Hoogte:

16.5 cm

Villeroy & Boch badarmatuur, serie Architectura, voor badkuip, afmetingen 180x97x156 mm, chroom, 1 stuk.

€ 150,29

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Bad- & Douchekranen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van V&B Badkraan met één hendel, model O.Novo, met omsteller, voor wandmontage, chroom
V&B Badkraan met één hendel, model O.Novo, met omsteller, voor wandmontage, chroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 212,52
Verkoper: CASA39_Srl
Productafbeelding van Villeroy & Boch douchearmatuur, serie Architectura, 218x130x137mm, chroom, 1 stuk.
Villeroy & Boch douchearmatuur, serie Architectura, 218x130x137mm, chroom, 1 stuk.
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 190,97
-€ 31,44
€ 159,53
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Villeroy & Boch Subway 3.0: Badkraan met één hendel
Villeroy & Boch Subway 3.0: Badkraan met één hendel
€ 355,59
-€ 30,71
€ 324,88
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Villeroy & Boch Liberty: douchekraan met één hendel
Villeroy & Boch Liberty: douchekraan met één hendel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 271,45
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 60,00
Gratis bezorging
Verkoper: ampm-official
Productafbeelding van Villeroy & Boch TVS10400100061: Éénhendel douchekraan, serie O.novo
Villeroy & Boch TVS10400100061: Éénhendel douchekraan, serie O.novo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 200,44
Verkoper: CASA39_Srl
Productafbeelding van Villeroy & Boch Subway 3.0: Éénhendel wastafelmengkraan
Villeroy & Boch Subway 3.0: Éénhendel wastafelmengkraan
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 188,72
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,00
Gratis bezorging
Verkoper: ampm-official
Productafbeelding van Badkraan, doucheset, badkraan, wastafelkraan, watervalbadkraan, handdouche, 5-gaats
Badkraan, doucheset, badkraan, wastafelkraan, watervalbadkraan, handdouche, 5-gaats
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 80,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van SCHÜTTE Badkraan TOKYO II, mengkraan voor bad, chromen baduitloop
SCHÜTTE Badkraan TOKYO II, mengkraan voor bad, chromen baduitloop
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 97,15
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 140,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Villeroy & Boch wastafelmengkraan, 150 mm, chroom, zonder afvoerset, 1 stuk.
Villeroy & Boch wastafelmengkraan, 150 mm, chroom, zonder afvoerset, 1 stuk.
€ 484,67
-€ 96,94
€ 387,73
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Villeroy & Boch TVB10300100061: Éénhendel bidetkraan, serie Architectura
Villeroy & Boch TVB10300100061: Éénhendel bidetkraan, serie Architectura
€ 194,40
Verkoper: CASA39_Srl
Productafbeelding van Villeroy & Boch badarmatuur voor ligbad, afmetingen 274x111x173 mm, mat zwart, 1 stuk.
Villeroy & Boch badarmatuur voor ligbad, afmetingen 274x111x173 mm, mat zwart, 1 stuk.
€ 819,11
-€ 134,41
€ 684,70
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Villeroy & Boch wastafelmengkraan, serie Dawn 3, afmetingen 60x60x201mm, zonder afvoerplug. Chroom, 1 stuk.
Villeroy & Boch wastafelmengkraan, serie Dawn 3, afmetingen 60x60x201mm, zonder afvoerplug. Chroom, 1 stuk.
€ 249,12
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Villeroy & Boch wastafelmengkraan, hoogte 245 mm, verchroomd, zonder afvoer, 1 stuk.
Villeroy & Boch wastafelmengkraan, hoogte 245 mm, verchroomd, zonder afvoer, 1 stuk.
€ 429,97
-€ 83,49
€ 346,48
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Villeroy & Boch wastafelmengkraan, serie Dawn, afmetingen 60x60x201mm, zonder afvoerplug. Chroom, 1 stuk.
Villeroy & Boch wastafelmengkraan, serie Dawn, afmetingen 60x60x201mm, zonder afvoerplug. Chroom, 1 stuk.
€ 329,37
-€ 65,87
€ 263,50
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Villeroy & Boch wastafeluitloopset 60x225x177 mm zonder afvoerset, matzwart, 1 stuk.
Villeroy & Boch wastafeluitloopset 60x225x177 mm zonder afvoerset, matzwart, 1 stuk.
€ 452,64
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Villeroy & Boch baduitloop, serie Dawn, 60x60x220 mm, chroom, 1 stuk.
Villeroy & Boch baduitloop, serie Dawn, 60x60x220 mm, chroom, 1 stuk.
€ 284,00
-€ 47,11
€ 236,89
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Villeroy & Boch TVW12700400061: Éénhendel wastafelmengkraan Conum, afmetingen 49x210x174
Villeroy & Boch TVW12700400061: Éénhendel wastafelmengkraan Conum, afmetingen 49x210x174
€ 912,87
Verkoper: CASA39_Srl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Villeroy & Boch Architectura wasbakarmatuur combineert elegant design met functionele precisie. Met de afmetingen 180 × 97 × 156 mm past deze armatuur harmonieus in elk modern badkamerontwerp. Het hoogwaardige chroomoppervlak zorgt voor een langdurige glans en is gemakkelijk te reinigen. Ideaal voor een comfortabele en stijlvolle badkamerinrichting. Details: - Fabrikantnummer: TVT10300200061
Hoogte
16.5 cm
Lengte
22.5 cm
Gewicht
1900 g
Model
Architectura
Materiaal
Messing
Stijl
Glanzend
Kleur
Wit
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
1 stuk
EAN
4062373655122
MPN (Manufacturer Part Number)
TVT10300200061

Hoogte
16.5 cm
Lengte
22.5 cm
Gewicht
1900 g
Model
Architectura
Materiaal
Messing
Stijl
Glanzend
Kleur
Wit
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
1 stuk
EAN
4062373655122
MPN (Manufacturer Part Number)
TVT10300200061
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van V&B Badkraan met één hendel, model O.Novo, met omsteller, voor wandmontage, chroom
V&B Badkraan met één hendel, model O.Novo, met omsteller, voor wandmontage, chroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 212,52
Verkoper: CASA39_Srl
Productafbeelding van Villeroy & Boch douchearmatuur, serie Architectura, 218x130x137mm, chroom, 1 stuk.
Villeroy & Boch douchearmatuur, serie Architectura, 218x130x137mm, chroom, 1 stuk.
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 190,97
-€ 31,44
€ 159,53
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Villeroy & Boch Subway 3.0: Badkraan met één hendel
Villeroy & Boch Subway 3.0: Badkraan met één hendel
€ 355,59
-€ 30,71
€ 324,88
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Villeroy & Boch Liberty, badmengkraan met één hendel, chroom
Villeroy & Boch Liberty, badmengkraan met één hendel, chroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 499,90
-€ 152,68
€ 347,22
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 60,00
Gratis bezorging
Verkoper: ampm-official
Productafbeelding van Villeroy & Boch Subway 3.0: Eengreeps douchekraan, chroom
Villeroy & Boch Subway 3.0: Eengreeps douchekraan, chroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 411,75
-€ 123,83
€ 287,92
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Villeroy & Boch badkraan, serie Loop & Friends, 273x108x191mm, chroom, 1 stuk.
Villeroy & Boch badkraan, serie Loop & Friends, 273x108x191mm, chroom, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 481,77
-€ 56,21
€ 425,56
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van SCHÜTTE Badkraan TOKYO II, mengkraan voor bad, chromen baduitloop
SCHÜTTE Badkraan TOKYO II, mengkraan voor bad, chromen baduitloop
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 97,15
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Villeroy & Boch Liberty: douchekraan met één hendel
Villeroy & Boch Liberty: douchekraan met één hendel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 271,45
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SCHÜTTE design badkraan DENVER, badkraan met 1/2" doucheaansluiting, eengreeps badkraan, mat zwart
SCHÜTTE design badkraan DENVER, badkraan met 1/2" doucheaansluiting, eengreeps badkraan, mat zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 110,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Villeroy & Boch badkraan serie Dawn, voor badkuip, 274x111x186mm, chroom, 1 stuk.
Villeroy & Boch badkraan serie Dawn, voor badkuip, 274x111x186mm, chroom, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 586,46
-€ 96,88
€ 489,58
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,00
Gratis bezorging
Verkoper: ampm-official
Productafbeelding van Badkraan met handdouche, douchesystemen, badkraan, douchesysteem, badarmatuur, douchearmatuur, wandmontage, waterkraan, douche, watervalmodel
Badkraan met handdouche, douchesystemen, badkraan, douchesysteem, badarmatuur, douchearmatuur, wandmontage, waterkraan, douche, watervalmodel
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 63,85
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2037
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van JOHO roestvrijstalen doucheset met regendouche, douchesysteem zonder kraan, met verstelbare douchestang, hoofddouche 30x30 cm en plankje, chroom
JOHO roestvrijstalen doucheset met regendouche, douchesysteem zonder kraan, met verstelbare douchestang, hoofddouche 30x30 cm en plankje, chroom
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 89,99
10% Voucher
Verkoper: DylinGmbH
Productafbeelding van Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 140,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 600,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 73,80
-18%
€ 60,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Dior Sauvage, mannenparfum, 60 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, mannenparfum, 60 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
€ 1.636,83/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 98,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van eisl SPEED wastafelmengkraan, wastafelmengkraan, wastafelmengkraan, chroomkleurige wastafelmengkraan
eisl SPEED wastafelmengkraan, wastafelmengkraan, wastafelmengkraan, chroomkleurige wastafelmengkraan
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 68,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BADLAND Rechthoekige badkuip, model Avita, rechts, 170x75 cm, inclusief afvoer en poten + badkussen, kleur zwart. BADLAND AVITA
BADLAND Rechthoekige badkuip, model Avita, rechts, 170x75 cm, inclusief afvoer en poten + badkussen, kleur zwart. BADLAND AVITA
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 399,99
Gratis bezorging
Verkoper: BADLAND24-DE
Productafbeelding van Badbatterij CARNEO, badbatterij met thermostaat, chromen badbatterij
Badbatterij CARNEO, badbatterij met thermostaat, chromen badbatterij
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 165,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Villeroy & Boch TVS10400100061: Éénhendel douchekraan, serie O.novo
Villeroy & Boch TVS10400100061: Éénhendel douchekraan, serie O.novo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 200,44
Verkoper: CASA39_Srl
Productafbeelding van AM.PM AquaSpin staand toilet, diepspuitmodel, zonder spoelrand, met toiletbril en automatische, geruisloze sluiting (Softclose)
AM.PM AquaSpin staand toilet, diepspuitmodel, zonder spoelrand, met toiletbril en automatische, geruisloze sluiting (Softclose)
€ 320,29
Gratis bezorging
Verkoper: ampm-official
Productafbeelding van Villeroy & Boch EH-mengkraan Architectura, 42x164x161mm, met afvoergarnituur met trekstang, chroom, 1 stuk.
Villeroy & Boch EH-mengkraan Architectura, 42x164x161mm, met afvoergarnituur met trekstang, chroom, 1 stuk.
€ 144,99
-€ 5,68
€ 139,31
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 863,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 86,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Koperen badkraan, wandmontage, mengkraan met één hendel (zilver)
Koperen badkraan, wandmontage, mengkraan met één hendel (zilver)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,76
-2%
€ 37,84
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
€ 929,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 583
€ 92,95
Gratis bezorging
Verkoper: ePubIsland
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van CASARIA® Opbergbox XXL 290 liter, waterbestendig, met handgrepen en wielen, UV-bestendig, geschikt voor tuin, terras en balkon. Kist/opbergbox, model/kleur: Rato PLUS, antraciet
CASARIA® Opbergbox XXL 290 liter, waterbestendig, met handgrepen en wielen, UV-bestendig, geschikt voor tuin, terras en balkon. Kist/opbergbox, model/kleur: Rato PLUS, antraciet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 79,50
Verkoper: PartyKadoshop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 26 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
V&B badmengkraan
Hoogte 0,165 m
Beoordeeld op 15 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super lul
Hoogte 0,165 m
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Creavit Bloom badkraan, wit-chroom
Creavit Bloom badkraan, wit-chroom
€ 429,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni standaardaansluiting voor vrijstaande badkuipen. Badkraan, geborsteld goud
Aloni standaardaansluiting voor vrijstaande badkuipen. Badkraan, geborsteld goud
€ 347,99
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van GROHE douchearmatuur Grohtherm 800, douchesysteem met badarmatuur en BELVIT regendouche, 20 cm handdouche wit & douchestang, 3 soorten staal, chroom
GROHE douchearmatuur Grohtherm 800, douchesysteem met badarmatuur en BELVIT regendouche, 20 cm handdouche wit & douchestang, 3 soorten staal, chroom
€ 319,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni badarmatuur met thermostaat en handdouche, chroom
Aloni badarmatuur met thermostaat en handdouche, chroom
€ 179,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni vrijstaande badwandarmatuur, chroom. Badarmatuur voor vrijstaande baden
Aloni vrijstaande badwandarmatuur, chroom. Badarmatuur voor vrijstaande baden
€ 269,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van GROHE douchearmatuur Grohtherm 800, douchesysteem met badarmatuur en BELVIT regendouche, 20 cm handdouche grijs & douchestang, 3 soorten staal, chroom
GROHE douchearmatuur Grohtherm 800, douchesysteem met badarmatuur en BELVIT regendouche, 20 cm handdouche grijs & douchestang, 3 soorten staal, chroom
€ 319,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van HANSGROHE badarmatuur Ecostat 1001 CL met handdouche of regendouche, veiligheidsvergrendeling van 40°, badthermostaat met eco-functie, chroom
HANSGROHE badarmatuur Ecostat 1001 CL met handdouche of regendouche, veiligheidsvergrendeling van 40°, badthermostaat met eco-functie, chroom
€ 269,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van HANSGROHE douchearmatuur, douchesysteem met Ecostat 1001CL en BELVIT regendouche of handdouche, EcoStop en veiligheidssperring voor 40°C, chroomkleurige set
HANSGROHE douchearmatuur, douchesysteem met Ecostat 1001CL en BELVIT regendouche of handdouche, EcoStop en veiligheidssperring voor 40°C, chroomkleurige set
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 259,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Belvit Doucheset inbouw zwart met regendouche (30x30 cm), handdouche, wandfitting en badmengkraan – Compleet systeem voor een moderne badkamer
Belvit Doucheset inbouw zwart met regendouche (30x30 cm), handdouche, wandfitting en badmengkraan – Compleet systeem voor een moderne badkamer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 259,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Douchearmatuur Aloni met thermostaat en handdouche, koper, geborsteld
Douchearmatuur Aloni met thermostaat en handdouche, koper, geborsteld
€ 209,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van HANSGROHE Badarmatuur Vernis Blend, doucheset met badmengkraan en handdouche of regendouche, opbouwmodel, eengreeps badarmatuur, zwart mat
HANSGROHE Badarmatuur Vernis Blend, doucheset met badmengkraan en handdouche of regendouche, opbouwmodel, eengreeps badarmatuur, zwart mat
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Belvit Hangend douchetoilet met taharet-/bidetfunctie – Wandtoiletset zonder spoelrand, met softclose-mechanisme, voorwandelement, afsluitventiel en hygiënesproeier
Belvit Hangend douchetoilet met taharet-/bidetfunctie – Wandtoiletset zonder spoelrand, met softclose-mechanisme, voorwandelement, afsluitventiel en hygiënesproeier
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 261,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van HANSGROHE douchearmatuur, douchesysteem met thermostatische mengkraan Ecostat 1001CL en een regendouche of handdouche BELVIT, voorzien van EcoStop en een veiligheidssperring bij 40°C, chroom
HANSGROHE douchearmatuur, douchesysteem met thermostatische mengkraan Ecostat 1001CL en een regendouche of handdouche BELVIT, voorzien van EcoStop en een veiligheidssperring bij 40°C, chroom
€ 229,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van HANSGROHE douchearmatuur Vernis Blend, douchesysteem met thermostaatkraan en BELVIT regendouche of handdouche, wandmontage (opbouw), armatuur in mat zwart
HANSGROHE douchearmatuur Vernis Blend, douchesysteem met thermostaatkraan en BELVIT regendouche of handdouche, wandmontage (opbouw), armatuur in mat zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van HANSGROHE douchearmatuur Vernis Blend, douchesysteem met thermostaatkraan en BELVIT regendouche of handdouche, voor wandmontage, armatuur in chroom
HANSGROHE douchearmatuur Vernis Blend, douchesysteem met thermostaatkraan en BELVIT regendouche of handdouche, voor wandmontage, armatuur in chroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni wastafelmengkraan, grijs geborsteld
Aloni wastafelmengkraan, grijs geborsteld
€ 144,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni wastafelmengkraan, koper, geborsteld
Aloni wastafelmengkraan, koper, geborsteld
€ 137,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van GROHE douchearmatuur BauEdge, douchesysteem met eenhendelbediening en BELVIT douchekop, douchestang en 1,5 meter slang, zonder regendouche, chroom
GROHE douchearmatuur BauEdge, douchesysteem met eenhendelbediening en BELVIT douchekop, douchestang en 1,5 meter slang, zonder regendouche, chroom
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 139,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni wastafelmengkraan, goudkleurig, geborsteld
Aloni wastafelmengkraan, goudkleurig, geborsteld
€ 132,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni wastafelmengkraan, zwart mat, van messing, geschikt voor grote wastafels, modern design met straalregelaar
Aloni wastafelmengkraan, zwart mat, van messing, geschikt voor grote wastafels, modern design met straalregelaar
€ 129,90
Verkoper: Markt-Bau