head&shoulders® 8006540423202 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Kopfhautmaske 145 ml

€ 36,61

€ 252,48 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Glijmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Redken Kleurgelei 08nw – 8,03 60 ml x 3 U
Redken Kleurgelei 08nw – 8,03 60 ml x 3 U
€ 933,17/1l
€ 59,06
-5%
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ECRINAL Nagelverharder met zijdeproteïne, 10 ml XPK
ECRINAL Nagelverharder met zijdeproteïne, 10 ml XPK
€ 7.300,00/1l
€ 7,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cumlaude Mucus glijgel, 2 x 30 ml
Cumlaude Mucus glijgel, 2 x 30 ml
€ 930,00/1l
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van IANA intensieve kaltegel, 100 ml
IANA intensieve kaltegel, 100 ml
€ 235,90/1l
€ 23,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Naturgreen Zonnebloemolie, 250 ml
Naturgreen Zonnebloemolie, 250 ml
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Vaginale vochtinbrenggel 30 ml
Vaginale vochtinbrenggel 30 ml
€ 684,00/1l
€ 20,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eros - Vaginaal Nachtcreme, 30 Ml
Eros - Vaginaal Nachtcreme, 30 Ml
€ 627,33/1l
€ 18,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wella Invigo Enrich Stylingcrème, 150 ml
Wella Invigo Enrich Stylingcrème, 150 ml
€ 196,40/1l
€ 29,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Waterfeel - Wiedeolië Voor Hemp 150 Ml
Waterfeel - Wiedeolië Voor Hemp 150 Ml
€ 152,67/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kontaktgel, 250 ml
Kontaktgel, 250 ml
€ 53,08/1l
€ 13,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Glijmiddel Aqua Hyaluron en Panthenol, 100 ml
Glijmiddel Aqua Hyaluron en Panthenol, 100 ml
€ 136,90/1l
€ 13,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intimateline - Relaxan Analkomfort Spray 20 Ml
Intimateline - Relaxan Analkomfort Spray 20 Ml
€ 751,50/1l
€ 15,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KUNDAL Shampoo tegen roos
KUNDAL Shampoo tegen roos
€ 30,13/1l
€ 11,01
-17%
€ 9,04
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Intimateline - Intime Siliconenglaze 100 Ml
Intimateline - Intime Siliconenglaze 100 Ml
€ 187,60/1l
€ 18,76
Verkoper: somnia24
JOYDIVISION JOYDIVISION SexMAX – Super Rutscher anal, 100 ml gel à base – photo 1
JOYD.SexMAX Superglijmiddel Anaal 100 ml
€ 148,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Orgie - Verstevigende Intieme Gel Voor Een Verstevigend Gevoel 15 Ml
Orgie - Verstevigende Intieme Gel Voor Een Verstevigend Gevoel 15 Ml
€ 834,67/1l
€ 12,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Extase Sensuël - Aardbeiensmeersel 100 Ml
Extase Sensuël - Aardbeiensmeersel 100 Ml
€ 140,70/1l
€ 14,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Glijmiddel met kersensmaak, 50 ml
Glijmiddel met kersensmaak, 50 ml
€ 313,20/1l
€ 15,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tenga - Milde intiembalsem, 170 ml
Tenga - Milde intiembalsem, 170 ml
€ 120,88/1l
€ 20,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JOYDIVISION AQUAglide Exotik, 100 ml
JOYDIVISION AQUAglide Exotik, 100 ml
€ 169,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 16,95
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het Head & Shoulders DermaXPro hoofdhuidmasker, kalmerend met aloë, is de perfecte verzorging voor uw hoofdhuid.
Breng het masker aan na het gebruik van conditioner en shampoo, en de hydraterende werking wordt tot 72 uur verlengd, waardoor de hoofdhuid verzorgd en vrij van schilfers blijft.

  • Hydrateert tot 72 uur lang
  • Anti-schubwerking met Piroctone Olamin
  • Met actieve aloë
  • Hydraterend
  • Dankzij de dunne applicator is het eenvoudig en gericht aan te brengen
  • 145 ml


Gebruik: Na het gebruik van shampoo en conditioner aanbrengen op de hoofdhuid en 1-3 minuten laten inwerken, daarna uitspoelen.

Head & Shoulders DermaXPro hoofdhuidmasker, kalmerend
Inhoud
145 ml
Ingrediënten
Aqua, Cetylalcohol, Stearylalcohol, Stearamidopropyl dimethyleenammoniumchloride, Glutaminezuur, Benzylalcohol, Fenoxyethanol, Parfum, Citroenzuur, Natriumbenzoaat, Piroctonolamine, Tocopherylacetaat, Menthol, Hexylcinnamal, Polysorbaat 20, Aloë vera bladextract, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol
Fabrikant
Burgenstern
EAN
8006540423202
MPN (Manufacturer Part Number)
2036380

Inhoud
145 ml
Ingrediënten
Aqua, Cetylalcohol, Stearylalcohol, Stearamidopropyl dimethyleenammoniumchloride, Glutaminezuur, Benzylalcohol, Fenoxyethanol, Parfum, Citroenzuur, Natriumbenzoaat, Piroctonolamine, Tocopherylacetaat, Menthol, Hexylcinnamal, Polysorbaat 20, Aloë vera bladextract, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol
Fabrikant
Burgenstern
EAN
8006540423202
MPN (Manufacturer Part Number)
2036380
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pjur Original Silicone Bodyglide - 250 ml
Pjur Original Silicone Bodyglide - 250 ml
€ 99,96/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 34,07
-26%
€ 24,99
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van START EROTIQUE - Gel voor na het gebruik van vergroting. || 150 ml
START EROTIQUE - Gel voor na het gebruik van vergroting. || 150 ml
€ 38.600,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van d'Alba Double Serum All In One Multi Balm, 10 gram
d'Alba Double Serum All In One Multi Balm, 10 gram
€ 3.295,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang
Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang
€ 1.234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Joydivision Bioglide glijmiddel, 500 ml
Joydivision Bioglide glijmiddel, 500 ml
€ 70,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
€ 23,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eros Classic Bodyglide Sil. 500 ml
Eros Classic Bodyglide Sil. 500 ml
€ 98,42/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VAGISAN verzorgende glijmiddel, 50g, PZN 20011721
VAGISAN verzorgende glijmiddel, 50g, PZN 20011721
€ 118,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Caya Diaphragma Gel, 60 gram gel
Caya Diaphragma Gel, 60 gram gel
€ 101,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
€ 36,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,22
-24%
€ 12,92
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Koffiekunstkan, melkopschuimer voor latte, koffiezetapparaat, accessoire zonder weegschaal, 350 ml, blauw
Koffiekunstkan, melkopschuimer voor latte, koffiezetapparaat, accessoire zonder weegschaal, 350 ml, blauw
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Glijmiddel aardbei, Swiss Navy
Glijmiddel aardbei, Swiss Navy
€ 161,74/1l
€ 153,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Premium - Wateroplosbaar glijmiddel - 946 ml (32 fl oz)
Premium - Wateroplosbaar glijmiddel - 946 ml (32 fl oz)
€ 65,08/1l
€ 61,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
€ 23,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ReAm Beste Vrienden Massagegel § Glijmiddel, 200 ml
ReAm Beste Vrienden Massagegel § Glijmiddel, 200 ml
€ 23,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Manix Skyn All Night Long Glijmiddel (80 ml)
Manix Skyn All Night Long Glijmiddel (80 ml)
€ 150,00/1l
€ 12,32
-2%
€ 12,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Loovara Intimate - 2-in-1 glijmiddel en massageolie - 250 ml
Loovara Intimate - 2-in-1 glijmiddel en massageolie - 250 ml
€ 162,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Intt - Vibratiegel Krachtige Stimulerende Vegan Vloeistof Vibrator
Intt - Vibratiegel Krachtige Stimulerende Vegan Vloeistof Vibrator
€ 1.184,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SHOTS Toys Fist It, 500 ml, 550 g, glijmiddel op waterbasis, geschikt voor anale seks, verlengslijm, verpakking
SHOTS Toys Fist It, 500 ml, 550 g, glijmiddel op waterbasis, geschikt voor anale seks, verlengslijm, verpakking
€ 60,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
€ 710,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van EasyGlide glijmiddel op siliconenbasis, 150 ml
EasyGlide glijmiddel op siliconenbasis, 150 ml
€ 55,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,29
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Lovely Lovers - ALOE VERA glijdende gel, kalmerende intiemegel op waterbasis, 150 ml
Lovely Lovers - ALOE VERA glijdende gel, kalmerende intiemegel op waterbasis, 150 ml
€ 70,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,37
-30%
€ 10,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tenga - Intieme zijdenbalsem, 170 ml
Tenga - Intieme zijdenbalsem, 170 ml
€ 120,88/1l
€ 20,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Love Stim H20, universele waterbasis glijmiddel, 150 ml
Love Stim H20, universele waterbasis glijmiddel, 150 ml
€ 54,53/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
€ 160,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Original Silicone Bodyglide - 1000 ml
Pjur Original Silicone Bodyglide - 1000 ml
€ 97,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 97,45
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pjur Woman siliconengel, 250 ml
Pjur Woman siliconengel, 250 ml
€ 101,64/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,07
-25%
€ 25,41
Verkoper: Lifestyle-Supplies

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza