Eleven Australia Hydrate My Hair Hydraterende Shampoo, 50 ml

€ 2,60

€ 52,00 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 14 – vr 16 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lee Stafford Argan oil shampoo nourishing (250 ml)
Lee Stafford Argan oil shampoo nourishing (250 ml)
€ 53,04/1l
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 1000 ml
Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 1000 ml
€ 49,98/1l
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 50 ml
Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 50 ml
€ 285,60/1l
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Hydre Intensief Hydraterende Shampoo, 50 ml
Sebastian Hydre Intensief Hydraterende Shampoo, 50 ml
€ 285,60/1l
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
€ 189,53/1l
€ 56,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van EA BLONDE SHAMPOO, 50 ml
EA BLONDE SHAMPOO, 50 ml
€ 81,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia I Want Body Volume Shampoo, volumegevende shampoo, 50 ml
Eleven Australia I Want Body Volume Shampoo, volumegevende shampoo, 50 ml
€ 26,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,95
-70%
€ 2,08
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Repair My Hair Voedende Shampoo, 300 ml
Eleven Australia Repair My Hair Voedende Shampoo, 300 ml
€ 53,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,06
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Miracle Hair Treatment Shampoo, 300 ml
Eleven Australia Miracle Hair Treatment Shampoo, 300 ml
€ 82,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,47
-69%
€ 16,46
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo, 50 ml
Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo, 50 ml
€ 65,00/1l
€ 3,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Deep Clean Clarifying Shampoo, 50 ml
Eleven Australia Deep Clean Clarifying Shampoo, 50 ml
€ 57,20/1l
€ 2,86
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Keep My Curl Moisture Shampoo, 960 ml
Eleven Keep My Curl Moisture Shampoo, 960 ml
€ 37,86/1l
€ 36,35
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Biolage Bond Therapy Shampoo, 250 ml
Biolage Bond Therapy Shampoo, 250 ml
€ 92,72/1l
€ 23,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gliss 6086039000 Gliss OIL NUTRITIVE Shampoo 250 ml
Gliss 6086039000 Gliss OIL NUTRITIVE Shampoo 250 ml
€ 48,40/1l
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FarmaVita Argan Sublime Arganolie Shampoo, 250 ml
FarmaVita Argan Sublime Arganolie Shampoo, 250 ml
€ 70,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NEQI Repair Reveal Shampoo (330 ml)
NEQI Repair Reveal Shampoo (330 ml)
€ 21,48/1l
€ 17,24
-58%
€ 7,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kadus - Toneplex P.U.R.E. Shampoo - 1000 ml
Kadus - Toneplex P.U.R.E. Shampoo - 1000 ml
€ 41,95/1l
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van It's a 10, Miracle, haarshampoo, voor hydratatie, 295,7 ml
It's a 10, Miracle, haarshampoo, voor hydratatie, 295,7 ml
€ 67,74/1l
€ 20,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
€ 21,75/1l
€ 8,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ITOXX Nutri Shampoo, shampoo voor het haar, 1000 ml
ITOXX Nutri Shampoo, shampoo voor het haar, 1000 ml
€ 14,85/1l
€ 14,85
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

HYDRATE MY HAIR MOISTURE SHAMPOO is een hydraterende shampoo, speciaal ontwikkeld voor extreme klimaten die het haar beschadigen en uitdrogen. Gehydrolyseerd sojaproteïne versterkt het haar en verzorgt het intensief. Komkommerextract en gehydrolyseerde quinoa herstellen en beschermen beschadigd haar en zorgen voor een gezonde uitstraling. De ultieme
hydraterende shampoo voor elk klimaat.

Stylingtips:
Gebruik HYDRATE tijdens de droge maanden om het haar te beschermen.

Geur: Watermeloen

Gebruik:
Aanbrengen op nat haar, op schuimen en uitspoelen. Herhaal indien nodig.

Voor een volledige lijst van ingrediënten, kunt u een kort bericht sturen naar onze klantenservice. Omdat regelmatig nieuwe wetenschappelijke inzichten worden toegevoegd aan de formules, kunnen de ingrediënten lichtjes verschillen per batch, waardoor de formuleringen dienovereenkomstig kunnen veranderen. De ingrediënten op het product of de verpakking zijn altijd de meest actuele.

Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
EAN
9346627002678

Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
EAN
9346627002678
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eleven Australia Hydrate My Hair Hydraterende Spülbehandeling, 50 ml
Eleven Australia Hydrate My Hair Hydraterende Spülbehandeling, 50 ml
€ 52,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Hydrate My Hair: Vochtinbrengende conditioner
Eleven Hydrate My Hair: Vochtinbrengende conditioner
€ 109,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 108,42
-€ 2,85
€ 105,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
ELEVEN Australia Hydrate My Hair, 300 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Hydraterend, Fles, Water (Aqua), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Stearate SE,...
€ 189,53/1l
€ 56,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eleven Australia I Want Body Volume Shampoo, volumegevende shampoo, 50 ml
Eleven Australia I Want Body Volume Shampoo, volumegevende shampoo, 50 ml
€ 26,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,95
-70%
€ 2,08
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia, 3 Minuten Reparatie, Vrij van parabenen, Haarcreme behandeling, voor het versterken, 200 ml
Eleven Australia, 3 Minuten Reparatie, Vrij van parabenen, Haarcreme behandeling, voor het versterken, 200 ml
€ 72,85/1l
€ 14,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ELEVEN Australia Hydrate My Hair, haarconditioner voor thuisgebruik, geschikt voor alle haarkleuren, anti-frizz, beschermt de kleur, hydraterend, 300 ml, fles. Inhoud: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol,...
ELEVEN Australia Hydrate My Hair, haarconditioner voor thuisgebruik, geschikt voor alle haarkleuren, anti-frizz, beschermt de kleur, hydraterend, 300 ml, fles. Inhoud: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol,...
€ 177,70/1l
€ 53,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
€ 68,93/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,17
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van EA BLONDE SHAMPOO, 50 ml
EA BLONDE SHAMPOO, 50 ml
€ 81,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ELEVEN Australia Smooth & Shine Anti-Frizz Serum, 60 ml, Haarserum, 60 ml, Geschikt voor alle haartypes, Anti-pluis, Fles, Inhoud: Cyclopentasiloxaan, Dimethicone, Dimethiconol, Argania Spinosa Kernel Oil, Cyclohexasiloxaan,...
ELEVEN Australia Smooth & Shine Anti-Frizz Serum, 60 ml, Haarserum, 60 ml, Geschikt voor alle haartypes, Anti-pluis, Fles, Inhoud: Cyclopentasiloxaan, Dimethicone, Dimethiconol, Argania Spinosa Kernel Oil, Cyclohexasiloxaan,...
€ 253,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,25
-71%
€ 15,22
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Repair My Hair Voedende Shampoo, 300 ml
Eleven Australia Repair My Hair Voedende Shampoo, 300 ml
€ 53,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,06
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia 3 Minute Repair Rinse Out Treatment: Versterkend masker voor zeer droog en beschadigd haar, 960 ml
Eleven Australia 3 Minute Repair Rinse Out Treatment: Versterkend masker voor zeer droog en beschadigd haar, 960 ml
€ 0,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,09
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van HOMCOM Opklapbare fauteuil, tv-stoel met elektrische opstahulp, linnen, 2 kleuren
HOMCOM Opklapbare fauteuil, tv-stoel met elektrische opstahulp, linnen, 2 kleuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 509,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Eleven Australia Detangle My Hair Leave-In Spray, spray voor het gemakkelijk uitkammen van het haar, 200 ml
Eleven Australia Detangle My Hair Leave-In Spray, spray voor het gemakkelijk uitkammen van het haar, 200 ml
€ 213,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Jamara Rutschbaan Funny Slide, roze, geschikt vanaf 1 jaar
Jamara Rutschbaan Funny Slide, roze, geschikt vanaf 1 jaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Eleven Australia Masker, Eleven Australia Miracle Haarmasker
Eleven Australia Masker, Eleven Australia Miracle Haarmasker
€ 271,80/1l
€ 54,36
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eleven Australia Deep Clean Clarifying Shampoo, 50 ml
Eleven Australia Deep Clean Clarifying Shampoo, 50 ml
€ 57,20/1l
€ 2,86
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia 3 Minute Repair Rinse Out Treatment: Versterkend masker voor zeer droog en beschadigd haar. Navulverpakking, 200 ml
Eleven Australia 3 Minute Repair Rinse Out Treatment: Versterkend masker voor zeer droog en beschadigd haar. Navulverpakking, 200 ml
€ 119,75/1l
€ 23,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van ultralichte zomerdeken, 100 x 135 cm, ademend en ideaal voor warme nachten, geschikt voor mensen met allergieën, sleepling
ultralichte zomerdeken, 100 x 135 cm, ademend en ideaal voor warme nachten, geschikt voor mensen met allergieën, sleepling
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 50,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SoBuy FBT42-N: Set van 2 salontafels, bijzettafels, koffietafels
SoBuy FBT42-N: Set van 2 salontafels, bijzettafels, koffietafels
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 151
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo, 50 ml
Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo, 50 ml
€ 65,00/1l
€ 3,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eleven Australia Miracle Spray Hair Treatment: styling spray voor zachte en glanzende haren, 125 ml
Eleven Australia Miracle Spray Hair Treatment: styling spray voor zachte en glanzende haren, 125 ml
€ 426,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 53,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 349,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 28 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Blonde shampoo
Inhoud 0,96 l
Beoordeeld op 16 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,96 l
Beoordeeld op 3 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,96 l
Beoordeeld op 15 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,96 l
Beoordeeld op 16 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,96 l
Beoordeeld op 16 augustus 2022 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,96 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor mannen en vrouwen, Voor vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 24,74/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 22,97/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 38,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 38,98/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
Goldwell Dualsenses Men Anti-roos Shampoo, 300 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,14
-45%
€ 15,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,03/1l
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l