Gerijpte guanciale Wangen Speck, ongeveer 1,7 kg - Pernigotti

€ 53,24

€ 48,40-9%

€ 28,47 / 1kg

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige kruiden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cebulka, gebakken, Kotányi, 70 gram
Cebulka, gebakken, Kotányi, 70 gram
€ 25,75/1kg
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary, paddenstoelenbouillon met eekhoorntjesbrood, 60 gram (6 porties)
Winiary, paddenstoelenbouillon met eekhoorntjesbrood, 60 gram (6 porties)
€ 25,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,61
-4%
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Kippenbouillon, 160 gram
Winiary Kippenbouillon, 160 gram
€ 19,13/1kg
€ 3,37
-9%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sarntaler Speck, hartstuk, L. Moser, ongeveer 0,40 kg.
Sarntaler Speck, hartstuk, L. Moser, ongeveer 0,40 kg.
€ 52,50/1kg
€ 23,10
-9%
€ 21,00
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Winiary Rundbouillon, 180 g (18 stuks)
Winiary Rundbouillon, 180 g (18 stuks)
€ 20,83/1l
€ 3,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Lijnzaadzaad 400 gram
Melvit Lijnzaadzaad 400 gram
€ 6,50/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotanyi gemalen kaneel, 18 gram
Kotanyi gemalen kaneel, 18 gram
€ 47,33/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Majeranek 7 G
Kamis Majeranek 7 G
€ 111,00/1kg
€ 1,20
-7%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex tafelmosterd, 1000 gram
Fanex tafelmosterd, 1000 gram
€ 6,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,62
-4%
€ 7,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Lubczyk 8 G
Kamis Lubczyk 8 G
€ 205,00/1l
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenmix voor bonengerechten, Prymat, 20 gram
Kruidenmix voor bonengerechten, Prymat, 20 gram
€ 22,00/1kg
€ 0,69
-4%
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kucharek kruidenmix voor gerechten, 75 gram
Kucharek kruidenmix voor gerechten, 75 gram
€ 7,25/1kg
€ 0,61
-4%
€ 0,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gekruide, gebakken uien Fanex, 1 kg
Gekruide, gebakken uien Fanex, 1 kg
€ 16,02/1kg
€ 16,86
-4%
€ 16,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
€ 23,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Winiary Groentebouillon, 160 gram
Winiary Groentebouillon, 160 gram
€ 19,13/1kg
€ 3,30
-7%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Geroosterde, gedroogde cebulllaagjes, 1 kg
Geroosterde, gedroogde cebulllaagjes, 1 kg
€ 12,84/1kg
€ 13,79
-5%
€ 13,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Koperek 6 G
Kamis Koperek 6 G
€ 114,00/1kg
€ 1,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eder Kruiden - Droogpastakruiden - 1 kg
Eder Kruiden - Droogpastakruiden - 1 kg
€ 42,12/1kg
€ 42,12
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Prymat Knoflook, gemalen, 20 gram
Prymat Knoflook, gemalen, 20 gram
€ 22,00/1kg
€ 0,69
-4%
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kühne 708716005 Kühne , 1,0 kg
Kühne 708716005 Kühne , 1,0 kg
€ 16,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,09
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het vlees van de varkenswangen wordt gezouten, geproefd met peper en vervolgens in speciale rijpingskamers bewaard tot het optimaal is gerijpt. Het is uitstekend als plakje, vooral als het heel dun wordt gesneden. In blokjes gesneden, is het een waardevolle toevoeging aan diverse gerechten, zoals ragù's/sauzen en kruidenmengsels (pasta carbonara, eieren met spek, bonen...)
Ingrediënten
zie productafbeelding
Voedingswaarde
zie productafbeelding of beschrijving
Gewicht
1700 g
Levensmiddelenbedrijven
Pernigotti
Verkoopbenaming
Gerijpte guanciale Wangen Speck, ongeveer 1,7 kg - Pernigotti
Fabrikant
Pernigotti
MPN (Manufacturer Part Number)
TOV-PAO117100__-re-140715
EAN
8009843700629

Ingrediënten
zie productafbeelding
Voedingswaarde
zie productafbeelding of beschrijving
Gewicht
1700 g
Levensmiddelenbedrijven
Pernigotti
Verkoopbenaming
Gerijpte guanciale Wangen Speck, ongeveer 1,7 kg - Pernigotti
Fabrikant
Pernigotti
MPN (Manufacturer Part Number)
TOV-PAO117100__-re-140715
EAN
8009843700629
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Originele buikspek, L. Moser, 4 maanden gerijpt, 1/1 stuk, ongeveer 3 kg
Originele buikspek, L. Moser, 4 maanden gerijpt, 1/1 stuk, ongeveer 3 kg
€ 30,85/1kg
€ 101,80
-€ 9,25
€ 92,55
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Konserve Krakus, "Szyneczka" (varkensvlees), gemaakt van kip, 300 gram, 81% vlees
Konserve Krakus, "Szyneczka" (varkensvlees), gemaakt van kip, 300 gram, 81% vlees
€ 11,03/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
€ 59,90/1kg
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
€ 11,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 12,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
€ 54,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,83
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Makita E-08713 Gereedschapset, 120-delig, MAKPAC
Makita E-08713 Gereedschapset, 120-delig, MAKPAC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 94,33
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van 20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
€ 57,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 299,94
Gratis bezorging
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
€ 29,65/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,61
-9%
€ 29,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Steiner, stuk pancetta, ongeveer 1,3 kg.
Steiner, stuk pancetta, ongeveer 1,3 kg.
€ 32,73/1kg
€ 46,80
-9%
€ 42,55
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 410
€ 91,89
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Apple iPhone 15 Pro 256GB Titanium Black
Apple iPhone 15 Pro 256GB Titanium Black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 283
Gebruikt
€ 806,40
Gratis bezorging
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Elektrische mobiliteitshulp voor senioren, elektrische rolstoel, scooter, mobiliteitshulp, 6 km/u, artikelnummer 56801
Elektrische mobiliteitshulp voor senioren, elektrische rolstoel, scooter, mobiliteitshulp, 6 km/u, artikelnummer 56801
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 898,00
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Delverde Eliche Pasta, spaghetti van geselecteerde harde tarwe, 500g
Delverde Eliche Pasta, spaghetti van geselecteerde harde tarwe, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
€ 46,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,22
-€ 15,02
€ 150,20
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Heinz 5000157073020, 150 ml
Heinz 5000157073020, 150 ml
€ 19,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,50
-17%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BBQ-Toro gietijzeren braadpan, 6,8 liter, geschikt voor stoven en koken
BBQ-Toro gietijzeren braadpan, 6,8 liter, geschikt voor stoven en koken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 44,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van 5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 197
€ 63,99
-8%
€ 58,59
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub, Louisiana Cajun kruidenzoutmengsel, 100g
Cape Herb and Spice Rub, Louisiana Cajun kruidenzoutmengsel, 100g
€ 82,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,28
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Duits voetbalsokken, thuiskleur - strepen zwart en wit - voor kinderen en volwassenen - maat S
Duits voetbalsokken, thuiskleur - strepen zwart en wit - voor kinderen en volwassenen - maat S
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Fussballmeister
Productafbeelding van Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 304,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.