Inhoud:

500 ml

L'ORÉAL PROFESSIONNEL SERIES EXPERT ABSOLUT REPAIR MOLECULAR Haarshampoo, 500 ml

€ 53,33

€ 40,64-23%

€ 81,28 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 1000 ml
Sebastian Penetraitt Rescue Repair Shampoo, 1000 ml
€ 49,98/1l
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Olie, 10-in-1, 90 ml
L'Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Olie, 10-in-1, 90 ml
€ 281,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,31
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Intensive Repair Shampoo, 250 ml
Sachajuan Intensive Repair Shampoo, 250 ml
€ 101,60/1l
€ 25,40
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
€ 59,60/1l
€ 14,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Shampoo voor beschadigd haar, herstellend, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Shampoo voor beschadigd haar, herstellend, 1500 ml
€ 176,26/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 98,88
-€ 10,75
€ 88,13
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 34,65
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo 500 ml
€ 63,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,65
-10%
€ 31,80
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal SE Absolute Repair Moleculaire Shampoo 1500ml, Serie Expert Absolu
L'Oréal SE Absolute Repair Moleculaire Shampoo 1500ml, Serie Expert Absolu
€ 35,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 57,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 26,27/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 39,41
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van L'Oréal Paris Serie Expert Absolut Repair, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, dof haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
L'Oréal Paris Serie Expert Absolut Repair, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, dof haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
€ 83,03/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,91
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van L'Oréal Paris Serie Expert Vitamino Color, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor gekleurd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
L'Oréal Paris Serie Expert Vitamino Color, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor gekleurd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
€ 61,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Pro Longer Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Pro Longer Shampoo, 1500 ml
€ 32,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 49,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Shampoo voor gekleurd haar, Vitamino Color Spectrum (professionele shampoo), 500 ml
Shampoo voor gekleurd haar, Vitamino Color Spectrum (professionele shampoo), 500 ml
€ 118,84/1l
€ 59,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Shampoo, navulverpakking, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 67,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Niacinamide Shampoo, 300 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Niacinamide Shampoo, 300 ml
€ 76,10/1l
€ 22,83
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert LISS UNLIMITED Shampoo, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert LISS UNLIMITED Shampoo, 500 ml
€ 67,24/1l
€ 65,07
-48%
€ 33,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited Prokeratin Shampoo, 300 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited Prokeratin Shampoo, 300 ml
€ 64,27/1l
€ 19,28
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Reinigingsshampoo Hair & Body Absolute, 250 ml
Reinigingsshampoo Hair & Body Absolute, 250 ml
€ 37,20/1l
€ 9,30
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti-Vettigheid Shampoo, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti-Vettigheid Shampoo, 500 ml
€ 53,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Shampoo voor vet haar en hoofdhuid, Serie Expert Scalp Advanced, 300 ml
L'Oréal Professionnel Shampoo voor vet haar en hoofdhuid, Serie Expert Scalp Advanced, 300 ml
€ 76,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,83
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Absolut Repair Molecular Hair Shampoo

500 ml

Repareert schade tot 2 jaar oud in één toepassing Shampoo voor beschadigd en zeer beschadigd haar

Moleculaire reparatie

Effectieve en milde reiniging

+86% gladheid

Herstelt kracht, elasticiteit en veerkracht

De eerste stap naar haarregeneratie... op moleculair niveau!

De technologie op basis van peptiden en aminozuren werkt op moleculair niveau. Absolut Repair Molecular Shampoo herstelt de gezonde haarstructuur en geeft het kracht, glans, elasticiteit en verbeterde kambaarheid.

Redding voor beschadigd haar en uitzonderlijke verzorging

De eerste stap naar haarregeneratie... op moleculair niveau! De moleculaire structuur van het haar bestaat uit peptiden. Stylingbehandelingen – vooral die met hoge temperaturen – kunnen het haar onherstelbaar beschadigen. Om kracht en glans terug te krijgen, heeft het haar speciale verzorging nodig, en die begint met Absolut Repair Molecular Shampoo

Gepatenteerde Absolut Repair Molecular Formule

2% peptiden

  • 5 aminozuren
  • Unieke geur
  • Deze unieke shampooformule wordt aangevuld met een heerlijke geur, gedomineerd door het frisse aroma van sinaasappel en bergamot, evenals florale accenten van kalon en witte lavendel.
  • Moleculaire reconstructie
  • Regenereert
  • Gladgestreken

Veerkracht

Glanzend

Gezond haar

Gebruik:

Kam uw haar en bevochtig het

  • Schuim een kleine hoeveelheid shampoo op en masseer deze met cirkelvormige bewegingen in de haarwortels
  • Was uw haar van boven naar beneden
  • Spoel grondig uit
Model
Absolut Repair Molecular
Gewicht
550 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
EAN
3474637153564

Model
Absolut Repair Molecular
Gewicht
550 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
EAN
3474637153564
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Leave-in behandeling, 100 ml, AI-gegenereerde afbeelding
L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Leave-in behandeling, 100 ml
€ 317,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,70
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal SE Absolute Repair Moleculair Masker, 500 ml, Serie Expert
L'Oréal SE Absolute Repair Moleculair Masker, 500 ml, Serie Expert
€ 89,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 44,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van L'ORÉAL SERUM VOOR BESCHADIGD HAAR, Absolut Repair Molecular, 250 ml
L'ORÉAL SERUM VOOR BESCHADIGD HAAR, Absolut Repair Molecular, 250 ml
€ 173,92/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Shampoo voor beschadigd haar, herstellend, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Shampoo voor beschadigd haar, herstellend, 1500 ml
€ 176,26/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 98,88
-€ 10,75
€ 88,13
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Herstellende Conditioner 250 ml
L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Herstellende Conditioner 250 ml
€ 112,64/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,16
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo 300 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo 300 ml
€ 173,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,93
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Masker, 250 ml
L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Masker, 250 ml
€ 103,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Serie Expert Absolut Repair: Moleculair herstellend masker, vult de haarstructuur op, 250 ml
Serie Expert Absolut Repair: Moleculair herstellend masker, vult de haarstructuur op, 250 ml
€ 125,68/1l
€ 31,42
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair, intensief herstellende voorbehandeling, 190 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair, intensief herstellende voorbehandeling, 190 ml
€ 255,58/1l
€ 48,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 195,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 48,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Pro Longer Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Pro Longer Shampoo, 1500 ml
€ 32,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 49,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo 300 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo 300 ml
€ 75,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Haarkleurmasker Color Fresh (kleurverrijkend masker) 500 ml, parelblonde
Haarkleurmasker Color Fresh (kleurverrijkend masker) 500 ml, parelblonde
€ 55,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Bi-fase Olie, 30 ml
L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Bi-fase Olie, 30 ml
€ 1.150,00/1l
€ 34,50
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 34,65
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo 500 ml
€ 63,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,65
-10%
€ 31,80
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal SE Absolute Repair Moleculaire Shampoo 1500ml, Serie Expert Absolu
L'Oréal SE Absolute Repair Moleculaire Shampoo 1500ml, Serie Expert Absolu
€ 35,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 57,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Conditioner voor professioneel gebruik, 750 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Conditioner voor professioneel gebruik, 750 ml
€ 54,88/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 41,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 500 ml
€ 47,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 23,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal Paris ABSOLUT REPAIR, voor beschadigd haar, droog haar, bescherming, herstel, glans, verzachtend, verpakking, 1 stuk
L'Oréal Paris ABSOLUT REPAIR, voor beschadigd haar, droog haar, bescherming, herstel, glans, verzachtend, verpakking, 1 stuk
€ 80,54/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 40,27
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 26,27/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 39,41
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair, intensief herstellende voorbehandeling, 190 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair, intensief herstellende voorbehandeling, 190 ml
€ 310,00/1l
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Olie, 10-in-1, 90 ml
L'Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Olie, 10-in-1, 90 ml
€ 281,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,31
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo: voedende shampoo voor het versterken van het haar, navulverpakking, 1000 ml
L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo: voedende shampoo voor het versterken van het haar, navulverpakking, 1000 ml
€ 31,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Paris Serie Expert Vitamino Color, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor gekleurd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
L'Oréal Paris Serie Expert Vitamino Color, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor gekleurd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
€ 61,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo, navulverpakking, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Moleculaire Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 85,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 45,57
-5%
€ 42,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder, product om het haar te versterken, 155 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, herstelt en versterkt het haar. Verpakking: fles
Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder, product om het haar te versterken, 155 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, herstelt en versterkt het haar. Verpakking: fles
€ 93,48/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 14,99
-3%
€ 14,49
Verkoper: esiteo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 13 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,5 l
Beoordeeld op 6 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,3 l
Beoordeeld op 2 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,3 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 615
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 175,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,26/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,39
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,39/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,69
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,69/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 615
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l