen) - Droogvoer - 2,5 kg
€ 12,99/1kg
€ 32,47
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Dog, zalm, kabeljauw, meloen en muskaatmeloon, droogvoer voor kleine volwassen honden - 7 kg
FARMINA N&D Ocean Dog, zalm, kabeljauw, meloen en muskaatmeloon, droogvoer voor kleine volwassen honden - 7 kg
€ 87,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Dog, zalm, kabeljauw, meloen en cantaloupe, droogvoer voor volwassen honden (medium en maxi ras), 12 kg
FARMINA N&D Ocean Dog, zalm, kabeljauw, meloen en cantaloupe, droogvoer voor volwassen honden (medium en maxi ras), 12 kg
€ 9,70/1kg
€ 116,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Farmina Pet Food N&D Ocean, Hering en Sinaasappel, Volwassen dier, Klein (5-10 kilogram), Hering, 2,5 kg
Farmina Pet Food N&D Ocean, Hering en Sinaasappel, Volwassen dier, Klein (5-10 kilogram), Hering, 2,5 kg
€ 28,00/1kg
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van FARMINA N&D Zeebaars, Spirulina en Venkel, droogvoer voor volwassen kleine honden - 2 kg
FARMINA N&D Zeebaars, Spirulina en Venkel, droogvoer voor volwassen kleine honden - 2 kg
€ 0,01/1kg
€ 29,12
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van N&D OCEAN DOG Volwassen Hond, Mini, Kabeljauw & Pompoen & Sinaasappel, 800g
N&D OCEAN DOG Volwassen Hond, Mini, Kabeljauw & Pompoen & Sinaasappel, 800g
€ 11,20
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van EUKANUBA Adult met Kip, 12 kg. Droogvoer voor volwassen kleine en middelgrote honden, zonder granen
EUKANUBA Adult met Kip, 12 kg. Droogvoer voor volwassen kleine en middelgrote honden, zonder granen
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Farmina Pet Food N&D Ocean, hondenvoer, voor volwassen honden, groot ras (> 45 kg), met vis, 2,5 kg
Farmina Pet Food N&D Ocean, hondenvoer, voor volwassen honden, groot ras (> 45 kg), met vis, 2,5 kg
€ 46,56/1kg
€ 116,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Farmina Pet Food N&D Prime, Puppy, Klein (5-10 kilogram), Kip, Granaatappel, 2,5 kg
Farmina Pet Food N&D Prime, Puppy, Klein (5-10 kilogram), Kip, Granaatappel, 2,5 kg
€ 12,10/1kg
€ 30,24
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Farmina Pet Food 8010276039316, Geschikt voor volwassen dieren, Geschikt voor alle rassen, Groot (26 tot 44 kg), Medium (11 tot 25 kg), Zalm, Kabeljauw, 2,5 kg
Farmina Pet Food 8010276039316, Geschikt voor volwassen dieren, Geschikt voor alle rassen, Groot (26 tot 44 kg), Medium (11 tot 25 kg), Zalm, Kabeljauw, 2,5 kg
€ 19,64/1kg
€ 49,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera Zalm & Aardappel, Volwassen dier, Alle rassen, Aardappel, Zalm, 12,5 kg
Josera Zalm & Aardappel, Volwassen dier, Alle rassen, Aardappel, Zalm, 12,5 kg
€ 12,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van CARNILOVE Active Dog Volwassen Hond Groot Ras - Zalm & Kalkoen - Droogvoer voor honden - 12 kg, AI-gegenereerde afbeelding
CARNILOVE Active Dog Volwassen Hond Groot Ras - Zalm & Kalkoen - Droogvoer voor honden - 12 kg
€ 10,34/1kg
€ 129,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lam en Rijst M - droogvoer voor honden - 12 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lam en Rijst M - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 178,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Farmina Pet Food N&D Ocean, voor volwassen dieren, Groot (26 tot 44 kg), Medium (11 - 25 kg), Haring, 2,5 kg
Farmina Pet Food N&D Ocean, voor volwassen dieren, Groot (26 tot 44 kg), Medium (11 - 25 kg), Haring, 2,5 kg
€ 20,17/1kg
€ 70,99
-28%
€ 50,43
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Belcando 557825, Volwassen dier, Lam, Rijst, 12,5 kg, Glutenvrij
Belcando 557825, Volwassen dier, Lam, Rijst, 12,5 kg, Glutenvrij
€ 7,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Purina Dog Chow Adult, voor volwassen honden, middelgroot (11 - 25 kg), met kip, 14 kg
Purina Dog Chow Adult, voor volwassen honden, middelgroot (11 - 25 kg), met kip, 14 kg
€ 4,38/1kg
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA Adult Lam & Rijst - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Adult Lam & Rijst - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 11,68/1kg
€ 146,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

N&D OCEAN Hondenvoer Volwassen, MiniZalm, Kabeljauw & Kantelopemelon Zalm, kabeljauw en kantelopemelon. Volledig voer voor volwassen honden van kleine rassen. Ingrediënten: Zalm (20%), gedehydrateerd, zalmeproteïne (20%), aardappel, kabeljauw (10%), gedehydrateerd, kabeljauwp proteïne (10%), visolie (van haring), gedehydrateerd, haringproteïne, erwtenvezel, gedroogde wortel, gedroogde luzerne, inuline, fructooligosachariden, gistextract (bron van mannanoligosachariden), gedroogd kantelopemelon (0,5%), gedroogde bosbessen, gedroogde appel, gedroogde spinazie, psylliumschil, gedroogde granaatappel, natriumchloride, kaliumchloride, gedroogde brouwgist, kurkuma (0,2%), glucosamine, chondroïtinesulfaat. Additieven per kg: Nutritionele additieven: Vitamine A 15000 IU, Vitamine D3 1500 IU, Vitamine E 600 mg, Vitamine C 150 mg, Niacine 37,5 mg, Calcium-D-pantothenaat 15 mg, Vitamine B2 7,5 mg, Vitamine B6 6 mg, Vitamine B1 4,5 mg, Biotine 0,38 mg, Foliumzuur 0,45 mg, Vitamine B12 0,1 mg, Cholinechloride 2500 mg, Beta-caroteen 1,5 mg, Zink (zinkhydroxymethioninechelaat): 163,8 mg, Mangaan (mangaanhydroxymethioninechelaat): 64,6 mg, IJzer (ijzer(II)chelaat, gehydrateerd): 58,3 mg, Koper (koperhydroxymethioninechelaat): 15,8 mg, Selenium (geïnactiveerde gist verrijkt met selenium): 0,00088 mg, DL-methionine, technisch zuiver: 4000 mg, Taurine 1000 mg, L-carnitine 300 mg. Sensorische additieven: extract van groene thee 100 mg, rozemarijnextract. Antioxidanten: extracten van tocoferolen van plantaardige oliën. Analytische bestanddelen: Ruw eiwit 30,00%, ruw vet 18,00%, ruwe as 2,90%, vocht 9,00%, ruwe as 8,50%, Calcium 0,80%, Fosfor 0,70%, Omega-6 1,60%, Omega-3 2,30%, DHA 1,00%, EPA 0,70%, Glucosamine 1200 mg/kg, Chondroïtinesulfaat 900 mg/kg
Gewicht
2500 g
Inhoud
2.5 l
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
8010276039309
MPN (Manufacturer Part Number)
PND0250128
Fabrikant
Farmina Pet Food
Registratienummer
NA

Gewicht
2500 g
Inhoud
2.5 l
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
8010276039309
MPN (Manufacturer Part Number)
PND0250128
Fabrikant
Farmina Pet Food
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Farmina Pet Food 8010276033277 - Hondenvoer, droogvoer, 2,5 kg, voor volwassen honden, met bosbessen, lamsvlees en pompoen
Farmina Pet Food 8010276033277 - Hondenvoer, droogvoer, 2,5 kg, voor volwassen honden, met bosbessen, lamsvlees en pompoen
€ 18,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - Droogvoer voor puppy's (kleine rassen) - 2,5 kg
FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - Droogvoer voor puppy's (kleine rassen) - 2,5 kg
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 48,61
-3%
€ 46,73
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Farmina Pet Food 8010276033246 - Hondenvoer, droogvoer, 2,5 kg, voor puppy's, met bosbessen en lam
Farmina Pet Food 8010276033246 - Hondenvoer, droogvoer, 2,5 kg, voor puppy's, met bosbessen en lam
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 46,73
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer, Lamsvlees, voor volwassen kleine rassen - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer, Lamsvlees, voor volwassen kleine rassen - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
€ 20,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer voor Gewichtsbeheersing, Lam, voor Volwassen Honden (kleine rassen) - Droogvoer - 2,5 kg
FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer voor Gewichtsbeheersing, Lam, voor Volwassen Honden (kleine rassen) - Droogvoer - 2,5 kg
€ 12,99/1kg
€ 32,47
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Farmina Pet Food 8010276033369 - Droogvoer voor honden, 12 kg, volwassen, met bosbessen, lam en pompoen
Farmina Pet Food 8010276033369 - Droogvoer voor honden, 12 kg, volwassen, met bosbessen, lam en pompoen
€ 8,50/1kg
€ 101,96
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Kürbis, Wildzwijn & Appel, droogvoer voor volwassen honden (kleine rassen) - 800 g
FARMINA N&D GF Kürbis, Wildzwijn & Appel, droogvoer voor volwassen honden (kleine rassen) - 800 g
€ 11,20
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer, Eend, Broccoli, Spruitjes, voor gecastreerde volwassen kleine honden - Droogvoer - 2,5 kg
FARMINA N&D Quinoa Hondenvoer, Eend, Broccoli, Spruitjes, voor gecastreerde volwassen kleine honden - Droogvoer - 2,5 kg
€ 20,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D Zeebaars, Spirulina en Venkel, droogvoer voor volwassen kleine honden - 2 kg
FARMINA N&D Zeebaars, Spirulina en Venkel, droogvoer voor volwassen kleine honden - 2 kg
€ 0,01/1kg
€ 29,12
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Dog, zalm, kabeljauw, meloen en muskaatmeloon, droogvoer voor kleine volwassen honden - 7 kg
FARMINA N&D Ocean Dog, zalm, kabeljauw, meloen en muskaatmeloon, droogvoer voor kleine volwassen honden - 7 kg
€ 87,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Farmina Pet Food N&D Prime, Volwassen dier, Klein (5-10 kilogrammen), Appel, Wild zwijn, 2,5 kg
Farmina Pet Food N&D Prime, Volwassen dier, Klein (5-10 kilogrammen), Appel, Wild zwijn, 2,5 kg
€ 19,21/1kg
€ 67,99
-29%
€ 48,03
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van L-vormige keukenopstelling, eetgedeelte, moderne inbouwkeuken, 345x188 cm, parelwit, witte acryllak, hoogglans
L-vormige keukenopstelling, eetgedeelte, moderne inbouwkeuken, 345x188 cm, parelwit, witte acryllak, hoogglans
€ 1.787,00
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van Kinderhouten kistbank 60 x 50 cm - wit / naturel - Kinderkamer meubel, houten bank, zitbank, kist met opbergruimte
Kinderhouten kistbank 60 x 50 cm - wit / naturel - Kinderkamer meubel, houten bank, zitbank, kist met opbergruimte
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 54,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Belcando 557825, Volwassen dier, Lam, Rijst, 12,5 kg, Glutenvrij
Belcando 557825, Volwassen dier, Lam, Rijst, 12,5 kg, Glutenvrij
€ 7,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Revlon Uniq One, alles-in-één haarbehandeling, 150 ml
Revlon Uniq One, alles-in-één haarbehandeling, 150 ml
€ 107,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Farmina Pet Food 8010276033376 - Droogvoer voor honden, 12 kg, voor volwassen honden, met appel, wild zwijn en pompoen
Farmina Pet Food 8010276033376 - Droogvoer voor honden, 12 kg, voor volwassen honden, met appel, wild zwijn en pompoen
€ 8,96/1kg
€ 107,47
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Leonardo Kattenvoer LEONARDO, vers rundvlees, voor volwassen katten, met rundvlees en gevogelte, 4 kg, zonder granen
Leonardo Kattenvoer LEONARDO, vers rundvlees, voor volwassen katten, met rundvlees en gevogelte, 4 kg, zonder granen
€ 22,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 90,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VASAGLE Schminktafel, met spiegel, verstelbare plateaus, breedte 70 cm, wit
VASAGLE Schminktafel, met spiegel, verstelbare plateaus, breedte 70 cm, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 92,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kaptafel bankje Vicco  Wit 70 cm voor kaptafel, Model 28400
Kaptafel bankje Vicco Wit 70 cm voor kaptafel, Model 28400
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Xiaomi TV A 2025 43, televisie, 43 inch, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz, LED LCD
Xiaomi TV A 2025 43, televisie, 43 inch, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz, LED LCD
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 524,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 364,00
Gratis bezorging
Verkoper: PelcDirect

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.