3,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Vergelijkbare producten

Arowell - Lavendelmint sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Alpenkruiden sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 1 ltr
€ 29,99/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Hamam sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Lemongrass sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Jasmijn Sauna opgiet Saunageur Opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Cederhout sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Hyacint sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 5 ltr
€ 22,00/1l
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Sinaasappel sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Summer Breeze sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Hamam sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 1 ltr
€ 29,04/1kg
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Alpenkruiden Eucalyptus Jasmijn sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 3x 250 ml
€ 199,96/1l
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Kaneel sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Sauna-aroma van Rento, 400 ml - Geur: Eucalyptus
€ 42,25/1kg
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Rento Saunadouche 10 ml - Geur: Eucalyptus
€ 2.336,00/1l
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Arowell - Lemongrass sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 1 ltr
€ 29,16/1kg
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Eucamint sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 1 ltr
€ 34,99/1kg
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Lavendel sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 2,5 ltr
€ 24,00/1kg
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Duizend Bloemen sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Jasmijn Sauna opgiet Saunageur Opgietconcentraat - 1 ltr
€ 27,99/1kg
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Lavendelmint sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 1 ltr
€ 27,99/1kg
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Eucalyptus opgiet vult de sauna met een heerlijk fris en opwekkend aroma. het heeft een verzachtende werking bij verkoudheid. De geur is fris, sterk, mentholachtig en toch niet opdringend.
Deze geur is heilzaam bij allerlei aandoeningen van de s en luchtwegen. Geeft lucht, ontsmet en verzacht. Eucalyptus laat je weer helder denken, alle dingen weer op een rijtje zetten.
Geeft een verfrissende kijk op alle daagse dingen. Arowell opgiet is op basis van etherische olie.
Gebruik: 20 ml op 4 liter ijs / water in het saunakuipje
- Hoogte
- 0.1 m
- Gewicht
- 1100 g
- Inhoud
- 1 l
- Model
- Eukalyptus Saunaaufguss
- Verpakkingsinhoud
- Zie titel en beschrijving
- EAN
- 8718998045348
- MPN (Manufacturer Part Number)
- Arowell - Eukalyptus Saunaaufguss
- Fabrikant
- aroWELL
- Hoogte
- 0.1 m
- Gewicht
- 1100 g
- Inhoud
- 1 l
- Model
- Eukalyptus Saunaaufguss
- Verpakkingsinhoud
- Zie titel en beschrijving
- EAN
- 8718998045348
- MPN (Manufacturer Part Number)
- Arowell - Eukalyptus Saunaaufguss
- Fabrikant
- aroWELL
Geen signaalwoord
Gaat ook goed samen met

Dresdner Essenz Sauna-opgusspray – IJSLIMOEN, 250 ml
€ 25,28/1l
€ 6,32
Verkoper: AbisZ-Markt

SAUNA-PRODUCTEN voor plezier. 4 verschillende soorten concentraat, 4 x 50 ml. PZN 04655330
€ 101,55/1l
€ 20,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
0% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
0%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%100% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
100%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 16 maart 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop