Schwarzkopf Live Intense Bleach - Absoluut Platina - Haarkleurverhelderer

€ 15,72

€ 786,00 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van The Essence, Femei, Lichaamsbehandeling, 3x15ml
The Essence, Femei, Lichaamsbehandeling, 3x15ml
€ 58.593,33/1l
€ 2.636,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 3.732,67/1l
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Venita Haarverhelderend product, 9 tinten, 125 ml
Venita Haarverhelderend product, 9 tinten, 125 ml
€ 27,45/1kg
€ 11,84
-53%
€ 5,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Intensieve haarverf Schwarzkopf Live - 035 Echt Rood
Intensieve haarverf Schwarzkopf Live - 035 Echt Rood
€ 476,80/1kg
€ 25,07
-4%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Korres Arganolie Intense Kleurverf 2.1 Blauwzwart 2.1
Korres Arganolie Intense Kleurverf 2.1 Blauwzwart 2.1
€ 49,64/1kg
€ 12,41
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Indola Textuerspray, 300 ml
Indola Textuerspray, 300 ml
€ 41,03/1l
€ 12,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inebrya haarkleur, 6.20, 100 ml
Inebrya haarkleur, 6.20, 100 ml
€ 43,70/1l
€ 4,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Oleo Intense haarkleuring, permanente oliekleur voor vrouwen, 50 - 8-60 Honingblond - Syoss
Oleo Intense haarkleuring, permanente oliekleur voor vrouwen, 50 - 8-60 Honingblond - Syoss
€ 146,27/1l
€ 21,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Elseve voedende shampoo (Extraordinary Oil Shampoo), 400 ml
Elseve voedende shampoo (Extraordinary Oil Shampoo), 400 ml
€ 27,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Schwarzkopf GLISS Herstellend Haarmasker, 400 ml
Schwarzkopf GLISS Herstellend Haarmasker, 400 ml
€ 25,72/1l
€ 10,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna Styling Effect, Crème voor krullen, 150 g
Joanna Styling Effect, Crème voor krullen, 150 g
€ 66,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wella SP Smoothen Conditioner, 200 ml
Wella SP Smoothen Conditioner, 200 ml
€ 44,70/1l
€ 11,14
-19%
€ 8,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sebastian Professional Penetraitt Haarmasker, 500 ml
Sebastian Professional Penetraitt Haarmasker, 500 ml
€ 123,04/1l
€ 93,70
-34%
€ 61,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel - Elseve Bond Repair Leave-in Serum - Herstellend serum voor beschadigd haar, 150 ml
L'Oréal Professionnel - Elseve Bond Repair Leave-in Serum - Herstellend serum voor beschadigd haar, 150 ml
€ 184,07/1l
€ 27,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Schwarzkopf GOT2B Herstellend haarmasker, 150 ml
Schwarzkopf GOT2B Herstellend haarmasker, 150 ml
€ 79,33/1l
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Permanente haarverf voor vrouwen, kleur 50 - 8-7 Honingblond - Syoss
Permanente haarverf voor vrouwen, kleur 50 - 8-7 Honingblond - Syoss
€ 109,45/1l
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Stylingcrème Lola Cosmetics Miracle, 450 g
Stylingcrème Lola Cosmetics Miracle, 450 g
€ 44,40/1l
€ 19,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarpoeder voor volume, 75 ml
Haarpoeder voor volume, 75 ml
€ 273,33/1l
€ 20,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Echosline Volumaster, volumegevende haarlak, 100 ml
Echosline Volumaster, volumegevende haarlak, 100 ml
€ 43,00/1l
€ 4,30
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Schwarzkopf Live Intense Bleach - Absoluut Platina - Haarkleurverhelderer / / De Schwarzkopf Live Intense Bleach in de tint Absoluut Platina is de ideale keuze voor wie droomt van licht blond haar, vol glans en zonder compromissen. Dankzij de unieke formule biedt het maximale verheldering en een stralend resultaat. Uw haar zal precies zo worden, zoals u altijd al voor ogen had. / / De verzorgende ingrediënten beschermen het haar tegen beschadiging en houden het zacht en handelbaar. Met deze verf kunt u dromen van maximale verheldering en een prachtige platina-tint, zonder u zorgen te hoeven maken over beschadigd haar. / / Schwarzkopf Live Intense Bleach is veilig en gemakkelijk aan te brengen, waardoor u er direct van zult genieten. Bereik een perfect platina-uiterlijk met deze geweldige haarkleurverhelderer.
Gewicht
20 g
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
Aqua, Waterstofperoxide, Cetearylalcohol, Propyleenglycol, Ceteareth-20, PVP, Paraffinum Liquidum, Natriumlaurethsulfaat, Disodiumpyrofosfaat, Etidronzuur, Kaliumhydroxide, Natriumsilicaat, Natriumstannaat, Butyrospermum Parkii (sheaboter), Linalool, Citronellol, Geraniol, Parfum, CI 77007, CI 79940
Fabrikant
EAN
9000101702767

Gewicht
20 g
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
Aqua, Waterstofperoxide, Cetearylalcohol, Propyleenglycol, Ceteareth-20, PVP, Paraffinum Liquidum, Natriumlaurethsulfaat, Disodiumpyrofosfaat, Etidronzuur, Kaliumhydroxide, Natriumsilicaat, Natriumstannaat, Butyrospermum Parkii (sheaboter), Linalool, Citronellol, Geraniol, Parfum, CI 77007, CI 79940
Fabrikant
EAN
9000101702767
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Joanna. Zeer effectieve haarverhelder. Platinum Blond. Tot wel 9 tinten lichter.
Joanna. Zeer effectieve haarverhelder. Platinum Blond. Tot wel 9 tinten lichter.
€ 12,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Venita Haarverhelderend product, 9 tinten, 125 ml
Venita Haarverhelderend product, 9 tinten, 125 ml
€ 27,45/1kg
€ 11,84
-53%
€ 5,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 211,18
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Zitmeubel ANDRO met slaapfunctie en hocker, bekleding: stof, kleur: antraciet
Zitmeubel ANDRO met slaapfunctie en hocker, bekleding: stof, kleur: antraciet
€ 1.004,73
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Merax Hoekbank, L-vormige slaapbank met slaapfunctie, opbergruimte, kussens, zijvakken, uitschuifbaar bekerhouder, linnen stoffering, beige kleur
Merax Hoekbank, L-vormige slaapbank met slaapfunctie, opbergruimte, kussens, zijvakken, uitschuifbaar bekerhouder, linnen stoffering, beige kleur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 658,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van W-9-1400-B (zwart)
W-9-1400-B (zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 1.008,06
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kledingkast 'Nesbyen' met kledingroede, wit
Kledingkast 'Nesbyen' met kledingroede, wit
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Merax L-vormige hoekbank met LED-verlichting, USB-oplaadpoort, kussens, cordstof, moderne bank voor woonkamer, slaapkamer, appartementen, grijs
Merax L-vormige hoekbank met LED-verlichting, USB-oplaadpoort, kussens, cordstof, moderne bank voor woonkamer, slaapkamer, appartementen, grijs
€ 629,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Mango-kleurige hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, model 3 MINK
Mango-kleurige hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, model 3 MINK
€ 310,00
Verkoper: PRMEBLE
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Keukenblok Vicco R-Line Antraciet hoogglans/wit 200 cm zonder werkblad, Model 50083
Keukenblok Vicco R-Line Antraciet hoogglans/wit 200 cm zonder werkblad, Model 50083
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 532,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 145
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met USB en Type C, bed met opbergruimte en boxspring, bed voor tieners, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel bed, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met USB en Type C, bed met opbergruimte en boxspring, bed voor tieners, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel bed, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 297,70
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Flieks Eetkamerstoel, set van 6, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
Flieks Eetkamerstoel, set van 6, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 571,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Volledige koelkast VS 2185, wit, 137 liter
Volledige koelkast VS 2185, wit, 137 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 467,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Rolgordijn / Verduisterend rolgordijn met klemstrip, wit, 80 x 150 cm (rechts)
Rolgordijn / Verduisterend rolgordijn met klemstrip, wit, 80 x 150 cm (rechts)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 14,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, 236 cm  fluweel, zwart
Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, 236 cm fluweel, zwart
€ 740,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Goldwell Elumen Clean 250 ml - Kleurverwijderaar
Goldwell Elumen Clean 250 ml - Kleurverwijderaar
€ 79,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,88
-26%
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 27,07
-4%
€ 25,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 149,99
Verkoper: Babylike
Productafbeelding van Keukenblok Vicco R-Line Sonoma/Wit 240 cm, WB Marmer, Model 26318
Keukenblok Vicco R-Line Sonoma/Wit 240 cm, WB Marmer, Model 26318
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 561,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van COSTWAY eettafel, inklapbaar, houten keukentafel, eettafel voor 4-7 personen, inklapbare tafel met een draagvermogen tot 60 kg, geschikt voor kleine ruimtes, afmetingen 163x80x75cm. Koffie
COSTWAY eettafel, inklapbaar, houten keukentafel, eettafel voor 4-7 personen, inklapbare tafel met een draagvermogen tot 60 kg, geschikt voor kleine ruimtes, afmetingen 163x80x75cm. Koffie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l